Johan Haiblík

Národnost
CZE
Ročník narození
2000 - 21 let
Aktuální klub
SLUNETA Ústí nad Labem
Výška
205 cm
Pozice
Křídlo/Pivot

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
428
Procento vítězství
56.5%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 4.2 1.4 /1.4 0.1 0.9/1.8 52.0 2.8 0.6
2011/12 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 4 - 6.3 2.8 /2.8 0 0.8/1.5 50.0 4.0 1.5
2012/13 žáci U15 - divize A Kondoři Liberec 10 - 10.8 3.7 0.3 2.5/4.5 55.6 - -
2012/13 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 12 - 8.6 3.7 0.1 1/3 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - divize A finale Kondoři Liberec 4 - 8.3 3.3 0.3 1/1.8 57.1 - -
2012/13 mladší žáci U14 - liga A Kondoři Liberec 8 - 9.1 3.8 0 1.6/2.6 61.9 - -
2012/13 starší minižáci U13 - kvalicikace o MČR MČR 6 - 9.0 3.8 0.3 0.3/1 33.3 - -
2012/13 starší minižáci U13 - předkolo A MČR 3 - 6.0 2.3 0.3 0.3/1.3 25.0 - -
2012/13 starší minižáci U13 - MČR skupina A MČR 3 10.0 5.7 1.7 0 2.3/4 58.3 3.7 -3.0
2012/13 starší minižáci U13 - MČR o pořadí MČR 2 14.0 6.0 2 0 2/4.5 44.4 4.5 -2.5
2013/14 žáci U15 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 12 - 7.1 2.2 0.5 1.3/2.2 57.7 - -
2013/14 mladší žáci U14 - zákl. skupina B Kondoři Liberec 10 - 13.4 4.9 0.4 2.4/4.3 55.8 - -
2013/14 žáci U15 - liga sk. A Kondoři Liberec 10 - 7.2 2.7 0.2 1.2/2 60.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - extraliga sk. A Kondoři Liberec 8 - 10.6 4.1 0.3 1.6/3.4 48.1 - -
2013/14 mladší žáci U14 - play-off Kondoři Liberec 2 - 8.5 2.5 0.5 2/2.5 80.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR sk. A Kondoři Liberec 3 22.3 8.0 2.3 0 3.3/4.7 71.4 2.7 8.0
2013/14 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo Kondoři Liberec 2 18.0 5.5 1.5 0 2.5/4 62.5 3.0 1.5
2014/15 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 9.7 2.5 1.4 0.7/0.9 75.0 - -
2014/15 žáci U15 - skupina B Kondoři Liberec 14 - 14.6 4.9 0.9 2.4/3.4 68.8 - -
2014/15 žáci U15 - extraliga Kondoři Liberec 14 - 12.1 2.4 1.8 1.9/2.7 68.4 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off A Kondoři Liberec 3 - 11.0 1 2.7 1/1 100.0 - -
2014/15 žáci U15 - MČR-skupina B Kondoři Liberec 3 29.7 8.0 1.7 1.3 0.7/2 33.3 3.0 7.3
2014/15 žáci U15 - MČR o 1.- 4. místo Kondoři Liberec 2 27.0 9.0 3.5 0 2/3 66.7 3.5 7.0
2015/16 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 3 - 8.0 2.3 1 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 3 - 13.0 1.3 /1.3 2.3 3.3/4.3 76.9 1.3 10.7
2015/16 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 22 - 19.4 4.7 2.7 1.8/2.7 67.8 - -
2015/16 kadeti U17 - play-out Sokol Pražský 4 - 11.5 3.3 /3.3 1.5 0.5/1.5 33.3 2.5 8.0
2015/16 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 - 9.0 2.3 0.7 2.3/2.7 87.5 - -
2016/17 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 17.5 5.5 1.5 2/3 66.7 - -
2016/17 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 21.0 4 3.5 2.5/4.5 55.6 - -
2016/17 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 22 33.7 18.6 3.7 /7.9 2.4 4/5.8 68.5 2.6 19.3
2016/17 kadeti U17 - play-off Kondoři Liberec 3 34.3 17.0 3 /6.3 2.3 4/7 57.1 2.7 14.3
2017/18 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 29.0 14.5 2.9 /6.5 1.9 2.9/4.1 70.3 3.2 17.7
2017/18 junioři U19 - play-out Kondoři Liberec 6 29.2 16.0 2.7 /6.7 2.3 3.7/5.7 64.7 3.5 22.5
2018/19 muži - skupina B BK Kondoři Liberec 21 - 20.9 4.4 2.8 3.8/5.7 66.4 - -
2018/19 junioři U19 - základní část Kondoři Liberec 22 30.7 19.6 4.6 /9.2 2 4.3/6.9 62.3 2.7 27.3
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník BK Kondoři Liberec 2 - 16.0 3.5 /3.5 2 3/6 50.0 3.5 9.5
2018/19 muži - play-off B BK Kondoři Liberec 4 - 17.5 4.8 1.5 3.5/6.5 53.8 - -
2018/19 junioři U19 - play-off Kondoři Liberec 3 30.3 17.0 4 /12 2 3/4.3 69.2 3.7 15.0
2018/19 muži - play-off - 3. kolo BK Kondoři Liberec 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ Slavoj Litoměřice 18 20.3 7.8 2.1 /4.3 0.7 1.6/2.9 54.7 1.8 10.8
2019/20 muži - Základní část UNL 9 6.4 0.6 0.1 /0.9 0.1 0/0.2 0.0 1.3 -2.1
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Slavoj Litoměřice 1 - 8.0 1 /1 2 0/0 0.0 3.0 5.0
2019/20 muži - skupina A1 UNL 2 7.0 2.5 0.5 /0.5 0.5 0/0 0.0 1.5 2.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo Slavoj Litoměřice 6 21.7 10.5 3.8 /5.7 0.7 0.8/2.2 38.5 1.8 12.2
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 2 21.5 7.0 1.5 /2.5 1 1/2 50.0 1.0 7.0
2020/21 muži - základní část UNL 16 6.9 1.0 0.3 /0.8 0.1 0.3/0.6 55.6 1.8 -0.4
2020/21 muži - Skupina A2 UNL 5 4.6 0.4 0 /0.6 0 0.4/0.4 100.0 0.6 0.6
2020/21 muži - Předkolo PO UNL 2 10.0 2.0 0.5 /1 0 1/1 100.0 3.5 -2.0
2020/21 muži - Play off UNL 3 12.7 2.3 0.7 /1.7 0.3 0/0 0.0 2.0 0.3
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 9 21.7 10.7 2.3 /5.2 1.2 2.3/4.3 53.8 2.6 11.7
2021/22 muži - Základní část UNL 8 10.6 2.4 0.8 /1.8 0.3 0.1/0.5 25.0 2.1 0.5
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Slavoj Litoměřice 1 32.0 23.0 7 2 3/7 42.9 1.0 26.0
Průměr za kariéru 36.2 9.7 11.4 3.0 1.2 2.0/3.2 262.7 2.7 5.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 PLZ 5. 11. 2021
2B body 7 PLZ 23. 11. 2021
3B body 3 GBA Sojky Pelhřimov 10. 10. 2021
Obranné doskoky 8 PLZ 5. 11. 2021
Útočné doskoky 3 Basketbal Polabí 26. 11. 2021
Doskoky celkem 10 Basketbal Polabí 26. 11. 2021
Body 23 PLZ 23. 11. 2021
Užitečnost 28 PLZ 5. 11. 2021
Asistence 3 GBA Sojky Pelhřimov 10. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BK Loko Plzeň 28. 10. 2018 2018/19
2B body 10 BC Kolín 5. 10. 2013 2013/14
3B body 8 Sokol Žižkov C 27. 9. 2015 2015/16
Obranné doskoky 19 PCE 21. 1. 2018 2017/18
Útočné doskoky 9 BA Nymburk 17. 3. 2019 2018/19
Doskoky celkem 28 BA Nymburk 17. 3. 2019 2018/19
Body 40 PCE 21. 1. 2018 2017/18
Užitečnost 63 BA Nymburk 17. 3. 2019 2018/19
Asistence 9 BK Loko Plzeň 16. 2. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 Základní část HKR 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 Základní část USK 3:38 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 17:54 5 1 33.3 1 50.0 0/2 0.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 11:24 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část JHR 14:41 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část NBK 8:25 4 2 66.7 0 0.0 0/2 0.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 23:22 15 3 37.5 3 75.0 0/2 0.0
13. 10. 2021 Základní část KOL 3:37 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 19:33 13 4 66.7 1 100.0 2/4 50.0
17. 10. 2021 Základní část OLO 9:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část OPA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
27. 10. 2021 Základní část DEC 4:35 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 33:01 20 4 66.7 2 40.0 6/10 60.0
13. 11. 2021 Základní část OVA 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 24:52 8 2 28.6 0 0.0 4/7 57.1
17. 11. 2021 Základní část PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 11. 2021 Základní část USK 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník PLZ 0:00 23 7 0.0 2 0.0 3/7 42.9
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 26:35 18 4 50.0 2 50.0 4/4 100.0
30. 11. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 22:21 10 2 100.0 1 100.0 3/8 37.5
2. 12. 2021 Základní část PCE 23:44 6 1 100.0 1 50.0 1/2 50.0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 16:00 4 1 25.0 0 0.0 2/2 100.0
5. 12. 2021 Základní část JHR 16:49 5 1 33.3 1 100.0 0/0 0
Celkem 24 280:16 138 34 55.7 15 45.5 25/50 50.0
Průměr 24 11:40 5.8 1.4 55.7 0.6 45.5 1.0/2.1 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Loko Plzeň 6 29:21 20.3 4.0 50.0 2.5 34.9 4.8/8.5 56.9 3.3
USK 7 30:56 17.3 4.3 40.0 2.0 31.8 2.7/4.1 65.5 3.0
USK 6 28:05 17.3 2.7 55.2 2.8 37.0 3.5/5.3 65.6 2.8
PCE 4 34:33 25.3 3.8 42.9 3.5 37.8 7.3/11.0 65.9 3.3
Sokol Vyšehrad 7 0:00 13.4 2.4 0.0 2.6 0.0 0.9/1.1 75.0 2.6
Sokol pražský 6 30:45 15.0 2.8 44.7 1.8 25.6 3.8/4.8 79.3 4.5
BK Ústí n. L. 10 0:00 8.3 2.9 0.0 0.1 0.0 2.2/3.2 68.8 3.4
Slavoj Litoměřice 7 0:00 11.7 3.7 0.0 1.3 0.0 0.4/1.1 37.5 2.7
BK NAPOS Vysoká n.L. 5 0:00 16.2 4.4 2.200.0 1.6 800.0 2.6/4.8 54.2 3.4
Snakes Ostrava 4 30:10 20.0 5.8 60.5 1.8 29.2 3.3/5.0 65.0 2.8
Slavoj Litoměřice 6 27:01 13.0 2.8 47.2 1.5 34.6 2.8/3.8 73.9 2.8
BA LYNX Liberec 4 0:00 19.0 4.5 0.0 1.8 0.0 4.8/7.8 61.3 2.8
Válečníci Děčín 4 0:00 18.8 5.3 0.0 2.3 0.0 1.5/1.8 85.7 3.0
BK Loko Plzeň 4 15:14 17.8 2.8 61.1 3.8 51.7 1.0/2.8 36.4 2.3
Sokol Písek 4 30:10 17.3 2.8 42.3 3.5 46.7 1.3/2.0 62.5 2.3
Sokol Žižkov C 4 0:00 17.0 3.0 0.0 3.5 0.0 0.5/1.5 33.3 3.0
BCM Orli Prostějov 4 32:08 16.8 3.8 39.5 2.5 29.4 1.8/3.3 53.8 2.5
PLZ 4 19:56 16.8 4.8 90.5 1.5 50.0 2.8/5.8 47.8 2.8
Tigers Č. Budějovice 4 0:00 16.5 5.0 0.0 1.5 0.0 2.0/2.3 88.9 3.3
Sluneta Ústí n. L. 5 0:00 12.4 3.4 0.0 1.6 0.0 0.8/1.8 44.4 2.4
Sokol Pražský 5 0:00 11.6 3.4 0.0 0.8 0.0 2.4/3.8 63.2 4.0
SAM Brno 4 27:05 14.3 2.8 57.9 1.3 25.0 5.0/7.8 64.5 2.5
BK Vlci Žďár 2 0:00 28.0 4.5 0.0 3.5 0.0 8.5/10.5 81.0 3.5
BK Klatovy 4 0:00 13.8 5.0 0.0 0.5 0.0 2.3/3.5 64.3 2.0
BCM Orli Prostějov 2 37:07 27.0 6.0 52.2 3.0 40.0 6.0/8.0 75.0 3.5
USK Praha 7 0:00 7.7 2.7 633.3 0.1 0.0 1.9/3.7 50.0 2.9
Lions J. Hradec 2 0:00 26.5 6.0 0.0 2.5 0.0 7.0/8.5 82.4 2.5
BK Klatovy 5 0:00 10.2 4.0 1.000.0 0.0 0.0 2.2/3.6 61.1 3.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 23.0 5.5 0.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 3.0
Sokol Pražský 6 0:00 7.7 2.8 1.700.0 0.2 0.0 1.5/3.0 50.0 3.7
USK Praha 5 0:00 8.6 2.2 0.0 0.8 0.0 1.8/2.2 81.8 3.4
Tesla Pardubice 2 0:00 21.0 3.0 0.0 3.5 0.0 4.5/8.0 56.3 3.5
BC Kolín 2 0:00 21.0 8.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.5 72.7 1.0
Basketbal Polabí 4 21:08 10.5 2.5 55.6 1.3 35.7 1.8/2.5 70.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 4 0:00 10.5 4.5 0.0 0.3 0.0 0.8/1.8 42.9 3.0
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 20.5 7.0 0.0 1.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Slavoj Litoměřice 3 24:30 13.7 2.7 53.3 1.3 26.7 4.3/7.3 59.1 2.7
Bra 2 0:00 20.0 2.5 0.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 1.0
BK Sokolov 4 0:00 10.0 3.5 0.0 0.8 0.0 0.8/1.3 60.0 3.3
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 20.0 7.5 0.0 1.0 0.0 2.0/6.5 30.8 3.5
Sokol Pražský 2 38:05 19.5 6.0 63.2 2.0 23.5 1.5/2.5 60.0 2.5
BA Sparta Praha 2 28:18 18.5 5.0 45.5 1.0 22.2 5.5/8.0 68.8 1.0
BVK Holice 2 0:00 18.5 5.0 0.0 1.5 0.0 4.0/6.5 61.5 3.5
Synthesia Pardubice 2 37:09 18.0 4.5 56.3 1.5 16.7 4.5/5.0 90.0 3.0
Sokol Písek 2 30:59 17.5 3.0 28.6 2.0 21.1 5.5/6.5 84.6 1.0
Lokomotiva Plzeň 5 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 3.2
Snakes Ostrava 2 35:09 16.5 3.5 46.7 1.5 18.8 5.0/9.0 55.6 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.0
NH Ostrava 2 34:35 16.0 3.5 43.8 2.0 30.8 3.0/4.5 66.7 3.5
BK Děčín 4 0:00 8.0 3.5 280.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
BC Kolín 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.0 0.0 3.0/4.5 66.7 1.5
VYS 3 22:27 10.3 3.3 50.0 0.7 22.2 1.7/2.7 62.5 1.0
BC Vysočina 2 26:07 15.0 7.0 77.8 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.0 1.5 0.0 0.8 0.0 1.8/3.8 46.7 3.5
SAM BŠM Brno 3 0:00 9.0 2.3 0.0 0.7 0.0 2.3/2.7 87.5 2.7
BK Pelhřimov 2 0:00 13.0 2.0 0.0 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 4.5
JHR 4 16:42 6.5 1.3 50.0 1.0 33.3 1.0/2.0 50.0 2.8
NBK 9 12:49 2.9 0.8 36.8 0.4 22.2 0.0/0.3 0.0 2.4
BK Opava B 2 22:03 13.0 3.5 70.0 1.5 42.9 1.5/3.0 50.0 1.0
Sršni Sokol Písek 5 0:00 5.0 2.0 250.0 0.0 0.0 1.0/2.4 41.7 2.6
BK Č. Brod 2 0:00 12.5 2.5 0.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Benešov 2 0:00 12.5 2.0 0.0 2.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.5
GBA Sojky Pelhřimov 2 21:33 12.0 2.5 41.7 2.0 50.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Loko Trutnov "B" 3 0:00 7.7 3.3 0.0 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0 1.7
BK Levharti Chomutov 3 7:27 7.7 1.7 100.0 1.0 100.0 1.3/4.0 33.3 3.3
Královští Sokoli 2 0:00 11.5 4.5 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Slavoj BK Litoměřice B 1 0:00 22.0 6.0 100.0 3.0 100.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Písek 2 22:50 9.5 2.0 66.7 0.5 16.7 4.0/5.5 72.7 1.0
SP BASKET 3 25:50 6.3 2.3 36.8 0.0 0.0 1.7/4.0 41.7 2.7
Sokol Vyšehrad 3 0:00 6.3 2.3 175.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.3
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Sokol Písek 3 0:00 6.0 2.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 2.3
VYS 2 0:00 9.0 1.0 0.0 2.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 8.5 2.5 0.0 0.5 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
Sokol BK Chrudim 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
USK Praha B 2 17:52 7.0 1.0 25.0 1.5 60.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Jiskra Domažlice 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
SK Slavia Praha 3 16:54 4.0 0.7 25.0 0.7 33.3 0.7/0.7 100.0 2.7
USK 9 2:37 1.1 0.2 50.0 0.1 33.3 0.3/0.3 100.0 0.4
Sokol Žižkov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lions J. Hradec 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.5
SVI 7 7:26 1.3 0.3 50.0 0.0 0.0 0.7/1.1 62.5 1.9
PCE 7 3:39 1.1 0.3 100.0 0.1 50.0 0.1/0.3 50.0 0.7
BK Klatovy 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 4.0
BK Pardubice 2 16:39 3.5 1.0 33.3 0.5 12.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Loko Plzeň 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Slavoj Č. Brod 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 5.0
Sršni Písek 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
OLO 5 3:43 0.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.8
Sokol Josefov 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OVA 8 4:06 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Opava 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
OPA 7 2:17 0.3 0.1 50.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.7
KOL 5 4:16 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.2
DEC 6 1:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HKR 5 1:33 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
BRN 4 1:41 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5

články