Jan Šop

Národnost
CZE
Ročník narození
1996 - 25 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
185 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
337
Procento vítězství
57%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Sokol Pražský 19 - 3.5 1.4 0 0.6/1.7 36.4 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B Sokol pražský B 11 - 12.5 5.4 0.1 1.5/5.5 26.7 - -
2010/11 kadeti U16 - skupina B2 (o 8. - 11. místo) Sokol pražský B 4 - 12.3 5 0.3 1.5/5.3 28.6 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sokol Pražský 2 - 3.0 1.5 0 0/2.5 0.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 5.5 1.9 0.6 /1.6 0 0.6/0.8 83.3 0.4 1.8
2011/12 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 19 - 5.8 2.3 0.2 0.7/1.2 56.5 - -
2011/12 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 7 - 17.0 7.3 0 2.4/5 48.6 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 4 - 2.0 0.5 0 1/1.8 57.1 - -
2011/12 junioři U19 - play-off Sokol pražský 2 3.5 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 - 2.0
2011/12 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 2 5.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0 0.0 1.0 -0.5
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 13 5.2 1.3 0.5 /0.8 0.1 0.2/0.2 100.0 0.7 1.1
2012/13 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 - 12.0 3.7 0.9 2/3.3 62.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 - 7.6 2.8 0.4 0.8/1.4 57.1 - -
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 19.7 4.8 1.5 /4.2 0.4 0.6/1.6 36.1 2.8 2.0
2013/14 muži - Základní fáze Meteor TLC A 5 - 6.6 2.4 0 1.8/2.4 75.0 - -
2013/14 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 29.0 5.7 2 /6.7 0.3 0.7/0.7 100.0 3.3 3.3
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 20.0 7.6 2.4 /4.8 0.6 1/1.7 57.6 3.0 5.4
2014/15 junioři U19 - play-off Sokol pražský 5 16.8 5.8 1.4 /4.8 0.8 0.6/2.4 25.0 3.6 0.8
2015/16 muži - skupina B Radotínský SK 1 - 12.0 3 1 3/6 50.0 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 16 6.8 1.8 0.6 /1.2 0.2 0.1/0.4 33.3 0.6 1.7
2015/16 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 10 - 9.9 3 0.8 1.5/2.3 65.2 - -
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo SP BASKET 6 7.8 2.2 0.5 /1.3 0.3 0.2/0.3 50.0 1.0 1.0
2015/16 muži - Play-off - Čtvrtfinále Sokol Pražský B 2 - 6.0 2 0.5 0.5/1 50.0 - -
2015/16 muži - Play-off SP BASKET 2 7.0 3.5 0.5 /1.5 0 2.5/3 83.3 2.0 1.0
2016/17 muži - skupina B Wolves Radotín 17 - 14.9 3.2 2.1 2.2/3.4 64.9 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 17 12.3 4.6 1.1 /3.1 0.6 0.8/1.1 72.2 1.4 2.2
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 6 23.7 13.3 2.5 /5.2 2.5 0.8/1.5 55.6 2.0 10.0
2016/17 muži - Předkolo Play-off SP BASKET 3 21.3 7.7 3 /5.7 0.3 0.7/1 66.7 3.0 4.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 5 11.6 5.2 1.6 /2.8 0.6 0.2/1.4 14.3 1.6 4.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 18 21.3 11.3 2.2 /4 1.8 1.7/2.4 68.2 2.4 8.5
2018/19 muži - skupina B Bra 3 - 14.7 4.3 1.7 1/1.3 75.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SP BASKET 2 4.5 8.5 2 /3 0.5 3/3.5 85.7 2.5 3.0
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo SP BASKET 8 19.6 9.1 2.9 /5.1 0.4 2.3/3.1 72.0 2.4 7.9
2019/20 muži - skupina B Bra 8 - 18.6 4.9 1.8 3.6/4.4 82.9 - -
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 16 16.9 8.7 1.9 /4.3 1 1.8/3.2 56.9 3.0 4.9
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 5 17.8 7.0 2 /4.8 0.8 0.6/1.6 37.5 3.8 5.4
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 2 20.0 6.5 0.5 /2.5 1.5 1/2 50.0 2.0 2.5
2020/21 muži - skupina B Bra 1 - 5.0 2 0 1/4 25.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 6 18.7 5.3 0.8 /2 1 0.7/1.5 44.4 2.2 3.8
Průměr za kariéru 27.3 8.7 7.6 2.3 0.7 1.2/2.1 171.1 2.2 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 VYS 17. 9. 2021
2B body 3 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
3B body 2 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
Obranné doskoky 4 Sokol Písek 24. 9. 2021
Útočné doskoky 2 VYS 17. 9. 2021
Doskoky celkem 6 Sokol Písek 24. 9. 2021
Body 9 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
Užitečnost 8 USK Praha B 15. 10. 2021
Asistence 6 USK Praha B 15. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 USK 27. 10. 2012 2012/13
2B body 12 Sokol Vyšehrad B 3. 3. 2012 2011/12
3B body 5 Pod 4. 3. 2017 2016/17
Obranné doskoky 9 BK Opava B 10. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 2. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 12 BK Opava B 10. 3. 2019 2018/19
Body 35 Sokol Písek B 18. 2. 2017 2016/17
Užitečnost 28 Sokol Písek 23. 11. 2018 2018/19
Asistence 6 USK Praha B 15. 10. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 18:52 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 21:00 8 1 100.0 2 40.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 16:16 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 16:07 9 1 33.3 2 50.0 1/4 25.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 22:09 4 0 0.0 1 25.0 1/2 50.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 17:22 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
Celkem 6 111:46 32 5 41.7 6 26.1 4/9 44.4
Průměr 6 18:37 5.3 0.8 41.7 1.0 26.1 0.7/1.5 44.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 12 16:15 7.1 1.8 48.8 0.7 26.7 1.6/2.9 54.3 2.1
BCM Slez. Ostrava 12 0:00 7.0 2.3 0.0 0.5 0.0 1.0/1.8 57.1 2.3
Sokol Písek B 4 0:00 18.0 3.3 0.0 2.8 0.0 3.3/4.5 72.2 2.5
Sokol Písek 8 13:03 8.9 1.4 50.0 1.6 31.7 1.3/1.8 71.4 1.8
BK Vysoká n.L. 4 0:00 16.0 4.8 0.0 1.0 0.0 3.5/4.8 73.7 1.8
VYS 6 16:19 9.8 1.8 57.9 1.3 44.4 2.2/3.3 65.0 2.5
BC Kolín 4 0:00 13.3 5.3 0.0 0.3 0.0 2.0/7.5 26.7 3.5
Sršni Sokol Písek 6 0:00 8.8 3.3 0.0 0.5 0.0 0.7/1.3 50.0 2.7
PLZ 8 13:03 6.4 1.5 54.5 0.6 22.7 1.5/2.1 70.6 2.4
Tesla Pardubice 3 0:00 16.0 4.3 0.0 1.3 0.0 3.3/4.7 71.4 2.7
BK Pardubice 6 0:00 7.7 2.7 0.0 0.5 0.0 0.8/1.7 50.0 1.7
LJH 4 24:02 11.5 2.0 53.3 2.3 32.1 0.8/1.8 42.9 3.0
BA Sparta Praha 9 18:14 4.8 1.7 40.5 0.2 16.7 0.8/0.9 87.5 2.6
USK 11 16:06 3.9 1.1 36.4 0.5 23.8 0.4/1.3 28.6 3.5
Synthesia Pardubice 4 21:11 10.8 2.5 45.5 1.8 41.2 0.5/1.8 28.6 3.8
Lions J. Hradec B 2 0:00 21.0 5.0 0.0 3.5 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
Sokol Vyšehrad 6 0:00 6.8 2.0 0.0 0.5 0.0 1.3/3.2 42.1 1.7
Proton Zlín 8 0:00 5.0 1.9 0.0 0.3 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
Sršni Sokol Písek 8 10:46 4.8 1.8 51.9 0.1 12.5 0.9/1.6 53.8 2.0
Sokol BK Chrudim 3 0:00 12.3 3.0 0.0 2.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 4.5
WBA 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.5 0.0 0.8/1.0 75.0 2.0
USK 6 0:00 5.5 1.8 0.0 0.2 0.0 1.3/2.0 66.7 3.2
Basketbal Olomouc 4 17:38 8.0 1.5 46.2 1.3 55.6 1.3/2.3 55.6 1.8
Slavoj Litoměřice 4 21:39 8.0 2.5 55.6 0.5 25.0 1.5/2.8 54.5 2.3
BK Opava B 6 15:15 5.0 1.5 42.9 0.5 12.0 0.5/1.0 50.0 2.2
USK Praha B 9 11:50 3.3 0.6 31.3 0.4 20.0 0.9/1.3 66.7 1.6
SKB Rokycany 2 0:00 14.5 4.0 200.0 1.0 200.0 3.5/3.5 100.0 1.5
Basketbal Polabí 4 14:55 7.3 1.3 33.3 1.3 35.7 1.0/2.5 40.0 1.8
Sokol Žižkov 3 4:29 8.7 0.3 100.0 2.3 116.7 1.0/1.0 100.0 0.3
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 25.0 12.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
VYS 6 8:46 3.8 1.5 47.4 0.2 25.0 0.3/0.3 100.0 1.5
SKB Zlín 4 14:20 5.8 1.5 50.0 0.8 75.0 0.5/1.5 33.3 1.8
Slavoj Litoměřice 1 0:00 22.0 10.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
BC Nový Jičín 2 19:33 10.0 4.0 72.7 0.5 14.3 0.5/1.0 50.0 3.5
BC Nový Jičín 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.0
BC Benešov 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Start Havířov 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
BC Vysočina 4 11:44 4.3 1.5 35.3 0.3 20.0 0.5/1.8 28.6 2.3
PCE 7 16:38 2.3 0.6 22.2 0.3 13.3 0.3/0.6 50.0 2.1
Sokol Kbely 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.0
OLM 2 18:15 8.0 2.5 45.5 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/5.0 100.0 -
BCM Loko Plzeň 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.0
KolB 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 2.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BK Loko Plzeň 4 10:42 3.8 0.5 22.2 0.8 50.0 0.5/0.5 100.0 0.8
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
BVK Holice 1 0:00 12.0 1.0 0.0 2.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BK Opava 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/8.0 25.0 4.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BK Levharti Chomutov 2 17:37 5.5 2.0 50.0 0.5 11.1 0.0/1.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.0 12.5 2.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/5.0 0.0 4.0
Žižkov Falcons C 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Bra 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 4.0
Sokol I. Smíchov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 7.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
TJ Košíře 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
HKR 3 6:37 1.7 0.3 33.3 0.3 33.3 0.0/0.0 0.0 0.7
BK Vlci Žďár 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 4.0
Stavební fakulta A 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
SK Slavia Praha 1 17:22 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VŠTJ Medicina A 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
TJ ČZU Praha 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 9:15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BC Vysočina 1 5:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0