Zdeněk Blažek

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Výška
160 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
347
Procento vítězství
53.6%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Sršni Sokol Písek 21 - 1.9 0.8 0 0.2/0.6 41.7 - -
2010/11 starší minižactvo + U14 a ml. žákyně - základní část Sršni Písek 2 - 7.5 3 0 1.5/1.5 100.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Sršni Sokol Písek 6 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sršni Sokol Písek 12 - 5.9 2.7 /2.7 0 0.6/0.7 87.5 1.8 4.1
2011/12 žáci U15 - skupina A Sršni Sokol Písek 6 - 1.5 0.5 0 0.5/0.7 75.0 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sršni Sokol Písek 7 - 2.4 1.1 /1.1 0 0.1/0.6 25.0 1.7 0.3
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 4.3 1.7 /1.7 0 1/1.3 75.0 2.0 2.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sršni Sokol Písek 5 7.6 0.8 0.2 /0.8 0 0.4/1.2 33.3 0.8 0.4
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Sršni Sokol Písek 11 - 2.7 1.3 0 0.2/0.4 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sršni Sokol Písek 12 - 1.3 0.5 0.1 0/0.2 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sršni Sokol Písek 2 5.5 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - 4.0
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sršni Sokol Písek 3 0.7 0.0 0 0 0/0 0.0 - -0.3
2013/14 kadeti U17 - skupina A Tigers Č. Budějovice 19 - 4.7 1.8 0.3 0.2/0.4 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Tigers Č. Budějovice 2 - 1.5 0.5 0 0.5/2 25.0 - -
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol Písek 7 8.9 0.4 0.1 /0.1 0 0.1/0.3 50.0 1.0 -0.3
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 21 - 3.5 1.4 0 0.5/1.1 41.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out Sokol Písek 6 23.2 4.8 1.8 /2.8 0.2 0.7/1 66.7 2.3 4.0
2014/15 kadeti U17 - play-out Sokol Písek 6 - 6.5 3 0 0.5/0.8 60.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol Písek 19 15.6 3.1 0.9 /1.9 0.3 0.2/0.3 66.7 1.1 2.1
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 18 - 8.1 2.9 0.4 0.8/1.2 68.2 - -
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 8.3 2.3 1 /1 0 0.3/0.7 50.0 0.3 2.3
2016/17 muži - skupina B Sokol Písek B 17 - 7.4 2.6 0.3 1.2/1.8 70.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol Písek 22 20.6 4.6 1.5 /2.9 0.3 0.9/1.2 73.1 1.9 5.9
2016/17 muži - základní část Sokol Písek Sršni D 3 - 17.3 5.7 1.3 2/2.7 75.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off Sokol Písek 3 18.0 5.7 2.3 /3.7 0.3 0/0.3 0.0 2.3 8.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 5 4.2 0.4 0.2 /0.4 0 0/0 0.0 0.4 0.8
2017/18 muži - skupina A Sokol Písek B 22 - 8.9 3.5 0.4 0.9/2.1 43.5 - -
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.0 -2.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 2 14.5 2.0 1 /1 0 0/0 0.0 1.0 3.0
2017/18 muži - Play Off Sokol Písek 4 5.3 0.5 0.3 /0.3 0 0/0 0.0 - 0.5
2018/19 muži - skupina A Sokol Písek B 22 - 3.8 1.1 0.5 0.3/0.5 54.5 - -
2018/19 muži - základní část Sokol Písek C 5 - 11.4 3.4 1 1.6/2.6 61.5 - -
2018/19 muži - play-off Sokol Písek C 4 - 12.5 3.5 1 2.5/4.8 52.6 - -
2018/19 muži - play-off A Sokol Písek B 2 - 5.0 1.5 0.5 0.5/0.5 100.0 - -
2019/20 muži - skupina A Sokol Písek B 20 - 7.0 1.7 1 0.6/0.9 66.7 - -
2019/20 muži - základní část Sokol Písek C 5 - 17.0 5.2 1 3.6/5.2 69.2 - -
2020/21 muži - skupina A Sokol Písek B 3 - 5.3 1 0.7 1.3/2 66.7 - -
2020/21 muži - základní část Sokol Písek C 1 - 11.0 4 0 3/3 100.0 - -
2021/22 muži - skupina A Sokol Písek B 10 - 9.3 2.3 1.3 0.8/1.6 50.0 - -
2021/22 muži - Základní část Sokol Písek C 2 - 16.5 6 0.5 3/5 60.0 - -
Průměr za kariéru 28.8 3.3 5.1 1.8 0.3 0.6/1.0 159.1 1.5 0.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Legends Č. Budějovice 22. 10. 2021
2B body 8 Legends Č. Budějovice 22. 10. 2021
3B body 2 Sokol Kbely 28. 11. 2021
Body 22 Legends Č. Budějovice 22. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Spartak Kaplice 20. 9. 2019 2019/20
2B body 10 Sokol Kutná Hora 2. 10. 2016 2016/17
3B body 3 Pří 18. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 7 PCE 12. 2. 2017 2016/17
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 12. 4. 2015 2014/15
Doskoky celkem 8 Snakes Ostrava 25. 3. 2017 2016/17
Body 24 Sokol Kutná Hora 2. 10. 2016 2016/17
Užitečnost 20 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Asistence 9 BC Vysočina 26. 2. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina A Válečníci Děčín 4 2 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 10 2 2 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část BK Tábor U19 11 4 0 3/4 75.0
9. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 6 0 2 0/0 0
10. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 11 2 2 1/2 50.0
22. 10. 2021 Základní část Legends Č. Budějovice 22 8 1 3/6 50.0
23. 10. 2021 skupina A BC Benešov 8 1 2 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Wolves Radotín 13 4 1 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina A Pří 10 3 1 1/3 33.3
13. 11. 2021 skupina A SKB Rokycany 7 3 0 1/4 25.0
27. 11. 2021 skupina A Slavoj BK Litoměřice B 7 1 1 2/2 100.0
28. 11. 2021 skupina A Sokol Kbely 17 5 2 1/2 50.0
Celkem 12 126 35 14 14/26 53.8
Průměr 12 10.5 2.9 1.2 1.2/2.2 53.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Spartak Kaplice 9 0:00 14.0 3.9 0.0 1.0 0.0 3.2/4.6 70.7 2.0
BK Tábor 5 0:00 14.8 5.0 0.0 1.0 0.0 1.8/3.0 60.0 2.2
Legends Č. Budějovice 5 0:00 14.2 4.8 0.0 0.6 0.0 2.8/4.2 66.7 2.0
SKB Rokycany 7 0:00 8.6 3.0 0.0 0.6 0.0 0.9/1.7 50.0 1.6
BK Klatovy 7 0:00 8.3 2.4 0.0 0.9 0.0 0.9/1.3 66.7 1.6
BK Tábor B 5 0:00 10.4 3.6 0.0 0.8 0.0 0.8/1.0 80.0 1.6
Sluneta USK Ústí n.L. 7 0:00 7.1 1.3 0.0 1.3 0.0 0.7/1.3 55.6 1.7
Jiskra Domažlice 7 0:00 6.7 1.3 0.0 1.3 0.0 0.3/0.6 50.0 1.4
Wolves Radotín 6 0:00 7.2 2.2 0.0 0.7 0.0 0.8/1.5 55.6 1.8
Sokol Kbely 5 0:00 7.4 2.0 0.0 1.0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.8
CBU 5 0:00 6.8 2.0 0.0 0.8 0.0 0.4/1.2 33.3 1.8
Slavoj BK Litoměřice B 7 0:00 4.9 1.7 0.0 0.3 0.0 0.6/0.6 100.0 1.6
Snakes Ostrava 5 17:55 6.2 2.2 64.7 0.4 40.0 0.6/1.0 60.0 2.8
Pří 3 0:00 9.0 2.3 0.0 1.3 0.0 0.3/1.3 25.0 3.0
BK Pelhřimov 4 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.3
VYS 4 0:00 5.8 2.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.0
Sokol Žižkov 8 0:55 2.9 1.1 0.0 0.1 0.0 0.3/0.5 50.0 1.4
PCE 8 12:11 2.6 0.8 54.5 0.3 25.0 0.4/0.9 42.9 0.8
BK Loko Plzeň 4 21:53 5.0 1.8 70.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Vysočina 2 25:29 9.5 4.0 72.7 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Vysoká n.L. 2 0:00 8.0 2.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Wolves Radotín 3 0:00 5.3 1.7 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Sokol Písek B 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.3
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Královští Sokoli 2 17:04 7.0 2.5 62.5 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.5 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Benešov 5 0:00 2.8 0.4 0.0 0.6 0.0 0.2/0.8 25.0 1.4
Jiskra Kyjov 3 0:00 4.3 1.7 100.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 23:22 6.5 3.0 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 3 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.3
Slavoj Litoměřice 3 20:24 4.3 1.7 55.6 0.3 25.0 0.0/0.0 0.0 1.7
Sokol Pražský 6 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.5
VYS 3 19:24 4.0 2.0 85.7 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 2.0
Bra 2 0:00 5.5 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Tábor 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
SKB Zlín 4 20:45 2.3 0.3 20.0 0.0 0.0 1.8/2.0 87.5 2.0
BK Klatovy 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Děčín 4 0:00 1.8 0.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sokol pražský 5 12:46 1.4 0.6 37.5 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.0
USK 5 14:31 1.4 0.6 33.3 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.8
Slavoj Litoměřice 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
SAM BŠM Brno 2 16:09 3.0 0.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
WBA 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.5 1.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TOROLA BT Příbor 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
USK Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 13:48 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 14:16 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 4 5:07 0.5 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol H. Králové 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 4 0:00 0.5 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavia MBA Kroměříž 1 3:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 1:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 12:56 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha B 1 6:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 2:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov C 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 3 0:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sparta Praha 2 10:11 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -