Norbert Martišek

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
246
Procento vítězství
45.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Sokol Vyšehrad 9 - 4.0 1.8 /1.8 0 0.4/2 22.2 2.8 -0.3
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Sokol Vyšehrad 4 - 5.0 2.3 /2.3 0 0.5/3.5 14.3 3.5 -1.5
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol Vyšehrad 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Sokol Vyšehrad 6 - 2.2 0.8 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A Sokol Vyšehrad 7 - 1.9 0.9 0 0.1/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Sokol Vyšehrad 8 - 6.9 3 0.1 0.5/1.4 36.4 - -
2013/14 žáci U15 - divize B Sokol Vyšehrad 7 - 9.6 4.4 0 0.7/2.9 25.0 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B Sokol Vyšehrad 14 - 3.4 1.4 0.1 0.4/1.5 23.8 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 17 - 2.5 1.1 0 0.4/0.9 37.5 - -
2014/15 kadeti U17 - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 2 - 16.0 6 0 4/9.5 42.1 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off A Sokol Vyšehrad 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Vyšehrad 3 - 0.7 0 0 0.7/1.3 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A VYS 8 - 0.6 0.3 0 0.1/0.5 25.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 16 - 5.0 1.9 0.1 0.9/2 46.9 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off A Sokol Vyšehrad 2 - 1.5 0.5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Vyšehrad 3 - 6.7 2.7 0 1.3/3.7 36.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-off VYS 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - skupina B VYS 8 - 0.3 0.1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A VYS 11 - 1.9 0.5 0.1 0.5/0.8 66.7 - -
2016/17 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 10 - 2.0 0.9 0 0.2/0.3 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - play-out A VYS 5 - 1.6 0.8 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - skupina A VYS 4 - 3.3 1.5 0 0.3/0.8 33.3 - -
2017/18 junioři U19 - skupina A VYS 14 - 20.8 6.8 1.1 3.8/5.4 70.7 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 12 - 8.3 3.1 0.3 1.1/1.6 68.4 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A VYS 5 - 16.2 6 0.6 2.4/3.4 70.6 - -
2017/18 muži - Play-off Sokol Vyšehrad B 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ VYS 8 7.6 1.1 0.5 /0.6 0 0.1/0.4 33.3 0.4 1.5
2018/19 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 13 - 7.9 2.7 0.3 1.6/2.5 65.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník VYS 1 13.0 7.0 2 /3 1 0/0 0.0 2.0 7.0
2018/19 muži - Play-off Sokol Vyšehrad B 2 - 7.5 3 0.5 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A Wolves Radotín 7 - 2.0 0.9 0 0.3/0.6 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ VYS 15 7.1 0.3 0.1 /1.2 0.1 0/0.1 0.0 0.7 -0.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník VYS 2 13.5 2.5 1 /1.5 0 0.5/1 50.0 0.5 3.0
2019/20 muži - Základní fáze Sokol Vyšehrad B 9 - 9.8 3.7 0.2 1.8/3 59.3 - -
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 6 21.2 5.0 2.2 /6.8 0 0.7/1.5 44.4 4.3 1.2
Průměr za kariéru 24.6 1.4 5.1 1.9 0.1 0.8/1.6 118.9 1.8 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 1 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021
2B body 6 USK Praha B 1. 10. 2021
Obranné doskoky 8 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021
Útočné doskoky 1 USK Praha B 1. 10. 2021
Doskoky celkem 9 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021
Body 13 USK Praha B 1. 10. 2021
Užitečnost 13 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021
Asistence 2 USK Praha B 1. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Levharti Chomutov 26. 11. 2017 2017/18
2B body 11 BK Brandýs 29. 10. 2017 2017/18
3B body 3 BK Brandýs 29. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 8 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 2 USK Praha B 19. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 9 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021 2021/22
Body 37 BK Brandýs 29. 10. 2017 2017/18
Užitečnost 13 BK Levharti Chomutov 24. 9. 2021 2021/22
Asistence 2 SP BASKET 17. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 27:27 0 0 0.0 0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 23:33 11 5 50.0 0 1/1 100.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 26:43 13 6 46.2 0 1/2 50.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 13:57 3 1 16.7 0 1/2 50.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 22:58 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 12:10 3 1 50.0 0 1/4 25.0
Celkem 6 126:48 30 13 31.7 4/9 44.4
Průměr 6 21:08 5.0 2.2 31.7 0.0 0.7/1.5 44.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
ŠSK Slaný 3 0:00 18.7 5.7 0.0 1.0 0.0 4.3/6.7 65.0 1.0
BK Děčín 6 0:00 8.8 3.8 0.0 0.0 0.0 1.2/1.7 70.0 2.2
SLUNETA Ústí n. L. 5 0:00 7.8 2.8 0.0 0.4 0.0 1.0/1.2 83.3 1.0
Sokol Žižkov 4 0:00 8.8 1.8 0.0 1.0 0.0 2.3/3.3 69.2 2.0
Sokol Kbely B 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 3.8
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 7.8 3.3 260.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 2.0
Meteor TLC A 4 0:00 6.5 3.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Sokol Žižkov D 3 0:00 8.3 2.3 0.0 0.7 0.0 1.7/2.3 71.4 0.7
TJ Košíře 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.5
S.H.Počernice A 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Teplice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
CTS Basket 5 0:00 4.0 1.4 0.0 0.0 0.0 1.2/1.6 75.0 2.2
Porg Basket 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Slavoj Č. Brod 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Děčín 4 0:00 4.0 2.0 114.3 0.0 0.0 0.0/1.8 0.0 1.5
Sokol Pražský C 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC Kolín 5 0:00 3.2 1.0 0.0 0.0 0.0 1.2/2.6 46.2 1.0
Sokol Motol A 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
VSK MFF UK A 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Stavební fakulta A 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
USK Praha B 3 11:20 4.3 2.0 42.9 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
Aritma Praha 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 4 14:21 3.0 1.0 33.3 0.3 50.0 0.3/0.3 100.0 1.3
BK Levharti Chomutov 2 11:46 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.3 1.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
TJ ČZU Praha 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slovan Bohnice A 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Sokol Písek B 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Dolní Počernice A 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov C 6 0:00 1.2 0.5 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 20.0 3.0
Sokol Žižkov B - TESLA 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
BA Sparta Praha 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Lions J. Hradec 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Děčín 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sokol Písek 4 11:00 1.3 0.5 33.3 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
VŠTJ Medicina A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
LJH 4 12:00 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
Basketbal Polabí 2 14:35 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 3 6:29 1.0 0.3 14.3 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CBU 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vysoká n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lions J. Hradec B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SKB Rokycany 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 4 9:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 1 8:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 5:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0