Lukáš Mareš

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
Basketbal Polabí
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
407
Procento vítězství
62.7%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina B BANym U13B 10 - 7.2 3 0.0 0 0.0 1.2/1.7 70.6 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B NymCh 14 - 16.0 7.6 0.0 0 0.0 0.7/1.7 41.7 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina A Nym 1 - 24.0 11 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - O 5. až 8. místo BANym U13B 3 - 7.3 3 0.0 0 0.0 1.3/4.3 30.8 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Nym 3 - 14.7 7.3 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BCM Nymburk 3 - 1.3 0.3 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B BCM Nymburk 14 - 10.1 4.4 0.0 0 0.0 1.4/3.6 39.2 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Nym 6 - 18.0 8.5 0.0 0 0.0 1/1.8 54.5 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B BCM Nymburk 4 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/0.5 0.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A BCM Nymburk 8 - 12.6 5.6 0.0 0 0.0 1.4/4.6 29.7 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B BCM Nymburk 14 - 7.9 3.1 0.0 0.1 0.0 1.4/3 47.6 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BCM Nymburk 14 - 14.3 6.5 0.0 0 0.0 1.3/3.4 38.3 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BCM Nymburk 14 - 9.9 3.5 0.0 0.2 0.0 2.3/3.9 59.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A BCM Nymburk 8 - 14.1 5.9 0.0 0 0.0 2.4/5.3 45.2 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off BCM Nymburk 3 - 6.7 2.3 0.0 0 0.0 2/3.3 60.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A BCM Nymburk 3 29.3 14.7 5 36.6 0 0.0 4.7/8 58.3 1.7 10.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BCM Nymburk 2 24.5 20.0 8 55.2 0 0.0 4/6 66.7 3.0 27.0
2014/15 kadeti U17 - skupina A BK Č. Brod 15 - 9.3 3.6 0.0 0.1 0.0 1.7/2.9 59.1 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B BA Nymburk 14 - 15.6 5.4 0.0 0.5 0.0 3.2/5.2 61.6 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga BA Nymburk 16 - 12.1 3.8 0.0 0.3 0.0 3.8/6.7 56.1 - -
2014/15 kadeti U17 - play-out A BK Č. Brod 6 - 13.7 4.3 0.0 0.7 0.0 3/5 60.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A BA Nymburk 3 34.0 14.0 4.3 56.5 0 0.0 5.3/7.3 72.7 2.7 11.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo BA Nymburk 2 38.0 21.0 6 48.0 0.5 16.7 7.5/9 83.3 2.0 18.5
2015/16 junioři U19 - základní část Královští Sokoli 10 23.5 3.5 0.7 /2.7 25.9 0.3 15.8 1.2/1.3 92.3 1.3 2.4
2015/16 junioři U19 - skupina A BA Nymburk B 6 - 9.0 3 0.0 0.3 0.0 2/4.2 48.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 20 - 5.7 1.6 /1.6 100.0 0.5 100.0 1.2/1.9 64.9 1.7 3.3
2015/16 junioři U19 - play-out Královští Sokoli 2 17.5 3.0 1 /4 25.0 0 0.0 1/1 100.0 2.5 -1.0
2015/16 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 - 4.7 1.3 /1.3 100.0 0.3 100.0 1/2.3 42.9 2.7 0.7
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 23.5 3.0 1 /5 20.0 0 0.0 1/1 100.0 1.0 6.5
2016/17 junioři U19 - skupina A Královští Sokoli 2 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 10 23.8 3.7 1.5 /4.8 31.3 0.1 14.3 0.4/0.4 100.0 1.9 2.3
2016/17 kadeti U17 - základní část BA Nymburk 22 22.9 5.7 1.7 /3.8 45.8 0.3 18.9 1.3/1.5 85.3 2.0 8.5
2016/17 kadeti U17 - play-out B Nym 1 - 39.0 12 0.0 3 0.0 6/8 75.0 - -
2016/17 kadeti U17 - play-off BA Nymburk 3 19.3 4.0 1 /3.7 27.3 0.7 33.3 0/0 0.0 2.0 6.7
2016/17 kadeti U17 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 33.5 7.5 0.5 /4.5 11.1 1.5 42.9 2/2.5 80.0 2.0 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 15 8.7 1.6 0.3 /0.7 36.4 0.3 23.5 0.3/0.3 100.0 0.9 1.5
2017/18 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 17.7 2.7 0.6 /1.9 32.4 0.4 22.6 0.4/0.7 61.5 1.8 3.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Basketball Nymburk B 6 23.7 6.5 1.5 /2.3 64.3 0.7 44.4 1.5/2.3 64.3 3.3 10.2
2017/18 junioři U19 - play-off BA Nymburk 4 13.8 2.8 0.3 /1 25.0 0.5 100.0 0.8/1 75.0 1.8 2.0
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BA Nymburk 2 10.0 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 3.5 -4.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Basketball Nymburk B 13 14.3 1.6 0.1 /1.3 5.9 0.4 22.7 0.3/0.5 66.7 1.5 0.5
2018/19 junioři U19 - základní část BA Nymburk 20 22.3 5.0 1.2 /3.1 38.7 0.5 25.0 1.1/1.9 56.8 1.8 8.3
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Basketball Nymburk B 6 17.2 3.5 0.7 /1.3 50.0 0.7 23.5 0.2/0.3 50.0 1.2 3.7
2018/19 junioři U19 - play-off BA Nymburk 5 20.8 3.0 0.8 /2.8 28.6 0.2 7.7 0.8/1 80.0 1.8 1.0
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů ČBr 11 - 15.9 4.1 0.0 1.9 0.0 2/3 66.7 - -
2019/20 muži - skupina Západ Basketbal Polabí 17 13.5 3.1 0.6 /1.1 52.6 0.5 34.6 0.3/0.4 71.4 1.2 3.8
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Basketbal Polabí 5 12.6 1.4 0.4 /0.6 66.7 0.2 16.7 0/0 0.0 2.0 1.2
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 3 22.7 5.3 1.3 /3.3 40.0 0.7 33.3 0.7/1.3 50.0 3.3 2.7
2020/21 muži - SBLM skupina východ Réma 4 - 9.5 2.3 0.0 1 0.0 2/2.8 72.7 - -
2021/22 muži - SBLM skupina východ Réma 6 - 8.8 1.7 0.0 1.5 0.0 1/1.8 54.5 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 7 18.1 2.1 0.3 /1 28.6 0.3 15.4 0.7/0.9 83.3 1.4 2.1
Průměr za kariéru 37.0 8.7 7.9 2.8 95.6 0.3 64.7 1.4/2.4 264.5 1.9 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 BraB 9. 10. 2021
2B body 2 BraB 9. 10. 2021
3B body 4 BKSad 27. 11. 2021
Obranné doskoky 2 Slavoj Litoměřice 26. 9. 2021
Útočné doskoky 1 PLZ 21. 11. 2021
Doskoky celkem 3 PLZ 21. 11. 2021
Body 16 BraB 9. 10. 2021
Užitečnost 5 Slavoj Litoměřice 26. 11. 2021
Asistence 3 Sokol Písek 5. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 TOROLA Snakes Ostrava 9. 5. 2015 2014/15
2B body 18 Ben U13B 3. 11. 2012 2012/13
3B body 4 PLZ 20. 1. 2019 2018/19
Obranné doskoky 7 GBA 1. 5. 2016 2015/16
Útočné doskoky 4 Synthesia Pardubice 18. 2. 2017 2016/17
Doskoky celkem 9 GBA EU 15. 1. 2019 2018/19
Body 39 Sluneta Ústí n. L. 5. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 29 BA Sparta Praha 9. 12. 2016 2016/17
Asistence 8 BCM Orli Prostějov 15. 2. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 18:06 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 SBLM skupina východ Kol 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 19:25 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 22:09 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 10:44 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
9. 10. 2021 SBLM skupina východ BraB 0:00 16 2 0.0 3 0.0 3/4 75.0
23. 10. 2021 SBLM skupina východ BAPOD 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/3 66.7
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 13:40 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
21. 11. 2021 SBLM skupina východ Peč 0:00 4 2 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 17:34 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 11. 2021 SBLM skupina východ BKSad 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/2 0.0
28. 11. 2021 SBLM skupina východ ČBr 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 25:13 3 0 0.0 1 20.0 0/0 0
Celkem 13 126:51 68 12 171.4 11 84.6 11/17 64.7
Průměr 13 9:45 5.2 0.9 171.4 0.8 84.6 0.8/1.3 64.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
TOROLA Snakes Ostrava 5 0:00 16.4 4.2 0.0 0.2 0.0 7.4/11.4 64.9 1.6
BK Klatovy 4 0:00 19.3 8.8 0.0 0.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 6 0:00 12.3 4.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.8 51.4 2.0
Sokol Pražský 4 0:00 16.5 6.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.3 61.9 3.0
USK Praha 5 0:00 12.4 5.4 0.0 0.0 0.0 1.6/5.8 27.6 2.4
Sokol Pražský 4 0:00 15.3 6.5 0.0 0.0 0.0 2.3/4.0 56.3 3.3
Ben U13B 2 0:00 28.5 14.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Slavoj Litoměřice 4 0:00 13.8 5.8 0.0 0.0 0.0 2.3/3.8 60.0 2.5
USK Praha 5 0:00 10.8 3.0 0.0 0.6 0.0 3.0/6.2 48.4 2.8
BK Děčín 4 0:00 12.5 5.8 0.0 0.0 0.0 1.0/2.3 44.4 3.3
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.8 37.0 4.0
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 12.5 3.8 0.0 0.5 0.0 3.5/5.8 60.9 2.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 9.4 2.6 0.0 0.0 0.0 4.2/6.0 70.0 2.2
Slavoj Litoměřice 5 17:55 9.2 2.4 92.3 1.2 46.2 0.8/1.8 44.4 2.2
Slavoj Litoměřice 5 13:00 8.8 2.8 63.6 0.4 40.0 2.0/2.4 83.3 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 85.7 1.3
Peč 3 0:00 13.0 4.0 0.0 0.7 0.0 3.0/4.7 64.3 1.7
BC Kolín 2 0:00 19.0 8.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 3.5
Královští Sokoli 2 0:00 17.5 5.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 3.0
USK 5 21:15 6.4 1.8 45.0 0.6 37.5 1.0/1.6 62.5 2.4
BK Pardubice 5 0:00 6.2 1.6 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.8
Sršni Sokol Písek 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 2.0
PLZ 8 12:30 3.8 0.5 40.0 0.9 58.3 0.1/0.3 50.0 1.3
Pod U13B 4 0:00 7.5 2.8 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
BCBenB 1 0:00 29.0 7.0 0.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BK Loko Plzeň 7 21:04 4.0 1.0 26.9 0.4 33.3 0.7/1.1 62.5 1.4
BAPOD 3 0:00 9.3 2.3 0.0 1.0 0.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Sokol Pražský 4 15:54 6.8 1.5 75.0 0.8 37.5 1.5/2.0 75.0 2.5
PCE 7 21:48 3.7 1.3 47.4 0.0 0.0 1.1/1.3 88.9 1.7
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 13.0 5.5 0.0 0.0 0.0 2.0/6.0 33.3 1.0
BKSad 2 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 4 9:32 6.3 1.8 77.8 0.5 40.0 1.3/1.5 83.3 2.3
Sokol Písek 4 7:50 6.0 1.8 70.0 0.3 20.0 1.8/2.5 70.0 2.0
BA Sparta Praha 2 19:22 12.0 3.5 70.0 1.0 66.7 2.0/2.0 100.0 1.0
Sokol Písek 8 20:20 3.0 0.5 28.6 0.5 16.7 0.5/0.8 66.7 3.0
Snakes Ostrava 8 17:08 2.8 0.6 21.7 0.4 42.9 0.4/0.8 50.0 1.5
ŠSKSla 1 0:00 21.0 4.0 0.0 3.0 0.0 4.0/4.0 100.0 -
Slavoj Č. Brod 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BA Sparta 2 0:00 10.0 4.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 9 20:14 2.2 0.4 19.0 0.2 8.3 0.7/0.8 85.7 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 9.5 3.5 0.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Sokol Žižkov C 1 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 5.0
BK Pelhřimov 2 0:00 9.5 2.5 0.0 0.0 0.0 4.5/7.0 64.3 3.5
BCM Orli Prostějov 5 20:53 3.6 1.0 25.0 0.4 22.2 0.4/0.4 100.0 2.2
Válečníci Děčín 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
SNAK A 2 28:06 9.0 2.5 55.6 0.5 50.0 2.5/2.5 100.0 4.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.5
Sokol pražský 6 20:45 3.0 1.0 46.2 0.2 25.0 0.5/1.3 37.5 1.7
Snakes Ostrava 3 25:33 6.0 0.7 18.2 0.7 28.6 2.7/3.3 80.0 2.0
LJH 4 15:50 4.3 1.0 50.0 0.5 40.0 0.8/0.8 100.0 1.8
Kol 2 0:00 8.5 3.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
SP BASKET 6 13:29 2.7 0.3 20.0 0.5 37.5 0.5/0.7 75.0 1.3
BraB 1 0:00 16.0 2.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Réma 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 -
BKKla 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 14.0 3.0 0.0 1.0 0.0 5.0/13.0 38.5 3.0
Sokol Písek 5 20:29 2.6 1.0 38.5 0.0 0.0 0.6/1.4 42.9 2.4
BK Ber 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Bol 1 0:00 12.0 2.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SAM BŠM Brno 5 17:54 2.2 0.4 16.7 0.2 20.0 0.8/0.8 100.0 1.6
USK 5 14:38 2.2 0.6 21.4 0.0 0.0 1.0/1.2 83.3 2.4
Jiskra Domažlice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BCM Orli Prostějov 3 12:45 3.7 0.7 66.7 0.3 50.0 1.3/2.3 57.1 2.3
Měl U13B 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
ČBr 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BC Nový Jičín 3 20:02 3.3 0.7 100.0 0.7 33.3 0.0/0.7 0.0 1.7
OLM 2 21:01 4.5 0.5 50.0 1.0 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BK Kral-Jun.muži 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 6 14:00 1.2 0.2 33.3 0.0 0.0 0.8/1.0 83.3 1.0
ZLN 2 14:07 3.5 1.0 100.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Žižkov 1 0:00 7.0 1.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Synthesia Pardubice 3 15:41 2.3 0.3 16.7 0.0 0.0 1.7/1.7 100.0 2.0
Kol U12B 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
SKB Zlín 1 32:15 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BC Vysočina 1 22:33 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
NH Ostrava 2 17:32 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
VYS 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava B 1 21:09 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 4 11:22 1.0 0.0 0.0 0.3 16.7 0.3/0.5 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BC Vysočina 2 1:27 1.5 0.0 0.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Žižkov 1 16:47 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Josefov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 21:54 2.0 1.0 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha B 5 12:04 0.4 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
BC Nový Jičín 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Olomouc 2 16:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0