Matěj Turček

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 23 let
Aktuální klub
NH Ostrava B
Výška
179 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
250
Procento vítězství
52.4%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D NH Ostrava 8 - 2.9 1.3 /3.1 0 0.4/1 37.5 1.0 -0.6
2011/12 mladší žáci U14 - liga B NH Ostrava 6 - 1.8 0.8 /2.7 0 0.2/0.3 50.0 1.7 -1.8
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A NH 3 - 6.3 3 0 0.3/2 16.7 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR NH 5 - 1.6 0.6 0 0.4/1.6 25.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina C NH Ostrava 6 - 1.2 0.5 0 0.2/0.3 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D NH Ostrava 14 - 9.1 3.9 0 1.2/2.1 56.7 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B NH Ostrava 5 - 2.8 1.2 0 0.4/2.4 16.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B NH Ostrava 6 - 3.7 1.3 0 1/1.7 60.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C NH Ostrava 11 - 4.2 1.2 0.5 0.2/0.5 33.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava 19 - 2.6 0.8 0.3 0.1/0.1 100.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B BCM Ostrava 2 - 5.0 2 0 1/2 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina B BCM Ostrava B 20 - 4.9 2.2 0.1 0.5/0.8 56.3 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava B 2 - 10.5 4 0.5 1/1 100.0 - -
2016/17 muži - skupina C OST 18 - 4.3 1.2 0.4 0.5/0.8 60.0 - -
2016/17 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 14 - 10.9 3.9 0.6 1.1/2.1 55.2 - -
2016/17 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 10 - 11.5 4.4 0.5 1.2/1.8 66.7 - -
2017/18 muži - skupina C OST 11 - 4.9 1.5 0.5 0.5/0.9 50.0 - -
2017/18 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 12 - 13.7 4.8 0.9 1.3/2.8 45.5 - -
2017/18 muži - základní část OST 2 18.0 8.5 3.5 /5.5 0 1.5/2 75.0 2.0 5.0
2018/19 muži - skupina C OST 16 - 6.6 2 0.6 0.7/1.4 47.8 - -
2018/19 muži - play-off C OST 2 - 7.0 3.5 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - skupina C OST 22 - 9.9 3.5 0.7 1/1.7 55.3 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OST 1 23.0 4.0 2 /6 0 0/2 0.0 3.0 -8.0
2021/22 muži - skupina C NH Ostrava B 12 - 12.9 4.4 0.8 1.8/3.2 57.9 - -
Průměr za kariéru 23.1 0.3 6.6 2.4 0.4 0.7/1.4 116.6 2.1 -0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Jiskra Kyjov 23. 10. 2021
2B body 7 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 10. 10. 2021
3B body 2 Sokol Karviná 12. 12. 2021
Body 21 Renocar Podolí 26. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Jiskra Kyjov 23. 10. 2021 2021/22
2B body 9 JBC Brno 14. 10. 2012 2012/13
3B body 4 BC Nový Jičín 30. 9. 2017 2017/18
Obranné doskoky 3 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Útočné doskoky 2 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Doskoky celkem 4 Sokol Karviná 27. 9. 2019 2019/20
Body 27 BC Nový Jičín 30. 9. 2017 2017/18
Užitečnost 16 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Asistence 2 BK Opava B 18. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
25. 9. 2021 skupina C SK Žabovřesky 10 5 0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina C Renocar Podolí 21 6 2 3/6 50.0
9. 10. 2021 skupina C BASKET Brno B 4 2 0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 14 7 0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 16 4 0 8/10 80.0
24. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 15 5 1 2/6 33.3
13. 11. 2021 skupina C BK Opava B 12 4 1 1/3 33.3
14. 11. 2021 skupina C TJ Šumperk 8 2 1 1/2 50.0
11. 12. 2021 skupina C Sokol Karviná 12 6 0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina C Sokol Karviná 18 4 2 4/5 80.0
8. 1. 2022 skupina C Renocar Podolí 13 5 1 0/0 0
9. 1. 2022 skupina C SK Žabovřesky 12 3 1 3/4 75.0
Celkem 12 155 53 9 22/38 57.9
Průměr 12 12.9 4.4 0.8 1.8/3.2 57.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 6 0:00 15.8 5.8 0.0 0.8 0.0 1.7/3.5 47.6 2.0
Sokol Karviná 9 2:33 8.4 3.0 450.0 0.4 100.0 1.1/1.9 58.8 1.7
Renocar Podolí 9 0:00 8.1 2.7 0.0 0.8 0.0 0.4/0.8 57.1 1.2
BC Nový Jičín 6 0:00 11.7 3.8 0.0 1.0 0.0 1.0/2.2 46.2 3.3
SKB Zlín 6 0:00 10.3 4.3 0.0 0.2 0.0 1.2/1.7 70.0 2.3
SK Žabovřesky 7 0:00 8.9 3.3 0.0 0.6 0.0 0.6/1.3 44.4 2.6
Sokol Karviná 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 3.8
BK Opava 4 0:00 13.3 4.0 0.0 1.5 0.0 0.8/1.3 60.0 3.0
BK Žďár n. S. 5 0:00 10.4 2.8 0.0 1.4 0.0 0.6/1.2 50.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 0:00 7.5 3.2 0.0 0.0 0.0 1.2/1.5 77.8 1.8
Jiskra Kyjov 3 0:00 12.0 2.7 0.0 1.0 0.0 3.7/4.3 84.6 1.0
OLM 2 0:00 16.0 6.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 7.5 2.5 0.0 0.3 0.0 1.8/3.5 50.0 3.5
BK Opava B 2 12:30 13.5 5.0 111.1 0.5 50.0 2.0/3.5 57.1 3.5
SKB Zlín 4 0:00 6.8 2.0 0.0 0.8 0.0 0.5/0.5 100.0 2.8
TJ Šumperk 6 0:00 4.5 1.2 0.0 0.3 0.0 1.2/2.5 46.7 2.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 8.7 4.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 5 0:00 5.2 2.2 0.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BC Vysočina 3 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
BA Sparta 2 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Snakes Ostrava 3 0:00 6.0 1.7 250.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 3.3
KK Val. Meziříčí 4 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BK Hladnov 1 0:00 13.0 4.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Opava 4 0:00 2.8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 3.0
Slavia MBA Kroměříž 4 0:00 2.8 1.3 100.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Lions J. Hradec 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.5
Sršni Sokol Písek 3 0:00 3.0 1.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Nový Jičín 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
Jiskra Kyjov 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
BVK Holice 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
ŠSK Sla U13 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 4 0:00 2.0 0.5 0.0 0.3 0.0 0.3/0.5 50.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK B&W Opava 1 0:00 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Basket Opava 2010 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 1.7 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Nový Jičín 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tesla Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SAM BŠM Brno 4 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BASKET Brno B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OVA 1 11:00 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0