Matouš Jurman

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 18 let
Aktuální klub
Sokol Pražský B
Výška
186 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
378
Procento vítězství
67.2%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - Skupina A Měl U13B 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina A MělCh 12 - 9.9 4.4 0 1.1/1.9 56.5 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Měl U13B 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Měl U12 24 - 14.0 6.5 0 1/2.1 47.1 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Měl U13B 26 - 7.1 3.3 0 0.5/1.2 46.7 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U 12 BARoun.l. U12(mix MS 7 - 15.0 6.9 0 1.3/3.1 40.9 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B BKMěl U11(mix) 8 - 34.8 16 0 2.8/4.3 64.7 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Základní část skupina B (3na3) BKMěl U11(mix) 7 - 14.1 6.9 0 0.4/0.4 100.0 - -
2013/14 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladší mini U12 (3na3) BARoun.l. U12(mix MS 7 - 14.1 7 0 0.1/0.1 100.0 - -
2013/14 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Měl U11B (kv) 6 - 24.3 10.8 0 2.7/4.2 64.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - Skupina o 1-4 místo BKMěl U11(mix) 3 - 21.7 10 0 1.7/2 83.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A R&J EBC Mělník 9 - 6.2 2.4 0.2 0.7/1 66.7 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Roudnice U13B(mix) 22 - 11.5 4.6 0.4 1.1/1.8 62.5 - -
2014/15 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Měl U12 18 - 25.4 11.7 0 1.9/2.6 76.1 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. A R&J EBC Mělník 7 - 9.1 3.9 0.1 1/1.4 70.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off R&J EBC Mělník 2 - 8.0 3.5 0 1/2 50.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina A R&J EBC Mělník (ms) 8 - 4.4 1.1 /1.1 0.5 0.6/0.8 83.3 0.6 3.6
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B BA 2006´ Roudnice n.L. 19 - 9.8 3.5 /3.5 0.6 1.2/1.7 66.7 1.8 7.5
2015/16 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13B Měl U13B 14 - 15.9 6.2 0.6 1.5/1.8 84.0 - -
2015/16 žáci U15 - liga sk. A R&J EBC Mělník (ms) 9 - 2.6 0.8 /0.8 0.2 0.3/0.3 100.0 0.7 1.9
2015/16 starší minižáci U13 - Skupina o 1-3 místo Měl U13B 6 - 13.0 5.2 0.7 0.7/1 66.7 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Kvalifikace o ligu U15 BA 2006´ Roudnice n.L. 4 - 7.5 2.5 /2.5 0.5 1/1.5 66.7 1.5 5.5
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR B Měl U13B 3 - 5.0 1.3 /1.3 0.3 1.3/1.3 100.0 0.3 4.7
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 13.5 6.4 /6.4 0 0.8/1.2 64.7 1.6 11.4
2016/17 žáci U15 - skupina C R&J EBC Mělník (ms) 6 - 19.5 7.5 0.8 2/2.7 75.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sokol Pražský 13 - 8.3 2.8 /2.8 0.3 1.7/1.8 91.7 2.3 5.8
2016/17 žáci U15 - skupina C1 R&J EBC Mělník (ms) 3 - 15.7 6.3 0 3/3.7 81.8 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A Sokol Pražský 3 22.3 12.3 3.7 /8.3 1 2/2.7 75.0 2.3 13.0
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 26.0 12.5 4.5 /10.5 0.5 2/3 66.7 2.5 10.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A Sokol Pražský 14 - 12.0 3.4 1.2 1.6/2.3 71.9 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 6 5.0 2.2 0.2 /1.2 0.5 0.3/0.3 100.0 - 2.2
2017/18 žáci U15 - Extraliga Sokol Pražský 16 - 14.1 3.8 1.6 1.9/2.5 77.5 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina B Sokol Pražský 3 27.0 11.7 2 2.3 0.7/1.3 50.0 1.7 11.3
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Pražský 2 27.0 12.5 4 0 4.5/5.5 81.8 2.0 8.5
2018/19 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 21 18.8 9.9 2.8 /5.7 1.1 1.1/1.4 76.7 1.4 8.3
2018/19 kadeti U17 - skupina A BK R&J EBC Mělník 1 - 31.0 12 2 1/3 33.3 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 5 27.2 12.4 2.8 /7.2 1.6 2/3.4 58.8 1.0 12.2
2019/20 junioři U19 - základní část Sokol pražský 8 14.4 3.8 0.8 /1.8 0.6 0.4/0.5 75.0 1.0 3.6
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 20 28.4 16.6 3.8 /7.9 2.4 2.1/2.9 70.7 2.1 18.0
2019/20 muži - Středočeská basketbalová liga mužů Měl 4 - 13.0 2.3 2.8 0.3/1.5 16.7 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Sokol pražský 3 23.3 16.0 2 /4 4 0/0 0.0 1.7 15.7
2020/21 muži - SBLM skupina západ Měl 2 - 18.5 6 2 0.5/1 50.0 - -
2021/22 muži - SBLM skupina západ Měl 1 - 14.0 1 4 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol pražský 6 24.2 15.5 1.8 /4.3 3.2 2.3/3.3 70.0 2.0 11.8
Průměr za kariéru 34.4 4.5 12.6 4.7 0.6 1.2/1.9 257.6 1.5 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 BA Nymburk 17. 10. 2021
2B body 5 Jižní Supi 16. 10. 2021
3B body 7 USK 2. 10. 2021
Obranné doskoky 7 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Útočné doskoky 2 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Doskoky celkem 9 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021
Body 27 USK 2. 10. 2021
Užitečnost 22 USK 2. 10. 2021
Asistence 4 GBA Lions J. Hradec 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 USK Praha 31. 1. 2017 2016/17
2B body 24 Bra U11 (D) 10. 11. 2013 2013/14
3B body 7 USK 2. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 13 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 BK Pardubice 31. 10. 2019 2019/20
Doskoky celkem 14 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Body 48 Bra U11 (D) 10. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 44 Tygři Praha 1. 3. 2020 2019/20
Asistence 6 NH Ostrava 7. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 25:37 8 2 50.0 1 9.1 1/4 25.0
19. 9. 2021 skupina A Sokol Písek 26:03 17 0 0.0 5 31.3 2/3 66.7
2. 10. 2021 skupina A USK 25:55 27 1 20.0 7 41.2 4/4 100.0
3. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 20:22 15 2 50.0 3 33.3 2/3 66.7
16. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 21:52 13 5 71.4 1 14.3 0/0 0
17. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 25:09 13 1 20.0 2 20.0 5/6 83.3
24. 10. 2021 SBLM skupina západ BKKla 0:00 14 1 0.0 4 0.0 0/0 0
Celkem 7 144:58 107 12 46.2 23 32.9 14/20 70.0
Průměr 7 20:42 15.3 1.7 46.2 3.3 32.9 2.0/2.9 70.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Ben U13B 8 0:00 11.9 5.4 0.0 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0 1.0
Kol U12B 6 0:00 10.5 4.8 0.0 0.0 0.0 0.8/2.5 33.3 2.7
BSK Modřany - Jižní supi 4 0:00 15.0 5.0 1.000.0 0.8 300.0 2.8/3.3 84.6 1.8
Snakes Ostrava 4 22:51 14.8 2.5 38.5 3.0 57.1 0.8/1.0 75.0 1.8
USK Praha 5 0:00 10.8 3.6 112.5 0.4 200.0 2.4/2.8 85.7 2.0
SAM Brno 4 26:17 13.5 2.8 42.3 2.5 43.5 0.5/1.0 50.0 2.3
Synthesia Pardubice 5 10:01 10.6 4.2 67.7 0.2 50.0 1.6/2.4 66.7 1.2
Tygři JBC Brno 2 30:58 25.5 5.0 50.0 3.5 41.2 5.0/5.5 90.9 2.0
BK Kralupy 4 0:00 12.8 4.5 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 2.8
USK 3 23:36 17.0 4.0 57.1 2.7 40.0 1.0/1.7 60.0 2.3
Bol 2 0:00 25.0 10.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
Tygři Praha 2 31:00 24.5 6.0 50.0 3.5 63.6 2.0/3.0 66.7 1.5
Slavoj Litoměřice 5 0:00 9.6 2.0 333.3 1.6 0.0 0.8/1.0 80.0 1.6
Jižní Supi 6 0:00 7.7 2.8 121.4 0.3 200.0 1.0/1.3 75.0 2.5
Synthesia Pardubice 3 0:00 14.0 4.3 0.0 1.3 0.0 1.3/1.3 100.0 1.7
BK Loko Plzeň 5 21:57 7.8 2.6 39.4 0.4 14.3 1.4/2.0 70.0 0.8
NH Ostrava 4 22:58 9.5 2.5 52.6 0.5 16.7 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 18.0 8.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BA Nymburk 3 20:30 12.0 2.0 50.0 2.0 28.6 2.0/2.7 75.0 1.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 8.8 1.5 0.0 1.8 0.0 0.5/0.8 66.7 1.5
Synthesia Pardubice 4 17:31 8.8 2.3 42.9 0.8 16.7 2.0/2.3 88.9 2.0
BA Sparta 3 0:00 11.7 3.7 550.0 0.7 0.0 2.3/4.0 58.3 2.3
BK Brandýs n.L. 3 0:00 11.7 4.3 433.3 0.7 200.0 1.0/1.0 100.0 -
BCM Orli Prostějov 4 22:54 8.8 2.5 38.5 1.0 21.1 0.8/1.3 60.0 2.3
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 8.5 2.8 137.5 0.8 100.0 0.8/1.0 75.0 1.3
BA Nymburk 2 31:18 17.0 6.0 70.6 1.5 20.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.3 3.5 155.6 0.3 100.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sokol Písek 4 16:17 8.0 1.3 38.5 1.8 46.7 0.3/1.0 25.0 1.3
BK Brandýs n. L. 1 0:00 31.0 12.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
Bol U12B 2 0:00 14.0 7.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Pelhřimov 3 0:00 9.3 3.0 0.0 0.3 0.0 2.3/2.3 100.0 1.0
USK 2 21:37 13.5 0.5 14.3 3.5 38.9 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.5 6.5 100.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.5
BA Sparta Praha 4 0:00 5.8 1.8 175.0 0.3 100.0 1.5/1.5 100.0 1.3
BK Klatovy 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
Sokol Písek 2 22:00 11.0 0.5 33.3 3.0 30.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Královští Sokoli 2 0:00 10.5 3.0 100.0 1.0 100.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Slavoj Litoměřice 3 7:38 6.7 2.0 46.2 0.7 50.0 0.7/0.7 100.0 1.3
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 10.0 4.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
BCBenB 1 0:00 20.0 2.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 2 0:00 9.5 4.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
PCE 1 23:09 18.0 0.0 0.0 6.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSKSla 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 8.5 0.5 0.0 1.0 0.0 4.5/5.0 90.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 15:20 8.5 1.5 60.0 1.5 30.0 1.0/1.5 66.7 0.5
Pod U13B 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BKČ.B.U12B 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 2 19:38 8.0 0.5 20.0 2.0 44.4 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 7.5 3.0 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BKKla 1 0:00 14.0 1.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 2 0:00 7.0 2.0 100.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 1 25:58 14.0 2.0 25.0 2.0 33.3 4.0/4.0 100.0 4.0
Jižní Supi 1 21:52 13.0 5.0 71.4 1.0 14.3 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 3.3 1.5 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.8
Peč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
ČBr 1 0:00 11.0 1.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 15:57 11.0 4.0 80.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 3 0:00 3.3 0.3 0.0 0.3 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
Sokol Písek 2 0:00 5.0 1.5 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Pelhřimov 1 26:22 10.0 3.0 25.0 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BraU13B 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 1 25:37 8.0 2.0 50.0 1.0 9.1 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Pražský 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA J. Hradec 1 19:28 4.0 2.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0