Martin Klouda

Národnost
CZE
Ročník narození
1999 - 22 let
Aktuální klub
Slavoj Litoměřice
Výška
192 cm
Pozice
Rozehrávač/Křídlo

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
480
Procento vítězství
60.8%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 3.4 1.6 0 0.2/0.9 21.1 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo Levharti Chomutov 6 - 2.3 1 0 0.3/1.5 22.2 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A Levharti Chomutov 11 - 9.7 4 /4 0 1.7/3.4 51.4 3.5 4.5
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 8 - 9.0 3.5 /3.5 0 2/4.1 48.5 2.9 4.0
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 6.3 2 /2 0.3 1.3/2 66.7 4.3 1.3
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Levharti Chomutov 11 - 11.8 4.9 0.1 1.7/3.5 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina A Levharti Chomutov 10 - 21.9 9.1 0.2 3.1/8.2 37.8 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 10 - 7.1 3 0 1.1/2.7 40.7 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga A Levharti Chomutov 6 - 29.5 12.2 0.3 4.2/8.8 47.2 - -
2012/13 mladší žáci U14 - play-off Levharti Chomutov 3 - 14.0 4.7 0.3 3.7/8.7 42.3 - -
2013/14 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 13.4 4 1.1 1.9/3.9 47.7 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina A Levharti Chomutov 14 - 20.9 7.4 1 3/6.4 47.2 - -
2013/14 žáci U15 - extraliga Levharti Chomutov 16 - 18.9 6.2 1.3 2.8/5.9 47.4 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off A Levharti Chomutov 2 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 3 - 12.0 2.3 2.3 0.3/1 33.3 - -
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. B Levharti Chomutov 3 39.0 19.7 6.3 1.7 2/5 40.0 3.7 17.0
2013/14 žáci U15 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Levharti Chomutov 2 35.0 11.5 3.5 0.5 3/4 75.0 3.5 5.0
2014/15 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 21 - 12.0 3.3 1.2 1.7/3.4 50.7 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 18 - 9.0 3.1 0.7 0.9/2.2 41.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 16 - 14.3 4.6 1.3 1.4/3.1 46.9 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 3 - 13.7 4.3 1 2/2.7 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off Levharti Chomutov 5 - 11.8 2.4 1.4 2.8/3.6 77.8 - -
2014/15 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 3 - 8.7 2.3 1 1/1.7 60.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 22 - 13.2 4.4 0.9 1.7/2.6 66.7 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Slavoj Litoměřice 20 - 12.0 3.8 /3.8 0.7 2.4/4.6 52.2 3.5 6.3
2015/16 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 9 - 14.2 5.6 0.4 1.8/2.9 61.5 - -
2015/16 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 7.5 2.5 /2.5 0.5 1/1.5 66.7 4.5 2.5
2015/16 junioři U19 - play-off Levharti Chomutov 5 - 10.0 3.4 0.4 2/3.6 55.6 - -
2015/16 kadeti U17 - Mistrovství ČR Slavoj Litoměřice 2 29.5 9.0 2 /4 1 2/5 40.0 5.0 13.0
2016/17 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 2 - 11.5 5 0 1.5/3 50.0 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Levharti Chomutov 22 33.2 11.4 3.7 /7.2 0.5 2.3/3.5 64.9 3.5 16.2
2016/17 muži - Základní část - skupina A Slavoj Litoměřice 15 9.5 2.1 0.7 /1.5 0.1 0.4/0.8 50.0 1.9 2.4
2016/17 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 5 11.8 2.8 1 /2.6 0.2 0.2/0.4 50.0 3.2 1.6
2016/17 junioři U19 - play-out Levharti Chomutov 6 29.3 11.2 2.8 /5.2 1.3 1.5/3 50.0 2.7 18.7
2016/17 muži - Play-off Slavoj Litoměřice 2 5.0 1.0 0.5 /0.5 0 0/0.5 0.0 1.5 -
2016/17 muži - Final Four Slavoj Litoměřice 2 7.0 3.0 0 /0 0.5 1.5/2 75.0 2.0 3.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj Litoměřice 16 15.2 3.4 0.7 /1.7 0.4 0.9/1.3 71.4 2.6 2.8
2017/18 junioři U19 - základní část Slavoj Litoměřice 20 29.5 9.5 2.9 /5.3 0.3 2.8/4.3 65.9 3.2 13.5
2017/18 Muži - muži - Severočeská liga BK Levharti Chomutov 8 - 6.6 1.4 0.8 1.6/2.5 65.0 - -
2017/18 muži - Základní část DEC 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 muži - základní část Slavoj Litoměřice 2 11.0 5.5 1 /1.5 1 0.5/0.5 100.0 2.0 3.5
2017/18 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 3 8.0 0.7 0.3 /1 0 0/0 0.0 1.3 -0.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj Litoměřice 14 14.3 3.4 0.8 /1.3 0.5 0.3/0.6 44.4 2.4 3.4
2018/19 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 7.5 0 2.5 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Slavoj Litoměřice 2 10.5 3.0 1 /3 0 1/2.5 40.0 1.0 3.0
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 5 12.4 2.8 0.8 /1.2 0.2 0.6/0.8 75.0 1.6 1.2
2018/19 muži - Play Off Slavoj Litoměřice 4 3.8 0.5 0.3 /0.8 0 0/0 0.0 0.3 -
2018/19 muži - play-off A Slavoj BK Litoměřice B 2 - 3.0 1 0 1/1.5 66.7 - -
2019/20 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 16 - 7.5 1.8 1.1 0.8/1.5 54.2 - -
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj Litoměřice 17 11.5 2.5 0.4 /0.9 0.4 0.4/0.6 70.0 1.7 1.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj Litoměřice 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 5.0 -5.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 5 15.4 2.8 0.2 /0.4 0.8 0/0 0.0 2.6 2.2
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 2 21.0 7.0 1.5 /1.5 1 1/2 50.0 1.5 9.0
2020/21 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 3 - 7.3 3.3 0 0.7/0.7 100.0 - -
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 10 12.9 2.6 0.8 /1.1 0.3 0.1/0.2 50.0 2.4 1.7
2021/22 muži - skupina A Slavoj BK Litoměřice B 7 - 9.4 2.7 0.9 1.4/2 71.4 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj BK Litoměřice B 1 - 2.0 1 0 0/0 0.0 1.0 1.0
Průměr za kariéru 39.7 6.3 9.6 3.1 0.6 1.5/2.8 227.2 2.9 2.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 CBU 28. 11. 2021
2B body 4 Sokol Písek B 27. 11. 2021
3B body 2 Sluneta USK Ústí n.L. 14. 11. 2021
Obranné doskoky 3 SP BASKET 12. 11. 2021
Útočné doskoky 1 GBA Sojky Pelhřimov 10. 10. 2021
Doskoky celkem 3 SP BASKET 12. 11. 2021
Body 13 Jiskra Domažlice 24. 10. 2021
Užitečnost 11 SP BASKET 12. 11. 2021
Asistence 3 VYS 15. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 8 Sokol Pražský 4. 3. 2012 2011/12
2B body 20 Basket Poděbrady 1. 2. 2013 2012/13
3B body 5 Válečníci Děčín 28. 10. 2014 2014/15
Obranné doskoky 10 BK Loko Plzeň 11. 11. 2017 2017/18
Útočné doskoky 9 SAM BŠM Brno 3. 12. 2016 2016/17
Doskoky celkem 17 SAM BŠM Brno 3. 12. 2016 2016/17
Body 44 Basket Poděbrady 1. 2. 2013 2012/13
Užitečnost 32 Sokol pražský 22. 10. 2016 2016/17
Asistence 7 PCE 14. 1. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 16:13 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina A BC Benešov 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina A Wolves Radotín 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 2:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 13:07 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina A SKB Rokycany 0:00 5 2 0.0 0 0.0 1/2 50.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 18:33 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 13 4 0.0 1 0.0 2/3 66.7
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 20:27 4 0 0.0 1 50.0 1/2 50.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 2:34 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 17:33 9 3 100.0 1 50.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 14:46 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
27. 11. 2021 skupina A Sokol Písek B 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/2 0.0
28. 11. 2021 skupina A CBU 0:00 11 4 0.0 0 0.0 3/3 100.0
30. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 14:27 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 18 129:08 94 28 254.5 9 64.3 11/16 68.8
Průměr 18 7:10 5.2 1.6 254.5 0.5 64.3 0.6/0.9 68.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SAM BŠM Brno 9 14:26 11.8 3.9 94.6 0.3 25.0 3.0/4.7 64.3 3.6
BK Loko Plzeň 8 22:21 11.8 3.6 78.4 1.1 60.0 1.1/3.0 37.5 2.9
Válečníci Děčín 5 0:00 15.6 4.6 0.0 1.8 0.0 1.0/3.4 29.4 3.4
BC Vysočina 7 15:50 11.0 3.0 95.5 1.1 61.5 1.6/2.3 68.8 2.7
Sokol pražský 6 33:00 12.0 3.7 56.4 0.3 18.2 3.7/4.7 78.6 3.7
BK Děčín 3 0:00 23.3 9.3 1.400.0 0.3 0.0 3.7/7.7 47.8 3.7
BK Pardubice 4 0:00 17.3 6.0 0.0 1.0 0.0 2.3/7.0 32.1 1.8
Sokol Žižkov C 4 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.3 61.5 3.3
Sršni Sokol Písek 5 0:00 12.6 4.2 0.0 0.6 0.0 2.4/4.0 60.0 2.4
USK 8 0:00 7.9 2.3 128.6 0.6 250.0 1.5/3.1 48.0 3.9
TOROLA BT Příbor 5 0:00 12.4 5.4 0.0 0.2 0.0 1.0/3.0 33.3 3.8
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 15.5 6.5 325.0 0.0 0.0 2.5/7.0 35.7 2.5
Sokol Pražský 6 0:00 10.0 3.2 0.0 0.8 0.0 1.2/2.8 41.2 2.8
Synthesia Pardubice 5 5:58 11.8 3.4 121.4 1.2 85.7 1.4/3.8 36.8 3.6
SAM BŠM Brno 5 0:00 11.8 2.4 0.0 1.4 0.0 2.8/3.6 77.8 4.4
Sokol Pražský 4 0:00 13.8 5.0 500.0 0.0 0.0 3.8/6.8 55.6 3.8
BA Sparta Praha 5 0:00 10.8 4.0 333.3 0.2 0.0 2.2/5.2 42.3 2.8
Sokol Žižkov 4 0:00 13.5 3.8 0.0 1.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.3
BK Levharti Chomutov 8 1:07 6.6 1.3 0.0 1.0 800.0 1.1/1.8 64.3 3.8
BA Sparta 5 0:00 10.4 3.4 0.0 0.4 0.0 2.4/4.0 60.0 3.4
USK Praha 4 0:00 13.0 5.3 0.0 0.5 0.0 1.0/2.3 44.4 4.3
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 17.3 6.0 0.0 1.0 0.0 2.3/4.0 58.3 1.3
Tigers Č. Budějovice 5 0:00 10.0 4.2 0.0 0.4 0.0 0.4/1.4 28.6 2.4
Sokol Písek 4 0:00 11.5 3.0 240.0 1.3 250.0 1.8/2.8 63.6 3.3
BK Klatovy 3 0:00 15.3 7.0 300.0 0.0 0.0 1.3/4.0 33.3 3.3
Sokol Vyšehrad 4 0:00 11.3 2.0 0.0 2.0 0.0 1.3/2.5 50.0 3.5
BCM Orli Prostějov 4 33:35 11.0 3.5 56.0 0.5 28.6 2.5/4.0 62.5 4.0
Sokol Pražský 4 0:00 10.8 3.5 233.3 0.8 150.0 1.5/3.8 40.0 4.0
BK Děčín 4 0:00 10.3 3.0 0.0 0.8 0.0 2.0/2.3 88.9 3.8
SP BASKET 8 16:50 5.1 1.4 84.6 0.5 36.4 0.9/1.8 50.0 2.3
Snakes Ostrava 4 34:00 10.3 3.0 48.0 0.5 25.0 2.8/4.8 57.9 3.0
Sokol Vyšehrad 3 0:00 13.3 4.3 130.0 0.3 0.0 3.7/6.3 57.9 3.3
USK Praha 3 0:00 13.0 5.0 300.0 0.0 0.0 3.0/7.7 39.1 3.7
Jiskra Domažlice 4 0:00 9.8 3.0 0.0 0.8 0.0 1.5/2.3 66.7 3.8
PCE 4 35:04 9.5 3.0 48.0 0.5 33.3 2.0/3.5 57.1 4.0
BK Loko Plzeň 4 0:00 9.3 2.8 220.0 0.5 100.0 2.3/3.0 75.0 2.5
VYS 2 0:00 18.5 6.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 4.0
BC Vysočina 3 0:00 12.0 2.3 0.0 2.3 0.0 0.3/1.0 33.3 4.0
USK 3 34:31 11.7 5.0 48.4 0.0 0.0 1.7/3.0 55.6 1.7
Slavoj Litoměřice 2 0:00 16.5 6.0 0.0 1.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 16.0 6.0 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 4.5
Sokol Písek 4 27:36 7.8 2.8 52.4 0.3 11.1 1.5/4.0 37.5 4.0
Wolves Radotín 3 0:00 10.0 2.3 0.0 1.3 0.0 1.3/2.0 66.7 4.0
BK Tábor 2 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/5.0 70.0 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.5 5.5 100.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 4.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 27.0 10.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Thermia K. Vary - MS 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.5 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Sršni Sokol Písek 3 0:00 8.3 3.3 1.000.0 0.0 0.0 1.7/5.3 31.3 2.7
PLZ 10 9:17 2.5 0.4 36.4 0.4 66.7 0.5/0.8 62.5 2.2
Slavoj Litoměřice 4 0:00 6.3 2.5 0.0 0.0 0.0 1.3/2.8 45.5 2.3
BK Č. Brod 1 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 -
CBU 3 0:00 8.0 2.7 0.0 0.3 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
BK Brandýs n. L. 2 0:00 12.0 3.5 0.0 1.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
SKB Rokycany 4 0:00 6.0 1.3 0.0 1.0 0.0 0.5/1.3 40.0 2.8
Sokol H. Králové 4 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
VYS 7 11:24 3.3 1.0 58.3 0.4 27.3 0.0/0.1 0.0 2.9
BK Klatovy 2 0:00 11.5 4.0 0.0 0.5 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
Sokol Písek B 3 0:00 7.3 1.7 0.0 1.3 0.0 0.0/0.7 0.0 3.0
BK Děčín 3 0:00 7.0 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.3
Sluneta USK Ústí n.L. 3 0:00 7.0 2.0 0.0 0.7 0.0 1.0/1.3 75.0 3.3
BC Vysočina 5 9:37 4.0 0.8 66.7 0.8 57.1 0.0/0.0 0.0 2.4
ZLN 4 15:29 4.8 1.5 75.0 0.3 20.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Basketbal Polabí 3 16:42 6.0 0.7 33.3 1.3 57.1 0.7/0.7 100.0 1.3
BK Medvědi Tábor 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/4.0 50.0 3.5
BK Klatovy 1 0:00 16.0 4.0 0.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Sokol Žižkov 3 7:28 5.3 1.3 100.0 0.3 50.0 1.7/2.3 71.4 3.7
WBA 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 3.0
BK Opava B 4 12:09 3.8 0.8 50.0 0.8 23.1 0.0/0.0 0.0 3.5
BC Benešov 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 3.5
Sokol Písek 8 12:11 1.8 0.8 66.7 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.4
BC Benešov 3 0:00 4.7 0.7 0.0 1.0 0.0 0.3/0.3 100.0 4.7
USK Praha B 6 16:57 2.3 0.2 14.3 0.5 50.0 0.5/1.0 50.0 1.7
BC Nový Jičín 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Královští Sokoli 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Sokol Josefov 1 0:00 11.0 5.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 14:36 5.0 2.0 80.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BCM Slez. Ostrava 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
SK Slavia Praha 3 14:18 2.7 0.3 100.0 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
USK 2 10:51 4.0 1.0 66.7 0.5 33.3 0.5/0.5 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Pří 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
LJH 4 9:29 1.8 0.3 50.0 0.3 50.0 0.5/1.0 50.0 0.8
Sokol Kbely 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Teplice A 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BK Pardubice 2 15:53 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Slavia Liberec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Baník Most A 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
PCE 2 4:03 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 1 3:55 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 5 7:21 0.4 0.2 33.3 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 1.4
OLM 2 14:30 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
HKR 3 11:38 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 3.7
BA LYNX Liberec 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 3:01 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -