Jakub Šimonek

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
192 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
99
Procento vítězství
77.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 12 - 12.3 5 0.0 0.1 0.0 2.1/3.8 54.3 - -
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. A Tigers Č. Budějovice 2 - 8.5 3.5 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2019/20 žáci U15 - Skupina B Sokol Písek 14 - 11.1 3.4 0.0 1 0.0 1.4/2.4 60.6 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina A Tigers Č. Budějovice 10 - 12.9 4.6 0.0 0.4 0.0 2.5/3.2 78.1 - -
2019/20 žáci U15 - Extraliga Sokol Písek 5 - 9.6 2.8 0.0 0.8 0.0 1.6/2.4 66.7 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Tigers Č. Budějovice 6 - 15.2 5.5 0.0 0.8 0.0 1.7/2.7 62.5 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina A Sokol Písek 5 - 15.6 4.8 0.0 0.8 0.0 3.6/5 72.0 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 18.8 5.8 1 /3.8 26.7 1 66.7 0.8/1 75.0 1.8 5.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 5 5.0 1.4 0.2 /1.2 16.7 0.2 16.7 0.4/1 40.0 0.2 1.2
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 10 18.3 4.1 0.9 /2.5 36.0 0.5 17.9 0.8/1.3 61.5 2.2 1.6
2021/22 kadeti U17 - skupina A Sokol Písek 14 24.2 10.9 1.9 /4.4 41.9 1.7 40.0 2/2.6 77.8 1.4 15.9
Průměr za kariéru 21.8 7.1 10.2 3.1 30.3 0.8 35.3 1.7/2.6 174.6 1.7 3.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 USK 23. 11. 2021
2B body 4 BA Sparta Praha 8. 1. 2022
3B body 6 USK 27. 9. 2021
Obranné doskoky 6 BK Lions J. Hradec 8. 12. 2021
Útočné doskoky 4 BA Sparta Praha 8. 1. 2022
Doskoky celkem 8 USK 27. 9. 2021
Body 20 BA Sparta Praha 8. 1. 2022
Užitečnost 36 USK 27. 9. 2021
Asistence 12 USK 27. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Tygři Praha 11. 10. 2020 2020/21
2B body 12 Sokol Pražský 4. 2. 2020 2019/20
3B body 6 USK 27. 9. 2021 2021/22
Obranné doskoky 6 USK 27. 9. 2021 2021/22
Útočné doskoky 4 Sokol Pražský 11. 12. 2021 2021/22
Doskoky celkem 8 USK 27. 9. 2021 2021/22
Body 29 Sokol Pražský 4. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 36 USK 27. 9. 2021 2021/22
Asistence 12 USK 27. 9. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 10:40 3 0 0.0 1 50.0 0/2 0.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 12:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Tygři Praha 21:28 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
27. 9. 2021 skupina A USK 25:52 20 1 20.0 6 75.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 18:35 4 0 0.0 0 0.0 4/5 80.0
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 18:47 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 23:42 8 2 100.0 1 33.3 1/2 50.0
10. 10. 2021 skupina A Sokol Pražský 24:58 12 2 66.7 2 40.0 2/3 66.7
16. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 11:40 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A USK 20:28 8 1 25.0 2 50.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 1:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 25:52 9 2 50.0 1 12.5 2/4 50.0
24. 10. 2021 skupina A BA Sparta Praha 20:59 13 2 50.0 2 66.7 3/3 100.0
6. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 22:10 6 1 33.3 1 50.0 1/2 50.0
9. 11. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 22:27 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
21. 11. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 20:43 7 2 100.0 1 14.3 0/0 0
23. 11. 2021 skupina A USK 25:06 15 4 66.7 0 0.0 7/7 100.0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 11:13 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
27. 11. 2021 skupina A Tygři Praha 33:58 16 3 37.5 3 50.0 1/1 100.0
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 11. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 20:49 10 2 33.3 2 100.0 0/0 0
8. 12. 2021 skupina A BK Lions J. Hradec 27:45 8 1 25.0 2 33.3 0/0 0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 1:48 2 1 100.0 0 0.0 0/1 0.0
11. 12. 2021 skupina A Sokol Pražský 26:28 8 0 0.0 2 33.3 2/3 66.7
12. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 19:38 6 2 66.7 0 0.0 2/2 100.0
14. 12. 2021 skupina A USK 24:42 6 2 50.0 0 0.0 2/2 100.0
8. 1. 2022 skupina A BA Sparta Praha 18:19 20 4 57.1 2 100.0 6/7 85.7
9. 1. 2022 skupina A BK Loko Plzeň 24:31 4 1 25.0 0 0.0 2/4 50.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 10:42 5 0 0.0 1 33.3 2/2 100.0
Celkem 29 547:16 200 36 38.7 30 31.9 38/54 70.4
Průměr 29 18:52 6.9 1.2 38.7 1.0 31.9 1.3/1.9 70.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 3 0:00 17.7 7.0 0.0 0.3 0.0 2.7/5.7 47.1 2.0
Sokol Písek 4 0:00 12.5 5.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 14.0 5.3 0.0 0.3 0.0 2.3/4.3 53.8 1.3
BK Pelhřimov 4 0:00 10.0 2.5 0.0 1.3 0.0 1.3/1.8 71.4 3.0
USK 3 23:22 12.7 1.7 45.5 2.3 53.8 2.3/2.3 100.0 1.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 19.0 5.5 0.0 2.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Klatovy 3 0:00 12.3 4.3 0.0 0.3 0.0 2.7/3.7 72.7 0.7
Tygři Praha 3 0:00 12.0 3.3 0.0 0.7 0.0 3.3/5.7 58.8 2.3
BA Sparta Praha 2 19:39 16.5 3.0 54.5 2.0 80.0 4.5/5.0 90.0 1.5
USK Praha 2 0:00 15.5 5.5 0.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Lions J. Hradec 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.7 64.3 1.3
BA Sparta 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
BK Jiskra Domažlice 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Jižní Supi 2 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.5 85.7 1.0
BK Pardubice 2 0:00 11.5 3.0 0.0 0.5 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Sokol Pražský 2 25:43 10.0 1.0 33.3 2.0 36.4 2.0/3.0 66.7 -
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 20.0 4.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tygři Praha 2 27:43 9.5 1.5 27.3 2.0 40.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK Lions J. Hradec 2 24:17 9.0 1.5 30.0 2.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.5
TJ Sokol Kbely 4 0:00 4.3 1.5 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Levharti Chomutov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
USK 2 22:35 7.0 1.5 37.5 1.0 28.6 1.0/1.0 100.0 3.0
Válečníci Děčín 2 21:40 7.0 2.0 80.0 0.5 20.0 1.5/2.0 75.0 0.5
BA Nymburk 1 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
NH Ostrava 1 19:46 13.0 2.0 33.3 2.0 100.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 1.0
BK Loko Plzeň 2 25:11 6.5 1.5 37.5 0.5 10.0 2.0/4.0 50.0 2.5
BK Opava 1 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Tygři Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Nymburk 2 0:00 5.0 1.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 2 15:41 5.0 1.0 66.7 1.0 22.2 0.0/1.0 0.0 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
GBA Lions J. Hradec 2 22:18 3.5 0.5 16.7 0.5 20.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Snakes Ostrava 1 22:04 7.0 2.0 22.2 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 1 10:42 5.0 0.0 0.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Sparta Praha 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 11:40 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BA Nymburk 1 18:35 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 1.0
Válečníci Děčín 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 18:47 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Slavia Praha 1 1:48 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
GBA Sojky Pelhřimov 1 1:34 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 12:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA Nymburk 1 14:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 1 11:13 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
SP BASKET 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -