Martin Kheil

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
GBA Sojky Pelhřimov
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
249
Procento vítězství
61.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2014/15 mladší minižáci U12 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 14 - 11.0 5.1 0.0 0 0.0 0.7/2.1 34.5 - -
2014/15 starší minižáci U13 - Krajský přebor starších minižáků U13 BŠ Tygři U13(mix)(ms 36 - 5.3 2.4 0.0 0 0.0 0.6/1.5 37.7 - -
2014/15 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 BŠ Pha U12 (mix) 6 - 9.2 4.5 0.0 0 0.0 0.2/0.8 20.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A BŠ - Tygři Praha 19 - 6.8 3.1 /3.1 100.0 0 0.0 0.6/1.4 44.4 2.3 3.7
2015/16 starší minižáci U13 - Základní fáze BŠ-Tygři Praha 21 - 11.6 5.2 0.0 0 0.0 1/2.6 40.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Skupina A 6. - 8. místo BŠ - Tygři Praha 2 - 15.5 7.5 /7.5 100.0 0 0.0 0.5/3 16.7 4.0 9.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BŠ-Tygři Praha 3 16.0 7.0 3 /7.7 39.1 0 0.0 1/2.3 42.9 2.0 6.7
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 5.-8. místo BŠ-Tygři Praha 1 16.0 9.0 4 /13 30.8 0 0.0 1/3 33.3 2.0 8.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B BŠ - Tygři Praha 6 - 15.3 6 /6 100.0 0.3 100.0 2.3/3.2 73.7 1.8 12.7
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A BŠ - Tygři Praha 1 - 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 15.2 5.1 0.0 1.2 0.0 1.3/1.9 69.2 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 13 - 9.5 2.8 0.0 1.1 0.0 0.5/1.1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BŠ Tygři Praha 15 - 16.7 6.5 0.0 0.7 0.0 1.6/3.1 52.2 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 7 - 7.9 2.3 0.0 1 0.0 0.3/1 28.6 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BŠ Tygři Praha 14 - 19.6 6.9 0.0 1.4 0.0 1.5/2.4 61.8 - -
2018/19 kadeti U17 - finálová skupina BŠ Tygři Praha 10 - 24.7 7.2 0.0 2.6 0.0 2.5/3.8 65.8 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 3 - 29.0 8.7 0.0 3.3 0.0 1.7/2.3 71.4 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Tygři Praha 20 29.7 24.1 5.9 /10.9 53.7 2.8 35.4 4/5.6 71.2 2.2 26.6
2019/20 junioři U19 - skupina A Tygři Praha 7 - 20.3 5.4 0.0 1.9 0.0 3.9/5 77.1 - -
2019/20 junioři U19 - finálová skupina Tygři Praha 1 - 11.0 2 0.0 2 0.0 1/2 50.0 - -
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 2 27.5 8.5 0.5 /2 25.0 2 26.7 1.5/1.5 100.0 3.5 1.5
2020/21 junioři U19 - základní část GBA Lions J. Hradec 3 26.7 14.7 1.7 /3.3 50.0 3 33.3 2.3/3.3 70.0 1.7 15.7
2021/22 muži - skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 12 21.6 9.8 1.7 /4 41.7 1.5 25.4 1.9/3 63.9 1.2 5.6
2021/22 junioři U19 - skupina B GBA Sojky Pelhřimov 13 24.4 15.5 2.9 /4.5 64.4 2.8 41.6 1.1/1.3 82.4 1.2 15.6
2021/22 junioři U19 - nadstavba A GBA Sojky Pelhřimov 2 26.5 18.5 1.5 /4.5 33.3 3.5 41.2 5/6 83.3 2.0 17.0
Průměr za kariéru 30.6 5.8 13.2 4.3 79.8 1.0 38.0 1.4/2.5 173.8 1.8 4.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BA Nymburk 15. 1. 2022
2B body 8 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021
3B body 6 NH Ostrava 17. 10. 2021
Obranné doskoky 7 BCM Orli Prostějov 18. 9. 2021
Útočné doskoky 3 Slavoj Litoměřice 10. 10. 2021
Doskoky celkem 8 Basketbal Polabí 24. 10. 2021
Body 34 BCM Orli Prostějov 21. 11. 2021
Užitečnost 29 Snakes Ostrava 31. 10. 2021
Asistence 3 PCE 4. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
2B body 18 BK Brandýs n. L. 25. 5. 2019 2019/20
3B body 6 USK 19. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 13 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Útočné doskoky 11 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
Doskoky celkem 23 BK Loko Plzeň 15. 12. 2019 2019/20
Body 48 BK Brandýs n. L. 25. 5. 2019 2019/20
Užitečnost 46 BK Pardubice 24. 1. 2020 2019/20
Asistence 5 Sokol Písek 20. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 27:16 14 1 33.3 2 28.6 6/9 66.7
18. 9. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 17:27 14 0 0.0 4 80.0 2/2 100.0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 19:22 15 3 60.0 2 28.6 3/5 60.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 20:37 13 1 100.0 3 33.3 2/3 66.7
2. 10. 2021 skupina B BVK Holice 21:48 18 6 85.7 1 14.3 3/4 75.0
5. 10. 2021 skupina B PCE 11:46 6 1 100.0 1 33.3 1/1 100.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 24:01 8 1 20.0 2 40.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 23:33 18 0 0.0 6 75.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 16:20 6 2 100.0 0 0.0 2/2 100.0
24. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 21:18 7 3 42.9 0 0.0 1/2 50.0
27. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 26:03 2 1 25.0 0 0.0 0/0 0
29. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 20:12 6 1 33.3 1 16.7 1/2 50.0
30. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 26:45 18 4 80.0 3 42.9 1/1 100.0
31. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 23:22 19 2 40.0 4 50.0 3/3 100.0
6. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 30:28 19 5 71.4 3 30.0 0/0 0
7. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 25:40 20 4 80.0 4 57.1 0/0 0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 16:19 4 1 50.0 0 0.0 2/3 66.7
20. 11. 2021 skupina B BASKET Brno 33:37 12 3 50.0 2 28.6 0/0 0
21. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 36:52 34 8 66.7 5 45.5 3/5 60.0
4. 12. 2021 skupina B PCE 26:48 11 1 33.3 3 30.0 0/0 0
5. 12. 2021 skupina B BVK Holice 12:42 10 3 75.0 1 50.0 1/1 100.0
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 27:23 11 4 40.0 1 14.3 0/0 0
8. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 20:54 12 1 25.0 3 42.9 1/1 100.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 35:07 18 1 33.3 4 66.7 4/6 66.7
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 10:03 3 1 33.3 0 0.0 1/3 33.3
15. 1. 2022 nadstavba A BA Nymburk 29:10 25 2 28.6 4 50.0 9/11 81.8
16. 1. 2022 nadstavba A Sokol Písek 23:40 12 1 50.0 3 33.3 1/1 100.0
Celkem 27 628:33 355 61 52.6 62 35.0 47/65 72.3
Průměr 27 23:16 13.1 2.3 52.6 2.3 35.0 1.7/2.4 72.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Tygři JBC Brno 3 11:05 26.7 8.0 218.2 1.7 83.3 5.7/7.3 77.3 3.7
Pod U17B 4 0:00 19.8 5.8 0.0 2.0 0.0 2.3/3.5 64.3 3.0
BC Kolín 5 0:00 13.4 4.8 0.0 1.2 0.0 0.2/0.6 33.3 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 16.8 5.3 0.0 1.8 0.0 1.0/1.3 80.0 2.3
USK 2 32:38 33.5 6.0 66.7 5.5 47.8 5.0/7.0 71.4 3.0
Sokol Kbely 3 0:00 22.0 10.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.7 40.0 0.7
BK Pelhřimov 4 0:00 16.0 5.3 0.0 1.3 0.0 1.8/2.5 70.0 0.8
BK Pardubice 2 33:47 30.5 7.5 53.6 3.5 35.0 5.0/5.5 90.9 0.5
Žďár nad Sáz. 3 0:00 20.0 6.3 0.0 2.0 0.0 1.3/1.3 100.0 3.7
BA Sparta Praha 2 0:00 28.5 8.0 0.0 3.5 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Sokol Pražský 2 26:28 26.5 5.5 55.0 4.5 52.9 2.0/3.5 57.1 0.5
BK Loko Plzeň 2 27:59 26.5 8.0 59.3 1.0 16.7 7.5/9.5 78.9 2.0
BCM Orli Prostějov 2 27:09 24.0 4.0 66.7 4.5 56.3 2.5/3.5 71.4 1.5
BK Brandýs n. L. 1 0:00 48.0 18.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 -
Sokol Písek 2 29:05 22.5 7.0 53.8 1.5 20.0 4.0/6.5 61.5 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 22.5 9.5 0.0 0.5 0.0 2.0/3.5 57.1 3.5
NH Ostrava 2 30:51 22.5 5.5 64.7 3.0 46.2 2.5/3.0 83.3 2.5
BA Nymburk 2 30:59 22.0 5.0 41.7 3.0 35.3 3.0/5.0 60.0 2.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 21.5 6.0 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Tygři JBC Brno 2 0:00 21.5 7.0 0.0 1.5 0.0 3.0/6.0 50.0 2.5
Slavoj Litoměřice 3 30:09 13.3 1.0 27.3 3.0 47.4 2.3/3.0 77.8 2.3
Snakes Ostrava 2 25:22 19.5 2.0 44.4 4.0 57.1 3.5/5.0 70.0 1.0
Tygři Brno 2 28:04 19.5 4.5 75.0 3.5 41.2 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 2 28:55 19.5 5.0 52.6 2.5 55.6 2.0/4.5 44.4 4.0
BK Pelhřimov 2 0:00 18.5 5.5 0.0 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 2.0
USK Praha 3 0:00 12.3 5.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.3
USK Praha 2 0:00 18.5 3.5 0.0 3.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
NH Ostrava 2 25:09 18.0 2.0 80.0 4.5 60.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Basket Poděbrady 2 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BC Vysočina 4 0:00 7.8 2.0 0.0 1.0 0.0 0.8/1.5 50.0 0.8
USK Praha 2 0:00 15.0 6.5 100.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
USK Praha 3 0:00 9.7 4.3 0.0 0.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.7
Snakes Ostrava 2 21:44 14.0 3.0 42.9 1.5 23.1 3.5/5.0 70.0 -
BVK Holice 2 17:15 14.0 4.5 81.8 1.0 22.2 2.0/2.5 80.0 0.5
Sokol Pražský 4 4:00 6.8 2.8 220.0 0.3 0.0 0.5/1.8 28.6 2.0
BA Sparta 3 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.7
USK Praha B 2 20:08 13.5 2.0 44.4 2.5 35.7 2.0/3.0 66.7 1.0
PLZ 3 23:47 9.0 1.7 41.7 1.7 21.7 0.7/1.0 66.7 1.7
Jižní Supi 3 0:00 8.7 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.3
Sokol Vyšehrad 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.0 0.0 2.5/6.5 38.5 3.0
BA Nymburk 1 29:10 25.0 2.0 28.6 4.0 50.0 9.0/11.0 81.8 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 25.0 9.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 12.5 5.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 2.5
Sokol Vyšehrad 3 0:00 8.0 3.3 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 2.0
SAM Brno 1 34:40 24.0 7.0 50.0 3.0 23.1 1.0/2.0 50.0 5.0
Lions J. Hradec 3 0:00 8.0 3.7 100.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 2.7
Levharti Chomutov 2 0:00 12.0 1.5 0.0 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
BK Klatovy 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
BK Klatovy 2 0:00 10.5 5.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Pod U13B 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCM Orli Prostějov 1 0:00 18.0 9.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
PCE 2 19:17 8.5 1.0 50.0 2.0 30.8 0.5/0.5 100.0 1.0
VYS 1 0:00 17.0 4.0 0.0 2.0 0.0 3.0/3.0 100.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 17.0 5.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 4.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
Slavoj Litoměřice 1 24:16 16.0 2.0 50.0 4.0 44.4 0.0/0.0 0.0 -
BK Horejsek Děčín A 1 0:00 16.0 7.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
TJ Sokol Pražský 3 0:00 5.3 2.7 0.0 0.0 0.0 0.0/1.3 0.0 1.3
SLUNETA Ústí n. L. 1 0:00 16.0 4.0 0.0 1.0 0.0 5.0/8.0 62.5 2.0
Pod U12G 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 15.0 3.0 100.0 1.0 100.0 6.0/6.0 100.0 3.0
BA Sparta Praha 2 0:00 7.5 3.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 2.5
BASKET Brno 2 29:50 7.0 2.0 40.0 1.0 18.2 0.0/0.0 0.0 2.5
BK Levharti Chomutov 1 27:16 14.0 1.0 33.3 2.0 28.6 6.0/9.0 66.7 2.0
BC VYSOČINA 1 16:00 13.0 6.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 6.0 2.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Sokol Písek 1 23:40 12.0 1.0 50.0 3.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Basketbal Polabí 2 15:40 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSK Sla U13 4 0:00 2.3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
USK 1 28:48 8.0 1.0 50.0 1.0 8.3 3.0/3.0 100.0 3.0
BK Opava 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Písek 1 16:20 6.0 2.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SK Slavia Praha 1 20:12 6.0 1.0 33.3 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 1 16:19 4.0 1.0 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sokol Písek 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Pelhřimov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Jižní Supi 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -