Jakub Seifert

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
BK Levharti Chomutov
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
398
Procento vítězství
65.1%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 18 - 4.8 1.9 0.1 0.7/1.7 43.3 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Levharti Chomutov 8 - 5.8 2.4 0 1/3.3 30.8 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 14.0 5.8 /5.8 0 2.3/4.8 49.1 1.4 10.2
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 8 - 9.9 3.9 /3.9 0 2.1/4 53.1 1.3 6.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 4.7 1.3 /1.3 0.3 1/1.3 75.0 1.3 3.0
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Levharti Chomutov 14 - 12.4 4.9 0.4 1.6/3.4 47.9 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Levharti Chomutov 12 - 24.1 9.3 0.4 4.3/7.3 59.1 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 12 - 8.6 3 0.5 1.1/2.8 38.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 6 - 28.5 10.2 1.7 3.2/6.8 46.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 7.0 2.3 0.3 1.3/4 33.3 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 12.2 4.3 0.3 2.8/3.9 70.2 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Levharti Chomutov 14 - 23.9 9.3 0.4 4.1/5.9 69.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 11 - 16.4 5.8 0.5 3.4/6 56.1 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Levharti Chomutov 2 - 8.0 2.5 0 3/4.5 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 2 - 11.5 5.5 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Levharti Chomutov 3 40.7 15.0 4.3 1.3 2.3/6 38.9 2.0 8.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Levharti Chomutov 2 30.5 8.0 3 0.5 0.5/0.5 100.0 3.5 0.5
2014/15 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 20 - 8.0 3.2 0.3 0.8/1.5 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 - 6.2 2.1 0.4 1/2 47.7 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 15 - 11.8 4 0.5 2.4/4.3 55.4 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 13.7 3.7 1.7 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 5 - 13.4 4 0.8 3/4 75.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 3 - 4.0 1.3 0.3 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 12.1 3.5 1.4 1.1/1.9 57.1 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 22 - 12.7 3.4 /3.4 1.2 2.2/3.6 60.0 3.0 8.3
2015/16 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 9 - 11.7 4 0.6 2/2.8 72.0 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 6.8 1.8 /1.8 0.5 1.8/3 58.3 3.3 2.3
2015/16 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 5 - 10.0 3.6 0.6 1/1.4 71.4 - -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Slavoj Litoměřice 2 34.5 9.5 4 /6.5 0.5 0/1 0.0 3.0 5.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 4.5 1.5 0.5 0/1 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Levharti Chomutov 22 31.3 9.7 2.6 /6.7 1 1.6/2.4 67.9 2.1 7.8
2016/17 muži - Základní část - skupina A Slavoj Litoměřice 13 3.4 0.2 0.1 /0.1 0 0/0 0.0 0.3 0.1
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 4 5.3 1.5 0 /0.5 0.5 0/0 0.0 0.3 1.0
2016/17 junioři U19 - play-out Levharti Chomutov 6 30.0 14.0 4.2 /6.3 1.5 1.2/2 58.3 3.3 15.5
2016/17 muži - Final Four Slavoj Litoměřice 2 5.5 0.0 0 /0.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 5 20.2 5.4 1.6 /3.6 0.2 1.6/2.8 57.1 1.6 4.6
2017/18 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 12 - 24.3 6.3 2.3 4.7/7.7 60.9 - -
2017/18 Muži - muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 7 - 9.4 2.9 0.7 1.6/2.4 64.7 - -
2017/18 Muži - SLM 1-3 BK Levharti Chomutov 4 - 14.5 4.8 1.3 1.3/1.5 83.3 - -
2017/18 junioři U19 - play-out A Levharti Chomutov 4 - 15.8 3.3 2 3.3/4.3 76.5 - -
2017/18 junioři U19 - play-out Slavoj Litoměřice 6 29.5 17.3 4.5 /10.2 2 2.3/4.7 50.0 2.3 15.5
2018/19 Muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 18 - 15.3 5.5 0.9 1.4/2.1 68.4 - -
2018/19 Muži - SLM - play off, čtvrtfinále BK Levharti Chomutov 2 - 8.5 1 1.5 2/3 66.7 - -
2018/19 Muži - SLM - play off, semifinále BK Levharti Chomutov 1 - 6.0 3 0 0/2 0.0 - -
2019/20 muži - skupina A BK Levharti Chomutov 5 - 2.4 0.8 0.2 0.2/0.6 33.3 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Levharti Chomutov 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2021/22 Muži - muži - Oblastní přebor BK Levharti Chomutov 1 - 20.0 6 2 2/6 33.3 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9 10.3 2.2 0.9 /1.6 0.1 0.1/0.2 50.0 0.7 3.1
Průměr za kariéru 36.2 3.9 11.4 3.8 0.7 1.8/3.1 213.2 2.0 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 ASK Lovosice 6. 11. 2021
2B body 6 VYS 26. 11. 2021
3B body 2 ASK Lovosice 6. 11. 2021
Obranné doskoky 5 VYS 26. 11. 2021
Útočné doskoky 2 VYS 24. 9. 2021
Doskoky celkem 5 VYS 26. 11. 2021
Body 20 ASK Lovosice 6. 11. 2021
Užitečnost 17 VYS 26. 11. 2021
Asistence 3 VYS 26. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 Lions J. Hradec 29. 9. 2013 2013/14
2B body 18 BK Klatovy 28. 10. 2012 2012/13
3B body 7 GBA B 1. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 8 Sokol pražský 28. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 6 BK Loko Plzeň 26. 4. 2018 2017/18
Doskoky celkem 10 BK Loko Plzeň 17. 12. 2016 2016/17
Body 45 Lions J. Hradec 29. 9. 2013 2013/14
Užitečnost 34 Sokol Písek 28. 1. 2017 2016/17
Asistence 6 Synthesia Pardubice 1. 5. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 14:25 0 0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 13:43 4 2 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 7:51 0 0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 1:48 0 0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 2:34 0 0 0 0.0 0/0 0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 11:07 0 0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11:45 0 0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 muži - Oblastní přebor ASK Lovosice 0:00 20 6 2 0.0 2/6 33.3
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 8:57 3 0 1 50.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 21:13 13 6 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 10 93:23 40 14 3 50.0 3/8 37.5
Průměr 10 9:20 4.0 1.4 0.3 50.0 0.3/0.8 37.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 9 22:15 14.3 3.7 60.0 1.6 51.9 2.3/4.3 53.8 2.8
BK Děčín 6 0:00 18.7 5.7 0.0 1.5 0.0 2.8/4.3 65.4 2.7
VYS 5 0:00 22.0 5.0 0.0 2.6 0.0 4.2/7.0 60.0 2.2
BK Klatovy 4 0:00 26.3 11.8 313.3 0.0 0.0 2.8/6.3 44.0 1.0
Sokol pražský 7 32:22 14.7 3.4 45.3 1.6 29.7 3.1/5.6 56.4 2.6
BK Děčín 4 0:00 24.8 10.0 181.8 0.5 0.0 3.3/5.5 59.1 1.8
TOROLA BT Příbor 6 0:00 14.3 5.2 0.0 0.3 0.0 3.0/6.8 43.9 3.2
Sokol Žižkov 6 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.2 48.0 2.8
Válečníci Děčín 5 0:00 15.6 5.6 0.0 0.8 0.0 2.0/4.0 50.0 1.4
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 19.3 7.3 362.5 0.0 0.0 4.8/8.0 59.4 2.0
USK Praha 4 0:00 19.3 5.8 209.1 1.5 0.0 3.3/5.8 56.5 1.8
SAM BŠM Brno 7 10:03 10.7 3.6 166.7 0.9 75.0 1.0/1.4 70.0 2.4
Sokol Vyšehrad 4 0:00 17.8 7.0 254.5 0.3 0.0 3.0/4.5 66.7 2.5
Sokol Pražský 6 0:00 11.7 3.8 0.0 0.8 0.0 1.5/3.0 50.0 1.2
SAM BŠM Brno 5 0:00 13.4 4.0 0.0 0.8 0.0 3.0/4.0 75.0 2.6
Sokol Pražský 4 0:00 16.0 5.0 166.7 1.0 100.0 3.0/4.3 70.6 3.3
USK Praha 4 0:00 14.3 5.5 0.0 0.0 0.0 3.3/5.3 61.9 2.8
ŠSK Slaný 3 0:00 18.0 4.0 0.0 2.3 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Žižkov C 3 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.3 56.3 2.3
BK Levharti Chomutov 5 0:00 10.6 4.0 0.0 0.4 0.0 1.4/2.4 58.3 2.2
BA Louny 4 0:00 13.3 3.8 0.0 1.8 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
Synthesia Pardubice 5 7:01 10.6 3.2 177.8 1.2 85.7 0.6/2.6 23.1 2.4
BK Pardubice 5 0:00 10.0 3.6 0.0 0.2 0.0 2.2/4.6 47.8 2.6
BK Teplice A 4 0:00 12.3 3.5 0.0 1.0 0.0 2.3/3.0 75.0 3.3
USK Slavia Liberec 3 0:00 16.3 6.3 0.0 1.0 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
BA Sparta 4 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.3
BK Baník Most A 4 0:00 11.5 4.0 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.3
Sokol Pražský 3 0:00 15.3 3.7 275.0 1.0 0.0 5.0/8.7 57.7 1.7
BC Vysočina 7 15:12 6.6 2.7 73.1 0.3 40.0 0.3/0.6 50.0 1.7
Sršni Sokol Písek 6 0:00 7.5 2.5 0.0 0.3 0.0 1.5/3.3 45.0 1.7
USK 8 0:00 5.5 1.0 100.0 0.9 100.0 0.9/2.6 33.3 3.6
Slavoj BK Litoměřice C 2 0:00 22.0 8.5 0.0 1.5 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Tábor 2 0:00 19.5 9.0 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 1.0
BA Sparta Praha 5 0:00 7.4 2.8 200.0 0.2 0.0 1.2/4.2 28.6 2.6
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 18.5 7.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 -
ASK Lovosice 3 0:00 12.0 3.7 0.0 1.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Sokol Písek 3 29:38 11.3 2.3 36.8 1.7 33.3 1.7/1.7 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 0:00 8.5 3.8 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.3
Sokol Vyšehrad 3 0:00 11.3 3.0 0.0 0.7 0.0 3.3/6.0 55.6 2.3
BK Loko Plzeň 4 0:00 8.3 2.3 225.0 0.8 150.0 1.5/3.8 40.0 2.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 16.5 4.0 0.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
BK Děčín 3 0:00 10.3 5.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 1.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 10.0 3.7 275.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 2.3
Sokol Josefov 2 0:00 14.5 4.5 100.0 0.5 100.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 14.0 3.5 0.0 0.5 0.0 5.5/8.0 68.8 2.5
Sokol Písek 4 0:00 6.3 2.0 266.7 0.5 100.0 0.8/1.0 75.0 2.5
PCE 2 32:24 12.5 2.5 41.7 2.0 33.3 1.5/2.5 60.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 22.0 4.0 0.0 3.0 0.0 5.0/10.0 50.0 3.0
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.5 0.0 3.5/3.5 100.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 11.0 3.5 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 1.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.5 3.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
BC Nový Jičín 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Snakes Ostrava 2 31:18 8.5 2.5 55.6 0.5 11.1 2.0/3.0 66.7 1.5
VYS 2 17:28 8.5 4.0 88.9 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 16.0 5.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 30:39 7.5 2.0 26.7 0.5 16.7 2.0/2.0 100.0 3.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/7.5 26.7 3.5
BK Č. Brod 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Jiskra Domažlice 1 0:00 12.0 2.0 0.0 0.0 0.0 8.0/10.0 80.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
WBA 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Klatovy 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Nový Jičín 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Jiskra Domažlice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ZLN 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLM 2 5:43 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 2 11:41 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SP BASKET 3 4:03 0.7 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
USK 2 31:27 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
HKR 1 2:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 2 4:21 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 9:49 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek 3 4:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK Praha B 2 0:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
PLZ 3 5:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
CBU 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 11:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0