Jakub Zikl

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Sokol Karviná
Výška
202 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
296
Procento vítězství
58.1%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 - 2.6 0.6 0 1.4/3 46.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D BK Snakes Ostrava 13 - 4.9 2 0 0.9/2.2 41.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Snakes Ostrava 7 - 3.4 1.3 0 0.9/2.7 31.6 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C TOROLA Snakes Ostrava 14 - 8.1 3.4 0 1.4/3.2 42.2 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 13 - 4.6 1.7 0 1.2/1.9 64.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B TOROLA Snakes Ostrava 3 10.3 3.7 1.7 0 0.3/2 16.7 1.7 2.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo TOROLA Snakes Ostrava 2 13.5 2.5 1 0 0.5/2.5 20.0 1.0 0.5
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 7 - 5.3 2.1 0.3 0.1/0.4 33.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 16 - 10.9 3.3 0.8 1.8/3.2 56.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 4 - 14.8 6 0 2.8/4.8 57.9 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 14 13.5 5.2 2.1 /4.6 0 0.9/1.9 50.0 2.4 2.8
2015/16 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 2 - 10.5 5 0 0.5/1 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 22 - 6.8 2.8 /2.8 0 1.1/2 56.8 2.0 3.9
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 3 - 8.7 3.7 0 1.3/3 44.4 - -
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 6 18.8 7.7 2.8 /6 0 2/4 50.0 2.3 8.5
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 2 - 8.5 1.5 /1.5 1 2.5/3 83.3 3.5 4.5
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 3 - 15.3 4 0.3 6.3/9.3 67.9 - -
2016/17 muži - skupina C BK Hladnov 10 - 4.4 1.5 0.1 1.1/1.7 64.7 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 15.8 6.7 2.9 /5.4 0 1/1.9 52.6 2.4 5.6
2016/17 muži - základní část BK Hladnov 3 - 4.0 2 /2 0 0/0.3 0.0 2.7 1.0
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 8.0 3.7 1.3 /3.7 0 1/3 33.3 1.3 1.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 4.5 1.5 0.5 /1.5 0 0.5/2 25.0 0.5 -0.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 16 14.0 6.6 2.8 /5.7 0.1 0.9/2 46.9 1.8 4.6
2017/18 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 22 21.3 9.4 4 /7.1 0 1.4/2.9 49.2 2.8 10.8
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Hladnov 5 - 23.8 9 0.2 5.2/7.4 70.3 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Hladnov 2 - 30.5 8.5 0.5 12/15.5 77.4 - -
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 2 14.0 6.5 3 /7 0 0.5/2 25.0 1.0 5.0
2017/18 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 4 28.5 10.0 4 /10 0.3 1.3/3.5 35.7 3.5 8.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ SNAK A 17 20.3 8.5 3.2 /7.2 0 2.1/3.9 53.7 2.6 8.6
2018/19 muži - skupina C BK Hladnov 13 - 16.2 6.5 0.2 2.7/4.8 55.6 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SNAK A 2 5.5 11.0 4 /6 0 3/5.5 54.5 2.0 6.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo SNAK A 3 23.7 12.3 4.7 /11 0 3/4.7 64.3 1.3 15.7
2019/20 muži - skupina C Sokol Karviná 22 - 12.0 4 0.1 3.5/5.8 60.6 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Karviná 2 - 9.5 4.5 /4.5 0 0.5/4 12.5 3.5 2.5
2020/21 muži - skupina C Sokol Karviná 3 - 11.7 5 0 1.7/2.3 71.4 - -
2021/22 muži - skupina C Sokol Karviná 6 - 14.5 4.8 0.3 3.8/7 54.8 - -
Průměr za kariéru 26.7 6.7 8.5 3.2 0.1 1.7/3.2 156.4 2.3 3.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Jiskra Kyjov 24. 10. 2021
2B body 8 Jiskra Kyjov 24. 10. 2021
3B body 1 Jiskra Kyjov 24. 10. 2021
Body 27 Jiskra Kyjov 24. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 Slavia Kroměříž 3. 2. 2018 2017/18
2B body 12 BK Opava 26. 10. 2017 2017/18
3B body 3 Jiskra Kyjov 8. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 12 Synthesia Pardubice 12. 10. 2018 2018/19
Útočné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 12. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 14 Synthesia Pardubice 12. 10. 2018 2018/19
Body 32 Slavia Kroměříž 3. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 26 BK Loko Plzeň 26. 2. 2017 2016/17
Asistence 4 Sokol Písek 28. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C Renocar Podolí 12 3 0 6/8 75.0
26. 9. 2021 skupina C SK Žabovřesky 8 2 0 4/6 66.7
9. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 16 6 1 1/4 25.0
10. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 11 5 0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 13 5 0 3/8 37.5
24. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 27 8 1 8/14 57.1
Celkem 6 87 29 2 23/42 54.8
Průměr 6 14.5 4.8 0.3 3.8/7.0 54.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 5 0:00 17.0 5.4 1.350.0 0.2 0.0 5.6/8.2 68.3 2.8
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 5 0:00 15.8 6.2 0.0 0.2 0.0 2.8/5.6 50.0 2.8
Slavia Kroměříž 3 0:00 22.0 7.7 0.0 0.3 0.0 5.7/7.7 73.9 3.0
BK Loko Plzeň 6 20:38 10.8 4.2 58.1 0.0 0.0 2.5/4.2 60.0 2.2
Sokol Písek 9 15:08 7.1 3.1 53.8 0.0 0.0 0.9/2.6 34.8 1.8
Jiskra Kyjov 3 0:00 20.0 5.3 0.0 1.0 0.0 6.3/10.3 61.3 2.7
OLM 6 9:08 9.5 4.3 118.2 0.0 0.0 0.8/2.3 35.7 2.7
ZLN 5 12:36 11.4 3.8 63.3 0.2 25.0 3.2/5.0 64.0 3.2
SK Žabovřesky 6 0:00 9.2 3.3 0.0 0.0 0.0 2.5/4.2 60.0 2.3
Tesla Pardubice 4 0:00 13.3 4.5 0.0 0.0 0.0 4.3/6.3 68.0 3.5
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 12.5 4.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 24.5 7.5 0.0 0.5 0.0 8.0/10.0 80.0 1.5
Renocar Podolí 5 0:00 9.8 3.4 0.0 0.0 0.0 3.0/4.4 68.2 1.2
SAM BŠM Brno 4 18:39 12.0 5.5 64.7 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 2.8
Sokol Karviná 4 0:00 12.0 5.3 1.050.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 15.3 4.0 0.0 0.3 0.0 6.3/9.3 67.9 3.0
SKB Zlín 4 10:50 11.3 5.0 125.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
BK Opava B 4 20:17 10.8 4.0 48.5 0.0 0.0 2.8/4.8 57.9 2.0
PCE 5 20:50 8.2 3.8 61.3 0.0 0.0 0.6/2.6 23.1 2.2
TJ Šumperk 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.0 0.0 4.3/5.5 77.3 3.3
Basket Opava 2010 2 0:00 18.5 8.0 228.6 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
KK Val. Meziříčí 4 0:00 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/3.8 33.3 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.5 4.5 0.0 2.0 0.0 2.5/3.5 71.4 3.5
Basketbal Olomouc 4 17:27 8.0 3.0 46.2 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Sokol pražský 6 17:18 5.3 2.3 45.2 0.0 0.0 0.7/2.2 30.8 3.0
Královští Sokoli 3 18:53 10.7 3.0 37.5 0.0 0.0 4.7/7.0 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 4 20:20 7.8 3.3 48.1 0.0 0.0 1.3/3.5 35.7 0.5
BK Opava 1 0:00 31.0 12.0 0.0 0.0 0.0 7.0/8.0 87.5 4.0
BK Opava 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
USK 6 14:22 4.7 2.0 48.0 0.0 0.0 0.7/1.5 44.4 0.8
BC Nový Jičín 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
BCM Orli Prostějov 3 20:12 8.7 3.7 47.8 0.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.7
BC Vysočina 2 23:53 12.5 4.5 39.1 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.5
NH Ostrava 1 0:00 25.0 9.0 0.0 0.0 0.0 7.0/12.0 58.3 2.0
BCM Orli Prostějov 4 19:37 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.8
Sokol Písek 3 16:37 8.0 3.3 40.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
SAM BŠM Brno 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 42.9 4.0
BK Loko Plzeň 3 0:00 7.7 2.7 200.0 0.0 0.0 2.3/3.3 70.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/4.5 33.3 3.0
BC Nový Jičín 3 13:20 7.3 3.0 60.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 3.0
Slavoj Litoměřice 2 18:51 10.5 4.0 88.9 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 0:00 7.0 2.7 114.3 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 3 0:00 6.0 1.7 125.0 0.7 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
HKR 2 18:18 8.0 4.0 47.1 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 3.5
USK 3 0:00 5.3 2.0 100.0 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 1.0
SKB Zlín 1 0:00 15.0 3.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Královští Sokoli 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Lions J. Hradec 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 0.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BC Vysočina 2 17:27 6.5 2.0 33.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
Slavia Kroměříž 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
BASKET Brno B 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.7 1.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 3.3 1.7 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.3
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 18:21 8.0 3.0 37.5 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
NH Ostrava 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Tesla Pardubice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Synthesia Pardubice 3 0:00 1.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 0.3
BVK Holice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
WBA 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BK Pardubice 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.5
OPA 1 10:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0