Tomáš Tkadlec

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
BK JIP Pardubice
Výška
190 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
474
Procento vítězství
57.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část BC Chrud. 17 - 0.2 0.1 0 0.1/0.5 12.5 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BK Pardubice B 14 - 3.0 1 /1 0.1 0.6/1.4 40.0 1.4 0.7
2011/12 starší minižáci U13 - základní část BK Vividbooks Pardub 20 - 4.3 2 0 0.3/1.5 20.7 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga B BK Pardubice B 6 - 4.5 2 /2 0 0.5/1.5 33.3 1.8 1.7
2011/12 starší minižáci U13 - základní část BK Vividbooks Pardub 4 - 3.0 1.3 0 0.5/1 50.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A BK Vividbooks Pardub 3 - 5.7 2 0 1.7/2 83.3 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR BK Vividbooks Pardub 5 - 7.2 2.8 0 1.6/2.6 61.5 - -
2012/13 žáci U15 - základní BK Pce "B" 17 - 9.4 3.6 0.2 1.6/2.8 57.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BK Pardubice 12 - 9.9 3.8 0.3 1.7/2.3 71.4 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BK Pardubice 8 - 5.9 1.9 0 2.1/3.1 68.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BK Pardubice 2 - 6.5 2 0 2.5/4 62.5 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BK Pardubice 5 17.0 6.6 2.8 0 1/1.8 55.6 3.2 5.4
2013/14 kadeti U17 - základní BC Chrud. 14 - 18.6 6.3 1 3.1/5.2 58.9 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Synthesia Pardubice 14 - 4.4 1.9 0.1 0.2/0.6 37.5 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Synthesia Pardubice 13 - 7.5 1.7 1.1 0.8/1.6 52.4 - -
2013/14 kadeti U17 - Final four BC Chrud. 2 - 14.5 4.5 0.5 4/6 66.7 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Synthesia Pardubice 3 22.3 1.3 0.3 0 0.7/1.3 50.0 4.0 -2.3
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Synthesia Pardubice 2 21.0 3.5 1 0.5 0/0 0.0 4.0 1.0
2014/15 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 5 - 1.6 0.8 0 0/0.6 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Tesla Pardubice 20 - 14.1 4 1.2 2.8/5 55.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out B Tesla Pardubice 2 - 18.5 2.5 2 7.5/8.5 88.2 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out Synthesia Pardubice 3 - 8.7 2.7 0.3 2.3/3.7 63.6 - -
2015/16 junioři U19 - základní část Královští Sokoli 20 21.8 5.9 1.5 /5.2 0.7 0.9/1.8 48.6 2.4 -1.6
2015/16 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 18.0 7.3 1.4 /4.1 1.1 1.1/1.9 59.5 2.2 4.6
2015/16 junioři U19 - play-out Královští Sokoli 6 19.8 7.0 1 /3 1.5 0.5/1.2 42.9 2.8 0.8
2015/16 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 19.0 7.0 2.7 /5.3 0 1.7/1.7 100.0 3.0 5.3
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Synthesia Pardubice 2 18.5 9.0 0 /3 3 0/0 0.0 1.5 6.5
2016/17 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 16 - 10.4 2 1.6 1.6/2.2 71.4 - -
2016/17 junioři U19 - základní část PCE 20 8.8 2.7 0.6 /1.7 0.5 0.2/0.6 33.3 1.2 0.3
2016/17 muži - Základní část - skupina B Synthesia Pardubice 5 16.8 3.2 0 /1.2 0.8 0.8/0.8 100.0 2.2 0.6
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 4 16.5 4.3 0 /1.8 1.3 0.5/0.5 100.0 2.0 0.3
2016/17 muži - play-off Sokol BK Chrudim 3 - 7.3 1.3 1.3 0.7/0.7 100.0 - -
2016/17 junioři U19 - play-off PCE 3 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Předkolo Play-off Synthesia Pardubice 1 22.0 1.0 0 /2 0 1/4 25.0 3.0 -2.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 8 18.4 8.5 0.9 /2.6 2 0.8/1.1 66.7 1.5 4.5
2017/18 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 16 - 12.3 2.5 1.9 1.5/2.4 63.2 - -
2017/18 junioři U19 - základní část PCE 20 17.6 8.1 1.3 /3.3 1.5 1.1/1.8 61.1 2.1 4.2
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo Synthesia Pardubice 6 16.0 8.8 1.5 /3.7 1.5 1.3/1.7 80.0 1.7 5.2
2017/18 muži - play-off B Sokol BK Chrudim 2 - 12.5 2 2 2.5/4 62.5 - -
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 5 21.4 8.6 1.4 /5.4 1.4 1.6/2.6 61.5 2.0 4.2
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 17 18.1 8.6 1.4 /3.6 1.6 1/1.6 63.0 2.0 4.1
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Synthesia Pardubice 6 22.0 6.5 1 /3.7 1.3 0.5/1.2 42.9 1.7 2.2
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 18 25.3 13.3 1.6 /4.9 2.9 1.4/2.1 65.8 2.6 8.7
2019/20 muži - Základní část PCE 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník PCE 1 4.0 3.0 0 /1 1 0/0 0.0 2.0 -1.0
2019/20 muži - skupina A1 PCE 4 7.8 3.0 0.3 /1 0.8 0.3/1 25.0 1.0 1.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 5 30.0 13.8 2.8 /5.8 1.8 2.8/4.6 60.9 2.8 12.6
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 3 30.0 21.0 2.3 /7 3.7 5.3/6.3 84.2 3.7 16.0
2020/21 muži - základní část PCE 18 6.9 1.4 0.4 /0.8 0.2 0.1/0.2 50.0 1.2 -0.3
2020/21 muži - Hyundai Český pohár PCE 3 - 0.7 0 /0 0 0.7/0.7 100.0 - 1.0
2020/21 muži - Skupina A1 PCE 5 9.8 1.8 0.2 /0.8 0.2 0.8/0.8 100.0 2.0 0.4
2020/21 muži - Play off PCE 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 2.0 -2.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 11 30.0 14.1 2.6 /5.6 1.9 3.1/5.6 54.8 2.7 10.4
2021/22 muži - Základní část PCE 5 8.0 3.2 0.4 /1.6 0.6 0.6/1 60.0 1.0 1.4
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 32.0 19.0 3 4 1/4 25.0 2.0 18.0
Průměr za kariéru 37.7 8.9 7.5 1.8 0.9 1.2/2.0 241.3 2.0 1.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BCM Orli Prostějov 26. 11. 2021
2B body 4 SNAK A 17. 10. 2021
3B body 6 Basketbal Olomouc 22. 10. 2021
Obranné doskoky 9 Basket Opava 2010 29. 10. 2021
Útočné doskoky 4 STRABAG Zlín 5. 11. 2021
Doskoky celkem 9 Basket Opava 2010 29. 10. 2021
Body 24 Basketbal Olomouc 22. 10. 2021
Užitečnost 26 BC Nový Jičín 17. 9. 2021
Asistence 4 BASKET Brno U23 3. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 SA KOMFORT Brno 2. 10. 2020 2020/21
2B body 13 TJ Turnov 30. 11. 2013 2013/14
3B body 8 BK Opava B 3. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 Basket Opava 2010 29. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 1. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 9 Basket Opava 2010 29. 10. 2021 2021/22
Body 30 SA KOMFORT Brno 2. 10. 2020 2020/21
Užitečnost 29 SA KOMFORT Brno 2. 10. 2020 2020/21
Asistence 4 BCM Orli Prostějov 25. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 45:37 24 3 37.5 4 50.0 6/9 66.7
22. 9. 2021 Základní část DEC 3:12 2 0 0.0 0 0.0 2/3 66.7
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 20:06 2 1 25.0 0 0.0 0/4 0.0
25. 9. 2021 Základní část OVA 4:48 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část NBK 12:30 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 33:22 13 1 25.0 2 33.3 5/8 62.5
6. 10. 2021 Základní část OLO 3:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 26:13 12 3 75.0 1 20.0 3/8 37.5
13. 10. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 32:51 15 4 57.1 1 14.3 4/5 80.0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 25:25 24 3 50.0 6 50.0 0/1 0.0
23. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 28:27 6 3 100.0 0 0.0 0/3 0.0
30. 10. 2021 Základní část JHR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 29:55 16 2 33.3 3 25.0 3/4 75.0
6. 11. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část DEC 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD SVI 26:38 17 3 60.0 2 40.0 5/10 50.0
17. 11. 2021 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
19. 11. 2021 Základní část OVA 16:12 7 2 40.0 1 50.0 0/0 0
19. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 29:10 9 2 28.6 1 11.1 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SVI 0:00 19 3 0.0 4 0.0 1/4 25.0
26. 11. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 32:22 17 4 50.0 1 14.3 6/8 75.0
Celkem 24 370:12 190 34 48.6 28 30.8 38/71 53.5
Průměr 24 15:25 7.9 1.4 48.6 1.2 30.8 1.6/3.0 53.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 8 25:20 12.1 2.3 37.5 2.0 30.8 1.6/2.8 59.1 2.4
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 7 4:17 13.9 3.4 150.0 1.4 125.0 2.7/5.6 48.7 2.6
BC Nový Jičín 8 25:03 11.6 1.5 31.6 2.3 34.6 1.9/2.9 65.2 2.5
ČT 5 0:00 16.2 4.6 0.0 1.2 0.0 3.4/5.0 68.0 3.8
Lions J. Hradec B 6 0:00 12.7 2.7 0.0 1.5 0.0 2.8/4.0 70.8 2.5
Basketbal Olomouc 7 19:38 10.6 0.9 20.7 2.7 44.2 0.7/1.0 71.4 1.4
SNAK A 6 25:26 12.3 1.7 37.0 2.2 35.1 2.5/3.2 78.9 2.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 17.5 4.0 0.0 1.3 0.0 5.8/7.3 79.3 4.5
BK Opava B 5 22:16 13.2 1.4 36.8 3.0 39.5 1.4/2.4 58.3 2.2
BCM Orli Prostějov 9 17:39 7.1 1.2 33.3 1.2 30.6 1.0/1.6 64.3 1.3
ZLN 5 19:52 11.6 1.6 36.4 2.4 38.7 1.2/1.8 66.7 2.4
SP BASKET 5 19:58 11.2 2.0 41.7 1.8 42.9 1.8/2.4 75.0 2.6
BK Loko Plzeň 7 19:46 6.7 1.1 27.6 0.9 20.7 1.9/2.1 86.7 3.0
Slavoj Litoměřice 3 26:52 15.7 2.0 42.9 3.0 47.4 2.7/3.3 80.0 1.7
TJ Turnov 3 0:00 14.7 5.7 0.0 0.3 0.0 2.3/3.7 63.6 2.0
BC Vysočina 5 22:29 8.8 1.2 37.5 1.6 33.3 1.6/2.8 57.1 2.0
SVI 5 7:44 8.2 1.4 100.0 1.4 100.0 1.2/2.8 42.9 2.0
Basket Opava 2010 4 21:36 10.0 1.8 46.7 2.0 33.3 0.5/2.0 25.0 3.5
SKB Zlín 4 21:13 10.0 0.5 16.7 2.5 43.5 1.5/2.8 54.5 3.0
SKB Zlín 2 0:00 20.0 5.5 0.0 1.5 0.0 4.5/5.5 81.8 2.5
BS 4 0:00 9.8 4.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.3 77.8 2.0
Sokol Písek 5 18:24 7.6 2.2 45.8 0.6 21.4 1.4/2.2 63.6 3.4
PLZ 6 21:52 5.8 0.7 25.0 1.3 36.4 0.5/1.0 50.0 2.0
Sokol Písek 6 15:18 5.8 0.8 62.5 1.0 28.6 1.2/2.5 46.7 2.3
BVK Holice 2 0:00 16.5 2.5 0.0 3.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 8.3 3.0 0.0 0.5 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
BC Vysočina 4 0:00 8.0 3.0 240.0 0.5 200.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Vysoká n.L. 3 0:00 10.7 2.3 0.0 1.3 0.0 2.0/3.7 54.5 1.7
Bra 3 0:00 10.3 1.7 0.0 2.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
OLM 3 18:43 10.0 2.3 53.8 1.7 31.3 0.3/1.0 33.3 1.7
Lions J. Hradec 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 13.5 3.0 0.0 1.5 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Wolves Radotín 2 0:00 13.5 2.0 0.0 2.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol pražský 6 13:51 4.3 1.2 38.9 0.5 20.0 0.5/1.3 37.5 1.3
Sokol Žižkov 2 16:16 13.0 1.5 60.0 2.0 40.0 4.0/4.0 100.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 13.0 4.0 0.0 1.5 0.0 0.5/2.0 25.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 34:14 13.0 2.0 36.4 2.0 33.3 3.0/7.0 42.9 2.0
Sokol Hradec Králové 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
BK Opava 2 0:00 11.5 5.0 0.0 0.5 0.0 0.0/3.0 0.0 3.5
BC Nový Jičín 3 0:00 7.7 2.7 0.0 0.0 0.0 2.3/3.7 63.6 3.0
BA Sparta 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol Písek B 2 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
Renocar Podolí 3 0:00 7.3 1.3 0.0 1.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.7
BK Studánka Pardubic 4 0:00 5.3 2.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.0
SAM BŠM Brno 4 8:53 5.0 0.5 33.3 1.3 35.7 0.3/0.5 50.0 2.3
PP HK 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BC Vysočina 2 12:46 9.0 2.0 40.0 1.0 18.2 2.0/4.0 50.0 3.0
PCE 2 31:36 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BK Loko Plzeň 5 6:36 3.6 1.2 50.0 0.2 16.7 0.6/1.0 60.0 2.2
Sršni Sokol Písek 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0 1.3
NBK 5 12:47 3.4 0.4 22.2 0.6 42.9 0.8/1.2 66.7 1.8
Sokol H. Králové 3 0:00 5.7 1.7 250.0 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 0.3
Tesla Pardubice 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
OVA 4 10:19 3.8 1.0 44.4 0.5 33.3 0.3/0.5 50.0 1.3
Sršni Sokol Písek 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Snakes Ostrava 4 16:34 3.8 0.8 30.0 0.8 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 3 0:00 5.0 1.7 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
BA LYNX Liberec 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BASKET Brno U23 1 33:22 13.0 1.0 25.0 2.0 33.3 5.0/8.0 62.5 4.0
USK Praha 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
NH Ostrava 3 0:00 4.3 1.3 200.0 0.0 0.0 1.7/3.7 45.5 4.7
BC Vysočina 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 15:08 5.5 0.0 0.0 1.5 25.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 1 27:48 11.0 2.0 40.0 2.0 40.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
USK 5 11:10 2.2 0.8 36.4 0.2 25.0 0.0/0.6 0.0 0.8
SAM BŠM Brno 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/10.0 40.0 5.0
USK Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Sokol Písek 2 16:45 5.0 0.0 0.0 1.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
VYS 2 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
ŠSK Sla U13 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Pražský 2 18:30 4.5 1.0 22.2 0.5 12.5 1.0/2.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK B&W Opava 1 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BRN 7 4:37 1.1 0.1 33.3 0.1 16.7 0.4/0.7 60.0 0.6
OPA 6 4:41 1.2 0.2 100.0 0.2 33.3 0.3/0.3 100.0 1.2
KOL 9 3:46 0.8 0.1 100.0 0.1 16.7 0.2/0.2 100.0 0.4
Sokol Pražský 3 0:00 2.3 0.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pardubice 2 0:00 3.5 1.0 100.0 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
UNL 4 4:28 1.5 0.0 0.0 0.5 66.7 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
BC Kolín 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Pražský 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
KT 2 0:00 1.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
USK 6 3:37 0.5 0.0 0.0 0.2 20.0 0.0/0.3 0.0 0.8
BVK Holice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
DEC 6 1:41 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 60.0 0.7
HKR 5 4:30 0.4 0.2 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
USK 2 16:30 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
WBA 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
OLO 4 2:07 0.5 0.3 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BK Přelouč 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BVK Holice 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
JHR 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články