Daniel Randuška

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
161 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
355
Procento vítězství
60.6%
Počet klubů
6

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BA Sparta Praha 8 - 3.3 1.5 /1.5 0 0.3/0.3 100.0 0.9 2.4
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Základní část Spa14 8 - 5.1 2 0.1 0.8/2 37.5 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A BA Sparta Praha 7 - 1.4 0.6 /0.6 0 0.3/0.9 33.3 1.3 -0.4
2011/12 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 1 - 4.0 0 /0 0 4/10 40.0 2.0 -4.0
2011/12 starší a mladší žáci U15 a U14 - Finále U14 Spa14 2 - 9.5 4.5 0 0.5/1 50.0 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B BA Sparta 11 - 3.0 1.1 0 0.8/1.5 56.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina C BA Sparta Praha 14 - 9.9 4.1 0 1.7/4.1 41.4 - -
2012/13 kadeti U17 - Základní fáze BA Sparta B 1 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina A BA Sparta B 9 - 5.1 2.2 0 0.7/2.6 26.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B BA Sparta Praha 8 - 13.8 6 0 1.8/3.6 48.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off BA Sparta Praha 3 - 4.3 2 0 0.3/1 33.3 - -
2012/13 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR BA Sparta Praha 5 21.4 5.6 2.2 0 1.2/3.2 37.5 2.8 0.4
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A BA Sparta 14 - 11.5 4.5 0.5 1/1.6 60.9 - -
2013/14 kadeti U17 - Krajský přebor kadetů U 17 BA Sparta Praha "B" 5 - 6.0 2 0.2 1.4/2 70.0 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga BA Sparta 16 - 9.4 3.6 0.4 1/1.6 61.5 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A BA Sparta 3 31.3 13.0 5.7 0 1.7/5 33.3 3.0 -2.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BA Sparta 2 21.0 5.5 2 0 1.5/3 50.0 1.5 -0.5
2014/15 junioři U19 - skupina A BA Sparta B 18 - 2.7 1.1 0.2 0.1/0.6 9.1 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část WBA 13 - 2.2 0.6 0.2 0.3/0.5 66.7 - -
2014/15 junioři U19 - play-out A BA Sparta B 4 - 7.5 3 0.3 0.8/1.8 42.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off WBA 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR WBA 2 3.0 1.5 0 0.5 0/0 0.0 0.5 2.5
2015/16 junioři U19 - skupina A GBA B 22 - 9.3 2.8 0.6 2/3 65.7 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část GBA 21 - 5.6 1.7 /1.7 0.5 0.8/1.3 60.7 2.6 2.5
2015/16 junioři U19 - play-out A GBA B 6 - 19.0 4.7 2.7 1.7/3 55.6 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off GBA 3 - 4.0 0.7 /0.7 0.7 0.7/1 66.7 1.7 2.0
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR GBA 2 22.0 6.5 1.5 /2 0.5 2/3.5 57.1 - 11.0
2016/17 junioři U19 - skupina B GBA B 3 - 9.0 2 1.3 1/2.3 42.9 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A GBA B 14 - 9.6 2.7 0.9 1.4/2.7 52.6 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A GBA 1 22.0 3.0 1 /3 0 1/2 50.0 1.0 5.0
2016/17 junioři U19 - finálová skupina GBA B 9 - 8.9 2.8 0.6 1.7/2.4 68.2 - -
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 2 14.0 7.0 1 /1.5 1.5 0.5/1 50.0 2.0 5.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ GBA 15 19.3 4.6 1.1 /3 0.3 1.3/1.9 71.4 2.3 3.7
2017/18 junioři U19 - základní část GBA 20 21.6 6.2 1 /3 0.9 1.6/2.3 71.1 2.1 7.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo GBA 8 22.6 8.0 1.5 /3.3 1.1 1.6/2.4 68.4 2.6 6.1
2017/18 junioři U19 - play-off GBA 4 32.3 12.8 1.5 /4 1 6.8/8 84.4 2.0 19.3
2017/18 junioři U19 - Mistrovství ČR GBA 2 16.5 1.5 0 /0.5 0.5 0/1 0.0 2.5 1.0
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ GBA 17 25.7 7.4 1.9 /4.8 0.5 2/3.2 61.8 2.3 7.6
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo GBA 6 24.5 6.5 2 /4.2 0.5 1/1.7 60.0 2.7 8.0
2018/19 muži - Play Off GBA 9 23.8 7.0 1.1 /3.1 0.9 2.1/3 70.4 2.6 6.0
2018/19 muži - Baráž o KNBL GBA 2 17.5 3.5 0.5 /2 0.5 1/2 50.0 1.5 -
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 14 12.8 2.9 0.9 /2.4 0.1 0.7/1.5 47.6 1.7 0.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SP BASKET 1 20.0 6.0 1 /4 1 1/2 50.0 4.0 3.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 3 17.0 4.7 0.7 /1.7 1 0.3/0.7 50.0 2.0 5.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD SP BASKET 1 13.0 4.0 0 /0 0 4/6 66.7 - 10.0
2020/21 muži - skupina A Wolves Radotín 2 - 15.0 3 2.5 1.5/2.5 60.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 10 19.7 4.8 1.3 /3.9 0.2 1.6/3.1 51.6 1.6 4.1
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SP BASKET 2 9.0 4.5 2 0 0.5/1.5 33.3 0.5 2.0
Průměr za kariéru 32.2 7.7 6.8 2.1 0.5 1.2/2.2 214.9 2.1 2.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 VYS 19. 11. 2021
2B body 4 BVK Holice 17. 11. 2021
3B body 1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Obranné doskoky 5 VYS 19. 11. 2021
Útočné doskoky 1 VYS 17. 9. 2021
Doskoky celkem 6 VYS 19. 11. 2021
Body 9 BVK Holice 17. 11. 2021
Užitečnost 12 VYS 19. 11. 2021
Asistence 5 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Písek 20. 4. 2018 2017/18
2B body 11 SAM BŠM Brno 19. 1. 2013 2012/13
3B body 6 Sokol Žižkov 23. 4. 2016 2015/16
Obranné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 29. 10. 2017 2017/18
Útočné doskoky 4 Basketball Nymburk B 11. 1. 2019 2018/19
Doskoky celkem 8 Sokol Písek 20. 4. 2018 2017/18
Body 24 SAM BŠM Brno 19. 1. 2013 2012/13
Užitečnost 25 Slavoj Litoměřice 29. 10. 2017 2017/18
Asistence 12 Slavoj Litoměřice 29. 10. 2017 2017/18
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD VYS 21:07 8 3 42.9 0 0.0 2/6 33.3
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 11:54 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 25:48 8 2 33.3 1 25.0 1/2 50.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 18:46 6 2 50.0 0 0.0 2/2 100.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 16:00 5 1 33.3 1 50.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 21:33 4 2 50.0 0 0.0 0/2 0.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 18:43 2 0 0.0 0 0.0 2/4 50.0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 17:23 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BVK Holice 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/3 33.3
19. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 21:45 9 2 28.6 0 0.0 5/9 55.6
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 24:05 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník SK Slavia Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 12 197:04 57 17 43.6 2 8.7 17/34 50.0
Průměr 12 16:25 4.8 1.4 43.6 0.2 8.7 1.4/2.8 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 7 0:00 11.7 2.4 0.0 1.6 0.0 2.1/3.1 68.2 3.0
Slavoj Litoměřice 8 4:59 9.1 3.0 300.0 0.6 125.0 1.3/2.1 58.8 1.5
Sokol Písek 6 29:55 12.0 1.7 43.5 1.0 31.6 5.7/6.7 85.0 2.3
BK Medvědi Tábor 4 0:00 16.3 3.8 0.0 2.5 0.0 1.3/2.3 55.6 1.8
Slavoj Litoměřice 11 22:04 5.7 1.1 28.6 0.4 20.0 2.5/3.1 79.4 1.6
LJH 8 18:53 5.9 1.4 42.3 0.8 24.0 0.9/1.9 46.7 2.1
BK Děčín 6 0:00 7.0 2.2 0.0 0.5 0.0 1.2/1.8 63.6 1.8
VYS 5 21:10 7.6 1.6 29.6 0.4 18.2 3.2/5.0 64.0 1.6
BC Vysočina 5 21:00 7.2 2.0 45.5 0.6 37.5 1.4/2.2 63.6 1.6
Synthesia Pardubice 5 21:39 7.2 1.0 55.6 1.2 54.5 1.6/2.0 80.0 1.8
SP BASKET 4 23:50 8.8 2.0 80.0 0.5 25.0 3.3/4.5 72.2 2.8
Sokol Písek 9 18:05 3.9 1.1 33.3 0.3 16.7 0.7/1.6 42.9 2.0
VYS 4 0:00 8.5 2.5 0.0 0.8 0.0 1.3/2.8 45.5 2.0
Sršni Sokol Písek 3 0:00 10.7 4.7 0.0 0.3 0.0 0.3/0.7 50.0 3.3
Snakes Ostrava 3 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.3 46.2 3.3
Sokol Pražský 5 0:00 5.8 2.0 0.0 0.0 0.0 1.8/2.2 81.8 2.0
BC Vysočina 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.5
NH Ostrava 2 0:00 12.5 4.5 0.0 0.0 0.0 3.5/6.5 53.8 2.5
Synthesia Pardubice 5 3:52 4.8 1.6 133.3 0.4 100.0 0.4/0.6 66.7 2.4
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 3.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Sokol H. Králové 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
Basketbal Olomouc 3 27:38 6.7 0.7 33.3 1.3 36.4 1.3/3.3 40.0 4.3
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 9.5 3.0 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 1.5
BK Pardubice 3 0:00 6.0 1.7 0.0 0.0 0.0 2.7/4.3 61.5 2.3
CBU 1 0:00 18.0 3.0 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
BK Opava 2 0:00 8.5 1.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
BC Benešov 4 0:00 4.0 1.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Josefov 2 0:00 8.0 2.5 100.0 0.5 100.0 1.5/2.0 75.0 3.0
SNAK A 3 20:48 5.3 1.7 41.7 0.3 33.3 1.0/1.7 60.0 3.3
Lions J. Hradec 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
OLM 2 10:01 7.5 1.5 75.0 1.5 60.0 0.0/0.5 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.7 1.0 100.0 0.7 200.0 0.7/1.3 50.0 2.3
BC Nový Jičín 1 21:57 14.0 2.0 66.7 3.0 42.9 1.0/2.0 50.0 2.0
Basketbal Polabí 3 18:01 4.7 0.7 25.0 0.3 11.1 2.3/3.3 70.0 2.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 7.0 2.5 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek B 1 0:00 12.0 3.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol pražský 2 28:19 6.0 0.0 0.0 1.5 50.0 1.5/2.0 75.0 2.0
SAM Brno 2 25:17 6.0 1.0 33.3 1.0 40.0 1.0/1.5 66.7 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
USK Praha B 6 15:53 1.8 0.7 30.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.7
BK Loko Plzeň 4 8:00 2.8 1.3 83.3 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 5.0 2.0 400.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
Sokol Žižkov 2 19:00 5.0 1.5 30.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Tábor 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BK Loko Plzeň 3 0:00 3.3 0.7 200.0 0.7 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
PCE 2 26:49 4.5 0.5 25.0 0.5 33.3 2.0/3.0 66.7 2.5
Snakes Ostrava 2 23:02 4.5 0.5 20.0 0.5 33.3 2.0/2.5 80.0 2.0
Sokol Písek 3 0:00 3.0 0.3 100.0 0.7 100.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BVK Holice 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BK Levharti Chomutov 1 25:48 8.0 2.0 33.3 1.0 25.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
PLZ 5 19:13 1.6 0.8 28.6 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.6
BC Nový Jičín 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Děčín 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Pod U17B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
USK Praha 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 2.0
Sokol Pražský 3 0:00 2.0 0.3 100.0 0.3 100.0 0.3/0.7 50.0 2.3
BK Děčín 1 0:00 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 3 15:32 1.7 0.3 16.7 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 0.7
BK Opava B 3 25:40 1.7 0.0 0.0 0.3 25.0 0.7/1.3 50.0 3.0
SK Slavia Praha 2 8:00 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
ŠSK Slaný 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Ústí n. L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 1 14:36 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 18:43 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sokol H. Králové 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
HKR 1 16:07 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
BCM Slez. Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0