Michal Vlček

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Kolínsko-kutnohorský BK
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
367
Procento vítězství
68.1%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 11 - 6.8 3.2 0 0.5/1.8 25.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B Kol 14 - 2.5 1.2 0 0.1/0.6 11.1 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace KolB 2 - 5.5 2 0 1.5/4 37.5 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Kol U12B 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Kol U12B 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 10 - 2.6 1.2 0 0.2/0.8 25.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 24 - 6.4 2.8 0 0.9/2.5 35.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 6 - 7.3 3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 10 - 0.7 0 0 0.7/2 35.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 30 - 4.8 2.3 0 0.2/1.8 13.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 8 - 1.5 0.6 0 0.3/0.8 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 1.3 0.3 0 0.7/2.7 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 16.7 1.3 0.7 0 0/1 0.0 3.3 -3.0
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 16.0 1.0 0.5 0 0/0 0.0 2.5 -1.5
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 14 - 3.8 1.6 0 0.5/1.4 36.8 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 14 - 3.2 1.5 0 0.2/1.4 15.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 13 - 2.6 1 0 0.6/2.3 26.7 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 8.1 3.1 0 1.9/4.9 38.5 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BC Kolín 4 - 4.5 2.3 0 0/1.5 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 20 - 2.0 0.6 0.1 0.7/1.8 37.1 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 14 - 4.1 1.4 /1.4 0 1.3/2.6 48.6 4.2 -1.4
2015/16 žáci U15 - skupina C BC Kolín 12 - 8.9 4.1 0 0.8/2.3 33.3 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 3.9 1.3 /1.3 0.1 1.1/2.6 44.4 1.8 0.7
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 4 - 1.8 0.8 0 0.3/2 12.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Kolín 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 11 - 12.3 5.4 0 1.5/4.5 34.7 - -
2016/17 žáci U15 - skupina D BC Kolín 4 - 11.3 5 0 1.3/2.8 45.5 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B BC Kolín 4 - 2.5 0.8 0 1/1 100.0 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 6 - 7.3 2.7 0.3 1/2.7 37.5 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 3 - 6.7 2.7 0.3 0.3/2 16.7 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 14 - 3.9 1.4 0 1.1/2.1 55.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 14 - 7.3 3.1 0.1 0.8/2.6 30.6 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 3.0 1.4 0 0.2/1.5 13.3 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 10 - 4.3 1.7 0.1 0.6/1.9 31.6 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 7 - 4.1 1.4 0 1.3/3 42.9 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 3.2 1.3 0 0.6/1.6 37.5 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 20 21.2 4.2 1.7 /3.2 0 0.8/1.7 45.5 3.1 5.6
2020/21 muži - SBLM skupina východ Kol 1 - 4.0 1 0 2/2 100.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ Kol 2 - 1.5 0.5 0 0.5/4 12.5 - -
2021/22 muži - skupina B KolB 2 - 3.5 1 0 1.5/4 37.5 - -
Průměr za kariéru 33.4 1.4 4.5 1.9 0.0 0.7/2.0 120.3 2.2 0.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Žižkov 25. 9. 2021
2B body 2 Sokol Žižkov 25. 9. 2021
Body 6 Sokol Žižkov 25. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 NH Ostrava 15. 2. 2015 2014/15
2B body 17 Kostelec n.Č.L. 13. 11. 2016 2016/17
3B body 2 BA 2006´Roudnice n. L. B 4. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 7 YDEA KONDOR 26. 1. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 YDEA KONDOR 12. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 7 YDEA KONDOR 12. 10. 2019 2019/20
Body 36 Kostelec n.Č.L. 13. 11. 2016 2016/17
Užitečnost 17 BK Loko Plzeň 5. 2. 2020 2019/20
Asistence 5 Snakes Ostrava 9. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
26. 9. 2021 SBLM skupina východ BAPOD 3 1 0 1/8 12.5
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 6 2 0 2/6 33.3
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 1 0 0 1/2 50.0
10. 10. 2021 SBLM skupina východ Peč 0 0 0 0/0 0
Celkem 4 10 3 4/16 25.0
Průměr 4 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 5 0:00 6.8 2.4 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 7 0:00 4.6 1.7 0.0 0.0 0.0 1.1/1.9 61.5 1.3
BA Sparta 6 0:00 5.2 1.3 160.0 0.0 0.0 2.5/6.3 39.5 2.7
Slovan Varnsdorf 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/8.0 18.8 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 4.5
Měl U12 4 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
BK Loko Plzeň 3 13:55 7.7 3.3 83.3 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 3.0
NH Ostrava 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 2.5
Bol 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Ben U13B 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
Měl U13B 6 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.3
PCE 2 24:36 8.5 4.0 66.7 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 4.0 1.3 166.7 0.3 100.0 0.8/1.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Sokol Písek 2 18:43 7.5 3.0 66.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.5 2.5 100.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
BC Vysočina 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.5
SŠB Pardubice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Sokol Nová Paka 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Žďár nad Sáz. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Kanonýři Josefov 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 -
BraU13B 6 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.2/3.3 5.0 1.7
Sokol Žižkov 6 8:21 1.8 0.7 200.0 0.0 0.0 0.5/1.7 30.0 1.2
Tesla Pardubice 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol pražský 3 17:46 3.3 1.7 71.4 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.3
BK Brandýs n.L. 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/2.5 0.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 3.3 0.7 0.0 0.0 0.0 2.0/2.3 85.7 4.0
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
BK Kladno 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Opava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/5.0 20.0 3.5
Levharti Chomutov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
BK Teplice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BK Opava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
Slavoj Litoměřice 2 23:38 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
Loko Trutnov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 -
BC Benešov 2 0:00 3.0 0.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 6.0 1.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 4.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.5
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Bol 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Réma 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BAPOD 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 -
USK 2 18:54 1.5 0.5 33.3 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BARoun.l. U17B 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Děčín A 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/8.0 37.5 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Nymburk 2 12:28 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
USK Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BCM Orli Prostějov 1 17:37 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Pod U13B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 1 25:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Peč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0