BASKET Brno U23

Kategorie
Muži
Soutěž
1. liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 21. 6. 2021
Jan Kozina
jan.kozina1@gmail.com
722 964 641

Trenér

od: 6. 9. 2021
Luboš Bartoň
lubosbarton@hotmail.com

Asistent trenéra

od: 6. 9. 2021
Martin Vyroubal
m.vyroubal7@gmail.com

Technický zápis

od: 13. 9. 2021
Adéla Hráčková
adela.hrackova@seznam.cz
737 104 644

Adresa

BASKET BRNO, z.s.
Vodova
612 00 Brno-Královo Pole

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matěj Dáňa K 2003 190 18
Lukáš Olbort 2004 189 17
Ondřej Husták P 2003 211 17
Jonáš Musil K 2002 196 18
Vítězslav Rygl K/P 2002 196 19
Jaroslav Kubín P 2000 205 21
Adam Lukeš 2004 191 17
Adam Husták P 2003 208 17
Alexandr Michal 2003 182 18
Marek Půlpán 2004 191 17
Šimon Svoboda K/P 2004 201 17
Michal Šulc 1999 195 22
Tomáš Houzar 2002 189 19
Petr Křivánek R/K 2003 193 18
Jakub Nečas K 2004 201 17
Matěj Rychtecký 2004 195 17
Jan Strašák 1998 190 23
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
20 1. liga (muži) Domácí 10. 10. 2021 SNAK A 94:84 28 /18 60.9% 7 /19 26.9% 17/7 70.8% 19 40 59 18 5 23 24 23
11 1. liga (muži) Domácí 3. 10. 2021 BK VIVIDBOOKS Pardubice 87:76 16 /13 55.2% 14 /16 46.7% 13/8 61.9% 11 30 41 21 7 20 22 21
10 1. liga (muži) Hosté 24. 9. 2021 BC Nový Jičín 104:97 20 /17 54.1% 16 /19 45.7% 9/9 50% 14 26 40 22 5 12 20 24
2 1. liga (muži) Domácí 15. 9. 2021 STRABAG Zlín 98:74 21 /17 55.3% 16 /32 33.3% 8/7 53.3% 19 37 56 23 11 11 13 21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 15. 9. 2021
19:00
BASKET Brno U23
STRABAG Zlín
98
74
24
17
47
36
69
47
skupina VÝCHOD Review
2. kolo 24. 9. 2021
19:00
BC Nový Jičín
BASKET Brno U23
104
97
27
13
57
40
79
69
skupina VÝCHOD Review
3. kolo 3. 10. 2021
16:00
BASKET Brno U23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
87
76
28
15
45
43
68
57
skupina VÝCHOD Review
4. kolo 10. 10. 2021
16:00
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
94
84
27
20
54
42
78
73
skupina VÝCHOD Review
6. kolo 24. 10. 2021
15:00
BASKET Brno U23
Tuři Svitavy
skupina VÝCHOD Preview
7. kolo 29. 10. 2021
18:00
BCM Orli Prostějov
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
8. kolo 7. 11. 2021
16:00
BASKET Brno U23
BC Vysočina
skupina VÝCHOD Preview
9. kolo 12. 11. 2021
19:00
Basketbal Olomouc
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
5. kolo 14. 11. 2021
16:00
Basket Opava 2010
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
10. kolo 19. 11. 2021
00:00
STRABAG Zlín
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
11. kolo 28. 11. 2021
16:00
BASKET Brno U23
BC Nový Jičín
skupina VÝCHOD Preview
12. kolo 3. 12. 2021
20:00
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
13. kolo 12. 12. 2021
17:00
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
14. kolo 19. 12. 2021
16:00
BASKET Brno U23
Basket Opava 2010
skupina VÝCHOD Preview
15. kolo 9. 1. 2022
16:00
Tuři Svitavy
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
16. kolo 16. 1. 2022
16:00
BASKET Brno U23
BCM Orli Prostějov
skupina VÝCHOD Preview
17. kolo 23. 1. 2022
15:30
BC Vysočina
BASKET Brno U23
skupina VÝCHOD Preview
18. kolo 30. 1. 2022
16:00
BASKET Brno U23
Basketbal Olomouc
skupina VÝCHOD Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů