Albert Edes

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
SK Žabovřesky
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
190
Procento vítězství
63.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C JBC Brno 9 - 1.4 0.7 0 0.1/0.2 50.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - základní JBC Brno 22 - 4.0 2 0 0/0.8 5.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B JBC Brno 5 - 1.2 0.6 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo D JBC Brno 3 - 0.7 0.3 /0.3 0 0/0.7 0.0 1.3 -1.3
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C JBC mmcité Brno 11 1.8 5.5 2.5 /3.4 0 0.5/1.8 25.0 1.5 2.7
2015/16 žáci U15 - liga sk. B mmcité Brno 6 1.7 5.0 2 /2.8 0 1/1.7 60.0 1.3 3.2
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina C 6. - 8. místo JBC mmcité Brno 2 - 7.5 3 /3 0 1.5/4 37.5 1.0 4.0
2016/17 žáci U15 - Skupina C SK Žabovřesky 14 - 4.9 2.1 /4.8 0 0.8/1.7 45.8 1.3 2.7
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C SK Žabovřesky 10 - 16.1 7.2 /12.5 0 1.7/4.6 37.0 2.0 15.9
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C1 SK Žabovřesky 1 - 11.0 5 /5 0 1/6 16.7 2.0 4.0
2017/18 junioři U19 - skupina C SK Brno Žabovřesky 13 - 13.7 6.2 0.1 1/2.6 38.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina D SK Žabovřesky 28 - 19.3 8.5 0.1 1.8/3.4 52.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina C SK Žabovřesky 14 - 16.3 6.6 0 3/5.5 54.5 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina SK Žabovřesky 8 - 15.0 5.9 0 3.3/5.5 59.1 - -
2019/20 muži - skupina C SK Žabovřesky 14 - 5.7 2.1 0 1.4/2.2 64.5 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C SK Brno Žabovřesky 12 - 14.4 6.4 0.1 1.3/3 44.4 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina SK Brno Žabovřesky 7 - 13.9 5.3 0 3.3/6.3 52.3 - -
2020/21 muži - skupina C SK Žabovřesky 4 - 8.5 3.3 0 2/3 66.7 - -
2020/21 junioři U19 - skupina C SK Brno Žabovřesky 2 - 16.0 8 0 0/0.5 0.0 - -
2021/22 muži - skupina C SK Žabovřesky 4 - 4.5 2.3 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 1 - 19.0 9 0 1/1 100.0 - -
Průměr za kariéru 23.8 0.2 10.4 4.5 0.0 1.3/2.7 101.2 1.7 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Vlci Žďár 28. 9. 2021
2B body 9 BK Vlci Žďár 28. 9. 2021
Body 19 BK Vlci Žďár 28. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Slavia Kroměříž 12. 3. 2017 2016/17
2B body 18 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24. 2. 2018 2017/18
3B body 1 SAM Brno 31. 1. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 NH Ostrava 12. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 9 Slavia Kroměříž 14. 1. 2017 2016/17
Doskoky celkem 14 Slavia Kroměříž 14. 1. 2017 2016/17
Body 38 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 32 Slavia Kroměříž 12. 3. 2017 2016/17
Asistence 4 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C NH Ostrava B 10 5 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 2 1 0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Vlci Žďár 19 9 0 1/1 100.0
9. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 2 1 0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 4 2 0 0/0 0
Celkem 5 37 18 1/1 100.0
Průměr 5 7.4 3.6 0.0 0.2/0.2 100.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Sp. DDM Uh. Brod 4 0:00 18.8 7.5 0.0 0.5 2.3/5.0 45.0 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 18.5 7.0 0.0 0.5 3.0/5.0 60.0 2.5
Sokol Karviná 6 0:00 12.2 6.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.5
Tygři JBC Brno 4 0:00 15.0 6.3 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
SAM Brno 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.3 1.5/4.3 35.3 1.0
KRN 3 0:00 17.3 8.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
BBK Blansko 4 0:00 12.3 5.3 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 1.8
NH Ostrava 2 0:00 20.0 8.5 0.0 0.5 1.5/4.0 37.5 1.5
SKB Zlín 2 0:00 18.5 6.5 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 1.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 18.0 8.5 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 4.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 3.0/5.5 54.5 1.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BK Opava 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 3.7
SAM Brno 2 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 4.0
SKB Zlín 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Pod U17B 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 13.5 6.0 46.2 0.0 1.5/5.5 27.3 2.0
TJ Šumperk 2 0:00 13.5 4.5 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.5
SK Bruntál 2 0:00 12.5 6.0 66.7 0.0 0.5/2.5 20.0 -
BK Opava 2 0:00 12.0 3.5 0.0 0.0 5.0/9.0 55.6 3.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 2.0
Maják Vyškov 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
BC Vysočina 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Jiskra Kyjov 4 0:00 3.5 1.8 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 0.5
SK Žabovřesky 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 1.0/3.5 28.6 1.5
BK Opava 3 0:00 4.3 1.7 83.3 0.0 1.0/2.0 50.0 0.7
Levharti Chomutov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 3.7 1.0 100.0 0.0 1.7/4.3 38.5 0.3
KK Val. Meziříčí 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
NH Ostrava B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Karviná 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
BA Sparta Praha 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BK Opava B 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 4:00 3.0 1.5 50.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OLM 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 2 0:00 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Hladnov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC VYSOČINA 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 2.0 0.5 20.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Renocar Podolí 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 12:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0