Štěpán Borovka

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
GBA Fio banka J. Hradec
Výška
194 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
449
Procento vítězství
51%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Lions J. Hradec 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Lions J. Hradec 13 - 5.9 2.5 /2.5 100.0 0 0.0 1/3 33.3 3.2 0.7
2011/12 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - liga A Lions J. Hradec 2 - 3.0 1.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina B Lions J. Hradec 6 - 16.0 7.5 0.0 0 0.0 1/2.2 46.2 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina S1 Lions J. Hradec 4 - 9.0 4.3 0.0 0 0.0 0.5/2.3 22.2 - -
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Lions J. Hradec 5 - 8.4 3.6 /3.6 100.0 0 0.0 1.2/3.2 37.5 3.4 3.0
2011/12 starší minižactvo U13 - skupina F1 Lions J. Hradec 6 - 6.8 3.2 0.0 0 0.0 0.5/0.8 60.0 - -
2011/12 starší minižactvo U13 - kvalifikace Lions J. Hradec 5 - 5.6 2.6 0.0 0 0.0 0.4/2.6 15.4 - -
2012/13 žáci U15 - divize B Lions J. Hradec 4 - 7.0 3.3 0.0 0 0.0 0.5/2.5 20.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C Lions J. Hradec 11 - 6.4 2.8 0.0 0 0.0 0.7/2.5 28.6 - -
2012/13 starší minižactvo U13 - skupina C Lions J. Hradec 4 - 12.8 5.5 0.0 0 0.0 1.8/2.5 70.0 - -
2012/13 žáci U15 - divize B finale Lions J. Hradec 2 - 12.0 5 0.0 0 0.0 2/6 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B Lions J. Hradec 6 - 7.5 3.2 0.0 0 0.0 1.2/2.3 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo C Sršni Písek 3 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/0.7 50.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A Sršni Písek 3 14.7 2.7 1.3 33.3 0 0.0 0/0.7 0.0 3.3 -3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí Sršni Písek 2 15.5 2.0 0.5 14.3 0 0.0 1/2 50.0 2.0 -1.0
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Lions J. Hradec 14 - 9.9 3.9 0.0 0.1 0.0 1.8/3.6 50.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina A Sršni Sokol Písek 14 - 16.4 6.9 0.0 0.3 0.0 1.8/3.4 52.1 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B Lions J. Hradec 4 - 15.0 5.3 0.0 0.5 0.0 3/5.3 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Sršni Sokol Písek 6 - 5.5 1.8 0.0 0.3 0.0 0.8/2 41.7 - -
2014/15 žáci U15 - skupina A Lions J. Hradec 12 - 16.3 6.5 0.0 0.4 0.0 2/3.1 64.9 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 18 - 10.3 3.4 0.0 0.8 0.0 1.1/2.2 51.3 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 21 - 11.5 3.4 /3.4 100.0 1.3 100.0 0.9/1.4 63.3 2.7 8.3
2015/16 kadeti U17 - skupina B Lions J. Hradec 11 - 16.0 5.2 0.0 1.5 0.0 1.3/1.9 66.7 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out B Lions J. Hradec 4 - 14.3 4.3 0.0 1.3 0.0 2/3.3 61.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Sokol Písek 1 - 8.0 4 /4 100.0 0 0.0 0/2 0.0 1.0 5.0
2015/16 muži - baráž o NBL LJH 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 1.0
2016/17 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 21 23.2 5.7 1.5 /4.3 35.6 0.6 26.5 0.8/1.1 70.8 2.3 6.0
2016/17 kadeti U17 - základní část BCM Orli Prostějov 21 33.0 14.7 4.6 /11.2 41.3 0.8 20.2 3/4.3 70.0 3.1 17.7
2016/17 muži - Základní část - skupina B BCM Orli Prostějov 16 14.2 2.6 0.6 /2.1 30.3 0.3 33.3 0.4/0.8 50.0 2.0 1.2
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo BCM Orli Prostějov 7 16.3 2.4 0.6 /1.6 36.4 0.3 22.2 0.4/0.6 75.0 2.4 1.4
2016/17 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 4 19.8 2.5 0.5 /1 50.0 0.3 12.5 0.8/0.8 100.0 2.5 4.0
2016/17 kadeti U17 - play-off BCM Orli Prostějov 3 29.0 6.7 2.3 /8.3 28.0 0.3 12.5 1/3 33.3 2.7 8.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BCM Orli Prostějov 17 21.6 8.1 1.3 /3.9 32.8 1.2 44.7 1.8/2.5 72.1 1.6 10.1
2017/18 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 21 29.3 11.8 3.1 /6.2 50.4 1.3 25.0 1.6/2.6 63.0 2.9 15.4
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo BCM Orli Prostějov 6 25.5 12.0 2.8 /6.3 44.7 1.8 42.3 0.8/1.3 62.5 1.8 12.0
2017/18 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 5 33.2 12.2 1.8 /4 45.0 2.2 36.7 2/2.8 71.4 2.6 15.6
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 28.5 6.0 1.5 /4.5 33.3 1 16.7 0/0 0.0 2.5 6.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BCM Orli Prostějov 15 27.1 12.2 2.9 /6.2 47.3 1.4 32.3 2.1/3.4 62.7 2.7 15.3
2018/19 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 20 26.0 16.5 4.9 /7.8 62.8 1.5 33.0 2.3/3.2 73.0 1.3 22.9
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo BCM Orli Prostějov 6 24.3 13.7 3.5 /6.7 52.5 1 26.1 3.7/4.3 84.6 1.5 17.2
2018/19 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 5 29.2 13.4 5.2 /9.6 54.2 0.4 12.5 1.8/4 45.0 3.0 18.4
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 28.5 19.5 2.5 /6.5 38.5 3 50.0 5.5/5.5 100.0 4.5 30.0
2019/20 muži - skupina B GBA Lions J. Hradec B 16 - 15.3 4.4 0.0 1.1 0.0 3.4/5.1 65.9 - -
2019/20 muži - skupina Západ JHR 18 25.6 7.9 2.5 /4.7 53.6 0.6 23.8 1.3/1.8 71.9 1.7 12.7
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník GBA Lions J. Hradec B 1 - 17.0 6 /6 100.0 1 100.0 2/2 100.0 3.0 14.0
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo JHR 5 27.0 10.2 3.6 /5.6 64.3 0.4 28.6 1.8/2 90.0 2.6 15.8
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD JHR 2 24.5 11.0 4.5 /6 75.0 0.5 25.0 0.5/1 50.0 3.5 13.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 5 23.4 9.2 2.2 /6 36.7 0.2 14.3 4.2/5.6 75.0 2.2 11.0
2021/22 muži - Základní část JHR 22 19.0 5.4 1.8 /3.7 47.6 0.2 17.9 1.2/1.8 66.7 1.9 5.2
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník JHR 3 18.7 12.3 3 75.0 1.3 44.4 2.3/3.7 63.6 2.3 13.3
Průměr za kariéru 35.7 13.2 10.1 3.3 131.9 0.7 66.7 1.5/2.5 220.1 2.4 6.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 Sokol Písek 17. 10. 2021
2B body 4 Basketbal Polabí 24. 10. 2021
3B body 3 USK 15. 12. 2021
Obranné doskoky 7 Sokol Písek 17. 10. 2021
Útočné doskoky 4 OVA 4. 1. 2022
Doskoky celkem 10 OVA 4. 1. 2022
Body 16 Basketbal Polabí 24. 10. 2021
Užitečnost 20 Basketbal Polabí 24. 10. 2021
Asistence 3 BK Levharti Chomutov 21. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Synthesia Pardubice 10. 12. 2016 2016/17
2B body 15 BA Sparta 30. 11. 2014 2014/15
3B body 5 GBA 25. 10. 2015 2015/16
Obranné doskoky 15 Slavoj Litoměřice 20. 1. 2019 2018/19
Útočné doskoky 9 NH Ostrava 26. 11. 2016 2016/17
Doskoky celkem 20 Slavoj Litoměřice 29. 10. 2016 2016/17
Body 36 Slavoj Litoměřice 13. 3. 2016 2015/16
Užitečnost 43 Slavoj Litoměřice 20. 1. 2019 2018/19
Asistence 10 Slavoj Litoměřice 4. 2. 2018 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 Základní část OLO 15:19 5 2 66.7 0 0.0 1/2 50.0
22. 9. 2021 Základní část BRN 15:22 5 1 100.0 1 50.0 0/3 0.0
25. 9. 2021 Základní část HKR 23:03 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
29. 9. 2021 Základní část USK 20:43 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 Základní část UNL 12:39 5 2 40.0 0 0.0 1/2 50.0
6. 10. 2021 Základní část OPA 16:04 2 1 20.0 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část KOL 24:00 4 2 40.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část DEC 6:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 29:28 10 1 16.7 0 0.0 8/9 88.9
23. 10. 2021 Základní část OVA 16:43 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 26:24 16 4 50.0 1 33.3 5/11 45.5
30. 10. 2021 Základní část PCE 18:45 12 3 50.0 1 50.0 3/3 100.0
3. 11. 2021 Základní část NBK 14:18 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 Základní část OLO 14:32 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část BRN 18:49 8 3 50.0 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2021 Základní část HKR 21:19 8 3 50.0 0 0.0 2/4 50.0
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 24:46 12 3 50.0 0 0.0 6/6 100.0
2. 12. 2021 Základní část USK 26:10 14 3 42.9 1 100.0 5/8 62.5
5. 12. 2021 Základní část UNL 19:43 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
7. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Žižkov 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/2 0.0
8. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 21:59 4 2 33.3 0 0.0 0/0 0
11. 12. 2021 Základní část KOL 24:00 6 3 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník USK 0:00 15 1 0.0 3 0.0 4/5 80.0
18. 12. 2021 Základní část OPA 31:13 11 3 50.0 1 50.0 2/2 100.0
28. 12. 2021 Základní část DEC 25:16 4 1 50.0 0 0.0 2/2 100.0
4. 1. 2022 Základní část OVA 22:40 10 4 80.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník CBU 0:00 14 4 0.0 1 0.0 3/4 75.0
8. 1. 2022 Základní část PCE 12:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 14:01 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 1. 2022 Základní část NBK 17:48 6 1 100.0 1 100.0 1/2 50.0
Celkem 30 534:05 202 59 52.7 10 28.6 54/78 69.2
Průměr 30 17:48 6.7 2.0 52.7 0.3 28.6 1.8/2.6 69.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
PCE 11 32:05 13.5 2.5 47.4 1.9 36.2 2.8/3.5 81.6 2.6
Sokol Písek 7 26:34 12.0 2.7 43.2 1.7 33.3 1.4/2.0 71.4 2.3
USK Praha B 9 22:32 9.0 2.4 47.8 0.9 34.8 1.4/2.0 72.2 1.7
STRABAG Zlín 9 21:20 8.3 2.0 51.4 0.9 38.1 1.7/2.2 75.0 2.2
Slavoj Litoměřice 4 18:39 17.8 6.0 68.6 1.0 36.4 2.8/3.3 84.6 3.0
BK Pelhřimov 6 0:00 11.5 5.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 45.5 2.2
Snakes Ostrava 6 28:35 11.0 3.7 68.8 1.0 24.0 0.7/1.3 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 5 12:03 13.2 4.8 64.9 0.2 16.7 3.0/4.4 68.2 2.8
SAM BŠM Brno 6 25:33 10.7 3.2 50.0 1.0 37.5 1.3/2.0 66.7 1.5
Basketbal Olomouc 7 22:35 9.1 1.6 32.4 1.6 52.4 1.3/1.9 69.2 2.0
Slavoj Litoměřice 5 22:57 12.0 4.6 62.2 0.6 20.0 1.0/1.4 71.4 1.0
BA Sparta 4 0:00 14.5 6.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.8
BSK Č. Budějovice h 3 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 2.3
Sokol pražský 6 25:27 9.3 3.3 54.1 0.7 16.7 0.7/1.2 57.1 2.3
USK 7 22:18 7.9 0.7 31.3 1.6 37.9 1.7/2.7 63.2 2.6
Sršni Sokol Písek 7 0:00 7.9 3.1 0.0 0.3 0.0 0.7/1.9 38.5 2.4
BK Klatovy 3 0:00 16.3 6.7 285.7 0.0 0.0 3.0/5.3 56.3 3.3
Synthesia Pardubice 6 25:22 8.2 2.2 46.4 0.7 19.0 1.8/2.8 64.7 2.3
BVK Holice 2 0:00 24.0 9.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Tesla Pardubice 2 0:00 24.0 6.5 0.0 2.5 0.0 3.5/5.0 70.0 3.0
NH Ostrava 2 34:16 24.0 8.5 51.5 1.0 20.0 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Loko Plzeň 4 22:17 11.5 4.3 63.0 0.5 18.2 1.5/1.5 100.0 0.5
BK Opava B 6 20:45 7.7 2.0 54.5 0.8 23.8 1.2/1.8 63.6 2.5
BSK Č. Budějovice 5 0:00 9.0 4.2 0.0 0.0 0.0 0.6/1.2 50.0 3.2
BK Pelhřimov 4 0:00 11.3 3.5 0.0 1.0 0.0 1.3/2.5 50.0 1.5
Sokol Písek 6 21:13 7.5 1.8 42.3 0.8 31.3 1.3/1.5 88.9 1.8
OLM 5 19:09 8.8 2.2 45.8 0.8 33.3 2.0/2.8 71.4 2.2
BK Loko Plzeň 4 16:23 10.8 3.3 41.9 0.8 42.9 2.0/3.0 66.7 2.5
USK 4 17:05 10.5 3.3 41.9 1.0 44.4 1.0/1.5 66.7 3.5
Sokol Vyšehrad 4 0:00 10.5 4.8 633.3 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 3.3
BC Vysočina 3 0:00 13.7 5.0 0.0 0.3 0.0 2.7/3.3 80.0 2.0
Sokol Pražský 4 16:53 10.3 3.5 48.3 0.8 33.3 1.0/1.5 66.7 2.3
SKB Zlín 2 0:00 20.5 7.5 0.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BC Benešov 2 0:00 20.0 5.5 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 4 25:19 9.3 2.5 41.7 0.3 7.7 3.5/4.0 87.5 1.3
Sršni Písek 6 0:00 5.8 2.8 0.0 0.0 0.0 0.2/1.5 11.1 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 11.7 3.0 0.0 1.3 0.0 1.7/3.0 55.6 4.0
Sokol BK Chrudim 2 0:00 17.5 3.0 0.0 1.0 0.0 8.5/13.0 65.4 0.5
USK 3 15:37 11.3 2.0 50.0 1.3 100.0 3.3/5.0 66.7 3.3
BC Nový Jičín 5 20:16 6.2 1.6 40.0 0.8 44.4 0.6/2.0 30.0 2.4
SNAK A 6 20:21 5.0 1.0 35.3 0.7 30.8 1.0/1.5 66.7 2.2
Basketbal Polabí 3 29:42 10.0 3.0 45.0 0.7 18.2 2.0/4.3 46.2 2.3
SP BASKET 3 26:01 9.7 3.0 56.3 0.3 20.0 2.7/3.3 80.0 1.3
LJH 2 28:26 14.0 3.5 58.3 1.0 22.2 4.0/4.5 88.9 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 2.5
SAM BŠM Brno 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Josefov 2 0:00 13.5 2.5 100.0 2.5 100.0 1.0/1.0 100.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 13.5 3.5 0.0 2.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.0
HKR 6 13:10 4.3 1.2 43.8 0.3 66.7 1.0/1.3 75.0 1.3
BA Sparta Praha 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.3 0.0 1.0/3.3 30.0 3.3
VYS 2 30:11 12.5 4.5 64.3 0.5 11.1 2.0/2.5 80.0 2.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 12.5 2.5 0.0 1.5 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 2 32:31 12.5 4.0 38.1 0.0 0.0 4.5/7.5 60.0 3.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 12.0 4.0 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 2.5
BK Kladno 1 0:00 24.0 10.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Tesla Pardubice 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 11.0 4.0 133.3 0.5 100.0 1.5/2.5 60.0 2.5
BA LYNX Liberec 1 0:00 22.0 7.0 0.0 0.0 0.0 8.0/11.0 72.7 1.0
Basket Poděbrady 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.0
BA Sparta Praha 1 21:23 20.0 9.0 90.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
BCM Orli Prostějov 2 29:50 9.5 3.0 50.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 1.5
KolB 2 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BC Vysočina 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BC Vysočina 2 15:54 8.5 4.0 53.3 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BC Nový Jičín 1 0:00 17.0 4.0 0.0 1.0 0.0 6.0/8.0 75.0 3.0
BK Opava 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/5.0 30.0 4.5
BK Děčín 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 16.0 6.0 0.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Bra 1 0:00 15.0 2.0 0.0 2.0 0.0 5.0/6.0 83.3 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 7.5 2.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 2.5
BC Vysočina 3 17:21 5.0 1.0 33.3 0.7 33.3 1.0/1.3 75.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 7.0 2.0 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
OVA 2 19:41 7.0 3.0 85.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
CBU 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 14.0 4.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 1 0:00 13.0 5.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
USK Praha 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 3.0
OPA 2 23:38 6.5 2.0 36.4 0.5 33.3 1.0/1.0 100.0 2.5
BRN 2 17:05 6.5 2.0 57.1 0.5 25.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 2.0
BK Medvědi Tábor 2 0:00 6.0 1.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 5.0
BK Levharti Chomutov 1 24:46 12.0 3.0 50.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 5.0
PCE 2 15:44 6.0 1.5 50.0 0.5 33.3 1.5/1.5 100.0 1.0
Sokol Písek 2 31:23 6.0 2.0 28.6 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
NBK 3 16:11 3.7 1.0 37.5 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 0.7
USK Praha 4 0:00 2.8 1.0 200.0 0.3 0.0 0.0/1.0 0.0 3.8
Sokol Žižkov 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
KOL 2 24:00 5.0 2.5 45.5 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
PLZ 2 22:00 5.0 0.5 50.0 1.0 66.7 1.0/3.0 33.3 1.0
BK Děčín 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Loko Plzeň 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
TOROLA Snakes Ostrava 1 0:00 8.0 1.0 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
Sokol Žižkov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
OLO 2 14:55 3.5 1.5 60.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
UNL 2 16:11 3.5 1.0 25.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
NH Ostrava 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Sršni Sokol Písek 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
DEC 2 15:47 2.0 0.5 50.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SK Slavia Praha 1 14:01 4.0 1.0 25.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Pardubice 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 2.0
KT 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0