Tomáš Merta

Národnost
CZE
Ročník narození
2001 - 20 let
Aktuální klub
Basketbal Polabí
Výška
191 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
424
Procento vítězství
65.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - Soutěž Kol U11 (mix) 1 - 4.0 2 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - Skupina B Kol 16 - 5.8 2.6 0.0 0 0.0 0.7/1.8 37.9 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Skupina B Kol U12B 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/2 0.0 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - Finále Kol U12B 3 - 4.7 2 0.0 0 0.0 0.7/2 33.3 - -
2012/13 starší minižáci U13 - Soutěž Kol U13B 8 - 7.4 3.4 0.0 0 0.0 0.6/2.1 29.4 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Soutěž Kol U12B 21 - 9.2 4.3 0.0 0 0.0 0.7/2.8 24.1 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále Kol 4 - 9.5 4.3 0.0 0 0.0 1/1.8 57.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B BC Kolín 13 - 2.2 0.9 0.0 0 0.0 0.3/1.2 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 Kol U13B 32 - 8.3 3.9 0.0 0 0.0 0.4/1.7 25.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - liga sk. A BC Kolín 8 - 2.3 1 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo C Kol U13B 3 - 4.7 1.7 0.0 0 0.0 1.3/2 66.7 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. A Kol U13B 3 17.3 2.7 1 25.0 0 0.0 0.7/1.3 50.0 4.0 2.3
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo Kol U13B 2 13.0 2.5 1 66.7 0 0.0 0.5/1 50.0 3.0 0.5
2014/15 mladší žáci U14 - skupina C BC Kolín 14 - 5.1 2 0.0 0 0.0 1.1/2.4 44.1 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Krajský přebor starších žáků U15 a mladších žáků U14 BC Kolín 10 - 2.3 1.1 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 8 - 3.8 1.5 0.0 0 0.0 0.8/1.8 42.9 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. B BC Kolín 8 - 4.9 2 0.0 0 0.0 0.9/1.4 63.6 - -
2014/15 starší a mladší žáci U15 a U14 - Skupina o 1-4 místo BC Kolín 6 - 7.5 3.5 0.0 0 0.0 0.5/1.3 37.5 - -
2015/16 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 15 - 3.9 1.6 0.0 0.1 0.0 0.5/0.9 53.8 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BC Kolín 12 - 6.5 2.5 /2.5 100.0 0.1 100.0 1.3/1.8 68.2 4.5 1.4
2015/16 žáci U15 - liga sk. A BC Kolín 14 - 9.9 4.2 /4.2 100.0 0 0.0 1.5/3.2 46.7 3.2 5.0
2016/17 kadeti U17 - skupina C BC Kolín 4 - 9.0 3.5 0.0 0.3 0.0 1.3/2 62.5 - -
2016/17 junioři U19 - skupina B BC Kolín 2 - 1.0 0.5 0.0 0 0.0 0/1 0.0 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 12 - 19.6 8.5 0.0 0.1 0.0 2.3/4 58.3 - -
2016/17 junioři U19 - play-out B BC Kolín 9 - 6.0 2.4 0.0 0.3 0.0 0.1/0.4 25.0 - -
2016/17 kadeti U17 - Skupi a o 1-4 místo BC Kolín 6 - 26.0 11.3 0.0 0.2 0.0 2.8/5.8 48.6 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A BC Kolín 3 - 13.3 5 0.0 0.3 0.0 2.3/4 58.3 - -
2017/18 junioři U19 - skupina B BC Kolín 14 - 12.6 4.8 0.0 0.4 0.0 1.7/3.4 50.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Kolín 13 - 16.5 6.6 0.0 0.3 0.0 2.4/3.7 64.6 - -
2017/18 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 10 - 8.8 3.2 0.0 0.2 0.0 1.8/2.7 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BC Kolín 10 - 14.0 5.3 0.0 0.5 0.0 1.9/3.6 52.8 - -
2018/19 junioři U19 - kvalifikace BC Kolín 3 - 6.0 2 0.0 0.3 0.0 1/1.7 60.0 - -
2018/19 junioři U19 - skupina B BC Kolín 10 - 19.0 7.1 0.0 0.2 0.0 4.2/6.3 66.7 - -
2018/19 muži - Základní část KOL 3 2.3 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - 0.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník KOL 1 22.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/2 0.0 2.0 -2.0
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BC Kolín 9 - 12.2 4.4 0.0 0.2 0.0 2.7/4.4 60.0 - -
2018/19 muži - Skupina A2 KOL 1 2.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 muži - Předkolo Play off KOL 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 junioři U19 - základní část BC Kolín 22 35.0 13.0 4.7 /10.8 43.7 0.2 16.7 3/5 61.5 2.7 17.7
2019/20 muži - Základní část KOL 5 6.6 1.8 0.8 /0.8 100.0 0 0.0 0.2/0.4 50.0 1.2 -0.2
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník KOL 4 0.3 2.5 1.3 /1.3 100.0 0 0.0 0/0.3 0.0 0.3 1.8
2019/20 muži - skupina A2 KOL 2 6.5 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.5 -0.5
2020/21 muži - základní část KOL 10 3.7 0.1 0 /0.1 0.0 0 0.0 0.1/0.4 25.0 0.5 -0.8
2020/21 muži - Hyundai Český pohár KOL 5 4.4 0.8 0.4 /1 40.0 0 0.0 0/0.4 0.0 0.6 0.4
2020/21 muži - Skupina A1 KOL 1 5.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2020/21 muži - Play off KOL 2 1.5 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/1 100.0 0.5 1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 5 22.0 6.6 2.4 /4.8 50.0 0 0.0 1.8/2.6 69.2 2.2 7.6
2021/22 muži - skupina B KolB 3 - 12.3 3.3 0.0 0.7 0.0 3.7/6.3 57.9 - -
Průměr za kariéru 33.9 3.0 8.3 3.4 56.9 0.1 10.6 1.2/2.4 167.6 2.5 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 8 BK Vlci Žďár 9. 10. 2021
2B body 7 BK Vlci Žďár 9. 10. 2021
3B body 1 Slavia Praha B 26. 9. 2021
Obranné doskoky 4 Slavoj Litoměřice 26. 9. 2021
Útočné doskoky 3 SP BASKET 8. 10. 2021
Doskoky celkem 6 SP BASKET 8. 10. 2021
Body 22 BK Vlci Žďár 9. 10. 2021
Užitečnost 17 PLZ 17. 9. 2021
Asistence 4 PLZ 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BA Nymburk B 10. 11. 2018 2018/19
2B body 15 Kondoři Liberec B 18. 2. 2017 2016/17
3B body 3 Fio banka J. Hradec 10. 10. 2017 2017/18
Obranné doskoky 10 BK Loko Plzeň 29. 9. 2019 2019/20
Útočné doskoky 7 YDEA KONDOR 26. 1. 2020 2019/20
Doskoky celkem 16 BK Loko Plzeň 29. 9. 2019 2019/20
Body 36 Válečníci Děčín 18. 3. 2017 2016/17
Užitečnost 41 BA Nymburk 23. 2. 2020 2019/20
Asistence 7 BK Loko Plzeň 29. 9. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 23:52 13 5 71.4 0 0.0 3/5 60.0
18. 9. 2021 Základní část NBK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OLO 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část BRN 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 20:22 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina B Slavia Praha B 0:00 3 0 0.0 1 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 18:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 21:16 7 1 50.0 0 0.0 5/6 83.3
9. 10. 2021 skupina B BK Vlci Žďár 0:00 22 7 0.0 0 0.0 8/12 66.7
10. 10. 2021 skupina B TJ Třebíč 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/7 42.9
13. 10. 2021 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 26:01 9 4 44.4 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 15 110:14 70 22 91.7 2 25.0 20/32 62.5
Průměr 15 7:20 4.7 1.5 91.7 0.1 25.0 1.3/2.1 62.5
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečníci Děčín 6 0:00 17.3 7.7 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 4.0
Královští Sokoli 7 0:00 10.9 4.4 0.0 0.1 0.0 1.6/3.6 44.0 0.6
Ben U13B 6 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.8 27.3 1.3
Tesla Pardubice 6 0:00 10.7 4.5 0.0 0.2 0.0 1.2/1.5 77.8 1.2
Sokol Žižkov 5 15:37 12.8 4.6 95.8 0.4 100.0 2.4/4.8 50.0 1.8
BA Nymburk 2 39:43 24.0 9.0 72.0 0.5 33.3 4.5/7.0 64.3 2.5
BC Vysočina 2 0:00 23.0 10.0 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Brandýs n. L. 2 0:00 23.0 9.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 22.5 9.0 0.0 0.5 0.0 3.0/6.5 46.2 3.0
Kanonýři Josefov 5 0:00 8.8 4.0 0.0 0.2 0.0 0.2/0.8 25.0 -
BraU13B 6 0:00 7.0 3.2 0.0 0.0 0.0 0.7/2.7 25.0 2.5
BK Loko Plzeň 3 23:10 13.0 3.7 57.9 0.7 66.7 3.7/6.0 61.1 2.7
BA Sparta 5 0:00 7.8 2.4 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.6
Měl U13B 4 0:00 9.5 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.8
Královští Sokoli 2 0:00 18.0 7.5 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 2.5
Žďár nad Sáz. 2 0:00 15.5 6.0 0.0 0.0 0.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Loko Trutnov 2 0:00 15.5 6.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 -
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 10.0 3.7 157.1 0.0 0.0 2.7/5.0 53.3 3.3
BC Vysočina 2 0:00 14.0 5.5 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 -
NH Ostrava 2 0:00 13.5 3.5 0.0 0.5 0.0 5.0/7.5 66.7 -
Sokol Písek 2 37:31 13.5 5.5 47.8 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.0
Tigers Č. Budějovice 3 0:00 9.0 3.7 0.0 0.3 0.0 0.7/1.7 40.0 4.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 13.0 6.0 100.0 0.0 0.0 1.0/5.5 18.2 4.5
BK Opava 2 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
PCE 2 34:35 12.5 5.0 43.5 0.0 0.0 2.5/4.0 62.5 3.0
USK 2 38:21 12.0 5.5 45.8 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.0
Snakes Ostrava 2 29:58 11.5 3.5 38.9 0.5 100.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BK Brandýs n.L. 2 0:00 11.0 4.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.5
Sokol pražský 3 23:00 7.3 1.7 38.5 0.3 50.0 3.0/5.0 60.0 3.7
BCM Orli Prostějov 2 34:42 11.0 4.0 36.4 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.0
Pod U13B 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 22.0 7.0 0.0 0.0 0.0 8.0/12.0 66.7 2.0
BK Opava 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 4.0
PLZ 2 11:56 9.5 4.0 80.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 9.0 4.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Pelhřimov 1 0:00 18.0 6.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 5.3 1.3 0.0 0.3 0.0 1.7/1.7 100.0 1.3
BC Benešov 2 0:00 8.0 2.5 0.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 31:42 7.5 1.5 16.7 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/6.0 16.7 4.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 6.5 3.0 0.0 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 3.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 6.0 2.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 5.0
Bol 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Třebíč 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 5.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 5.5 2.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 5.0
BK Teplice 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/7.0 42.9 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BK Děčín A 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 1.0
Měl U12 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 4.5
SK Slavia Praha 1 26:01 9.0 4.0 44.4 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 3.0
BK Žďár n. S. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
NH Ostrava 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
DEC 7 4:49 1.0 0.4 50.0 0.0 0.0 0.1/0.6 25.0 0.9
SP BASKET 1 21:16 7.0 1.0 50.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
BARoun.l. U17B 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
OPA 7 0:49 0.6 0.1 100.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 0.1
Sokol Písek 1 18:43 4.0 2.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Žižkov 1 0:00 4.0 2.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NBK 10 5:09 0.4 0.2 66.7 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.5
Slavia Praha B 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 4.0
Sokol Žižkov C 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BRN 8 0:47 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 50.0 0.1
USK Praha 2 0:00 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
HKR 9 3:15 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0 0.7
OLO 6 0:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Slavoj Litoměřice 1 20:22 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
PCE 10 0:46 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 3 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 7 0:20 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.1
OVA 8 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 9 0:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -