Štěpán Svoboda

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
NH Ostrava
Výška
194 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
389
Procento vítězství
40.9%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 starší minižáci U13 - předkolo A NH 3 - 0.7 0.3 0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR NH 5 - 1.2 0.4 0 0.4/0.8 50.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina D NH Ostrava 14 - 7.0 3.2 0 0.6/2 28.6 - -
2012/13 žáci U15 - liga skupina B NH Ostrava 5 - 3.8 1.8 0 0.2/1 20.0 - -
2012/13 mladší žáci U14 - extraliga B NH Ostrava 4 - 3.8 1.3 0 1.3/2.3 55.6 - -
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina C NH Ostrava 14 - 8.1 3.6 0 0.8/1.5 52.4 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina D NH Ostrava 14 - 20.3 8.8 0 2.7/5.8 46.9 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. B NH Ostrava 7 - 18.0 6.9 0 4.3/6.7 63.8 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. B NH Ostrava 8 - 18.1 6.9 0.1 4/7.5 53.3 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off NH Ostrava 3 - 11.0 5 0 1/1.3 75.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B Sokol Karviná 14 - 7.4 2.1 0.5 1.6/2.1 73.3 - -
2014/15 žáci U15 - skupina C NH Ostrava 14 - 16.6 5.9 0.2 4.1/6.9 60.4 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga NH Ostrava 14 - 19.5 7.1 0.2 4.6/6.6 68.8 - -
2014/15 žáci U15 - MČR -skupina A NH Ostrava 3 31.7 15.3 5 0.3 4.3/7 61.9 2.3 12.7
2014/15 žáci U15 - MČR o 5.- 8. místo NH Ostrava 2 27.0 13.0 4 0.5 3.5/4 87.5 3.5 15.5
2015/16 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 4 - 13.5 6.3 0.3 0.3/0.5 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část BCM Ostrava 22 - 8.0 3 /3 0.2 1.5/2.6 59.6 1.8 5.1
2015/16 kadeti U17 - play-off BCM Ostrava 3 - 9.3 3 /3 0.3 2.3/3.3 70.0 3.0 5.3
2016/17 muži - Základní část OVA 1 2.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2016/17 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 11 - 15.7 5.5 0.7 2.5/3.8 64.3 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část NH Ostrava 22 27.9 15.5 4.8 /10 1 3/5 60.6 2.3 14.0
2016/17 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 9 - 15.1 4.1 1.2 3.2/4.6 70.7 - -
2016/17 kadeti U17 - play-out NH Ostrava 4 29.8 20.5 5.3 /10.3 1.3 6.3/7.5 83.3 1.3 25.8
2016/17 muži - Play out OVA 3 16.7 6.7 1 /3.3 1 1.7/1.7 100.0 - 2.7
2017/18 muži - skupina C Sokol Karviná 9 - 2.4 0.4 0.4 0.2/0.4 50.0 - -
2017/18 muži - Základní část OVA 8 5.9 0.0 0 /0.3 0 0/0.3 0.0 0.5 -0.5
2017/18 muži - základní část OVA 2 10.0 1.0 0.5 /1.5 0 0/0 0.0 2.0 -3.0
2017/18 junioři U19 - finálová skupina NH Ostrava 10 - 23.8 6.4 2 5/7.2 69.4 - -
2017/18 muži - Skupina A2 OVA 2 14.0 5.5 2 /3 0.5 0/0 0.0 1.0 4.0
2017/18 muži - Play out OVA 4 24.5 3.0 0.8 /1.5 0.3 0.8/1 75.0 2.5 0.8
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ OLM 7 21.4 8.9 2.1 /5 1 1.6/2.9 55.0 1.1 5.6
2018/19 junioři U19 - základní část BCM Orli Prostějov 4 21.8 7.5 2.8 /6.3 0.3 1.3/1.8 71.4 3.8 4.0
2018/19 junioři U19 - skupina C NH Ostrava 9 - 18.1 6.3 0.7 3.4/5.3 64.6 - -
2018/19 muži - Základní část OVA 11 11.0 2.5 0.6 /1.4 0.3 0.4/0.4 100.0 1.5 1.5
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OVA 1 15.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 4.0 -3.0
2018/19 junioři U19 - play-out C NH Ostrava 3 - 17.7 6 1 2.7/3.3 80.0 - -
2018/19 muži - Skupina A2 OVA 6 14.0 4.2 0.8 /1.7 0.8 0/0 0.0 1.3 4.3
2018/19 junioři U19 - play-off BCM Orli Prostějov 5 26.4 14.2 5 /7.8 1 1.2/3.6 33.3 2.8 16.0
2018/19 junioři U19 - Mistrovství ČR BCM Orli Prostějov 2 30.5 8.5 2 /3.5 0.5 3/4.5 66.7 3.5 6.0
2019/20 muži - skupina Východ BC Nový Jičín 12 23.8 9.7 3 /6.1 0.7 1.7/2.4 69.0 2.3 8.3
2019/20 muži - Základní část OVA 18 12.1 1.7 0.6 /1.4 0.1 0.1/0.3 33.3 2.2 -0.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OVA 2 15.5 3.0 1.5 /3 0 0/1.5 0.0 2.5 2.0
2019/20 muži - skupina A2 OVA 3 7.7 2.7 1 /1 0 0.7/1 66.7 2.0 1.7
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo BC Nový Jičín 4 23.3 11.5 3.3 /6.8 1 2/2.5 80.0 1.5 12.5
2020/21 muži - základní část OVA 11 14.6 4.1 1.2 /2.4 0.4 0.6/0.8 77.8 3.0 0.6
2020/21 muži - Skupina A2 OVA 10 22.9 7.5 2.1 /4.5 0.8 0.9/1.7 52.9 2.5 3.5
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 6 29.2 14.2 3.2 /5.3 2.2 1.3/2.3 57.1 2.5 10.3
2021/22 muži - Základní část OVA 7 10.0 2.3 0.7 /0.9 0.1 0.4/0.4 100.0 1.4 0.4
Průměr za kariéru 32.6 8.5 10.3 3.5 0.5 1.9/3.1 232.6 1.9 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 SVI 17. 10. 2021
2B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
3B body 6 Basket Opava 2010 8. 10. 2021
Obranné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 22. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BCM Orli Prostějov 22. 10. 2021
Doskoky celkem 8 BCM Orli Prostějov 22. 10. 2021
Body 24 Basket Opava 2010 8. 10. 2021
Užitečnost 21 Basket Opava 2010 8. 10. 2021
Asistence 4 BASKET Brno U23 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 BC Kolín 18. 3. 2018 2017/18
2B body 16 BC Nový Jičín 5. 10. 2013 2013/14
3B body 6 Sokol Karviná 8. 4. 2017 2016/17
Obranné doskoky 11 BA Nymburk 31. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 8 BA Sparta Praha 1. 4. 2017 2016/17
Doskoky celkem 13 BA Sparta Praha 1. 4. 2017 2016/17
Body 36 Slavoj Litoměřice 10. 1. 2015 2014/15
Užitečnost 30 BA Sparta Praha 7. 1. 2017 2016/17
Asistence 5 DEC 11. 4. 2021 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 41:16 16 5 71.4 2 25.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 27:49 9 1 20.0 2 25.0 1/1 100.0
29. 9. 2021 Základní část NBK 16:23 4 2 100.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část OLO 8:18 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 24:25 10 3 50.0 1 20.0 1/4 25.0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 21:00 24 2 100.0 6 66.7 2/2 100.0
9. 10. 2021 Základní část BRN 1:02 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2021 Základní část HKR 9:23 4 1 100.0 0 0.0 2/2 100.0
16. 10. 2021 Základní část USK 14:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 30:35 10 4 57.1 0 0.0 2/3 66.7
20. 10. 2021 Základní část NBK 11:55 6 1 100.0 1 50.0 1/1 100.0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 29:22 16 4 80.0 2 33.3 2/4 50.0
23. 10. 2021 Základní část JHR 8:15 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 13 244:26 101 24 63.2 14 26.9 11/17 64.7
Průměr 13 18:48 7.8 1.8 63.2 1.1 26.9 0.8/1.3 64.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavia Kroměříž 8 0:00 15.4 4.5 0.0 0.9 0.0 3.8/4.8 78.9 2.3
BA Sparta Praha 4 28:32 23.3 7.5 63.8 0.5 22.2 6.8/9.3 73.0 1.8
SKB Zlín 5 0:00 18.2 6.8 0.0 0.6 0.0 2.8/3.4 82.4 1.6
BK Hladnov 5 0:00 16.2 6.0 0.0 0.2 0.0 3.6/5.2 69.2 2.6
BC Nový Jičín 4 0:00 20.0 9.8 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5
BC Nový Jičín 6 0:00 12.5 4.0 0.0 0.7 0.0 2.5/4.5 55.6 2.3
Slavoj Litoměřice 3 0:00 24.3 8.3 0.0 0.7 0.0 5.7/8.3 68.0 2.7
BK Loko Plzeň 5 14:55 13.2 3.8 59.4 1.0 31.3 2.6/3.4 76.5 2.4
Slavoj Litoměřice 5 21:01 13.2 3.8 54.3 0.6 33.3 3.8/6.6 57.6 2.2
Královští Sokoli 4 0:00 16.3 6.8 0.0 0.0 0.0 2.8/5.0 55.0 1.3
USK Praha 3 0:00 20.0 7.7 0.0 0.0 0.0 4.7/8.3 56.0 1.0
BC Nový Jičín 4 0:00 14.8 6.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.8
TOROLA Snakes Ostrava 4 0:00 14.8 5.5 0.0 0.3 0.0 3.0/6.8 44.4 1.8
Jiskra Kyjov 4 0:00 14.3 4.3 0.0 0.5 0.0 4.3/6.0 70.8 2.8
Sokol Pražský 4 17:48 14.0 4.5 52.9 1.3 41.7 1.3/2.0 62.5 2.5
Královští Sokoli 2 0:00 27.0 7.5 0.0 3.0 0.0 3.0/8.0 37.5 3.0
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 13.5 5.0 0.0 0.0 0.0 3.5/5.3 66.7 1.8
SKB Zlín 2 0:00 27.0 13.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.5 22.2 3.0
Slavia Kroměříž 4 0:00 12.8 5.5 0.0 0.0 0.0 1.8/2.8 63.6 1.0
Sokol Karviná 2 0:00 24.5 6.0 0.0 3.0 0.0 3.5/5.5 63.6 2.0
BCM Orli Prostějov 4 27:06 12.0 3.5 50.0 0.8 25.0 2.8/4.5 61.1 2.8
Sokol Písek 4 13:43 11.8 3.8 60.0 0.3 33.3 3.5/6.3 56.0 2.0
Královští Sokoli 2 0:00 23.0 8.5 0.0 0.5 0.0 4.5/9.0 50.0 3.0
BC Vysočina 3 27:03 15.3 3.3 50.0 2.7 42.1 0.7/2.0 33.3 2.0
USK 12 13:41 3.8 1.1 65.0 0.4 29.4 0.3/0.8 44.4 1.9
DEC 9 11:30 4.7 1.3 63.2 0.7 33.3 0.0/0.0 0.0 2.1
Basket Opava 2010 4 20:49 9.8 1.5 66.7 1.8 38.9 1.5/2.5 60.0 2.5
HKR 12 11:02 3.1 1.0 44.4 0.2 16.7 0.6/0.8 70.0 1.9
Snakes Ostrava 2 27:38 18.0 6.5 54.2 0.5 33.3 3.5/4.0 87.5 1.0
USK 4 13:17 8.8 3.3 43.3 0.5 25.0 0.8/1.8 42.9 1.5
BK Snakes Ostrava 4 0:00 8.8 3.5 0.0 0.0 0.0 1.8/4.3 41.2 0.8
SLUNETA Ústí n. L. 2 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/5.5 90.9 2.5
Lokomotiva Plzeň 3 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.3
Synthesia Pardubice 4 7:55 8.0 2.5 55.6 0.3 25.0 2.3/2.5 90.0 2.3
Sokol Žižkov 2 0:00 16.0 4.5 0.0 2.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 16.0 5.5 0.0 0.0 0.0 5.0/7.5 66.7 3.0
BC Vysočina 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 4.0
BK Pardubice 3 0:00 10.3 3.7 0.0 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
VYS 2 20:11 15.5 4.0 50.0 1.5 42.9 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 0:00 15.0 5.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.5
BC Nový Jičín 2 31:37 15.0 4.0 57.1 1.5 33.3 2.5/3.5 71.4 1.5
BK Opava 2 0:00 14.5 5.0 0.0 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 3.0
BK Pelhřimov 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/8.5 47.1 4.0
SVI 7 18:40 4.1 1.6 47.8 0.1 7.1 0.6/1.6 36.4 2.0
BK Opava 2 0:00 14.0 4.0 0.0 0.0 0.0 6.0/10.5 57.1 2.0
Synthesia Pardubice 3 28:15 8.3 2.7 44.4 0.7 20.0 1.0/1.7 60.0 1.3
OLO 7 14:10 3.4 1.1 66.7 0.3 16.7 0.3/0.4 66.7 2.0
KOL 13 9:20 1.8 0.5 53.8 0.2 30.0 0.1/0.1 100.0 0.8
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 3 0:00 8.0 3.7 122.2 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 1.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 21.0 10.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NBK 9 9:49 2.3 0.8 46.7 0.2 22.2 0.1/0.1 100.0 2.1
BK Opava B 2 22:33 9.5 4.0 57.1 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
LJH 6 10:43 3.2 0.8 38.5 0.3 28.6 0.5/0.5 100.0 0.3
Sokol Pražský 1 0:00 18.0 7.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 3.0
Basketbal Olomouc 2 19:30 9.0 3.0 46.2 0.5 33.3 1.5/2.5 60.0 2.5
Tesla Pardubice 1 0:00 17.0 7.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SNAK A 3 15:22 5.3 2.0 50.0 0.3 14.3 0.3/1.3 25.0 0.7
OPA 6 10:57 2.5 0.2 50.0 0.5 37.5 0.7/1.0 66.7 1.3
BK Opava 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 13.0 3.0 0.0 1.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
SKB Zlín 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
PCE 6 11:29 1.8 0.5 25.0 0.2 25.0 0.3/0.5 66.7 1.0
BK Opava 1 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
BC Vysočina 1 0:00 10.0 1.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol Písek 1 29:55 10.0 1.0 25.0 1.0 25.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
SAM BŠM Brno 1 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BASKET Brno U23 1 27:49 9.0 1.0 20.0 2.0 25.0 1.0/1.0 100.0 4.0
BRN 14 4:52 0.5 0.1 16.7 0.1 12.5 0.1/0.1 100.0 1.1
USK 1 20:10 6.0 2.0 22.2 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
PLZ 1 25:00 6.0 3.0 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 1 23:25 6.0 3.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
UNL 6 14:18 0.8 0.2 20.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 2.0
Lions J. Hradec 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BCM Orli Prostějov 2 16:01 2.0 1.0 28.6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Vividbooks Pardub 2 0:00 1.0 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Renocar Podolí 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
TJ Šumperk 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
ŠSK Sla U13 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KK Val. Meziříčí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -