Martin Votava

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BK Pardubice "B"
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
132
Procento vítězství
40.9%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 starší minižáci U13 - skupina VP II BK Skuteč 23 - 26.8 12.2 0 2.3/5 45.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Synthesia Pardubice 6 - 2.8 1.3 0 0.2/1.3 12.5 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 14 - 6.1 2.7 0.1 0.5/1.7 29.2 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 16 - 7.8 3.3 0.1 0.8/1.9 41.9 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pardubice B 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 12 - 15.9 6.6 0 2.8/5.4 50.8 - -
2019/20 muži - základní Chrudimsko 16 - 7.3 3 0.1 1.1/2.1 52.9 - -
2019/20 junioři U19 - skupina C Tesla Pardubice 2 - 3.5 1 0 1.5/2 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 2 - 6.0 2.5 0 1/3 33.3 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 15.7 2.0 1 /1.7 0 0/0.7 0.0 0.3 3.3
2020/21 muži - základní Chrudimsko 2 - 11.5 4 0 3.5/6 58.3 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 1 15.0 1.0 0 /4 0 1/2 50.0 5.0 -6.0
2021/22 muži - skupina B BVK Holice 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BVK Holice 12 18.1 6.6 2.7 /4.4 0.2 0.8/1.3 60.0 2.4 6.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BVK Holice 8 14.8 5.9 1.6 /3.8 0.4 1.5/2.4 63.2 2.5 5.9
2021/22 junioři U19 - play-out BVK Holice 6 26.7 12.5 4.5 /7.5 0.8 1/2 50.0 2.8 13.0
2022/23 junioři U19 - Skupina D BK Pardubice "B" 3 - 7.0 3.3 0 0.3/3 11.1 - -
2022/23 junioři U19 - 2. kolo BK Pardubice "B" 2 - 12.5 6 0 0.5/2 25.0 - -
Průměr za kariéru 22.0 4.2 11.0 4.7 0.1 1.3/2.7 109.8 2.3 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 Sokol Karviná 28. 5. 2022
2B body 6 Olomouc 12. 6. 2022
Body 13 Olomouc 11. 6. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 SK Týniště nad Orlicí 20. 1. 2018 2017/18
2B body 20 SK Týniště nad Orlicí 20. 1. 2018 2017/18
3B body 2 GBA Lions J. Hradec 5. 3. 2022 2021/22
Obranné doskoky 11 BCM Orli Prostějov 3. 4. 2022 2021/22
Útočné doskoky 7 Tygři Brno 4. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 3. 4. 2022 2021/22
Body 46 SK Týniště nad Orlicí 20. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 22 BCM Orli Prostějov 3. 4. 2022 2021/22
Asistence 4 Jižní Supi 13. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
28. 5. 2022 Skupina D Sokol Karviná 11 5 0 1/3 33.3
28. 5. 2022 Skupina D Lions J. Hradec 6 3 0 0/2 0.0
29. 5. 2022 Skupina D BC Nový Jičín 4 2 0 0/4 0.0
11. 6. 2022 2. kolo Olomouc 13 6 0 1/2 50.0
12. 6. 2022 2. kolo Olomouc 12 6 0 0/2 0.0
Celkem 5 46 22 2/13 15.4
Průměr 5 9.2 4.4 0.0 0.4/2.6 15.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 34.5 15.0 0.0 0.0 0.0 4.5/7.3 62.1 2.8
Sokol Hradec "B" 2 0:00 32.5 14.0 0.0 0.5 0.0 3.0/8.0 37.5 1.0
BSK TJ Jičín 2 0:00 30.5 14.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Sokol Nová Paka 3 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 13.3 5.7 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 2.7
Jižní Supi 4 21:49 9.5 3.5 53.8 0.5 25.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.0 0.0 4.5/8.0 56.3 2.5
BK Loko Plzeň 4 24:43 8.5 2.5 38.5 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 2.0
SK Týniště nad Orlicí 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/3.3 38.5 2.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BCM Orli Prostějov 4 19:26 7.5 3.3 86.7 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.5
BK Nový Bydžov 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
TJ Sokol Pardubice I 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.3
Olomouc 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Pod U17B 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/7.5 33.3 3.5
TJ Jiskra Heřmanův M 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 10:31 9.0 2.0 80.0 1.0 100.0 2.0/4.0 50.0 3.0
NH Ostrava 2 19:17 8.5 3.5 63.6 0.5 100.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Tygři Brno 1 22:19 15.0 6.0 54.5 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Sparta 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
PCE 2 17:52 6.5 2.5 55.6 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 15:30 6.5 2.0 44.4 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BVK Holice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Karviná 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BVK Holice "B" 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
USK Praha 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PŘÍ 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Snakes Ostrava 2 12:11 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BASKET Brno 2 20:59 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 15:45 6.0 3.0 42.9 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
USK 1 28:04 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Vlci Žďár 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 1 14:34 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 14:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 5:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -