Jan Strašák

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 24 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
276
Procento vítězství
52.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 6 - 4.3 2 0 0.3/1.5 22.2 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out B SAM BŠM Brno 2 - 6.0 3 0 0/3 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 13 - 12.2 5 0.2 1.5/2.7 54.3 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B SAM BŠM Brno 2 - 14.5 7 0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 8.6 3.2 0.4 1/1.4 71.4 - -
2015/16 muži - skupina C SK Žabovřesky 6 - 4.7 1.8 0 1/2 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 20 - 11.9 4.6 0.4 1.6/3 52.5 - -
2015/16 junioři U19 - play-off B SAM BŠM Brno 2 - 8.0 2.5 0.5 1.5/2 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 15.0 6 0.4 1.8/2 90.0 - -
2016/17 muži - skupina C SK Žabovřesky 19 - 13.3 4.4 1.1 1.4/2.3 60.5 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 20 18.7 8.4 2.8 /6.1 0.6 1.2/2.4 51.1 2.2 8.4
2016/17 muži - základní část SK Žabovřesky 1 - 13.0 6 /6 0 1/2 50.0 2.0 10.0
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 3 27.3 13.7 4 /7.3 1 2.7/4.7 57.1 3.7 10.3
2017/18 muži - skupina C SA Brno 20 - 14.3 4.1 1.3 2.2/3.8 56.6 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 15 12.9 5.0 1.5 /3.2 0.4 0.7/1.1 68.8 1.5 4.1
2018/19 muži - skupina C SA Brno 21 - 13.4 3.8 1.1 2.4/3.6 66.7 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 7 19.9 7.9 2 /4.3 0.9 1.3/2.1 60.0 0.4 7.9
2018/19 muži - play-off C SA Brno 4 - 9.5 3 0.5 2/2.8 72.7 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 3 - 14.3 5 0.7 2.3/3.7 63.6 - -
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 19 - 16.0 4.7 1.2 3/4.7 64.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 17 16.4 7.8 1.9 /3.9 0.6 2.3/2.8 81.3 2.5 6.2
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA IMA Brno 1 - 23.0 7 /7 1 6/8 75.0 3.0 18.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 5 13.4 5.8 2 /3.2 0.4 0.6/1.2 50.0 1.6 5.6
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 11.5 12.0 3.5 /6 1.5 0.5/1 50.0 3.0 5.5
2020/21 muži - skupina C SA Brno 4 - 11.3 2.5 1.3 2.5/2.5 100.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 14 15.3 7.5 2.4 /3.3 0.7 0.5/1.2 41.2 1.0 8.9
2021/22 muži - skupina C BASKET Brno B 19 - 12.6 3.9 0.7 2.8/3.7 75.7 - -
2021/22 muži - skupina D 7.-12. místo BASKET Brno U23 6 23.8 10.8 3.5 /5.5 0.8 1.3/2.5 53.3 2.8 9.7
2021/22 muži - play-off C BASKET Brno B 4 - 15.0 4 1.8 1.8/2.8 63.6 - -
2021/22 muži - play-off BASKET Brno U23 3 27.0 8.3 2 /4.3 1 1.3/1.3 100.0 3.7 4.3
2021/22 muži - play-off 3. kolo BASKET Brno B 2 - 17.5 4 2 3.5/5.5 63.6 - -
Průměr za kariéru 30.0 5.9 11.0 3.5 0.7 1.7/2.8 210.0 2.3 2.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 11 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 11. 12. 2021
2B body 10 BCM Orli Prostějov 16. 1. 2022
3B body 3 KK Val. Meziříčí 9. 4. 2022
Obranné doskoky 5 SLP 27. 3. 2022
Útočné doskoky 12 SNAK A 10. 10. 2021
Doskoky celkem 16 SNAK A 10. 10. 2021
Body 28 BCM Orli Prostějov 16. 1. 2022
Užitečnost 35 BCM Orli Prostějov 16. 1. 2022
Asistence 3 SP BASKET 4. 3. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 11 Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 11. 12. 2021 2021/22
2B body 10 BK Opava 22. 11. 2014 2014/15
3B body 6 KK Val. Meziříčí 10. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 BC Vysočina 15. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 12 SNAK A 10. 10. 2021 2021/22
Doskoky celkem 16 SNAK A 10. 10. 2021 2021/22
Body 34 OLM 19. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 35 BCM Orli Prostějov 16. 1. 2022 2021/22
Asistence 4 SP BASKET 30. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 18:39 16 4 100.0 2 28.6 2/4 50.0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 11:52 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
25. 9. 2021 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 14 4 0.0 0 0.0 6/7 85.7
26. 9. 2021 skupina C OLM 0:00 20 6 0.0 2 0.0 2/3 66.7
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 10:27 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 26:04 14 5 71.4 1 100.0 1/5 20.0
9. 10. 2021 skupina C NH Ostrava B 0:00 8 1 0.0 0 0.0 6/7 85.7
24. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 9:45 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 2 1 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 16 6 0.0 1 0.0 1/2 50.0
7. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Vysočina 9:55 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 9:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 11:23 6 3 100.0 0 0.0 0/1 0.0
13. 11. 2021 skupina C SK Žabovřesky 0:00 21 5 0.0 2 0.0 5/6 83.3
14. 11. 2021 skupina C Renocar Podolí 0:00 8 4 0.0 0 0.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 21:58 14 3 75.0 2 50.0 2/4 50.0
27. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 8 1 0.0 1 0.0 3/5 60.0
3. 12. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 18:15 5 1 50.0 1 25.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 15:43 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 4 1 0.0 0 0.0 2/2 100.0
11. 12. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 27 5 0.0 2 0.0 11/13 84.6
19. 12. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 13:43 7 2 66.7 1 50.0 0/0 0
7. 1. 2022 skupina VÝCHOD BC Vysočina 13:46 5 1 100.0 1 33.3 0/0 0
8. 1. 2022 skupina C OLM 0:00 10 3 0.0 1 0.0 1/1 100.0
9. 1. 2022 skupina C KK Val. Meziříčí 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/2 50.0
16. 1. 2022 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 22:58 28 10 90.9 2 50.0 2/3 66.7
30. 1. 2022 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
5. 2. 2022 skupina C TJ Šumperk 0:00 7 2 0.0 0 0.0 3/4 75.0
6. 2. 2022 skupina C BK Opava B 0:00 15 6 0.0 0 0.0 3/6 50.0
11. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo SP BASKET 23:37 13 4 80.0 1 33.3 2/4 50.0
18. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo BK Levharti Chomutov 32:01 9 1 50.0 2 28.6 1/2 50.0
19. 2. 2022 skupina C Renocar Podolí 0:00 11 3 0.0 1 0.0 2/4 50.0
20. 2. 2022 skupina C SK Žabovřesky 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/1 100.0
27. 2. 2022 skupina D 7.-12. místo USK Praha B 31:52 21 8 66.7 0 0.0 5/9 55.6
4. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo SP BASKET 20:43 9 3 75.0 1 50.0 0/0 0
3. 3. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 6 3 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo BK Levharti Chomutov 19:48 11 4 57.1 1 33.3 0/0 0
12. 3. 2022 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 9 3 0.0 0 0.0 3/4 75.0
13. 3. 2022 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 21 9 0.0 0 0.0 3/3 100.0
20. 3. 2022 skupina D 7.-12. místo USK Praha B 15:09 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
25. 3. 2022 play-off SLP 21:37 6 3 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 3. 2022 play-off SLP 24:58 12 1 20.0 2 33.3 4/4 100.0
24. 3. 2022 play-off C Renocar Podolí 0:00 12 4 0.0 1 0.0 1/1 100.0
26. 3. 2022 play-off C Renocar Podolí 0:00 12 3 0.0 1 0.0 3/5 60.0
30. 3. 2022 play-off SLP 33:58 7 2 40.0 1 16.7 0/0 0
9. 4. 2022 play-off C KK Val. Meziříčí 0:00 24 7 0.0 3 0.0 1/3 33.3
10. 4. 2022 play-off C KK Val. Meziříčí 0:00 12 2 0.0 2 0.0 2/2 100.0
30. 4. 2022 play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 17 5 0.0 2 0.0 1/4 25.0
1. 5. 2022 play-off 3. kolo BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 18 3 0.0 2 0.0 6/7 85.7
Celkem 49 437:18 530 159 172.8 42 56.0 86/128 67.2
Průměr 49 8:55 10.8 3.2 172.8 0.9 56.0 1.8/2.6 67.2
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
KK Val. Meziříčí 12 0:00 16.0 4.6 0.0 1.4 0.0 2.6/4.5 57.4 3.2
Sokol Karviná 12 0:00 12.8 3.6 716.7 1.0 600.0 2.6/3.3 77.5 2.3
Renocar Podolí 12 0:00 12.7 4.2 0.0 0.9 0.0 1.6/2.3 70.4 2.6
TJ Šumperk 10 0:00 14.4 4.6 0.0 1.0 0.0 2.2/3.8 57.9 3.3
OLM 7 1:37 15.7 5.1 327.3 1.0 175.0 2.4/4.0 60.7 1.6
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 8 0:00 13.5 3.4 0.0 0.9 0.0 4.1/5.3 78.6 2.6
SK Žabovřesky 8 0:00 12.6 4.1 825.0 0.5 400.0 2.9/4.4 65.7 3.1
ZLN 7 15:20 11.1 3.3 67.6 0.7 25.0 2.4/3.4 70.8 2.0
BK Žďár n. S. 5 0:00 15.2 3.6 0.0 1.6 0.0 3.2/4.8 66.7 2.4
Jiskra Kyjov 4 0:00 16.3 4.5 0.0 1.8 0.0 2.0/2.8 72.7 2.0
Slavia Kroměříž 5 0:00 11.4 4.0 0.0 0.4 0.0 2.2/3.2 68.8 1.6
BK Opava B 7 9:11 7.6 2.4 89.5 0.6 30.8 1.0/1.7 58.3 1.7
USK 5 24:45 10.6 3.0 48.4 0.8 23.5 2.2/4.2 52.4 3.4
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 19:13 8.8 2.3 40.0 0.8 29.4 1.7/2.0 83.3 2.0
SNAK A 6 14:18 8.7 2.3 56.0 0.7 50.0 2.0/3.0 66.7 1.8
NH Ostrava 4 0:00 12.5 4.8 0.0 0.5 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
SP BASKET 4 24:52 12.5 3.0 63.2 1.8 43.8 1.3/2.3 55.6 2.0
BCM Orli Prostějov 4 15:01 12.3 4.5 75.0 0.8 30.0 1.0/1.3 80.0 2.0
Basket Opava 2010 6 8:33 7.2 2.7 160.0 0.5 37.5 0.3/1.0 33.3 3.2
Wolves Radotín 3 0:00 14.3 5.0 0.0 0.7 0.0 2.3/3.7 63.6 4.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.8
BK Opava 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
BC Vysočina 6 13:56 5.8 1.7 55.6 0.7 26.7 0.5/0.8 60.0 1.2
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 0:00 17.5 4.0 0.0 2.0 0.0 3.5/5.5 63.6 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
BC Vysočina 4 10:28 8.5 2.8 73.3 0.8 50.0 0.8/2.3 33.3 1.5
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
BC Nový Jičín 6 11:48 5.0 1.2 70.0 0.7 28.6 0.7/1.0 66.7 1.7
BVK Holice 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
PCE 2 24:59 13.5 2.0 44.4 2.0 66.7 3.5/4.5 77.8 0.5
SLP 3 26:51 8.3 2.0 46.2 1.0 21.4 1.3/1.3 100.0 3.7
Sokol Karviná 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
USK Praha B 2 23:30 11.5 4.5 60.0 0.0 0.0 2.5/4.5 55.6 2.5
Basketbal Olomouc 6 11:44 3.8 1.2 53.8 0.2 9.1 1.0/1.3 75.0 1.2
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
SKB Zlín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
BK Levharti Chomutov 2 25:54 10.0 2.5 55.6 1.5 30.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 5.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
NH Ostrava B 2 0:00 7.5 1.5 0.0 0.5 0.0 3.0/3.5 85.7 3.5
Sokol pražský 2 19:45 7.5 1.5 30.0 1.0 40.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Opava 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
Sokol Písek 2 20:52 7.0 2.5 41.7 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.5
OPA 1 17:51 13.0 4.0 100.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 -
BVK Holice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PLZ 2 16:11 6.0 2.0 80.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BK Loko Plzeň 1 20:09 11.0 5.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 14:13 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
VYS 3 9:11 2.7 0.7 22.2 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 0.7
BCM Orli Prostějov 1 16:18 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SVI 1 9:45 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0