Martin Kolář

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
Basketbal Polabí
Výška
199 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
544
Procento vítězství
61.4%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 žáci U15 - skupina B BCM Nymburk 14 - 1.4 0.6 0 0.1/0.4 40.0 - -
2011/12 žáci U15 - liga B BCM Nymburk 14 - 2.6 1.1 0 0.3/0.9 33.3 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Pod14 18 - 17.4 7.7 0.3 1.2/3 40.7 - -
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Pod14 2 - 12.0 5 0 2/2 100.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BCM Nymburk 14 - 13.5 5.5 0.1 2.3/5.3 43.2 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 5 - 2.8 0.8 0 1.2/1.8 66.7 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off BCM Nymburk 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina B BCM Nymburk 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2013/14 junioři U19 - skupina A BCM Nymburk B 22 - 11.5 2.5 1.4 2.1/2.9 73.4 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Nymburk 21 - 8.8 1.7 1.4 1.3/2.2 57.4 - -
2013/14 junioři U19 - play-off A BCM Nymburk B 2 - 16.0 2.5 3 2/3 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off BCM Nymburk 4 - 4.8 1.3 0.8 0/0 0.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Nymburk 2 32.0 13.5 2 3 0.5/1 50.0 4.0 13.5
2014/15 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 9.0 2.8 0.9 /2 0.2 0.5/1.1 50.0 1.0 2.9
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 3 - 16.0 6 0.7 2/2.7 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 - 14.4 5.4 0.5 2/3.2 64.3 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 4 - 30.5 11 1 5.5/5.8 95.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 4.7 0.7 0.3 /0.7 0 0/0 0.0 1.3 -
2014/15 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 13.0 5.3 0.3 1.3/2.3 57.1 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 30.5 18.0 6.5 0.5 3.5/6 58.3 3.5 22.0
2015/16 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 17 18.3 6.3 1.6 /2.4 0.8 0.7/1.2 57.1 2.3 7.1
2015/16 junioři U19 - základní část BA Nymburk 22 26.4 12.7 3.7 /6.3 1.2 1.7/2.5 66.1 2.1 14.1
2015/16 muži - základní část Basketball Nymburk B 1 - 2.0 1 /2 0 0/2 0.0 - -1.0
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 5 20.4 9.8 3.4 /6.2 0.4 1.8/2.8 64.3 1.6 9.2
2015/16 junioři U19 - play-off BA Nymburk 3 31.3 15.7 6 /12.3 0.7 1.7/2.3 71.4 2.3 18.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off Basketball Nymburk B 1 17.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 2.0 -5.0
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 33.0 16.0 6 /11.5 0 4/7 57.1 3.0 14.0
2015/16 muži - Play-off Basketball Nymburk B 2 21.5 8.5 3.5 /5.5 0.5 0/1.5 0.0 1.0 5.0
2016/17 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 26.9 14.2 4.8 /9.2 0.4 3.4/4.6 72.8 1.4 16.6
2016/17 muži - Základní část - skupina A Basketball Nymburk B 15 25.6 9.1 3.3 /5.6 0.3 1.6/2.1 75.0 0.9 10.3
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketball Nymburk B 6 23.5 11.7 3.7 /7.3 0.5 2.8/4.3 65.4 1.5 9.5
2016/17 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 29.3 16.8 6 /12.5 0.3 4/6.5 61.5 2.3 18.8
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR BA Nymburk 2 30.0 9.0 3.5 /10.5 0 2/4.5 44.4 4.5 6.5
2016/17 muži - Play-off Basketball Nymburk B 2 28.0 9.0 4.5 /6 0 0/0.5 0.0 2.5 8.0
2016/17 muži - Final Four Basketball Nymburk B 2 27.0 6.0 1.5 /5.5 0.5 1.5/3 50.0 2.5 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 16 34.3 19.6 6.4 /12.5 0.8 4.3/6 70.8 1.7 21.8
2017/18 muži - Základní část NBK 12 11.1 3.4 1.3 /2.2 0.2 0.4/0.8 50.0 0.6 3.7
2017/18 muži - základní část NBK 2 20.0 5.0 2 /6.5 0 1/1 100.0 1.0 3.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 2 35.0 25.0 8.5 /11.5 0.5 6.5/11 59.1 2.5 32.5
2017/18 muži - Skupina A1 NBK 7 10.1 2.6 1 /2 0 0.6/0.9 66.7 0.9 3.7
2017/18 muži - Play off NBK 9 8.4 2.8 0.7 /1.7 0.3 0.4/0.7 66.7 0.8 2.7
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 13 31.8 18.2 4.8 /10.6 1.2 4.8/6.2 76.5 1.2 19.8
2018/19 muži - Základní část HKR 22 16.8 4.4 1.5 /3.1 0.2 0.9/1.6 54.3 1.4 4.4
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník HKR 3 25.0 9.3 2.7 /4.7 0.7 2/3 66.7 2.3 12.3
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 7 32.6 20.7 5.9 /10.9 1.7 3.9/5.9 65.9 1.0 23.7
2018/19 muži - Skupina A2 HKR 12 19.3 7.0 2.3 /3.9 0.6 0.6/1.7 35.0 1.9 6.2
2018/19 muži - Baráž o KNBL HKR 2 11.5 3.5 1.5 /2 0 0.5/1.5 33.3 1.5 2.5
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 13 23.2 8.8 3.5 /6.8 0.4 0.6/2.8 22.2 2.2 11.1
2019/20 muži - Základní část KOL 22 22.3 5.4 2 /3.9 0.2 0.6/2.2 26.5 1.9 4.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník KOL 4 13.3 6.3 2.8 /4.5 0.3 0/0 0.0 2.5 3.5
2019/20 muži - skupina A2 KOL 4 14.5 2.3 0.8 /1 0.3 0/0.5 0.0 1.8 2.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 4 26.5 14.3 6.8 /10 0.3 0/0.3 0.0 2.3 15.5
2020/21 muži - základní část USK 22 14.0 4.1 1.4 /2.7 0.4 0.2/0.7 33.3 2.1 2.4
2020/21 muži - Hyundai Český pohár USK 3 17.3 4.7 1 /3.7 0.7 0.7/1.3 50.0 0.7 5.7
2020/21 muži - Skupina A1 USK 9 7.7 0.4 0.2 /0.8 0 0/0 0.0 0.9 0.2
2020/21 muži - Play off USK 1 4.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 4.0
2021/22 muži - SBLM skupina východ BAPOD 3 - 13.7 4 1 2.7/3.7 72.7 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 26.0 12.7 4.7 /7.3 1 0.3/2 16.7 2.0 15.7
2021/22 muži - Základní část USK 4 9.5 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 0.3
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo Basketbal Polabí 5 26.2 12.6 3.2 /9.8 1.8 0.8/1.6 50.0 1.8 11.8
2021/22 muži - Předkolo "A" BAPOD 2 - 16.5 3 3.5 0/0 0.0 - -
2021/22 muži - Nadstavba A1 BAPOD 2 - 18.0 6.5 1.5 0.5/2 25.0 - -
2021/22 muži - Čtvrtfinále BAPOD 2 - 16.5 3 2 4.5/5.5 81.8 - -
2022/23 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 11 30.3 13.6 3.6 /8.3 1.8 0.9/1.6 55.6 2.6 16.5
Průměr za kariéru 42.1 14.3 9.4 3.1 0.6 1.4/2.4 236.3 1.7 6.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BA LYNX Liberec 20. 11. 2022
2B body 6 SP Basket 26. 10. 2022
3B body 6 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022
Obranné doskoky 15 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022
Útočné doskoky 4 BK Levharti Chomutov 25. 9. 2022
Doskoky celkem 17 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022
Body 26 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022
Užitečnost 45 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022
Asistence 7 USK Praha B 30. 9. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 Sokol pražský 12. 2. 2017 2016/17
2B body 15 Ben14 5. 3. 2012 2011/12
3B body 6 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022 2022/23
Obranné doskoky 15 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022 2022/23
Útočné doskoky 9 BCM Orli Prostějov 26. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 SNAK A 25. 2. 2018 2017/18
Body 37 Sokol pražský B 22. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 45 BK Levharti Chomutov 25. 11. 2022 2022/23
Asistence 7 USK Praha B 30. 9. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
16. 9. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 31:55 14 3 50.0 2 20.0 2/2 100.0
25. 9. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 28:50 17 6 37.5 1 33.3 2/6 33.3
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 25:56 6 3 37.5 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 31:12 6 1 11.1 1 100.0 1/2 50.0
14. 10. 2022 skupina ZÁPAD JHR 27:40 12 3 75.0 2 25.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 15:33 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
26. 10. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 26:28 21 6 100.0 3 50.0 0/0 0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 34:42 18 5 100.0 2 22.2 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 32:43 9 3 30.0 1 12.5 0/0 0
20. 11. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 38:21 13 2 18.2 2 25.0 3/4 75.0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 39:40 26 4 36.4 6 85.7 0/0 0
Celkem 11 333:00 150 40 44.0 20 30.3 10/18 55.6
Průměr 11 30:16 13.6 3.6 44.0 1.8 30.3 0.9/1.6 55.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Písek 12 25:08 12.2 3.1 49.3 1.0 28.6 3.0/4.5 66.7 1.3
USK Praha B 10 28:12 11.7 4.6 53.5 0.2 7.1 1.9/2.9 65.5 2.1
Sokol Pražský 9 26:38 12.1 3.9 59.3 0.8 26.9 2.0/3.4 58.1 1.2
Slavoj Litoměřice 9 26:42 11.0 3.4 44.3 0.4 20.0 2.8/4.1 67.6 2.4
Sokol pražský 9 24:25 10.6 3.2 49.2 0.7 24.0 2.1/3.3 63.3 1.3
KOL 18 14:54 5.0 1.6 58.3 0.4 28.6 0.6/0.9 62.5 0.9
PLZ 9 23:20 9.9 3.7 45.8 0.6 23.8 0.9/1.9 47.1 1.6
ZLN 6 28:12 14.3 4.8 48.3 1.0 27.3 1.7/2.7 62.5 2.5
BCM Orli Prostějov 6 24:59 13.5 4.8 43.3 0.2 25.0 3.3/5.0 66.7 1.8
BK Loko Plzeň 5 17:48 15.8 5.6 84.8 0.6 27.3 2.8/3.8 73.7 2.0
Slavoj Litoměřice 5 0:00 15.8 5.6 0.0 0.8 0.0 2.2/3.4 64.7 2.6
BCM Slez. Ostrava 5 0:00 15.6 5.4 0.0 0.6 0.0 3.0/4.2 71.4 2.8
USK 7 26:33 10.7 3.1 46.8 0.4 21.4 3.1/5.0 62.9 2.1
WBA 5 0:00 14.6 4.6 0.0 1.2 0.0 1.8/2.6 69.2 2.2
BK Opava B 6 23:48 12.2 4.2 49.0 0.7 22.2 1.8/3.7 50.0 1.2
HKR 13 17:40 5.5 2.2 58.0 0.1 9.1 0.8/1.5 52.6 1.2
BK Levharti Chomutov 3 31:47 23.3 6.3 47.5 3.3 71.4 0.7/2.0 33.3 3.0
BC Nový Jičín 3 26:00 22.3 5.3 59.3 2.3 35.0 4.7/6.0 77.8 0.3
UNL 13 17:06 5.2 1.7 48.9 0.4 20.8 0.6/2.1 29.6 1.7
VYS 5 25:10 13.2 4.2 48.8 0.8 28.6 2.4/3.6 66.7 2.0
OLM 4 30:18 16.0 4.8 45.2 0.8 18.8 4.3/6.5 65.4 1.0
LJH 10 16:24 6.2 1.9 47.5 0.5 22.7 0.9/1.4 64.3 1.2
Sokol Pražský 5 0:00 12.4 2.8 0.0 1.8 0.0 1.4/2.8 50.0 1.4
OVA 15 14:55 3.9 1.5 51.2 0.2 12.5 0.4/1.3 30.0 1.5
Sokol Vyšehrad (ms) 2 0:00 29.5 10.0 0.0 1.0 0.0 6.5/6.5 100.0 2.5
Sokol Písek 6 22:32 9.3 3.0 58.1 0.5 13.0 1.8/2.3 78.6 0.5
BC Nový Jičín 4 0:00 13.8 3.3 0.0 2.0 0.0 1.3/2.5 50.0 2.8
BC Vysočina 5 25:34 10.4 3.4 41.5 0.6 23.1 1.8/2.4 75.0 2.6
Sokol Žižkov 3 23:20 16.7 5.3 61.5 1.3 36.4 2.0/3.7 54.5 1.7
OLO 8 18:07 6.1 2.3 54.5 0.5 30.8 0.1/0.4 33.3 2.4
BK Loko Plzeň 7 0:00 6.9 2.3 0.0 0.4 0.0 1.0/1.3 77.8 1.7
NBK 9 16:56 5.2 2.0 51.4 0.2 15.4 0.6/0.8 71.4 1.3
BK Děčín 4 0:00 11.5 2.5 0.0 1.8 0.0 1.3/2.0 62.5 0.8
USK 5 0:00 9.2 3.2 0.0 0.6 0.0 1.0/1.8 55.6 2.0
Královští Sokoli 2 20:05 22.5 7.5 71.4 2.0 50.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Réma 3 0:00 14.7 5.3 0.0 1.0 0.0 1.0/2.3 42.9 1.7
BK Klatovy 3 0:00 14.7 3.3 0.0 2.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.7
PCE 11 11:34 3.9 1.2 65.0 0.3 30.0 0.7/0.9 80.0 1.0
USK 8 18:23 5.3 2.0 57.1 0.3 40.0 0.5/1.8 28.6 3.0
Sokol Žižkov 3 0:00 14.0 4.3 0.0 0.7 0.0 3.3/4.0 83.3 1.7
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 2.8
BCM Orli Prostějov 3 23:25 13.3 5.0 68.2 0.3 9.1 2.3/3.7 63.6 1.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 9.8 3.8 0.0 0.3 0.0 1.5/2.3 66.7 2.3
Snakes Ostrava 2 33:33 19.5 8.0 72.7 0.5 33.3 2.0/5.0 40.0 3.5
PCE 5 20:37 7.8 2.2 39.3 0.8 26.7 1.0/1.6 62.5 1.2
DEC 10 13:11 3.8 1.4 43.8 0.1 20.0 0.7/1.7 41.2 1.6
Sokol Pražský 2 0:00 18.5 6.5 0.0 0.5 0.0 4.0/9.5 42.1 3.5
TOROLA BT Příbor 4 0:00 8.3 3.3 0.0 0.0 0.0 1.8/3.0 58.3 2.0
ČBr 2 0:00 16.5 3.0 0.0 2.0 0.0 4.5/5.5 81.8 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 1.5
OPA 14 14:22 2.2 0.6 30.0 0.1 7.7 0.7/1.4 50.0 0.9
SKB Zlín 4 5:50 7.5 2.3 90.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.3
Basketbal Olomouc 4 21:27 7.5 2.3 64.3 0.8 30.0 0.8/1.3 60.0 1.3
Sršni Sokol Písek 4 0:00 7.5 3.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 25.0 1.3
SNAK A 1 39:10 29.0 10.0 71.4 1.0 33.3 6.0/11.0 54.5 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BA Sparta 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
BA LYNX Liberec 2 35:08 13.5 2.5 29.4 2.0 22.2 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 26.0 11.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 3.0
Sokol HK Josefov 4 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.8/5.0 35.0 1.8
BRN 16 9:15 1.5 0.4 35.0 0.2 30.0 0.1/0.2 33.3 1.1
AŠ Mladá Boleslav U19B 2 0:00 11.5 1.5 0.0 2.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.5
Peč 1 0:00 21.0 5.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Brandýs 2 0:00 10.5 2.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
SP Basket 1 26:28 21.0 6.0 100.0 3.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 10.0 2.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.0
BC Vysočina 2 22:17 9.5 3.0 60.0 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 1.0
Sl. MBA Kroměříž 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BC Kolín 5 0:00 3.6 1.4 0.0 0.2 0.0 0.2/1.0 20.0 2.0
SVI 14 8:40 1.3 0.4 33.3 0.1 12.5 0.2/1.0 21.4 1.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK Kladno 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 22:23 7.5 3.5 63.6 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BK Pardubice 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.0
VYS 2 14:53 6.5 2.0 50.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Bol 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BK Děčín 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
GBA Sparta Praha 5 5:02 1.2 0.4 66.7 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 1.4
BC Nový Jičín 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BK Opava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Karviná 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Slavoj Litoměřice 2 7:19 1.0 0.5 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sl. MBA Kroměříž 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Vysočina 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -