Martin Kozel

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
BK Hladnov
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
109
Procento vítězství
51.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina F NH Ostrava 12 - 8.8 4 /4 0 0.8/1.7 45.0 1.0 6.8
2016/17 žáci U15 - Liga sk. C NH Ostrava 4 - 1.8 0.8 /0.8 0 0.3/1.3 20.0 0.8 -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B NH Ostrava 13 - 4.8 2.3 /2.3 0 0.2/0.6 37.5 1.8 2.6
2016/17 žáci U15 - Základní část Sokol Karviná 5 - 8.6 3.8 0.2 0.4/1.2 33.3 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A NH Ostrava 3 28.3 8.0 3.7 /7.3 0 0.7/0.7 100.0 1.3 11.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 24.5 6.0 3 /6 0 0/0 0.0 0.5 13.0
2017/18 žáci U15 - Skupina C NH Ostrava 12 - 4.4 2.1 0 0.3/0.4 60.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina E Sokol Karviná 12 - 9.5 4.3 0 1/1.7 60.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga NH Ostrava 16 - 2.2 0.8 0.1 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A NH Ostrava 3 10.7 1.0 0.3 0 0.3/1 33.3 0.7 -
2017/18 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo NH Ostrava 2 16.0 5.0 2.5 0 0/0 0.0 0.5 8.5
2018/19 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 8 2.8 0.3 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 0.1 0.5
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 5 - 6.0 2.4 0.2 0.6/0.6 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off NH Ostrava 1 6.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - 2.0
2019/20 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 3 - 4.7 2 0 0.7/0.7 100.0 - -
2019/20 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 6 - 10.5 3.5 0.3 2.5/3.2 78.9 - -
Průměr za kariéru 21.8 2.1 5.3 2.3 0.0 0.6/0.9 173.6 1.2 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Slavia Kroměříž 2. 10. 2021
2B body 6 Tygři Brno B 16. 10. 2021
3B body 1 BK Příbor 19. 9. 2021
Body 18 Tygři Brno B 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Slavia Kroměříž 2. 10. 2021 2021/22
2B body 8 BK Hladnov 17. 9. 2016 2016/17
3B body 1 BŠ Tygři Praha 7. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 10 Synthesia Pardubice 20. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 Synthesia Pardubice 20. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 14 Synthesia Pardubice 20. 4. 2017 2016/17
Body 18 BK Hladnov 17. 9. 2016 2016/17
Užitečnost 21 Synthesia Pardubice 20. 4. 2017 2016/17
Asistence 1 Synthesia Pardubice 20. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
18. 9. 2021 skupina C Sokol Karviná 2 1 0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina C BK Příbor 17 6 1 2/4 50.0
2. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 14 4 0 6/6 100.0
3. 10. 2021 skupina C STRABAG Zlín 7 2 1 0/0 0
16. 10. 2021 skupina C Tygři Brno B 18 6 0 6/7 85.7
17. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 5 2 0 1/2 50.0
Celkem 6 63 21 2 15/19 78.9
Průměr 6 10.5 3.5 0.3 2.5/3.2 78.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Krnov 4 0:00 10.5 4.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.8
SK UP Olomouc B 3 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Start Havířov 3 0:00 9.3 4.7 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
BK Snakes Ostrava 4 0:00 6.5 2.8 100.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
BC Vysočina 3 8:38 8.7 4.3 72.2 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
Slavia Kroměříž 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.5
BK Opava 4 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 1.0/1.3 80.0 1.8
Tygři Brno B 1 0:00 18.0 6.0 0.0 0.0 6.0/7.0 85.7 -
BK Příbor 1 0:00 17.0 6.0 0.0 1.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Snakes B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 29:12 12.0 5.0 83.3 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.3 1.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
SK UP Olomouc 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Hladnov 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0 2.3
Snakes Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
STRABAG Zlín 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři JBC Brno 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
BK Opava 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
Sj. BK Litoměřice 1 23:53 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Brno 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
SAM Brno 3 7:14 1.3 0.7 66.7 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 1 30:00 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Karviná 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 2 2:57 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jiskra Kyjov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -