Jiří Buňka

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 22 let
Aktuální klub
Loko Plzeň B
Výška
165 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
181
Procento vítězství
33.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - Základní část Loko Plzeň 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B Loko Plzeň 3 - 6.0 2.7 0.0 0 0.0 0.7/2.3 28.6 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Lokomotiva Plzeň 12 - 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.4/3.9 36.2 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 7 - 9.4 3 0.0 0.1 0.0 3/6.1 48.8 - -
2015/16 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 11 - 13.4 5.8 0.0 0.1 0.0 1.5/2.6 55.2 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 10.0 2.7 /2.7 100.0 0.8 100.0 2.2/3.6 60.8 1.5 7.1
2016/17 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 4 - 10.8 2 0.0 1 0.0 3.8/5.8 65.2 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 19 15.4 2.2 0.5 /1.4 33.3 0.3 31.6 0.3/0.8 37.5 1.6 0.1
2016/17 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 3 15.0 2.0 0.3 /1.3 25.0 0.3 25.0 0.3/0.3 100.0 2.0 -2.0
2017/18 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 3 9.7 0.7 0 /1 0.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7 1.3
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 14 16.4 3.4 0.7 /2.4 29.4 0.5 24.1 0.5/1 50.0 2.2 -0.6
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 1 - 20.0 9 0.0 0 0.0 2/5 40.0 - -
2017/18 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 5 10.6 1.0 0.4 /1.2 33.3 0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.8 0.4
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 1 4.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 -3.0
2018/19 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 18 2.5 0.5 0.1 /0.5 22.2 0.1 33.3 0.1/0.1 100.0 0.2 0.3
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 3 - 12.3 3 0.0 1.3 0.0 2.3/6.3 36.8 - -
2018/19 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 16.0 4.5 1 /2 50.0 0.8 71.4 0/0.3 0.0 2.3 4.5
2019/20 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 22 22.8 5.5 1.9 /4.4 42.7 0.3 19.4 1/1.5 66.7 3.3 1.5
2019/20 junioři U19 - skupina A VYS 2 - 3.0 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ PLZ 4 2.3 0.5 0.3 /1.3 20.0 0 0.0 0/0.3 0.0 0.5 -1.8
2020/21 muži - Základní část Loko Plzeň B 1 - 8.0 4 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2020/21 muži - Krajský pohár Loko Plzeň B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Základní část Loko Plzeň B 8 - 8.3 2.5 0.0 0.6 0.0 1.4/2.1 64.7 - -
2021/22 muži - Krajský pohár Loko Plzeň B 3 - 4.7 1.3 0.0 0.3 0.0 1/1.7 60.0 - -
2022/23 muži - skupina A Loko Plzeň B 12 - 0.5 0.3 0.0 0 0.0 0/0.3 0.0 - -
2022/23 muži - I. kolo Loko Plzeň B 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -
2022/23 muži - II.kolo Loko Plzeň B 1 - 2.0 1 /1 100.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
Průměr za kariéru 18.1 7.2 5.1 1.6 55.6 0.3 30.5 0.9/1.8 110.1 1.7 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 BC Benešov 25. 9. 2022
Body 4 BC Benešov 25. 9. 2022
Užitečnost 1 Sokol Písek 9. 11. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sluneta Ústí n. L. 15. 2. 2015 2014/15
2B body 11 TJ Klášterec n.O. 17. 10. 2015 2015/16
3B body 3 BKj Kralupy 19. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 4 BCM Orli Prostějov 8. 1. 2017 2016/17
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 31. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 6 Slavoj Litoměřice 31. 3. 2019 2018/19
Body 28 Sokol Vyšehrad 19. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 25 Sokol Vyšehrad 19. 3. 2016 2015/16
Asistence 6 BCM Orli Prostějov 23. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B TH TH %
24. 9. 2022 skupina A Pří 0 0 0.0 0 0/0 0
25. 9. 2022 skupina A BC Benešov 4 2 0.0 0 0/2 0.0
8. 10. 2022 skupina A Wolves Radotín 0 0 0.0 0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina A Sokol Kbely 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A BK Beroun 0 0 0.0 0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 0 0 0.0 0 0/0 0
28. 10. 2022 I. kolo BK Klatovy 2 1 100.0 0 0/0 0
9. 11. 2022 II.kolo Sokol Písek 2 1 100.0 0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0 0 0.0 0 0/0 0
10. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 0 0 0.0 0 0/0 0
11. 12. 2022 skupina A SKB Rokycany 0 0 0.0 0 0/0 0
7. 1. 2023 skupina A BC Benešov 2 1 0.0 0 0/2 0.0
8. 1. 2023 skupina A Pří 0 0 0.0 0 0/0 0
22. 1. 2023 skupina A Wolves Radotín 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 14 10 5 250.0 /4 0.0
Průměr 14 0.7 0.4 250.0 0.0 0.0/0.3 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Vyšehrad 2 0:00 15.5 3.5 100.0 1.5 100.0 4.0/5.5 72.7 -
GBA J. Hradec 2 20:44 13.5 4.0 88.9 1.0 66.7 2.5/3.5 71.4 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 12.5 2.5 0.0 0.5 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/10.5 33.3 1.5
Slavoj Litoměřice 9 12:52 2.6 0.4 30.8 0.3 42.9 0.7/0.9 75.0 1.6
Sokol Bor 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 11.0 2.5 100.0 1.0 100.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 20.0 9.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 5.0
Sj. Plzeň 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
PCE 6 15:33 3.2 0.8 33.3 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.2
BK Brandýs n.L. 2 0:00 9.5 4.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 0.5
R&J EBC Mělník (ms) 2 0:00 9.0 2.0 100.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Loko Plzeň U23 3 0:00 5.7 2.0 0.0 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Sokol pražský 6 11:08 2.7 0.8 41.7 0.2 20.0 0.5/0.5 100.0 1.3
USK 3 19:09 5.3 0.7 40.0 1.3 50.0 0.0/0.0 0.0 1.7
NH Ostrava 3 16:18 5.0 1.0 50.0 0.7 28.6 1.0/2.0 50.0 2.3
BC Kolín 2 0:00 7.5 2.5 100.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
BKj Kralupy 1 0:00 15.0 1.0 0.0 2.0 0.0 7.0/9.0 77.8 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sokol Písek 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
Válečníci Děčín 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BK Sokolov 1 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/9.0 66.7 2.0
USK 4 13:14 3.5 1.3 33.3 0.3 33.3 0.3/1.0 25.0 1.3
BK Teplice 1 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 4 12:42 3.0 1.3 38.5 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
BCM Orli Prostějov 3 17:19 3.3 1.3 33.3 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.0
BC Kolín 2 18:24 5.0 1.5 50.0 0.5 50.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 5.0 1.5 100.0 0.0 0.0 2.0/7.0 28.6 1.5
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
SKB Rokycany "B" 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 4.5
Synthesia Pardubice 3 19:10 3.0 1.0 42.9 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 0.7
BCM Orli Prostějov 4 14:03 1.8 0.5 50.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
BA Nymburk 2 22:42 3.5 1.5 42.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 4.5
Slavoj Litoměřice 3 17:50 2.3 0.3 33.3 0.3 33.3 0.7/1.0 66.7 2.3
BK Klatovy 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 2 16:07 3.0 0.0 0.0 1.0 66.7 0.0/1.0 0.0 1.5
BK Sokolov 1 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BC Benešov 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BA Sparta Praha 3 12:33 2.0 1.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.3
Sokol Pražský 2 18:41 3.0 0.5 33.3 0.5 12.5 0.5/1.0 50.0 2.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 3 13:57 1.3 0.3 20.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
SKB Rokycany "C" 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 4 11:38 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 2.8
JHR 1 1:34 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 1 3:51 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Pří 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 0:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Wolves Radotín 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Kbely 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Beroun 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BŠ Slavia Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SKB Rokycany 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5