Petr Baselides

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Výška
199 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
267
Procento vítězství
28.8%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BK Klatovy 8 - 0.0 0 /0 0 0/0.3 0.0 0.5 -0.8
2011/12 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 8 - 0.3 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 0.3 -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A BK Klatovy 14 - 5.4 1.9 0.4 0.6/1.7 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BK Klatovy 8 - 5.9 2.4 0.1 0.8/2.9 26.1 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A BK Klatovy 3 - 8.7 3.7 0 1.3/6 22.2 - -
2013/14 žáci U15 - divize A BK Klatovy 10 - 17.5 7 0.1 3.2/5.4 59.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A BK Klatovy 14 - 12.9 5.1 0.1 2.4/5.1 45.8 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A BK Klatovy 10 - 8.5 3.4 0.1 1.4/2.2 63.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BK Klatovy 8 - 4.1 1.9 0 0.4/1.3 30.0 - -
2014/15 žáci U15 - Základní část BK Klatovy 4 - 25.8 12 0 1.8/4.3 41.2 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A Jiskra Domažlice (MS) 22 - 11.2 4.1 0.6 1.1/2 53.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out A Jiskra Domažlice (MS) 6 - 13.2 4.2 1 1.8/2.5 73.3 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 14 19.6 4.6 1.6 /3.8 0.4 0.2/0.6 33.3 1.9 2.6
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 17 18.9 6.9 2.4 /4.2 0.6 0.5/1.2 40.0 1.4 7.6
2016/17 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 2 14.0 1.5 0 /1 0.5 0/1 0.0 - 3.0
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 22.2 7.2 3 /4.8 0.2 0.7/1.5 44.4 1.8 9.2
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 6 1.7 0.5 0 /0 0.2 0/0 0.0 0.2 -0.2
2017/18 muži - skupina A BK Klatovy 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 22 24.5 8.2 2.5 /6 0.7 1.1/2 54.5 2.5 3.0
2017/18 muži - základní část BK Klatovy 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo PLZ 5 15.8 2.4 0.6 /2.2 0.4 0/0.4 0.0 1.6 -0.2
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 31.7 9.7 3.2 /7.2 0.7 1.3/2.3 57.1 1.8 4.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ PLZ 9 4.6 1.0 0.1 /0.7 0.2 0.1/0.2 50.0 0.3 0.6
2018/19 muži - skupina A BK Klatovy 11 - 3.0 1.2 0.2 0.1/0.2 50.0 - -
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 20 23.1 8.0 2.3 /5.4 1 0.5/1.1 40.9 2.0 5.7
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník PLZ 1 7.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 1.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo PLZ 3 13.3 1.7 0.3 /2 0.3 0/0 0.0 1.7 -2.3
2018/19 muži - Play Off PLZ 2 5.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 5 21.8 7.8 2 /4.4 1 0.8/0.8 100.0 1.8 6.6
2019/20 muži - skupina A BK Klatovy 7 - 3.7 0.7 0.7 0.1/0.3 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 11 7.6 1.2 0.2 /0.6 0.3 0/0 0.0 0.7 0.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PLZ 2 - 5.0 1 /1 1 0/0 0.0 2.0 3.0
Průměr za kariéru 29.6 8.8 6.9 2.4 0.4 0.8/1.6 107.6 1.6 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Baník Most 20. 10. 2013 2013/14
2B body 19 Lokomotiva Cheb 18. 10. 2014 2014/15
3B body 4 BK Děčín 6. 1. 2013 2012/13
Obranné doskoky 7 Kondoři Liberec 3. 3. 2018 2017/18
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 18. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 Sokol Písek 22. 10. 2016 2016/17
Body 39 Lokomotiva Cheb 18. 10. 2014 2014/15
Užitečnost 29 Snakes Ostrava 25. 11. 2018 2018/19
Asistence 6 Sokol pražský 11. 11. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
Celkem / 0.0
Průměr 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Sokolov 3 0:00 24.7 9.7 0.0 0.0 0.0 5.3/9.3 57.1 2.3
Sokol pražský 7 29:13 10.4 3.3 46.9 1.0 17.9 0.9/2.1 40.0 2.6
Slavoj Litoměřice 8 22:25 8.3 2.3 45.0 0.8 20.7 1.5/1.9 80.0 1.9
Snakes Ostrava 5 24:09 12.4 3.8 51.4 1.4 46.7 0.6/1.6 37.5 2.0
Sokol Písek 5 22:07 11.0 3.2 45.7 1.4 29.2 0.4/1.6 25.0 1.4
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 12.3 4.5 0.0 0.8 0.0 1.0/1.3 80.0 0.8
SAM BŠM Brno 8 24:04 5.4 2.1 48.6 0.3 6.9 0.4/0.9 42.9 2.1
PCE 5 23:38 8.2 2.4 38.7 1.0 29.4 0.4/1.0 40.0 2.2
BCM Orli Prostějov 5 25:29 8.0 2.4 44.4 1.0 31.3 0.2/1.0 20.0 2.0
NH Ostrava 3 14:05 13.3 5.7 85.0 0.3 25.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Sokol Vyšehrad 6 0:00 6.5 2.7 0.0 0.0 0.0 1.2/3.5 33.3 0.5
Válečníci Děčín 4 0:00 9.5 3.3 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
BA Sparta Praha 4 21:58 8.3 4.0 76.2 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.0
Slavoj Litoměřice 4 21:51 8.3 2.3 45.0 0.8 60.0 1.5/2.8 54.5 2.3
Sokol Žižkov C 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.5
BK Kladno 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.5
BC Kolín 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
Lokomotiva Plzeň 6 0:00 4.8 1.8 0.0 0.2 0.0 0.7/1.3 50.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 14.0 6.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BC Benešov 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Děčín 3 0:00 7.7 1.3 0.0 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Č. Brod 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
BA Sparta Praha 4 0:00 4.3 1.8 0.0 0.0 0.0 0.8/3.3 23.1 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 5 19:54 3.4 1.0 26.3 0.4 22.2 0.2/0.8 25.0 2.4
USK Praha 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 7.0 2.0 200.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Rokycany 3 0:00 4.7 0.3 0.0 1.3 200.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sršni Sokol Písek 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 1.5
BC Vysočina 2 28:39 6.5 3.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.0 0.0 2.5/2.5 100.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.3
Wolves Radotín 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BK Opava 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 3.0
BK Opava B 2 22:00 5.0 1.0 33.3 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Pří 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 0:00 10.0 3.0 100.0 1.0 100.0 1.0/2.0 50.0 -
Synthesia Pardubice 1 20:29 7.0 2.0 50.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
VYS 4 5:34 1.5 0.3 33.3 0.3 50.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Sokol Písek 6 3:41 1.0 0.0 0.0 0.3 50.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BC Benešov 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 27:31 6.0 3.0 75.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek B 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 1 8:25 5.0 1.0 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 26:40 5.0 1.0 20.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Kbely 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 2 22:12 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 20:42 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SP BASKET 3 8:22 1.0 0.0 0.0 0.3 20.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Synthesia Pardubice 2 8:35 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
SNAK A 1 7:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 4 11:09 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
NBK 1 6:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Wolves Radotín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLM 1 7:17 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 1:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 2 22:28 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
CBU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -