Lukáš Vacek

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Basketbal Polabí
Výška
191 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
400
Procento vítězství
63.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 2 - 16.5 8 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B Kol 12 - 6.2 2.8 0.0 0 0.0 0.7/1.7 40.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Kol U12B 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Kol U12B 3 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 8 - 7.1 3 0.0 0 0.0 1.1/2.4 47.4 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 26 - 15.0 7 0.0 0 0.0 1/2.8 35.6 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 6 - 17.2 8.2 0.0 0 0.0 0.8/2.2 38.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 13 - 3.8 1.3 0.0 0 0.0 1.2/2.4 48.4 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 28 - 11.6 5.2 0.0 0 0.0 1.3/3.1 40.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 8 - 8.4 3.4 0.0 0 0.0 1.6/3.5 46.4 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 8.3 2.7 0.0 0 0.0 3/4.7 64.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 17.3 13.0 5.3 61.5 0 0.0 2.3/6.7 35.0 0.7 13.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 15.5 6.5 2.5 29.4 0 0.0 1.5/4 37.5 2.5 3.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 14 - 11.4 4.5 0.0 0 0.0 2.4/5.4 44.7 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 12 - 7.5 3.2 0.0 0 0.0 1.2/3.2 36.8 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 10 - 5.9 1.9 0.0 0 0.0 2.1/4.1 51.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 12.1 4.1 0.0 0 0.0 3.9/6.8 57.4 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BC Kolín 4 - 4.8 1 0.0 0 0.0 2.8/3.8 73.3 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 19 - 6.2 2.1 0.0 0 0.0 2.1/3.1 66.1 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 14 - 15.1 5.7 /5.7 100.0 0.1 100.0 3.4/7.4 46.6 2.4 8.7
2015/16 žáci U15 - skupina C BC Kolín 2 - 18.0 8 0.0 0 0.0 2/3 66.7 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 16.9 6.9 /6.9 100.0 0 0.0 3.1/5.9 53.7 2.6 11.5
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 2 - 5.0 1.5 0.0 0 0.0 2/4.5 44.4 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 9 - 9.8 3.7 0.0 0.1 0.0 2.1/3.1 67.9 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 10 - 15.6 6.2 0.0 0.1 0.0 2.9/4.4 65.9 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out A BSK - Jižní Supi 5 - 5.8 1.8 0.0 0.2 0.0 1.6/3.4 47.1 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 6 - 19.8 7.7 0.0 0 0.0 4.5/6.2 73.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 3 - 23.0 7 0.0 1.7 0.0 4/5.3 75.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 14 - 11.2 3.4 0.0 0.5 0.0 3/4.8 62.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 14 - 18.1 7.1 0.0 0.1 0.0 3.4/5.6 60.8 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 7.8 2.9 0.0 0 0.0 2/3.4 58.8 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 10 - 12.2 4.1 0.0 0.5 0.0 2.5/5 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 11.3 4 0.0 0 0.0 3.3/5.3 62.5 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 8 - 15.9 6.3 0.0 0.1 0.0 3/5 60.0 - -
2018/19 muži - Základní část KOL 3 3.0 0.3 0 /0.3 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.7 -0.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník KOL 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 7 - 12.9 3.7 0.0 0.4 0.0 4.1/5.7 72.5 - -
2018/19 muži - Skupina A2 KOL 3 2.3 0.0 0 /0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.7
2018/19 muži - Předkolo Play off KOL 1 9.0 5.0 2 /3 66.7 0 0.0 1/1 100.0 1.0 8.0
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 22 25.3 10.4 3.4 /5.7 58.7 0.4 20.5 2.5/3.9 63.5 2.3 9.9
2019/20 muži - Základní část KOL 6 3.7 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 0.7 -0.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník KOL 4 0.3 0.5 0.3 /0.3 100.0 0 0.0 0/0.5 0.0 0.3 -0.3
2020/21 muži - skupina B KolB 2 - 10.5 4.5 0.0 0 0.0 1.5/4.5 33.3 - -
2020/21 muži - základní část KOL 6 5.3 0.2 0 /0.2 0.0 0 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5 0.5
2020/21 muži - Play off KOL 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 2 13.0 2.5 0.5 /0.5 100.0 0.5 33.3 0/0 0.0 1.5 5.5
2021/22 muži - skupina B KolB 4 - 5.3 2 0.0 0 0.0 1.3/2.3 55.6 - -
Průměr za kariéru 33.5 2.0 10.4 4.0 56.0 0.1 14.0 2.0/3.7 193.9 1.6 1.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 TJ Třebíč 10. 10. 2021
2B body 3 Slavia Praha B 26. 9. 2021
3B body 1 PLZ 17. 9. 2021
Obranné doskoky 4 PLZ 17. 9. 2021
Doskoky celkem 4 PLZ 17. 9. 2021
Body 10 TJ Třebíč 10. 10. 2021
Užitečnost 8 PLZ 17. 9. 2021
Asistence 3 PLZ 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 BK Pelhřimov 14. 1. 2018 2017/18
2B body 20 Sla U12B 23. 9. 2012 2012/13
3B body 3 BK Opava 25. 2. 2018 2017/18
Obranné doskoky 7 Sokol pražský 15. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 13. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 8 Slavoj Litoměřice 13. 10. 2019 2019/20
Body 41 Sla U12B 23. 9. 2012 2012/13
Užitečnost 28 Sokol pražský 15. 1. 2020 2019/20
Asistence 8 YDEA KONDOR 26. 1. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:27 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 8:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3
10. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 10 3 0.0 0 0.0 4/6 66.7
Celkem 9 25:49 26 9 900.0 1 33.3 5/9 55.6
Průměr 9 2:52 2.9 1.0 900.0 0.1 33.3 0.6/1.0 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Pelhřimov 4 0:00 18.3 6.5 0.0 0.3 0.0 4.5/7.3 62.1 2.0
Válečníci Děčín 6 0:00 11.8 4.7 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Sokol Žižkov 6 8:40 11.2 3.3 153.8 0.7 80.0 2.5/3.7 68.2 1.8
Královští Sokoli 5 0:00 13.0 4.2 0.0 0.4 0.0 3.4/4.6 73.9 0.2
BA Sparta 6 0:00 10.7 3.8 115.0 0.0 0.0 3.0/6.2 48.6 2.2
Měl U12 4 0:00 15.0 6.8 0.0 0.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.3
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 15.0 6.3 147.1 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.8
Ben U13B 6 0:00 9.7 4.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 10.6 3.6 0.0 0.2 0.0 2.8/5.0 56.0 1.0
BraU13B 6 0:00 8.7 3.7 0.0 0.0 0.0 1.3/3.7 36.4 2.2
Sokol pražský 3 16:52 16.0 5.0 107.1 1.0 60.0 3.0/4.3 69.2 2.0
Pod U13B 3 0:00 15.7 7.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 2.7
BK Pelhřimov 2 0:00 23.5 8.0 100.0 0.5 100.0 6.0/13.0 46.2 2.5
Tesla Pardubice 3 0:00 14.7 4.7 0.0 0.7 0.0 3.3/5.0 66.7 1.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 21.0 8.5 100.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 19.0 7.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 2.5
Žďár nad Sáz. 2 0:00 18.5 8.0 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Levharti Chomutov 2 0:00 18.0 5.0 0.0 0.0 0.0 8.0/10.0 80.0 2.0
Bol 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
BCM Orli Prostějov 2 30:59 18.0 6.5 61.9 0.5 50.0 3.5/6.0 58.3 2.0
BK Opava 2 0:00 17.5 3.5 0.0 1.5 0.0 6.0/12.5 48.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 16.5 4.5 0.0 0.0 0.0 7.5/15.5 48.4 1.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 16.5 7.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 16.0 6.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 -
BK Teplice 1 0:00 31.0 11.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 10.3 3.0 0.0 0.0 0.0 4.3/7.0 61.9 1.0
BC Benešov 3 0:00 10.3 3.3 0.0 0.3 0.0 2.7/2.7 100.0 2.3
BK Klatovy 4 0:00 6.8 2.3 0.0 0.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 26:29 13.5 4.5 75.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 0.5
NH Ostrava 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 -
Sokol Písek 2 0:00 12.5 5.5 100.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/7.5 26.7 0.5
PCE 2 24:16 11.5 4.5 69.2 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
Měl U13B 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/4.8 26.3 1.5
BC Vysočina 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BC Nový Jičín 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 0.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.0
NH Ostrava 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.5
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Sokol Písek 2 22:40 8.5 2.5 41.7 1.0 33.3 0.5/1.5 33.3 1.5
BARoun.l. U17B 3 0:00 5.7 2.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.7
BK Opava 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
BK Loko Plzeň 3 15:54 5.3 2.0 54.5 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 1.7
BC Vysočina 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Tesla Pardubice 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 -
Snakes Ostrava 2 18:45 5.5 1.0 25.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 2.0
USK 2 24:22 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Třebíč 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
BA Nymburk 2 29:16 4.5 1.5 42.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
Kanonýři Josefov 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 -
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
USK Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 -
Sokol Žižkov C 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
UNL 6 1:57 1.0 0.3 66.7 0.0 0.0 0.3/0.5 66.7 0.2
Slavia Praha B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Bol 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
PLZ 2 8:43 2.5 0.5 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Děčín A 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BK Kladno 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Žižkov 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
NBK 5 3:35 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.8 25.0 0.4
DEC 4 1:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 8:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 4 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 8 1:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
OLO 4 0:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
HKR 5 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 6 0:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PCE 4 4:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
OPA 4 1:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BRN 4 1:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5