Jáchym Kačírek

Národnost
CZE
Ročník narození
2005 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
217
Procento vítězství
71%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 6 - 2.7 1.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 18 - 4.6 2.1 0 0.5/1.6 32.1 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) BŠP U11(mix) 4 - 1.3 0.5 0 0.3/0.3 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Přípravná soutěž nejmladšího minižactva U11(mix) B BŠP U11(mix) 4 - 2.0 1 0 0/1 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 3 - 2.0 1 0 0/1.3 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" BŠPhaU12B 2 - 1.0 0 0 1/1 100.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-3 místo BŠP U11(mix) 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižactvo U11 - Nadstavba B1 BŠP U11(mix) 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B BŠPhaU12B 3 - 4.0 1.7 0 0.7/2 33.3 - -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ Praha B 9 - 2.6 1 0 0.6/1.3 41.7 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 3.4 1.6 0 0.3/1.3 22.2 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B skupina B BŠPhaU12B 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižáci U12 - F - 1. - 4. místo BŠ-Tygři Praha 12 - 3.1 1.5 0 0.1/0.5 16.7 - -
2016/17 starší minižáci U13 - S - 5. - 10. místo BŠ Praha B 10 - 3.5 1.7 0 0.1/1 10.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Středočeský mini.přebor starších minižáků U13B BŠ Tygři U13(mix)(ms 14 - 6.3 2.9 0 0.4/0.6 75.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 7 - 4.6 2.1 0 0.3/0.6 50.0 - -
2017/18 starší minižáci U13 - F1 - sk. 1.-5. místo BŠ-Tygři Praha 8 - 1.3 0.6 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 14 - 3.2 1.5 0 0.2/0.3 75.0 - -
2018/19 žáci U15 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha B 9 - 4.3 2 0 0.3/1.3 25.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C BŠ Tygři Praha B 13 - 9.0 3.9 0.2 0.7/1.9 36.0 - -
2019/20 kadeti U17 - Základní fáze BŠ Tygři Praha C 1 - 3.0 1 0 1/2 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Základní fáze NBK U15 15 - 15.6 6.7 0.4 0.9/1.9 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - skupina C - 2020 BŠ Tygři Praha B 6 - 11.2 4.8 0.3 0.5/1.3 37.5 - -
2020/21 kadeti U17 - Skupina B Tygři Praha B 2 - 12.0 5.5 0 1/2 50.0 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 2 - 4.0 0.5 /0.5 1 0/1 0.0 1.5 1.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 1 10.0 0.0 0 /3 0 0/0 0.0 2.0 -6.0
2021/22 junioři U19 - skupina B VYS 13 - 7.2 3.2 0.2 0.3/0.5 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Vyšehrad 12 - 10.0 4.1 0.2 1.3/3 44.4 - -
2021/22 junioři U19 - play-out B VYS 2 - 10.5 4 0.5 1/2.5 40.0 - -
2021/22 kadeti U17 - play-out A Sokol Vyšehrad 1 - 20.0 10 0 0/2 0.0 - -
Průměr za kariéru 29.3 0.0 5.8 2.5 0.1 0.4/1.1 136.5 1.2 0.0

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 Levharti Chomutov 9. 1. 2022
2B body 10 BK Klatovy 22. 1. 2022
3B body 2 Basket Poděbrady 18. 9. 2021
Obranné doskoky 1 SK Slavia Praha 26. 1. 2022
Doskoky celkem 1 SK Slavia Praha 26. 1. 2022
Body 20 BK Klatovy 11. 12. 2021
Užitečnost 2 BK Lions J. Hradec 19. 6. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 Levharti Chomutov 9. 1. 2022 2021/22
2B body 14 Jižní Supi B 21. 10. 2019 2019/20
3B body 2 SKB Strakonice 24. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 1 SK Slavia Praha 26. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 1 SK Slavia Praha 26. 1. 2022 2021/22
Body 29 Jižní Supi B 21. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 2 BK Lions J. Hradec 19. 6. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 6. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 0:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
19. 6. 2021 skupina A BK Opava 0:00 5 1 100.0 1 100.0 0/2 0.0
18. 9. 2021 skupina B Basket Poděbrady 0:00 11 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0
19. 9. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A Sluneta Ústí n. L. 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 0:00 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/1 0.0
3. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/3 66.7
10. 10. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/3 100.0
17. 10. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A Levharti Chomutov 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/4 0.0
24. 10. 2021 skupina A Tygři Louny 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 11. 2021 skupina A TJ Sokol Kbely 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/5 20.0
20. 11. 2021 skupina B Královští Sokoli 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov B 0:00 14 7 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B BC Vysočina 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 10. 2021 skupina B Jižní Supi B 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 12. 2021 skupina B BASKET Brno B 0:00 10 5 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina A BA Grizzlies Plzeň 0:00 12 5 0.0 0 0.0 2/4 50.0
19. 12. 2021 skupina B Tesla Pardubice 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 20 9 0.0 0 0.0 2/6 33.3
9. 1. 2022 skupina A Levharti Chomutov 0:00 11 3 0.0 0 0.0 5/6 83.3
8. 1. 2022 skupina A Tygři Louny 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/4 50.0
15. 1. 2022 play-out B Královští Sokoli 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 1. 2022 play-out B Tesla Pardubice 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/4 50.0
22. 1. 2022 play-out A BK Klatovy 0:00 20 10 0.0 0 0.0 0/2 0.0
26. 1. 2022 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 9:49 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 31 9:49 263 110 2.750.0 7 350.0 22/51 43.1
Průměr 31 0:19 8.5 3.5 2.750.0 0.2 350.0 0.7/1.6 43.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Klatovy 3 0:00 19.7 9.0 0.0 0.3 0.0 0.7/2.7 25.0 1.0
BK Příbram 2000 4 0:00 14.0 6.3 0.0 0.3 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Kaplice Grizzlies 4 0:00 10.8 5.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad B 2 0:00 21.5 9.0 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 -
Radotínský SK 2 0:00 20.0 9.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Tesla Pardubice 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.3 71.4 3.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.0 0.0 1.7/5.3 31.3 1.0
BA Grizzlies Plzeň 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
GBA Sojky Pelhřimov B 2 0:00 11.0 5.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Jižní Supi 5 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 1.0
Levharti Chomutov 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 3.0
Tygři Louny 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 5.3 2.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.3
Sokol Kbely 5 0:00 3.0 1.4 0.0 0.0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 -
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Sokol Žižkov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BASKET Brno B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.5
PORG Basket 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Basket Poděbrady 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Porg Basket 3 0:00 3.7 1.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 0.7
BANymU12 6 0:00 1.7 0.5 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 0.5
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 5 0:00 2.0 0.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.8
Sokol Kbely B 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
TJ Sokol Dubeč 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Jižní Supi B 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Pražský 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sokol Kbely 6 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.2
BC Vysočina 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.3
Jižní Supi 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 16.7 1.0
BA Sparta 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 0.5
BA Tygři Louny 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
TJ Sokol Pražský 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 5.0 1.0 100.0 1.0 100.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BK Lions J. Hradec 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SK Slavia Praha 1 9:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0