Daniel Randuška

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 24 let
Aktuální klub
BK Wolves Radotín
Výška
161 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
404
Procento vítězství
61.6%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 8 - 3.3 1.5 /1.5 100.0 0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.9 2.4
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Spa14 8 - 5.1 2 0.0 0.1 0.0 0.8/2 37.5 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 7 - 1.4 0.6 /0.6 100.0 0 0.0 0.3/0.9 33.3 1.3 -0.4
2011/12 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 1 - 4.0 0 /0 0.0 0 0.0 4/10 40.0 2.0 -4.0
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Spa14 2 - 9.5 4.5 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 11 - 3.0 1.1 0.0 0 0.0 0.8/1.5 56.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BA Sparta Praha 14 - 9.9 4.1 0.0 0 0.0 1.7/4.1 41.4 - -
2012/13 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BA Sparta B 9 - 5.1 2.2 0.0 0 0.0 0.7/2.6 26.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BA Sparta Praha 8 - 13.8 6 0.0 0 0.0 1.8/3.6 48.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/1 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 5 21.4 5.6 2.2 32.4 0 0.0 1.2/3.2 37.5 2.8 0.4
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A BA Sparta 14 - 11.5 4.5 0.0 0.5 0.0 1/1.6 60.9 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 BA Sparta Praha "B" 5 - 6.0 2 0.0 0.2 0.0 1.4/2 70.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BA Sparta 16 - 9.4 3.6 0.0 0.4 0.0 1/1.6 61.5 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BA Sparta 3 31.3 13.0 5.7 35.4 0 0.0 1.7/5 33.3 3.0 -2.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BA Sparta 2 21.0 5.5 2 36.4 0 0.0 1.5/3 50.0 1.5 -0.5
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Sparta B 18 - 2.7 1.1 0.0 0.2 0.0 0.1/0.6 9.1 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část WBA 13 - 2.2 0.6 0.0 0.2 0.0 0.3/0.5 66.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A BA Sparta B 4 - 7.5 3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off WBA 1 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR WBA 2 3.0 1.5 0 0.0 0.5 100.0 0/0 0.0 0.5 2.5
2015/16 junioři U19 - skupina A GBA B 22 - 9.3 2.8 0.0 0.6 0.0 2/3 65.7 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část GBA 21 - 5.6 1.7 /1.7 100.0 0.5 100.0 0.8/1.3 60.7 2.6 2.5
2015/16 junioři U19 - play-out A GBA B 6 - 19.0 4.7 0.0 2.7 0.0 1.7/3 55.6 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off GBA 3 - 4.0 0.7 /0.7 100.0 0.7 100.0 0.7/1 66.7 1.7 2.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR GBA 2 22.0 6.5 1.5 /2 75.0 0.5 25.0 2/3.5 57.1 - 11.0
2016/17 junioři U19 - skupina B GBA B 3 - 9.0 2 0.0 1.3 0.0 1/2.3 42.9 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A GBA B 14 - 9.6 2.7 0.0 0.9 0.0 1.4/2.7 52.6 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A GBA 1 22.0 3.0 1 /3 33.3 0 0.0 1/2 50.0 1.0 5.0
2016/17 junioři U19 - finálová skupina GBA B 9 - 8.9 2.8 0.0 0.6 0.0 1.7/2.4 68.2 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 2 14.0 7.0 1 /1.5 66.7 1.5 42.9 0.5/1 50.0 2.0 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ GBA 15 19.3 4.6 1.1 /3 37.8 0.3 19.2 1.3/1.9 71.4 2.3 3.7
2017/18 junioři U19 - základní část GBA 20 21.6 6.2 1 /3 32.2 0.9 40.9 1.6/2.3 71.1 2.1 7.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 8 22.6 8.0 1.5 /3.3 46.2 1.1 47.4 1.6/2.4 68.4 2.6 6.1
2017/18 junioři U19 - play-off GBA 4 32.3 12.8 1.5 /4 37.5 1 28.6 6.8/8 84.4 2.0 19.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR GBA 2 16.5 1.5 0 /0.5 0.0 0.5 100.0 0/1 0.0 2.5 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ GBA 17 25.7 7.4 1.9 /4.8 39.5 0.5 21.4 2/3.2 61.8 2.3 7.6
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo GBA 6 24.5 6.5 2 /4.2 48.0 0.5 37.5 1/1.7 60.0 2.7 8.0
2018/19 muži - Play Off GBA 9 23.8 7.0 1.1 /3.1 35.7 0.9 29.6 2.1/3 70.4 2.6 6.0
2018/19 muži - Baráž o KNBL GBA 2 17.5 3.5 0.5 /2 25.0 0.5 33.3 1/2 50.0 1.5 -
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Pražský 14 12.8 2.9 0.9 /2.4 35.3 0.1 8.7 0.7/1.5 47.6 1.7 0.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Pražský 1 20.0 6.0 1 /4 25.0 1 25.0 1/2 50.0 4.0 3.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Pražský 3 17.0 4.7 0.7 /1.7 40.0 1 75.0 0.3/0.7 50.0 2.0 5.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Pražský 1 13.0 4.0 0 /0 0.0 0 0.0 4/6 66.7 - 10.0
2020/21 muži - skupina A BK Wolves Radotín 2 - 15.0 3 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Pražský 16 19.5 4.6 1.1 /3.8 29.5 0.3 12.5 1.4/2.6 54.8 1.6 3.7
2021/22 muži - skupina A BK Wolves Radotín 3 - 7.7 1.7 0.0 0.7 0.0 2.3/4 58.3 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Pražský 2 9.0 4.5 2 66.7 0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5 2.0
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo Sokol Pražský 5 17.4 6.2 1.8 /4.2 42.9 0.6 21.4 0.8/1.2 66.7 1.0 7.4
2021/22 muži - play-off A BK Wolves Radotín 4 - 11.8 1.8 0.0 1.5 0.0 3.8/5.3 71.4 - -
2021/22 muži - play-off 3. kolo BK Wolves Radotín 2 - 10.5 2.5 0.0 1 0.0 2.5/4 62.5 - -
2022/23 muži - skupina A BK Wolves Radotín 18 - 14.1 3.6 0.0 1.4 0.0 2.5/3.3 75.0 - -
2022/23 muži - play-off A BK Wolves Radotín 3 - 10.3 2.3 0.0 0.7 0.0 3.7/4.7 78.6 - -
2022/23 muži - play-off 3. kolo BK Wolves Radotín 2 - 18.5 3.5 0.0 1.5 0.0 7/9 77.8 - -
2022/23 muži - baráž o I. LM BK Wolves Radotín 4 22.0 7.8 2 /5.5 36.4 0.8 21.4 1.5/3 50.0 2.8 5.5
2023/24 muži - skupina ZÁPAD BK Wolves Radotín 2 29.0 14.0 4.5 /9 50.0 1 20.0 2/3.5 57.1 3.0 17.5
Průměr za kariéru 31.0 7.6 7.2 2.1 100.5 0.5 70.0 1.4/2.3 228.1 2.1 2.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
2B body 6 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
3B body 1 JHR 17. 9. 2023
Obranné doskoky 11 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
Útočné doskoky 1 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
Doskoky celkem 12 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
Body 19 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
Užitečnost 28 Basketbal Polabí 1. 10. 2023
Asistence 5 JHR 17. 9. 2023

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 10 SKB Rokycany 10. 4. 2022 2021/22
2B body 11 SAM BŠM Brno 19. 1. 2013 2012/13
3B body 6 Sokol Žižkov 23. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 11 Basketbal Polabí 1. 10. 2023 2023/24
Útočné doskoky 4 Basketball Nymburk B 11. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 12 Basketbal Polabí 1. 10. 2023 2023/24
Body 28 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 7. 5. 2023 2022/23
Užitečnost 28 Basketbal Polabí 1. 10. 2023 2023/24
Asistence 12 Slavoj Litoměřice 29. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2023 skupina ZÁPAD JHR 27:27 9 3 33.3 1 20.0 0/0 0
1. 10. 2023 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 30:16 19 6 66.7 1 20.0 4/7 57.1
Celkem 2 57:43 28 9 50.0 2 20.0 4/7 57.1
Průměr 2 28:51 14.0 4.5 50.0 1.0 20.0 2.0/3.5 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 7 0:00 11.7 2.4 0.0 1.6 0.0 2.1/3.1 68.2 3.0
Slavoj Litoměřice 8 4:59 9.1 3.0 300.0 0.6 125.0 1.3/2.1 58.8 1.5
Sokol Písek 6 29:55 12.0 1.7 43.5 1.0 31.6 5.7/6.7 85.0 2.3
Slavoj BK Litoměřice 12 21:30 5.8 1.2 29.2 0.3 20.0 2.4/3.0 80.6 1.6
CBU 4 0:00 15.0 3.3 0.0 1.5 0.0 4.0/5.3 76.2 2.3
LJH 9 19:50 6.2 1.6 40.0 0.8 23.3 0.8/1.7 46.7 2.2
SKB Rokycany 5 0:00 10.8 2.2 0.0 0.8 0.0 4.0/6.0 66.7 2.2
Synthesia Pardubice 7 21:07 7.6 1.4 55.6 1.0 38.9 1.7/2.3 75.0 1.6
BC Benešov 2 0:00 22.5 4.5 0.0 3.5 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Basketbal Polabí 5 23:10 8.8 2.0 43.5 0.8 21.1 2.4/3.8 63.2 1.8
BK Děčín 6 0:00 7.0 2.2 0.0 0.5 0.0 1.2/1.8 63.6 1.8
Sokol Pražský 6 21:27 6.5 1.7 52.6 0.3 15.4 2.2/3.3 65.0 2.7
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 9.8 4.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.3 33.3 3.0
Jiskra Domažlice 2 0:00 19.5 6.0 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
VYS 5 21:10 7.6 1.6 29.6 0.4 18.2 3.2/5.0 64.0 1.6
Lions J. Hradec 4 0:00 9.5 3.0 0.0 0.3 0.0 2.8/4.0 68.8 1.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 2 0:00 18.5 3.5 0.0 1.5 0.0 7.0/9.0 77.8 3.5
BC Vysočina 5 21:00 7.2 2.0 45.5 0.6 37.5 1.4/2.2 63.6 1.6
PIS 9 18:05 3.9 1.1 33.3 0.3 16.7 0.7/1.6 42.9 2.0
VYS 4 0:00 8.5 2.5 0.0 0.8 0.0 1.3/2.8 45.5 2.0
Loko Plzeň B 2 0:00 15.5 5.0 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 1.5
Sokol Písek B 2 0:00 15.5 4.0 0.0 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Pří 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.3 0.0 1.3/1.7 80.0 2.3
Snakes Ostrava 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 3.3
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 10.0 3.3 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 3.0
Basketbal Olomouc 4 25:36 7.3 1.3 45.5 1.3 38.5 1.0/2.5 40.0 3.5
Sokol Pražský 5 0:00 5.8 2.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 2.0
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 13.0 1.5 0.0 2.5 0.0 2.5/2.5 100.0 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
NH Ostrava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 2.5
Synthesia Pardubice 5 3:52 4.8 1.6 133.3 0.4 100.0 0.4/0.6 66.7 2.4
Lions J. Hradec 2 0:00 12.0 5.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
BŠ Slavia Praha 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 10.5 2.5 0.0 1.0 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK Pardubice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 2.3
BK Brandýs 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.3 0.0 0.3/1.5 16.7 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Opava 2 0:00 8.5 1.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
SNAK A 3 20:48 5.3 1.7 41.7 0.3 33.3 1.0/1.7 60.0 3.3
BC Benešov 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
ŠSK při 3.ZŠ Slaný 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Lions J. Hradec 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 3 22:13 5.0 0.7 25.0 0.7 16.7 1.7/4.0 41.7 2.0
OLM 2 10:01 7.5 1.5 75.0 1.5 60.0 0.0/0.5 0.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 14.0 2.0 0.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Válečníci Děčín 1 0:00 14.0 2.0 0.0 2.0 0.0 4.0/7.0 57.1 4.0
Sokol Kbely 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BC Nový Jičín 1 21:57 14.0 2.0 66.7 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 2.0
USK Praha B 7 16:24 2.0 0.6 23.5 0.0 0.0 0.9/1.3 66.7 2.7
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.7 1.0 100.0 0.7 200.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 22:07 14.0 4.0 50.0 1.0 25.0 3.0/4.0 75.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 2 28:19 6.0 0.0 0.0 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 2.0
PLZ 6 19:00 1.8 0.8 31.3 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 1.8
BK Loko Plzeň 4 8:00 2.8 1.3 83.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BK Klatovy 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Sokol Žižkov 2 19:00 5.0 1.5 30.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.0 400.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
BK Tábor 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BK Loko Plzeň 3 0:00 3.3 0.7 200.0 0.7 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BVK Holice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
Snakes Ostrava 2 23:02 4.5 0.5 20.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 3.0 0.3 100.0 0.7 100.0 0.3/0.7 50.0 2.7
PCE 2 26:49 4.5 0.5 25.0 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 2.5
SKS 3 10:25 2.7 0.3 20.0 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 1 25:48 8.0 2.0 33.3 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BC Nový Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Teplice 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Děčín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
BK Brandýs n. L. 2 0:00 4.0 1.5 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
USK Praha 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Pod U17B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
BK Děčín 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.3 100.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BCM Orli Prostějov 3 15:32 1.7 0.3 16.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BASKET Brno U23 2 13:55 2.5 0.5 14.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 3 25:40 1.7 0.0 0.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 3.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
USK 1 14:36 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 16:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BVK Holice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0

články