Richard Barac

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 21 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
292
Procento vítězství
65.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 4 - 0.5 0.3 0 0/1.3 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 16 - 5.0 2.1 0 0.9/2.6 33.3 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Základní fáze TJ Sokol Pražský 12 - 7.7 3.6 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo B Sokol Pražský 2 - 3.0 1.5 0 0/0 0.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Sokol Pražský 8 - 3.6 1.1 0.3 0.6/1.9 33.3 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Základní fáze Sokol Pražský 11 - 6.1 2.3 0.2 1/3.3 30.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A Sokol Pražský 7 - 4.4 1 0.1 2/3.7 53.8 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Sokol Pražský 3 - 7.3 3.3 0 0.7/2.3 28.6 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B Sokol Pražský 3 13.7 2.7 1.3 0 0/0.3 0.0 3.3 4.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Sokol Pražský 2 9.0 1.0 0.5 0 0/1 0.0 2.5 -
2014/15 žáci U15 - skupina B Sokol Pražský 12 - 1.9 0.5 0.1 0.7/1.6 42.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 9 - 5.3 2.2 0 0.9/2 44.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 6 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sokol Pražský 5 - 1.6 0.4 0 0.8/3.4 23.5 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 2 - 6.0 2 0 2/4 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - MČR - skupina A Sokol Pražský 3 14.7 4.7 1.7 0 1.3/1.3 100.0 1.7 12.0
2014/15 mladší žáci U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 2 24.0 5.5 2 0 1.5/3 50.0 1.0 8.0
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Sokol Pražský 2 2.5 0.0 0 0 0/0 0.0 - 1.5
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 1 - 6.0 3 /3 0 0/3 0.0 - 3.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina A Sokol Pražský 13 - 5.5 1.5 /1.5 0.5 0.8/1.4 61.1 2.5 2.5
2015/16 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 14 - 6.2 2.3 /2.3 0.4 0.6/1.1 50.0 2.7 2.9
2016/17 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 12 21.7 4.5 1.6 /3.5 0.2 0.8/2 41.7 2.1 3.2
2016/17 kadeti U17 - skupina A BSK - Jižní Supi 12 - 11.0 3.8 0.6 1.6/2.7 59.4 - -
2016/17 junioři U19 - play-out Sokol pražský 1 17.0 4.0 2 /6 0 0/0 0.0 - 3.0
2016/17 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 27.7 2.7 1 /5.7 0 0.7/1.3 50.0 1.7 -
2017/18 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 21.5 5.0 1.5 /3.3 0.4 0.9/2.3 38.9 1.9 5.6
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 25.2 10.8 3.6 /7.6 0.8 1/2.2 46.9 2.0 12.8
2017/18 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 2 24.5 9.0 2.5 /6 1 1/1 100.0 2.0 11.5
2017/18 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 31.5 11.5 3.5 /7.5 1.5 0/1.5 0.0 2.0 10.5
2018/19 junioři U19 - kvalifikace Sokol pražský 3 - 8.0 3.7 0 0.7/1.7 40.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 2 8.5 2.0 1 /2 0 0/1 0.0 1.5 2.0
2018/19 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 27.0 11.0 4.1 /8.4 0.3 2.1/4.5 46.1 2.6 12.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník SP BASKET 1 16.0 6.0 3 /5 0 0/0 0.0 2.0 1.0
2018/19 junioři U19 - play-off Sokol pražský 4 31.3 11.8 4.8 /7 0.3 1.5/3.8 40.0 2.0 13.8
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 30.2 15.4 5.4 /9.4 0.7 2.5/5.8 42.6 2.3 20.8
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 7 21.7 9.6 3.7 /7.1 0.1 1.7/4.9 35.3 2.6 9.1
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 2 25.5 13.5 5.5 /11 0.5 1/2.5 40.0 1.5 20.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 2 26.0 9.5 4.5 /10 0 0.5/3 16.7 2.0 9.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 15 21.4 5.9 2.2 /4.6 0.3 0.7/2.8 23.8 1.7 6.9
2021/22 muži - Základní fáze Sokol Pražský B 2 - 13.0 5 0.5 1.5/5.5 27.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SP BASKET 1 19.0 6.0 1 1 1/4 25.0 1.0 7.0
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo SP BASKET 6 20.7 6.0 2.5 /4.5 0.2 0.5/2 25.0 2.5 8.5
2021/22 muži - Play-off Sokol Pražský B 6 - 10.3 4 0.2 1.8/4.7 39.3 - -
Průměr za kariéru 26.5 11.6 7.1 2.6 0.3 1.0/2.6 124.0 1.9 5.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BK Levharti Chomutov 3. 12. 2021
2B body 7 Sokol Motol A 16. 5. 2022
3B body 1 USK Praha B 15. 10. 2021
Obranné doskoky 9 PLZ 29. 10. 2021
Útočné doskoky 4 VYS 17. 9. 2021
Doskoky celkem 10 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
Body 17 Sokol Motol A 16. 5. 2022
Užitečnost 17 BASKET Brno U23 11. 2. 2022
Asistence 6 PLZ 29. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 BA Nymburk 29. 9. 2018 2018/19
2B body 10 BA Nymburk 3. 12. 2017 2017/18
3B body 3 BC Kolín 15. 1. 2020 2019/20
Obranné doskoky 17 Snakes Ostrava 23. 2. 2020 2019/20
Útočné doskoky 6 SAM Brno 19. 11. 2017 2017/18
Doskoky celkem 19 PCE 11. 1. 2020 2019/20
Body 25 Snakes Ostrava 23. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 38 BA Nymburk 12. 10. 2019 2019/20
Asistence 9 Synthesia Pardubice 15. 4. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 19:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 11:07 4 2 50.0 0 0.0 0/2 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 24:49 9 4 80.0 0 0.0 1/5 20.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 23:31 9 2 50.0 1 33.3 2/7 28.6
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SLP 24:06 14 5 45.5 1 25.0 1/5 20.0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 27:54 9 4 50.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 12:40 4 2 100.0 0 0.0 0/5 0.0
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 22:56 3 1 50.0 0 0.0 1/1 100.0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SLP 0:00 6 1 0.0 1 0.0 1/4 25.0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 20:43 8 1 14.3 1 25.0 3/4 75.0
12. 12. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 27:39 8 4 80.0 0 0.0 0/2 0.0
21. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 17:16 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD SLP 23:14 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 22:36 2 1 33.3 0 0.0 0/4 0.0
28. 1. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 20:12 9 3 60.0 1 50.0 0/0 0
1. 2. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 22:25 5 2 50.0 0 0.0 1/5 20.0
11. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 20:37 13 5 83.3 1 100.0 0/1 0.0
18. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 16:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo Basketbal Olomouc 22:16 8 4 80.0 0 0.0 0/2 0.0
4. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 28:07 6 3 50.0 0 0.0 0/1 0.0
11. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo BK VIVIDBOOKS Pardubice 13:41 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
18. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo Basketbal Olomouc 23:19 7 2 25.0 0 0.0 3/8 37.5
21. 3. 2022 Základní fáze Stavební fakulta A 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/6 33.3
28. 3. 2022 Základní fáze Sokol Dolní Počernice A 0:00 11 5 0.0 0 0.0 1/5 20.0
11. 4. 2022 Play-off BSK Fenix Modřany A 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/5 40.0
22. 4. 2022 Play-off BSK Fenix Modřany A 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/8 25.0
29. 4. 2022 Play-off Sokol Dolní Počernice A 0:00 8 3 0.0 0 0.0 2/3 66.7
4. 5. 2022 Play-off Sokol Dolní Počernice A 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/1 0.0
16. 5. 2022 Play-off Sokol Motol A 0:00 17 7 0.0 0 0.0 3/9 33.3
19. 5. 2022 Play-off Sokol Motol A 0:00 10 4 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 30 445:15 218 83 86.5 8 21.6 28/97 28.9
Průměr 30 14:50 7.3 2.8 86.5 0.3 21.6 0.9/3.2 28.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Snakes Ostrava 4 30:55 15.8 6.3 52.1 0.5 22.2 1.8/4.5 38.9 2.0
Slavoj Litoměřice 5 28:12 12.0 4.4 64.7 0.2 12.5 2.6/6.0 43.3 2.6
Synthesia Pardubice 9 22:39 6.1 2.2 38.5 0.3 12.0 0.7/1.3 50.0 1.6
PCE 4 35:18 12.5 5.3 46.7 0.3 10.0 1.3/3.8 33.3 2.3
BK Loko Plzeň 6 19:03 8.3 3.5 65.6 0.0 0.0 1.3/3.8 34.8 2.7
BCM Orli Prostějov 4 25:57 12.0 4.5 62.1 0.0 0.0 3.0/6.3 48.0 1.5
Sokol Vyšehrad 8 0:00 5.5 2.4 0.0 0.0 0.0 0.8/2.1 35.3 0.9
BA Nymburk 2 31:27 20.0 5.5 52.4 1.5 42.9 4.5/6.0 75.0 3.0
Sokol Písek 4 30:18 10.0 3.3 59.1 0.5 11.8 2.0/4.8 42.1 2.5
USK 4 22:09 9.3 3.8 50.0 0.0 0.0 1.8/4.0 43.8 2.8
Slavoj Litoměřice 3 28:27 11.7 3.3 58.8 1.3 30.8 1.0/1.7 60.0 2.7
USK 3 31:25 10.3 3.0 47.4 1.3 23.5 0.3/1.0 33.3 1.7
Basketbal Polabí 4 27:09 7.8 3.5 53.8 0.0 0.0 0.8/4.8 15.8 2.8
Snakes Ostrava 4 28:58 7.5 2.5 38.5 0.8 17.6 0.3/1.0 25.0 2.8
USK Praha B 3 22:10 9.3 3.7 55.0 0.3 20.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Sokol Písek 3 23:59 9.3 3.3 43.5 0.3 20.0 1.7/2.0 83.3 1.3
Sokol Motol A 2 0:00 13.5 5.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.5
SAM Brno 2 20:18 13.5 5.0 47.6 1.0 28.6 0.5/2.0 25.0 0.5
Sokol Dolní Počernice A 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
BK Levharti Chomutov 3 18:38 8.3 3.0 42.9 0.3 25.0 1.3/3.0 44.4 1.7
BK Loko Plzeň 3 17:15 8.3 3.3 50.0 0.3 20.0 0.7/2.0 33.3 1.3
BARoun.l. U17B 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 24:53 8.0 1.7 38.5 1.0 33.3 1.7/4.0 41.7 3.0
NH Ostrava 3 22:03 7.7 2.3 33.3 0.3 16.7 2.0/3.0 66.7 1.3
SAM Brno 2 22:09 11.5 5.0 76.9 0.5 20.0 0.0/0.5 0.0 2.0
SLP 3 15:46 7.3 2.3 50.0 0.7 28.6 0.7/3.0 22.2 1.7
Sokol Písek 3 0:00 7.0 2.7 0.0 0.0 0.0 1.7/3.3 50.0 0.7
BSK Fenix Modřany A 2 0:00 10.5 3.5 0.0 0.5 0.0 2.0/6.5 30.8 1.5
GBA J. Hradec 1 28:37 20.0 5.0 55.6 2.0 100.0 4.0/11.0 36.4 1.0
Tigers Č. Budějovice 2 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK Praha 3 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 0.7
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.5 3.5 100.0 0.5 100.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BASKET Brno U23 2 24:22 9.5 4.0 66.7 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BA Sparta Praha 3 0:00 6.0 1.3 0.0 0.0 0.0 3.3/7.0 47.6 1.7
Sokol Písek 4 0:00 4.3 1.8 116.7 0.3 100.0 0.0/0.5 0.0 2.5
BK Pardubice 3 19:09 5.3 2.3 46.7 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 7.5 1.5 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5
Stavební fakulta A 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/6.0 33.3 2.0
Basketbal Olomouc 2 22:47 7.5 3.0 46.2 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 3.0
PLZ 3 22:27 5.0 2.3 46.7 0.0 0.0 0.3/2.7 12.5 2.7
Synthesia Pardubice 3 0:00 4.7 1.3 100.0 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 19:50 6.5 2.5 45.5 0.5 50.0 0.0/2.0 0.0 1.5
BK Opava B 1 23:54 13.0 5.0 55.6 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Pardubice 3 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 6.0 1.5 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 12.0 4.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 12.0 3.0 100.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Benešov 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 2.8 0.8 100.0 0.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.5
Sokol Písek 2 21:34 5.0 1.0 40.0 0.5 16.7 1.5/1.5 100.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
USK Praha 5 0:00 2.0 0.4 200.0 0.4 100.0 0.0/0.4 0.0 1.6
GBA Sojky Pelhřimov 2 17:32 4.5 2.0 66.7 0.0 0.0 0.5/5.0 10.0 0.5
Slavoj Litoměřice 4 0:00 2.3 0.5 200.0 0.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.5
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 4.0 0.0 0.0 1.0 100.0 1.0/3.0 33.3 2.5
USK 1 15:34 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Snakes Ostrava 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Děčín A 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha 4 0:00 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 30.0 2.3
BA Sparta Praha 2 17:25 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
BK Žďár n. S. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
R&J EBC Mělník 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Vividbooks Pardub 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
VYS 1 19:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BK Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0

články