Jan Křenek

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
200 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
126
Procento vítězství
50.8%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. D BK Snakes Ostrava B 2 - 25.5 11.5 /11.5 100.0 0 0.0 2.5/7 35.7 1.0 20.0
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina F BK Snakes Ostrava 6 - 20.0 7.3 0.0 1 0.0 2.3/4.3 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina F Basket Valmez 9 - 23.8 6.8 0.0 2.2 0.0 3.6/5.8 61.5 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Snakes Ostrava 14 - 20.8 7.2 0.0 1.5 0.0 1.9/3 61.9 - -
2017/18 žáci U15 - Základní část Basket Valmez 6 - 23.8 7.2 0.0 2.5 0.0 2/4.8 41.4 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A BK Snakes Ostrava 3 - 17.0 5.7 0.0 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina C Snakes Ostrava 8 - 29.3 9.5 0.0 2.1 0.0 3.9/6.3 62.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 6 9.8 3.7 1 /1.5 66.7 0.3 33.3 0.7/1.3 50.0 1.5 4.0
2018/19 žáci U15 - skupina E Basket Valmez 2 - 29.5 10 0.0 2.5 0.0 2/3 66.7 - -
2018/19 žáci U15 - Extraliga Snakes Ostrava 14 - 24.9 9.5 0.0 1.1 0.0 2.7/4.3 63.3 - -
2018/19 žáci U15 - skupina StM a SM Basket Valmez 2 - 29.0 13.5 0.0 0.5 0.0 0.5/3.5 14.3 - -
2018/19 žáci U15 - MČR skupina B Snakes Ostrava 3 27.3 13.0 3.7 42.3 0.3 9.1 4.7/8 58.3 3.0 14.7
2018/19 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Snakes Ostrava 2 36.5 25.0 7 35.0 2 30.8 5/5 100.0 3.0 19.5
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 19 33.9 18.3 5.8 /10.5 55.5 1.4 28.9 2.5/4.2 60.8 2.5 19.2
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 1 10.0 2.0 1 /2 50.0 0 0.0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2020/21 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 3 31.0 10.7 2.7 /10 26.7 0.7 20.0 3.3/4 83.3 2.7 15.7
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 8 14.0 6.4 1.3 /1.9 66.7 1.1 42.9 0.5/0.9 57.1 1.6 5.6
2021/22 junioři U19 - skupina B Snakes Ostrava 13 27.4 22.4 6.9 /11.8 58.4 1.5 26.0 3.9/5.4 72.9 3.3 20.6
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník SNAK A 1 13.0 0.0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0 2.0 2.0
2021/22 junioři U19 - nadstavba B Snakes Ostrava 2 39.5 32.5 9.5 /17.5 54.3 2.5 26.3 6/9.5 63.2 2.5 33.0
Průměr za kariéru 21.0 12.1 19.6 6.5 92.6 1.4 36.2 2.5/4.2 176.0 2.1 7.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BVK Holice 18. 9. 2021
2B body 14 BVK Holice 21. 11. 2021
3B body 6 Basket Opava 2010 7. 1. 2022
Obranné doskoky 14 BCM Orli Prostějov 2. 10. 2021
Útočné doskoky 5 GBA Lions J. Hradec 16. 1. 2022
Doskoky celkem 16 BCM Orli Prostějov 2. 10. 2021
Body 41 BVK Holice 21. 11. 2021
Užitečnost 40 BVK Holice 18. 9. 2021
Asistence 4 PCE 20. 11. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Sokol Písek 4. 10. 2020 2020/21
2B body 17 Kondoři Liberec 7. 3. 2019 2018/19
3B body 6 Basket Opava 2010 7. 1. 2022 2021/22
Obranné doskoky 18 BK Loko Plzeň 2. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 5 GBA Lions J. Hradec 16. 1. 2022 2021/22
Doskoky celkem 20 BK Loko Plzeň 2. 11. 2019 2019/20
Body 41 Snakes Ostrava B 3. 3. 2018 2017/18
Užitečnost 40 BVK Holice 18. 9. 2021 2021/22
Asistence 4 PCE 20. 11. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 skupina B BVK Holice 35:37 36 12 70.6 1 12.5 9/13 69.2
19. 9. 2021 skupina B PCE 29:11 27 6 50.0 4 36.4 3/3 100.0
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 8:42 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
2. 10. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 36:34 26 9 64.3 1 12.5 5/5 100.0
3. 10. 2021 skupina B BASKET Brno 10:00 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 6:51 0 0 0.0 0 0.0 0/1 0.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 15:00 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 14:58 10 1 50.0 2 33.3 2/2 100.0
30. 10. 2021 skupina B Tygři Brno 38:54 23 8 40.0 1 10.0 4/5 80.0
31. 10. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 27:49 26 6 42.9 4 36.4 2/4 50.0
31. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 17:34 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 skupina B NH Ostrava 32:39 28 8 72.7 1 50.0 9/9 100.0
9. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2021 skupina B GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
20. 11. 2021 skupina B PCE 40:00 23 9 47.4 0 0.0 5/7 71.4
21. 11. 2021 skupina B BVK Holice 40:00 41 14 87.5 2 33.3 7/12 58.3
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník GBA Sojky Pelhřimov 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 9:39 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina B BASKET Brno 28:21 23 7 50.0 2 33.3 3/4 75.0
5. 12. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 36:39 35 11 68.8 3 42.9 4/8 50.0
7. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 24:43 27 4 100.0 6 75.0 1/2 50.0
13. 1. 2022 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 14:53 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 1. 2022 nadstavba B BK Loko Plzeň 40:00 31 10 58.8 2 25.0 5/7 71.4
16. 1. 2022 nadstavba B GBA Lions J. Hradec 38:40 34 9 50.0 3 27.3 7/12 58.3
Celkem 24 546:44 407 119 58.3 34 29.1 67/98 68.4
Průměr 24 22:46 17.0 5.0 58.3 1.4 29.1 2.8/4.1 68.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BVK Holice 2 37:48 38.5 13.0 78.8 1.5 21.4 8.0/12.5 64.0 3.5
Sokol Pražský 3 0:00 24.7 7.7 0.0 2.0 0.0 3.3/4.3 76.9 2.3
Tygři JBC Brno 3 0:00 24.7 7.7 0.0 1.7 0.0 4.3/6.7 65.0 3.3
BCM Orli Prostějov 2 36:36 30.5 10.0 66.7 2.0 26.7 4.5/6.5 69.2 4.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 30.5 10.0 0.0 2.5 0.0 3.0/3.0 100.0 1.5
Sokol Písek 5 20:24 11.6 3.2 45.7 0.8 23.5 2.8/4.6 60.9 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 28.0 12.0 0.0 1.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 27.0 9.0 0.0 2.5 0.0 1.5/4.0 37.5 -
BK Loko Plzeň 3 26:30 17.7 4.7 56.0 1.3 30.8 4.3/5.7 76.5 3.0
BASKET Brno B 4 29:17 12.8 4.3 56.7 1.0 40.0 1.3/1.5 83.3 2.0
PCE 2 34:35 25.0 7.5 48.4 2.0 22.2 4.0/5.0 80.0 4.0
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 24.5 9.5 0.0 1.0 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
Basketpoint F-M 2 0:00 24.5 11.5 0.0 0.5 0.0 0.0/3.5 0.0 1.5
STHAV 2 0:00 24.0 5.0 0.0 3.5 0.0 3.5/5.0 70.0 0.5
Sokol Pražský 2 36:37 23.0 8.0 59.3 1.5 33.3 2.5/3.5 71.4 3.0
USK 2 34:41 22.5 6.5 54.2 2.0 36.4 3.5/6.0 58.3 2.0
Tygři Brno 3 33:05 13.0 4.0 42.9 1.0 25.0 2.0/2.3 85.7 2.3
Tygři Brno 2 0:00 19.5 5.5 0.0 2.0 0.0 2.5/5.0 50.0 1.0
SK Bruntál 2 0:00 19.0 4.5 0.0 1.5 0.0 5.5/8.5 64.7 -
USK Praha 2 0:00 18.5 7.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.5
Basket Opava 2010 2 19:50 18.5 2.5 83.3 4.0 57.1 1.5/2.0 75.0 3.0
GBA Lions J. Hradec 2 24:05 18.0 5.0 50.0 1.5 25.0 3.5/6.0 58.3 2.0
BC Nový Jičín 1 0:00 32.0 15.0 100.0 0.0 0.0 2.0/10.0 20.0 -
BK Loko Plzeň 1 40:00 31.0 10.0 58.8 2.0 25.0 5.0/7.0 71.4 3.0
TJ Šumperk 1 0:00 31.0 9.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
NH Ostrava 2 34:53 15.0 7.0 70.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 2.0
NH Ostrava 1 32:39 28.0 8.0 72.7 1.0 50.0 9.0/9.0 100.0 4.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 26.0 10.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
BA Nymburk 2 33:31 13.0 3.5 43.8 1.5 25.0 1.5/6.0 25.0 4.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 13:54 13.0 3.0 42.9 2.0 36.4 1.0/2.0 50.0 2.5
BASKET Brno 2 19:10 13.0 3.5 46.7 1.5 42.9 1.5/2.0 75.0 4.0
BCM Orli Prostějov 2 22:09 11.5 3.5 46.7 1.5 50.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Tygři Brno 2 19:27 11.5 4.0 40.0 0.5 10.0 2.0/2.5 80.0 1.0
NH Ostrava A 1 0:00 22.0 5.0 0.0 3.0 0.0 3.0/6.0 50.0 2.0
SKB Zlín 1 0:00 19.0 8.0 100.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
Tygři Praha 1 22:42 15.0 4.0 57.1 1.0 100.0 4.0/4.0 100.0 -
Synthesia Pardubice 2 23:44 7.0 2.0 40.0 0.5 11.1 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 15:00 7.0 2.0 66.7 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
SVI 1 17:34 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Nový Jičín 2 8:15 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
Basketbal Olomouc 1 8:42 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
STRABAG Zlín 1 14:53 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0