Tomáš Palas

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
322
Procento vítězství
63.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina A Sokol Nová Paka 16 - 1.1 0.3 0.0 0 0.0 0.4/1.2 36.8 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 13 Sokol Nová Paka 4 - 1.8 0.8 0.0 0 0.0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - o 13.-15.místo Sokol Nová Paka 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A Sokol Nová Paka 20 - 2.5 1 0.0 0 0.0 0.6/1.9 31.6 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina A Sokol Nová Paka 24 - 6.5 2.9 0.0 0 0.0 0.8/2.3 33.9 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR KMČR 6 - 9.2 3.8 0.0 0 0.0 1.5/3.8 39.1 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo Sokol Nová Paka 4 - 5.5 2.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever Sokol Nová Paka 8 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.5/1.8 28.6 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - sever Sokol Nová Paka "B" 12 - 8.8 4.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - sever Sokol Nová Paka 7 - 18.3 8.6 0.0 0 0.0 1.1/2.9 40.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - základní SNP 4 - 1.5 0.8 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Kondoři Liberec 1 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 21 - 5.8 2.6 /2.6 100.0 0 0.0 0.6/1.3 42.9 1.9 3.1
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 11 - 12.5 5.6 0.0 0 0.0 1.3/2.6 48.3 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Kondoři Liberec 3 - 2.0 0.7 /0.7 100.0 0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.3 0.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 16.3 3.3 0.7 /1.7 40.0 0.7 50.0 0/0 0.0 1.3 2.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 17.0 0.0 0 /2 0.0 0 0.0 0/1 0.0 0.5 -5.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 11 - 2.3 0.8 /0.8 100.0 0.1 100.0 0.4/0.5 80.0 0.6 1.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Kondoři Liberec 12 - 11.1 5 /5 100.0 0.1 100.0 0.8/2.1 40.0 1.8 8.1
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 3 - 5.0 2.3 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 4 - 7.8 3 /3 100.0 0.3 100.0 1/1 100.0 1.5 6.3
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 14 - 9.9 3.4 /3.4 100.0 0.4 100.0 2/2.9 70.0 1.9 7.1
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo USK Praha 9 - 8.1 3.4 0.0 0.1 0.0 0.9/1.9 47.1 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 6.0 0.0 0 /0.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.3
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 4.5 1.0 0.5 /2 25.0 0 0.0 0/0 0.0 0.5 -1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 10 - 10.4 2.5 0.0 0.5 0.0 3.9/5.5 70.9 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Kondoři Liberec 11 - 21.0 8.5 0.0 0.3 0.0 3.1/4.4 70.8 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 13 - 16.5 6.5 0.0 0.4 0.0 2.2/4.5 49.2 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 - 9.0 3.3 0.0 0.3 0.0 1.3/1.7 80.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 - 14.0 6 0.0 0.5 0.0 0.5/1 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 14 - 21.2 7.9 0.0 1.3 0.0 1.6/3.5 46.9 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 4 28.8 10.0 2.8 /7.3 37.9 1.3 18.5 0.8/1 75.0 3.5 2.5
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 15 - 23.7 7.6 0.0 1.7 0.0 3.5/5.6 63.1 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out Kondoři Liberec 3 22.0 6.7 2 /4.3 46.2 0.3 10.0 1.7/2.7 62.5 3.0 3.7
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 26.7 18.0 7 47.7 0.7 16.7 2/2.7 75.0 3.3 20.3
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 30.5 11.5 3.5 33.3 0 0.0 4.5/6 75.0 2.5 8.0
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 20 22.6 8.3 3 /6.3 46.8 0.3 15.8 1.5/2.7 53.7 2.4 8.3
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD USK Praha B 1 17.0 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 3.0 -4.0
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 20.0 5.0 1 /1 100.0 1 33.3 0/0 0.0 4.0 -
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 4 30.0 21.5 6 /13.3 45.3 2 29.6 3.5/4.5 77.8 1.8 28.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 5 18.2 5.4 1.2 /2.8 42.9 0.6 37.5 1.2/1.2 100.0 1.4 4.8
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 4 26.5 14.8 4.3 /7.8 54.8 1.3 27.8 2.5/3.5 71.4 1.8 18.8
Průměr za kariéru 29.2 3.9 9.4 3.6 101.8 0.3 58.1 1.3/2.4 178.1 1.7 2.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BA Nymburk 19. 9. 2021
2B body 7 Jižní Supi 18. 9. 2021
3B body 2 BA Nymburk 19. 9. 2021
Obranné doskoky 10 Sokol pražský 2. 10. 2021
Útočné doskoky 4 Sokol pražský 2. 10. 2021
Doskoky celkem 14 Sokol pražský 2. 10. 2021
Body 18 Jižní Supi 18. 9. 2021
Užitečnost 23 Jižní Supi 18. 9. 2021
Asistence 5 Sokol pražský 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 BA Nymburk 11. 11. 2017 2017/18
2B body 16 BA Sparta B 10. 1. 2016 2015/16
3B body 6 Sokol Pražský 31. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 3. 10. 2020 2020/21
Útočné doskoky 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 18 BK VIVIDBOOKS Pardubice 3. 10. 2020 2020/21
Body 37 Sokol Pražský 31. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 35 Sokol Písek 19. 9. 2020 2020/21
Asistence 6 BK VIVIDBOOKS Pardubice 3. 10. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 22:13 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 22:13 18 7 77.8 1 25.0 1/3 33.3
19. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 25:34 14 2 50.0 2 40.0 4/6 66.7
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 20:31 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 17:37 10 2 50.0 1 100.0 3/3 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 29:23 13 4 40.0 1 16.7 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 29:04 14 4 50.0 1 33.3 3/3 100.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 18:21 4 0 0.0 1 33.3 1/1 100.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 12:35 5 0 0.0 1 100.0 2/2 100.0
Celkem 9 197:31 86 23 51.1 8 30.8 16/20 80.0
Průměr 9 21:56 9.6 2.6 51.1 0.9 30.8 1.8/2.2 80.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 4 0:00 22.8 5.8 0.0 3.0 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3
Synthesia Pardubice 7 1:17 10.4 3.3 460.0 0.7 500.0 1.7/3.0 57.1 1.0
Sokol Písek 4 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/4.3 70.6 2.3
BK Studánka Pardubic 6 0:00 10.7 4.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.2
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 15.0 6.0 342.9 0.3 0.0 2.3/4.3 52.9 2.5
Synthesia Pardubice 7 2:20 8.0 2.9 90.9 0.4 75.0 1.0/1.9 53.8 2.1
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 9.3 3.5 525.0 0.2 100.0 1.8/2.3 78.6 1.7
Královští Sokoli 4 0:00 13.8 6.0 100.0 0.0 0.0 1.8/2.5 70.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 25:25 17.0 6.0 66.7 0.3 16.7 4.0/5.7 70.6 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 24.5 9.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BK Horejsek Děčín 4 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.8 52.6 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 24.0 8.0 0.0 1.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.5
BK Loko Plzeň 5 20:45 9.4 3.0 48.4 0.8 23.5 1.0/2.6 38.5 2.2
BA 2006´ Roudnice n.L. 3 0:00 15.7 7.3 733.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Fio banka J. Hradec 2 0:00 22.5 10.5 0.0 0.0 0.0 1.5/6.0 25.0 2.5
USK Praha 7 0:00 6.1 2.4 283.3 0.0 0.0 1.3/2.1 60.0 1.1
BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 30:45 14.3 4.0 38.7 1.3 23.5 2.3/4.3 53.8 3.7
BA Sparta Praha 2 0:00 21.5 8.5 0.0 0.5 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Sokol Písek 3 0:00 14.3 4.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.3 62.5 3.3
Snakes Ostrava 4 2:40 10.3 3.3 650.0 0.8 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
Sokol Hradec 7 0:00 5.9 2.7 0.0 0.0 0.0 0.4/1.3 33.3 1.1
Sokol Písek 3 25:27 13.3 3.7 44.0 0.7 18.2 4.0/4.7 85.7 1.7
BA Sparta 2 0:00 18.5 8.5 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 4.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.5 54.5 4.5
BK KARA Trutnov 8 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
Sokol Pražský 5 3:34 6.6 2.6 108.3 0.4 0.0 0.2/1.2 16.7 2.4
USK Praha 3 0:00 10.7 4.0 1.200.0 0.0 0.0 2.7/3.7 72.7 1.0
BA Sparta 4 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.5 33.3 2.8
NH Ostrava 3 20:08 9.3 2.7 44.4 0.7 20.0 2.0/2.7 75.0 3.3
BCM Orli Prostějov 1 0:00 27.0 10.0 100.0 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BC Kolín 2 0:00 12.5 6.0 100.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK KARA Trutnov 5 0:00 4.2 2.0 0.0 0.0 0.0 0.2/1.4 14.3 1.0
USK 2 33:52 10.5 3.0 37.5 1.0 15.4 1.5/2.0 75.0 3.5
TJ Sokol Stěžery 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Pražský 2 25:59 9.5 3.0 42.9 1.0 28.6 0.5/1.0 50.0 3.5
Basket Poděbrady 4 0:00 4.8 1.5 300.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 1.8
Jižní Supi 1 22:13 18.0 7.0 77.8 1.0 25.0 1.0/3.0 33.3 2.0
TJ Sokol Pražský 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.5
BSK Continental TJ J 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 0.3
BA Nymburk 1 26:22 16.0 6.0 85.7 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Studánka Pardubic 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.5 100.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Tygři JBC Brno 2 21:31 7.0 3.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BA Nymburk 1 25:34 14.0 2.0 50.0 2.0 40.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Loko Plzeň 1 29:04 14.0 4.0 50.0 1.0 33.3 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Pce 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
SAM Brno 2 24:00 6.5 2.5 41.7 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol pražský 1 29:23 13.0 4.0 40.0 1.0 16.7 2.0/2.0 100.0 1.0
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
VYS 2 17:14 5.5 1.0 50.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 2.0
Sokol ZVUS Hradec Králové 4 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.3
SŠB Pardubice 3 0:00 3.0 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 1.0
Tygři Praha 2 21:13 4.5 1.5 33.3 0.5 20.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Snakes Ostrava 2 18:33 4.0 1.5 27.3 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BVK Holice 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
SP BASKET 1 12:35 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 19:37 5.0 1.0 100.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 4.0
BSK TJ Jičín 4 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 18:21 4.0 0.0 0.0 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 20:31 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SK Slavia Praha 1 22:13 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 1 14:52 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 27:36 2.0 1.0 20.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 15:44 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 0:27 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Přelouč 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -