Ondřej Pleva

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 16 let
Aktuální klub
Vlci Žďár
Výška
173 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
118
Procento vítězství
47.5%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E BC Vysočina 11 - 6.9 3.3 0 0.4/0.9 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Liga sk. C BC Vysočina 10 - 9.3 3.7 0.2 1.3/2.1 61.9 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 3.0 1 0 1/1.7 60.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina E BK Vlci Žďár 12 - 8.1 3.5 0 1.1/1.7 65.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BC Vysočina 12 - 5.6 1.8 0.5 0.6/0.9 63.6 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Vlci Žďár 14 - 6.6 2.9 0 0.9/1.6 59.1 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina C Vlci Žďár 13 - 3.6 1.5 0.1 0.5/0.6 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 7 - 3.7 1.7 0 0.3/0.9 33.3 - -
2019/20 žáci U15 - Liga sk. B Vlci Žďár 10 - 5.5 2.5 0 0.5/1.2 41.7 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out C Vlci Žďár 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2020/21 kadeti U17 - skupina C Vlci Žďár 4 - 7.8 3 0.3 1/2.8 36.4 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 2 19.5 7.0 3 /7 0 1/2 50.0 2.5 3.0
2021/22 kadeti U17 - 2. kolo Vlci Žďár 2 - 5.5 1.5 /1.5 0 2.5/4 62.5 2.0 2.0
2021/22 kadeti U17 - skupina B Vlci Žďár 8 - 11.6 5.4 0.1 0.5/2 25.0 - -
Průměr za kariéru 23.6 0.3 6.3 2.6 0.1 0.8/1.4 134.7 2.0 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sluneta Ústí n. L. 27. 6. 2021
2B body 11 Tesla Pardubice 20. 11. 2021
3B body 1 Tesla Pardubice 20. 11. 2021
Obranné doskoky 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
Útočné doskoky 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021
Body 25 Tesla Pardubice 20. 11. 2021
Užitečnost 5 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 Královští Sokoli 24. 3. 2018 2017/18
2B body 11 Tesla Pardubice 20. 11. 2021 2021/22
3B body 2 BK Opava 30. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Doskoky celkem 3 BA Sparta Praha 19. 6. 2021 2021/22
Body 25 Tesla Pardubice 20. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 5 SK UP-BCM Olomouc 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
19. 6. 2021 skupina B SK UP-BCM Olomouc 20:45 6 3 50.0 0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina B BA Sparta Praha 17:59 8 3 37.5 0 2/4 50.0
27. 6. 2021 2. kolo BK Lions J. Hradec 0:00 8 3 100.0 0 2/4 50.0
27. 6. 2021 2. kolo Sluneta Ústí n. L. 0:00 3 0 0.0 0 3/4 75.0
25. 9. 2021 skupina B Sokol Žižkov 0:00 10 5 0.0 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 7 3 0.0 0 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina B BK Brandýs n. L. 0:00 11 5 0.0 0 1/2 50.0
10. 10. 2021 skupina B Pod U17B 0:00 7 3 0.0 0 1/2 50.0
9. 11. 2021 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 6 3 0.0 0 0/0 0
17. 11. 2021 skupina B ADFORS Basket Litomyšl 0:00 7 3 0.0 0 1/5 20.0
20. 11. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 25 11 0.0 1 0/2 0.0
21. 11. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 20 10 0.0 0 0/3 0.0
Celkem 12 38:44 118 52 305.9 1 11/28 39.3
Průměr 12 3:13 9.8 4.3 305.9 0.1 0.9/2.3 39.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B TH TH % F-
Tygři Brno 6 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.8/1.3 62.5 1.7
BCM Orli Prostějov 6 0:00 5.7 1.7 0.0 0.5 0.8/1.3 62.5 2.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 6.5 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 6.8 2.8 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 25.0 11.0 0.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
SK Žabovřesky 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 5.0
Jižní Supi 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
STRABAG Zlín 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
Snakes Ostrava 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.3
BK Opava 4 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.5/1.0 50.0 3.0
Tygři JBC Brno 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Sokol Šlapanice 4 0:00 3.3 1.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.3
NH Ostrava A 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SK UP-BCM Olomouc 2 10:22 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
BK Příbor 1 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Sokol Žižkov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 1 17:59 8.0 3.0 37.5 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Jižní Supi 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Pod U17B 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Pardubice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 3 0:00 1.7 0.0 0.0 0.3 0.7/0.7 100.0 2.3
Slavia Kroměříž 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BK Opava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Tygři JBC Brno B 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Kbely 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0