Petr Veselý

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 20 let
Aktuální klub
SK Žabovřesky
Výška
187 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
198
Procento vítězství
64.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 starší minižáci U13 - Skupina o 5.-9.místo Tygři Brno 2 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina E Tygři Brno 12 - 9.9 4.3 0.0 0 0.0 1.4/3.7 38.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B Tygři Brno 7 - 7.6 3.3 0.0 0 0.0 1/2.6 38.9 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 1 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 4 - 1.5 0.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina E Tygři JBC Brno B 6 - 8.2 3.3 0.0 0 0.0 1.5/2.7 56.3 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři JBC Brno 2 2.0 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina D Tygři JBC Brno B 2 - 19.0 6.5 0.0 0 0.0 6/9 66.7 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina C Tygři JBC Brno B 10 - 11.6 4.6 0.0 0.2 0.0 1.8/2.6 69.2 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Tygři JBC Brno B 3 - 8.0 2.7 0.0 0 0.0 2.7/5 53.3 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C Tygři JBC Brno 14 - 12.0 5.2 0.0 0 0.0 1.6/3.4 45.8 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Tygři JBC Brno 16 - 11.3 4.9 0.0 0 0.0 1.6/2.8 56.8 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B Tygři JBC Brno 3 24.0 8.3 3.7 45.8 0 0.0 1/1.3 75.0 2.3 10.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Tygři JBC Brno 2 20.5 7.5 3.5 38.9 0 0.0 0.5/1 50.0 2.0 7.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Tygři Brno 4 13.8 3.5 1.5 /3 50.0 0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5 5.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Tygři Brno 4 1.0 3.5 1.3 /1.5 83.3 0 0.0 1/1.8 57.1 0.8 2.0
2021/22 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 14 15.2 5.5 1.5 /2.7 55.3 0.4 25.0 1.4/2.3 62.5 2.3 5.1
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Žabovřesky 1 - 11.0 2 100.0 2 100.0 1/2 50.0 2.0 8.0
2021/22 muži - skupina C SK Žabovřesky 21 - 8.1 2.8 0.0 0.2 0.0 1.8/2.7 64.9 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A Tygři Brno 6 19.5 4.8 1.7 /4.8 34.5 0.3 40.0 0.5/0.8 60.0 3.7 2.5
2021/22 junioři U19 - play-off Tygři Brno 2 16.5 3.5 0.5 /3.5 14.3 0 0.0 2.5/3 83.3 5.0 -1.0
2021/22 junioři U19 - MČR Tygři Brno 2 12.0 2.5 1 /4 25.0 0 0.0 0.5/1 50.0 2.5 -4.0
2022/23 junioři U19 - skupina B Tygři Brno 7 18.1 6.6 2.3 /4.7 48.5 0.4 37.5 0.7/0.9 83.3 2.7 5.7
2022/23 muži - skupina C SK Žabovřesky 15 - 9.8 3.3 0.0 0.5 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2022/23 muži - I. kolo SK Žabovřesky 1 - 3.0 0 /0 0.0 1 100.0 0/0 0.0 - 3.0
2022/23 junioři U19 - nadstavba A Tygři Brno 7 14.9 3.3 0.9 /2.4 35.3 0.1 50.0 1.1/1.4 80.0 2.1 1.7
2022/23 junioři U19 - předkolo play-off Tygři Brno 2 8.5 2.5 1 /4 25.0 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 -2.5
2022/23 muži - play-off C SK Žabovřesky 2 - 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0/1.5 0.0 - -
2022/23 junioři U19 - play-off Tygři Brno 3 19.3 3.7 1 /2.3 42.9 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 2.0 4.3
2022/23 junioři U19 - MČR Tygři Brno 2 16.0 5.5 2 /6 33.3 0.5 100.0 0/0 0.0 1.5 1.5
2023/24 muži - skupina C SK Žabovřesky 16 - 6.1 1.8 0.0 0.4 0.0 1.4/1.9 71.0 - -
2023/24 muži - Český pohár mužů SK Žabovřesky 2 - 9.5 3.5 /3.5 100.0 0.5 100.0 1/2.5 40.0 3.0 5.0
Průměr za kariéru 17.9 4.6 7.7 2.9 66.6 0.2 52.5 1.3/2.3 151.4 2.1 1.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BK Vlci Žďár 19. 11. 2023
2B body 6 TJ Třebíč 18. 11. 2023
3B body 1 OLM 11. 2. 2024
Body 16 TJ Třebíč 18. 11. 2023
Užitečnost 5 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 27. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BK Vyškov 7. 10. 2018 2018/19
2B body 10 Slavia Kroměříž 10. 11. 2018 2018/19
3B body 2 GBA Sojky Pelhřimov 17. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 Snakes Ostrava 9. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 19. 9. 2021 2021/22
Doskoky celkem 7 Snakes Ostrava 9. 11. 2021 2021/22
Body 21 Slavia Kroměříž 10. 11. 2018 2018/19
Užitečnost 15 Snakes Ostrava 1. 10. 2022 2022/23
Asistence 5 Sokol pražský 23. 2. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2023 skupina C Basketpoint FM 7 3 0.0 0 0.0 1/2 50.0
17. 9. 2023 skupina C Sokol Karviná 7 1 0.0 1 0.0 2/2 100.0
27. 9. 2023 Český pohár mužů Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 8 4 100.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2023 skupina C Slavia Kroměříž 7 2 0.0 1 0.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina C SK Basket RENOCAR 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
14. 10. 2023 skupina C OLM 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
15. 10. 2023 skupina C TJ Šumperk 7 3 0.0 0 0.0 1/4 25.0
23. 10. 2023 Český pohár mužů BC Nový Jičín 11 3 100.0 1 100.0 2/5 40.0
4. 11. 2023 skupina C Slavia OU 5 2 0.0 0 0.0 1/3 33.3
5. 11. 2023 skupina C BK Hladnov 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 11. 2023 skupina C TJ Třebíč 16 6 0.0 0 0.0 4/4 100.0
19. 11. 2023 skupina C BK Vlci Žďár 8 0 0.0 1 0.0 5/6 83.3
7. 1. 2024 skupina C Basketpoint FM 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2024 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
20. 1. 2024 skupina C SK Basket RENOCAR 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
21. 1. 2024 skupina C Slavia Kroměříž 3 1 0.0 0 0.0 1/1 100.0
10. 2. 2024 skupina C TJ Šumperk 9 3 0.0 0 0.0 3/4 75.0
11. 2. 2024 skupina C OLM 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
Celkem 18 117 36 514.3 7 700.0 24/36 66.7
Průměr 18 6.5 2.0 514.3 0.4 700.0 1.3/2.0 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 5 0:00 12.4 4.0 500.0 1.0 0.0 1.4/2.0 70.0 3.0
Sokol Karviná 7 0:00 7.7 2.1 0.0 0.6 0.0 1.7/2.3 75.0 2.4
Slavia Kroměříž 6 0:00 7.3 2.0 0.0 0.5 0.0 1.8/3.3 55.0 2.2
OLM 6 0:00 7.2 2.5 0.0 0.3 0.0 1.2/2.3 50.0 2.2
BK Opava 3 0:00 13.0 4.7 0.0 0.3 0.0 2.7/5.7 47.1 2.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 9.5 4.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.8 40.0 1.3
PŘÍ 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.7 27.3 10.7
TJ Šumperk 4 0:00 8.8 3.0 0.0 0.3 0.0 2.0/3.5 57.1 2.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 3.5
Snakes Ostrava 3 18:40 10.0 3.3 71.4 0.7 25.0 1.3/2.3 57.1 2.3
BK Hladnov 3 0:00 9.3 2.7 0.0 0.3 0.0 3.0/3.7 81.8 2.7
TJ Třebíč 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 2.0
Vlci Žďár 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
USK 7 17:56 3.7 1.1 36.4 0.3 33.3 0.6/1.1 50.0 3.4
BCM Orli Prostějov 3 14:37 8.3 2.7 66.7 0.3 25.0 2.0/2.3 85.7 1.7
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Slavia OU 3 0:00 7.7 2.3 0.0 0.3 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
SK Basket RENOCAR 4 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.5/0.8 66.7 2.5
Sokol pražský 4 17:24 5.3 1.3 35.7 0.5 50.0 1.3/1.5 83.3 3.0
Snakes Ostrava 3 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.3 69.2 3.3
BCM Orli Prostějov 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
NH Ostrava 5 13:10 4.0 0.8 23.5 0.4 28.6 1.2/2.0 60.0 2.8
BVK Holice 2 19:08 9.0 2.5 55.6 0.5 50.0 2.5/4.0 62.5 3.0
Sokol Pražský 3 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
FASTAV Zlín B 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
USK Praha 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 5 9:32 3.2 1.2 50.0 0.0 0.0 0.8/1.6 50.0 1.4
PCE 3 19:51 5.0 1.3 44.4 0.7 40.0 0.3/0.7 50.0 3.3
SK Žabovřesky 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
BK Opava B 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
GBA Lions J. Hradec 3 13:16 4.0 1.3 33.3 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.3
BC Nový Jičín 1 0:00 11.0 3.0 100.0 1.0 100.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol Písek 5 11:55 2.2 0.8 30.8 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 1.8
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Vlci Žďár 2 0:00 5.5 0.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BA Nymburk 3 18:48 3.7 1.0 23.1 0.0 0.0 1.7/2.0 83.3 4.0
Pod U17B 1 0:00 9.0 2.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 4.0
Basketpoint FM 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BK Opava 1 24:30 8.0 4.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 14:13 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno 3 12:46 1.7 0.7 25.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
Válečníci Děčín 1 0:00 5.0 1.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
NH Ostrava 1 14:09 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 11:34 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basket Poděbrady 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
FASTAV Zlín 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
BVK Holice 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA Sparta Praha 1 3:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 1 4:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tygři Praha 1 15:12 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -