Tomáš Randýsek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Válečníci Děčín
Výška
190 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
129
Procento vítězství
55%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BK Horejsek Děčín A 5 - 5.0 2 /2 0 1/1.6 62.5 0.6 3.8
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. B BK Horejsek Děčín A 9 - 6.0 2.7 /2.7 0 0.7/1.8 37.5 1.0 3.9
2017/18 žáci U15 - Skupina B BK Horejsek Děčín 6 - 3.3 1.7 0 0/0.7 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C BK Horejsek Děčín 10 - 9.6 4 0.3 0.7/1.7 41.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BK Horejsek Děčín 11 - 7.2 3 0.2 0.6/1.2 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BK Horejsek Děčín 12 - 4.8 1.8 0.2 0.6/0.8 77.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina C 1 Válečníci Děčín B 1 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Horejsek Děčín 3 - 6.7 2.3 0.3 1/1.3 75.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BK Horejsek Děčín 2 - 7.5 2 0 3.5/5 70.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Válečníci Děčín 14 - 10.3 3.8 0.6 1/1.6 63.6 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Válečníci Děčín 12 - 14.1 5.3 0.8 1.3/2.1 64.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Válečníci Děčín 6 - 9.5 3 0.8 1/1.7 60.0 - -
2019/20 junioři U19 - skupina B Válečníci Děčín 10 - 9.9 2.8 1 1.3/2.1 61.9 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Válečníci Děčín 5 - 10.4 4 0.6 0.6/1.2 50.0 - -
2020/21 Muži - Oblastní přebor mužů BK Děčín juniorka 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 1 - 6.0 3 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 19.5 6.0 3 /3.5 0 0/0 0.0 2.0 4.5
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 4 6.8 17.8 5.5 /8 1.3 3/5 60.0 3.3 13.8
2021/22 muži - skupina A Válečníci Děčín 4 - 4.3 1 0.5 0.8/1.3 60.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Válečníci Děčín 2 - 11.0 1.5 1.5 3.5/5 70.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 5 18.2 8.6 2 /4.4 1.2 1/1.6 62.5 2.6 7.4
2021/22 muži - Základní část DEC 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 1 - 7.0 2 1 0/0 0.0 2.0 5.0
Průměr za kariéru 21.2 1.2 8.5 3.0 0.5 1.0/1.7 170.0 2.1 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
2B body 8 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
3B body 2 Slavoj Litoměřice 4. 12. 2021
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 4. 12. 2021
Útočné doskoky 1 USK 5. 12. 2021
Doskoky celkem 5 Slavoj Litoměřice 4. 12. 2021
Body 22 Basket Poděbrady 12. 6. 2021
Užitečnost 18 BA Sparta Praha 13. 6. 2021
Asistence 7 BA Sparta Praha 13. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Příbor 29. 4. 2018 2017/18
2B body 9 BK Beroun 1. 4. 2017 2016/17
3B body 3 BKj Kralupy 17. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 5 Slavoj Litoměřice 4. 12. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 Sokol Písek 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 5 Sokol Písek 19. 9. 2021 2021/22
Body 22 Basket Poděbrady 12. 6. 2021 2021/22
Užitečnost 18 BK Beroun 1. 4. 2017 2016/17
Asistence 7 BA Sparta Praha 13. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
13. 6. 2021 skupina A BA Sparta Praha 26:49 17 4 28.6 2 100.0 3/6 50.0
12. 6. 2021 skupina A Basket Poděbrady 0:00 22 8 100.0 0 0.0 6/7 85.7
12. 6. 2021 skupina A Tygři Brno 0:00 20 7 100.0 2 100.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina A GBA Sojky Pelhřimov 0:00 12 3 100.0 1 100.0 3/7 42.9
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 12:55 10 2 100.0 2 100.0 0/1 0.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 18:13 9 0 0.0 2 50.0 3/4 75.0
22. 9. 2021 Základní část PCE 0:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 5:51 5 2 50.0 0 0.0 1/1 100.0
23. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
24. 10. 2021 skupina A Pří 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/2 50.0
20. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 10 1 0.0 1 0.0 5/8 62.5
21. 11. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Levharti Chomutov 0:00 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 28:17 11 2 40.0 2 40.0 1/2 50.0
5. 12. 2021 skupina A USK 25:49 8 4 66.7 0 0.0 0/0 0
Celkem 19 118:25 160 41 75.9 17 85.0 27/43 62.8
Průměr 19 6:13 8.4 2.2 75.9 0.9 85.0 1.4/2.3 62.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 0:00 12.8 4.8 0.0 0.5 0.0 1.8/2.3 77.8 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 5 0:00 8.0 3.8 0.0 0.0 0.0 0.4/0.8 50.0 2.4
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 7.0 3.0 214.3 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 2.8
BK Chomutov 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 11.3 3.7 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BA 2006´ Roudnice n.L. 5 0:00 6.6 3.2 228.6 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2
Synthesia Pardubice 3 0:00 9.7 3.3 0.0 0.7 0.0 1.0/2.3 42.9 2.7
BK Klatovy 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
Basket Poděbrady 1 0:00 22.0 8.0 100.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 4.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Kladno 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
Tygři Brno 1 0:00 20.0 7.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
ŠSK Slaný 2 0:00 9.5 2.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.0 37.5 1.5
Sokol Písek 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Tygři Louny 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.5 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 19.0 4.0 0.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Tygři Praha B 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BA Sparta Praha 1 26:49 17.0 4.0 28.6 2.0 100.0 3.0/6.0 50.0 1.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
BA Sparta Praha 3 0:00 5.0 2.0 600.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 0.3
Fio banka J. Hradec 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín B 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
USK Praha 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 12.0 3.0 100.0 1.0 100.0 3.0/7.0 42.9 5.0
Sokol Písek 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 28:17 11.0 2.0 40.0 2.0 40.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tygři Praha 1 0:00 10.0 1.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 12:55 10.0 2.0 100.0 2.0 100.0 0.0/1.0 0.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 4.5 2.0 400.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Písek 1 18:13 9.0 0.0 0.0 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BA Tygři Louny 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 1 25:49 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Tygři Brno 1 22:36 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Pří 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
USK Praha 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Levharti Chomutov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek B 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Nymburk 1 5:51 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Česká Lípa 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SKB Rokycany 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BASKET Brno B 1 16:44 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Basket Poděbrady 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
PCE 1 0:31 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -