Jan Král

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
SKB Rokycany
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
262
Procento vítězství
38.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 žáci U15 - divize A Lokomotiva Cheb 8 - 10.3 4.5 0 1.3/2.9 43.5 - -
2011/12 žáci U15 - divize A2 Lokomotiva Cheb 4 - 8.8 3.8 0 1.3/5 25.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Slavoj Tachov 14 - 13.4 4.9 0.6 1.6/3.6 44.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Slavoj Tachov 8 - 13.0 5.8 0.4 0.4/1.5 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 18.3 8 0.4 1.2/3.1 39.5 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 20.9 8.8 0.4 2/3.7 53.8 - -
2014/15 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 16 - 2.6 0.9 0.3 0/0.3 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 18 - 7.7 2 0.8 1.4/2.4 58.1 - -
2014/15 junioři U19 - Final 4 BK Lokomotiva Plzeň "B" 2 - 10.0 2.5 1.5 0.5/3 16.7 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 5 - 9.4 3.2 0.6 1.2/1.8 66.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BK Loko Plzeň 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 13.0 1.7 0.5 /1.5 0.2 0.1/0.2 50.0 0.6 -0.5
2015/16 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 17 - 9.1 3.4 /3.4 0.2 1.6/2.8 56.3 1.5 6.4
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 19 28.8 7.6 2.6 /8.4 0.4 1.3/2.1 61.5 1.7 3.7
2016/17 muži - Základní část - skupina A PLZ 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 26.3 10.5 3.2 /6.7 1.3 0.2/0.8 20.0 1.2 9.2
2016/17 muži - Předkolo Play-off PLZ 2 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 12 6.3 1.3 0.3 /0.8 0.1 0.4/0.6 71.4 1.0 -0.5
2017/18 muži - skupina A SKB Rokycany 13 - 6.5 2.1 0.5 0.9/1.5 63.2 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 17 27.0 6.1 1.9 /5.4 0.4 1.2/1.7 69.0 1.4 3.9
2017/18 muži - základní část SKB Rokycany 1 - 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 3.0 -1.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 5 17.6 4.0 1.4 /2.4 0 1.2/1.8 66.7 2.4 1.6
2017/18 muži - play-off A SKB Rokycany 4 - 5.5 2 0.3 0.8/1.5 50.0 - -
2017/18 muži - play-off SKB Rokycany 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 10 18.6 3.7 1.2 /2.5 0.3 0.4/0.6 66.7 1.2 1.6
2018/19 muži - skupina A BK Mariánské Lázně 4 - 4.8 2.3 0 0.3/2 12.5 - -
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 5 28.2 5.6 2 /3.4 0.2 1/1.2 83.3 1.8 6.8
2018/19 muži - Play Off PLZ 2 24.5 5.0 2 /5.5 0 1/1 100.0 2.5 2.0
2019/20 muži - skupina A SKB Rokycany 14 - 12.4 3.6 1.4 1.2/2.2 54.8 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 11 12.6 2.1 0.8 /1.7 0 0.5/1 45.5 0.8 0.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SKB Rokycany 1 - 31.0 10 /10 2 5/8 62.5 2.0 26.0
Průměr za kariéru 28.8 7.6 8.3 3.1 0.4 1.0/1.9 145.1 1.6 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Slavoj Tachov 27. 10. 2013 2013/14
2B body 15 Slavoj Litoměřice 1. 2. 2014 2013/14
3B body 4 Sokol Písek B 29. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 8 BC Vysočina 3. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 9 BCM Orli Prostějov 20. 11. 2016 2016/17
Body 35 BK Loko Plzeň B 18. 3. 2014 2013/14
Užitečnost 26 BK Klatovy 28. 9. 2019 2019/20
Asistence 6 Synthesia Pardubice 1. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 6 0:00 11.0 2.8 425.0 1.0 600.0 2.3/3.3 70.0 2.5
BK Klatovy 6 0:00 10.3 3.2 190.0 0.8 250.0 1.5/2.8 52.9 1.0
BK Sokolov 3 0:00 19.3 8.0 0.0 0.0 0.0 3.3/7.0 47.6 2.0
BC Vysočina 4 26:38 12.3 4.0 47.1 1.0 40.0 1.3/3.0 41.7 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 24.0 11.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 22.5 9.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
Sokol pražský 6 27:54 6.8 2.2 36.1 0.7 22.2 0.5/0.8 60.0 1.3
BK Horejsek Děčín 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Sokol Pražský 2 0:00 17.0 7.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BK Klatovy 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Žižkov 5 1:13 6.6 2.0 500.0 0.6 0.0 0.8/1.4 57.1 1.4
PCE 4 21:29 8.0 2.8 47.8 0.5 28.6 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Děčín 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 15.5 4.5 0.0 1.0 0.0 3.5/7.0 50.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 4 0:00 7.8 3.5 700.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Sokol Pražský 4 0:00 7.5 2.3 180.0 0.8 300.0 0.8/2.5 30.0 0.8
SAM BŠM Brno 4 25:08 7.5 2.5 37.0 0.5 18.2 1.0/1.0 100.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 5.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
USK 6 25:40 4.3 2.0 31.6 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.5
Snakes Ostrava 4 30:38 6.5 2.0 42.1 0.3 12.5 1.8/3.0 58.3 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 13.0 2.5 0.0 2.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
Sokol Písek B 1 0:00 25.0 6.0 0.0 4.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
Jiskra Domažlice 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
USK Praha 2 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 5.8 1.5 300.0 0.5 200.0 1.3/2.3 55.6 0.3
Sokol Písek 5 15:09 4.4 1.8 60.0 0.0 0.0 0.8/1.0 80.0 1.6
Slavoj BK Litoměřice B 5 0:00 4.4 2.0 0.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.8
BCM Orli Prostějov 3 28:45 7.3 2.3 26.9 0.7 22.2 0.7/0.7 100.0 0.7
CBU 1 0:00 21.0 5.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol Josefov 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 6 14:49 3.3 1.0 60.0 0.3 13.3 0.3/1.0 33.3 1.0
Wolves Radotín 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 2.5 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 4.5
LJH 4 20:29 4.5 2.0 40.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.8
Wolves Radotín 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Sokol Písek 3 21:08 5.7 0.3 12.5 1.0 25.0 2.0/2.7 75.0 1.3
SKB Rokycany 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
WBA 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
OLM 1 36:24 15.0 5.0 83.3 0.0 0.0 5.0/5.0 100.0 2.0
Pří 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
USK 3 0:00 4.7 2.0 600.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
SNAK A 2 27:04 6.5 2.5 62.5 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 6 14:23 1.8 0.5 37.5 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 0.8
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 4 8:01 2.3 0.3 50.0 0.5 66.7 0.3/1.0 25.0 0.5
SP BASKET 5 9:06 1.8 0.6 37.5 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.4
BC Vysočina 3 16:20 2.3 1.0 75.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Sokolov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
USK Praha B 3 14:00 2.0 0.0 0.0 0.3 33.3 1.0/1.3 75.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.0
BK Opava B 1 13:07 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Děčín 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 22:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basketbal Polabí 1 14:28 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Benešov 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 7:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0