Jakub Ouředník

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
BA Nymburk
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
129
Procento vítězství
49.6%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A BK Mariánské Lázně 14 - 6.2 2.7 /2.7 100.0 0 0.0 0.8/3.1 25.0 1.9 1.9
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A BK Mariánské Lázně 9 - 5.3 2.2 /2.2 100.0 0 0.0 0.9/3.2 27.6 1.9 1.1
2017/18 žáci U15 - skupina A BK M. Lázně 12 - 24.2 10.4 0.0 0 0.0 3.3/7.8 43.0 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A+B BK M. Lázně 8 - 26.5 11.9 0.0 0 0.0 2.8/5.5 50.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 5 8.8 1.2 0.4 /1.6 25.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 1.0 0.6
2018/19 žáci U15 - skupina A Lokomotiva Plzeň 3 - 25.3 9 0.0 0.7 0.0 5.3/8.3 64.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Mariánské Lázně 16 - 32.9 13.6 0.0 0.6 0.0 4.1/6.6 62.9 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 8 - 13.9 5 0.0 0.1 0.0 3.5/5.1 68.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Mariánské Lázně 4 - 15.5 5.3 0.0 1 0.0 2/3.5 57.1 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A BK Mariánské Lázně 16 - 35.7 14.4 0.0 1.3 0.0 3/5.1 59.3 - -
2020/21 junioři U19 - základní část BA Nymburk 1 10.0 7.0 2 /4 50.0 0 0.0 3/3 100.0 - 11.0
2020/21 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 4 30.5 16.8 6 /9.3 64.9 1 28.6 1.8/2.5 70.0 2.0 20.5
2020/21 junioři U19 - Skupina A BK Mariánské Lázně 1 - 36.0 15 0.0 2 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B BK Mariánské Lázně 3 - 25.0 9 0.0 1.3 0.0 3/6 50.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 9 12.7 3.9 0.8 /2 38.9 0.7 28.6 0.3/0.6 60.0 1.8 0.9
2021/22 junioři U19 - skupina A BA Nymburk 12 16.2 7.2 2.8 /5.2 53.2 0.2 7.4 1.2/2.4 48.3 1.4 6.3
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Mariánské Lázně 2 - 29.5 11 0.0 1.5 0.0 3/4 75.0 - -
2021/22 junioři U19 - nadstavba A BA Nymburk 1 10.0 2.0 0 /2 0.0 0 0.0 2/2 100.0 2.0 2.0
Průměr za kariéru 21.5 3.8 18.3 7.3 72.0 0.4 10.8 2.3/4.3 168.4 1.8 1.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 USK 19. 9. 2021
2B body 13 BK NAPOS Vysoká n. L. 12. 6. 2021
3B body 3 BK NAPOS Vysoká n. L. 12. 6. 2021
Obranné doskoky 3 BK Levharti Chomutov 5. 11. 2021
Útočné doskoky 5 USK 19. 9. 2021
Doskoky celkem 8 USK 19. 9. 2021
Body 35 BK NAPOS Vysoká n. L. 12. 6. 2021
Užitečnost 16 BK Loko Plzeň 16. 10. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 2. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Sokolov 6. 4. 2019 2018/19
2B body 28 Sokol Bor 3. 11. 2018 2018/19
3B body 4 BK Beroun 21. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 9 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 6 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Doskoky celkem 15 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Body 64 Sokol Bor 23. 3. 2019 2018/19
Užitečnost 30 BCM Orli Prostějov 3. 10. 2020 2020/21
Asistence 3 Sokol Písek 20. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Jiskra Domažlice 0:00 32 12 0.0 1 0.0 5/10 50.0
12. 6. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n. L. 0:00 35 13 0.0 3 0.0 0/0 0
13. 6. 2021 skupina B BK Klatovy 0:00 8 2 0.0 0 0.0 4/8 50.0
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:19 12 3 75.0 2 40.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 19:31 6 3 60.0 0 0.0 0/0 0
19. 9. 2021 skupina A USK 23:18 11 3 75.0 0 0.0 5/7 71.4
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 18:54 8 1 33.3 2 33.3 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 21:39 6 2 40.0 0 0.0 2/4 50.0
3. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 10:54 3 1 25.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 8:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 15:25 12 6 50.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 15:48 8 4 40.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 7:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 14:51 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 10:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 21:37 10 3 75.0 1 50.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina A Jižní Supi 15:34 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina A BK Sokolov 0:00 34 13 0.0 2 0.0 2/2 100.0
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 13:42 7 2 40.0 1 100.0 0/1 0.0
4. 12. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 11:22 3 1 100.0 0 0.0 1/2 50.0
5. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 15:07 10 4 66.7 0 0.0 2/5 40.0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 14:03 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
12. 12. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 8:52 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:18 8 2 50.0 1 50.0 1/2 50.0
18. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 12:55 5 2 40.0 0 0.0 1/3 33.3
19. 12. 2021 skupina A BK Jiskra Domažlice 0:00 25 9 0.0 1 0.0 4/6 66.7
15. 1. 2022 nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 10:01 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
Celkem 27 317:49 257 89 108.5 15 30.6 34/62 54.8
Průměr 27 11:46 9.5 3.3 108.5 0.6 30.6 1.3/2.3 54.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Přeštice 2 0:00 47.0 18.5 0.0 2.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.0
Tygři Louny B 2 0:00 41.5 19.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
Tygři Louny 3 0:00 27.0 11.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.3 62.5 2.7
Válečníci Děčín 3 0:00 26.3 10.0 0.0 1.0 0.0 3.3/6.7 50.0 1.3
BK Beroun 2 0:00 37.0 13.5 0.0 2.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
Thermia K. Vary 3 0:00 20.0 7.3 0.0 1.0 0.0 2.3/6.0 38.9 3.3
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 28.5 10.5 0.0 1.0 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BKDěč 2 0:00 23.0 8.0 0.0 0.5 0.0 5.5/7.0 78.6 1.0
SKB Rokycany 2 0:00 18.0 6.0 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 2.0
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 36.0 15.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Tygři Louny 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/10.5 28.6 1.5
BK NAPOS Vysoká n. L. 1 0:00 35.0 13.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 17.0 5.5 0.0 0.5 0.0 4.5/6.5 69.2 4.5
SKB Rokycany 2 0:00 17.0 7.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 1.5
BK Sokolov 1 0:00 34.0 13.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 30.0 10.0 0.0 1.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.8
BK Loko Plzeň 1 31:01 23.0 8.0 72.7 1.0 33.3 4.0/4.0 100.0 2.0
BA Sparta 1 0:00 22.0 8.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
BK Chomutov 1 0:00 21.0 8.0 0.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 -
Sokol pražský 3 12:59 6.7 2.7 42.1 0.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
BK Klatovy 4 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 12:51 10.0 4.0 50.0 0.5 33.3 0.5/1.5 33.3 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 21:37 9.0 3.0 66.7 1.0 40.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 34:36 18.0 6.0 66.7 1.0 33.3 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Písek 2 18:23 8.0 3.0 54.5 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.0 3.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 16.0 8.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 15.0 5.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
Jižní Supi 2 18:35 7.0 2.5 83.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
Válečníci Děčín 2 0:00 6.5 1.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.0 58.3 1.0
Sokol Písek 2 18:22 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
PLZ 1 17:19 12.0 3.0 75.0 2.0 40.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 23:18 11.0 3.0 75.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Jižní Supi 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Klatovy 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 3.0
Slavoj Litoměřice 1 18:54 8.0 1.0 33.3 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 13:42 7.0 2.0 40.0 1.0 100.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Sokol Písek 2 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.5
Slavoj Litoměřice 1 19:31 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Lions J. Hradec 2 11:08 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Klatovy 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 2 11:20 2.5 0.0 0.0 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 14:51 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 3:07 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 10:01 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 10:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
SK Slavia Praha 1 7:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP BASKET 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0