Petr Šťovíček

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Sokol pražský
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
184
Procento vítězství
79.3%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 4.3 2 0 0.3/0.8 33.3 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) Sokol Pražský 1 - 22.0 11 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 9 - 2.1 1 0 0.1/0.7 16.7 - -
2014/15 nejmladší minižáci U11 - Základní fáze Sokol Pražský 17 - 8.9 4.1 0 0.8/2 38.2 - -
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 3 - 1.7 0.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 16 - 9.5 4.3 0 0.9/2.1 42.4 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 8.3 1.3 0.7 /0.7 0 0/0 0.0 - 4.3
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo Sokol Pražský 2 6.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 1.0 -
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 9 - 7.7 3.3 0 1/2.2 45.0 - -
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo Sokol Pražský 12 - 3.3 1.3 0 0.6/1.3 43.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina B Sokol Pražský 11 - 8.5 4.1 0 0.3/0.7 37.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 14 - 6.2 2.7 0.1 0.6/1.7 33.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 - 2.7 1.3 0 0/0.3 0.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 - 3.0 1.5 0 0/1 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 8.6 3 0.5 1.1/1.9 57.7 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 4.2 1.9 0.1 0.3/0.6 40.0 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 12.0 2.7 0.3 0 2/2.7 75.0 0.7 5.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Sokol Pražský 2 13.5 4.0 2 0 0/0.5 0.0 1.0 9.5
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 1 15.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 1.0 2.0
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 22.0 6.8 2.8 /4.6 0.1 0.9/1.7 52.9 1.1 10.6
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 1 6.0 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 1.0 -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 24.0 9.7 3.7 /8.7 0.3 1.3/2 66.7 3.7 11.3
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 4 28.0 9.8 4.3 /7.5 0.3 0.5/1.5 33.3 2.0 14.8
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 2 4.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 5 23.4 8.2 3.2 /5 0.2 1.2/2.2 54.5 3.0 11.6
Průměr za kariéru 20.4 4.7 6.3 2.7 0.1 0.6/1.4 80.0 1.2 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 Sokol Písek 19. 9. 2021
2B body 6 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
3B body 1 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
Obranné doskoky 7 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
Útočné doskoky 2 USK 2. 10. 2021
Doskoky celkem 8 USK 2. 10. 2021
Body 15 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
Užitečnost 21 Slavoj Litoměřice 3. 10. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 19. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 4 BK Chomutov 13. 10. 2018 2018/19
2B body 11 Bol U12B 2. 11. 2013 2013/14
3B body 2 BK Kladno 8. 12. 2018 2018/19
Obranné doskoky 13 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 PCE 8. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 16 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 9. 2020 2020/21
Body 22 Sokol Vyšehrad 7. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 30 BK VIVIDBOOKS Pardubice 20. 9. 2020 2020/21
Asistence 5 Sokol Písek 1. 12. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 27:27 10 4 66.7 0 0.0 2/2 100.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 24:13 11 4 66.7 0 0.0 3/6 50.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 7:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A USK 24:06 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 20:19 15 6 75.0 1 100.0 0/1 0.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 1:46 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 20:28 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 7 125:40 41 16 61.5 1 12.5 6/11 54.5
Průměr 7 17:57 5.9 2.3 61.5 0.1 12.5 0.9/1.6 54.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 6 0:00 5.8 2.7 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.7
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 26:16 10.0 4.0 54.5 0.3 20.0 1.0/1.3 75.0 1.0
BK Chomutov 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Klatovy 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 21:36 9.0 3.3 50.0 0.3 20.0 1.3/3.3 40.0 1.7
TJ Sokol Dubeč 2 0:00 13.0 6.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
BK Loko Plzeň 2 24:21 12.5 5.5 73.3 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
USK Praha 5 0:00 5.0 2.4 0.0 0.0 0.0 0.2/1.2 16.7 1.2
USK Praha 5 0:00 5.0 1.8 0.0 0.0 0.0 1.4/3.2 43.8 1.6
BASKET Brno B 3 24:00 8.0 3.3 58.8 0.3 33.3 0.3/0.7 50.0 1.3
BK Kladno 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 2.0
Tygři Brno 3 24:34 7.3 2.7 72.7 0.0 0.0 2.0/3.7 54.5 1.3
Bol U12B 1 0:00 22.0 11.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 2 0:00 10.5 4.0 0.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
BK Chomutov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
USK Praha 5 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.4/1.2 33.3 1.0
Sokol Písek 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
PCE 1 21:28 19.0 7.0 53.8 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BA Tygři Louny 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 17.0 8.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
NH Ostrava 2 17:26 8.0 4.0 80.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 20:19 15.0 6.0 75.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 3.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
USK Praha 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
Snakes Ostrava 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/1.7 0.0 0.7
BA Sparta 5 0:00 2.6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 1.6
Porg Basket 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 0.5
Sokol Písek 1 24:13 11.0 4.0 66.7 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 1 27:27 10.0 4.0 66.7 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
BK Horejsek Děčín 3 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 18:11 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Porg Basket 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři Praha 2 22:20 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Sokol Písek 3 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.3
Sokol Kbely 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Nymburk 2 19:28 3.0 1.5 37.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 30:51 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 28:54 6.0 2.0 50.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Jižní Supi 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Jižní Supi 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 21:40 4.0 2.0 22.2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Písek 1 26:51 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Kbely 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK 1 24:06 3.0 1.0 25.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 1 20:28 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 1 7:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC VYSOČINA 1 8:35 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 1 1:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 5:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články