Jan Strašák

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BASKET Brno U23
Výška
190 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
228
Procento vítězství
51.3%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2013/14 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 6 - 4.3 2 0.0 0 0.0 0.3/1.5 22.2 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out B SAM BŠM Brno 2 - 6.0 3 0.0 0 0.0 0/3 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - skupina B SAM BŠM Brno 13 - 12.2 5 0.0 0.2 0.0 1.5/2.7 54.3 - -
2014/15 kadeti U17 - předkolo play-off B SAM BŠM Brno 2 - 14.5 7 0.0 0 0.0 0.5/1 50.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 8.6 3.2 0.0 0.4 0.0 1/1.4 71.4 - -
2015/16 muži - skupina C SK Žabovřesky 6 - 4.7 1.8 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2015/16 junioři U19 - skupina B SAM BŠM Brno 20 - 11.9 4.6 0.0 0.4 0.0 1.6/3 52.5 - -
2015/16 junioři U19 - play-off B SAM BŠM Brno 2 - 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 5 - 15.0 6 0.0 0.4 0.0 1.8/2 90.0 - -
2016/17 muži - skupina C SK Žabovřesky 19 - 13.3 4.4 0.0 1.1 0.0 1.4/2.3 60.5 - -
2016/17 junioři U19 - základní část SAM BŠM Brno 20 18.7 8.4 2.8 /6.1 45.5 0.6 27.5 1.2/2.4 51.1 2.2 8.4
2016/17 muži - základní část SK Žabovřesky 1 - 13.0 6 /6 100.0 0 0.0 1/2 50.0 2.0 10.0
2016/17 junioři U19 - play-off SAM BŠM Brno 3 27.3 13.7 4 /7.3 54.5 1 25.0 2.7/4.7 57.1 3.7 10.3
2017/18 muži - skupina C SA Brno 20 - 14.3 4.1 0.0 1.3 0.0 2.2/3.8 56.6 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Sokol Šlapanice 15 12.9 5.0 1.5 /3.2 47.9 0.4 22.2 0.7/1.1 68.8 1.5 4.1
2018/19 muži - skupina C SA Brno 21 - 13.4 3.8 0.0 1.1 0.0 2.4/3.6 66.7 - -
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Šlapanice 7 19.9 7.9 2 /4.3 46.7 0.9 40.0 1.3/2.1 60.0 0.4 7.9
2018/19 muži - play-off C SA Brno 4 - 9.5 3 0.0 0.5 0.0 2/2.8 72.7 - -
2018/19 muži - play-off - 3. kolo SA Brno 3 - 14.3 5 0.0 0.7 0.0 2.3/3.7 63.6 - -
2019/20 muži - skupina C SA IMA Brno 19 - 16.0 4.7 0.0 1.2 0.0 3/4.7 64.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ SA KOMFORT Brno 17 16.4 7.8 1.9 /3.9 48.5 0.6 22.7 2.3/2.8 81.3 2.5 6.2
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník SA IMA Brno 1 - 23.0 7 /7 100.0 1 100.0 6/8 75.0 3.0 18.0
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo SA KOMFORT Brno 5 13.4 5.8 2 /3.2 62.5 0.4 28.6 0.6/1.2 50.0 1.6 5.6
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD SA KOMFORT Brno 2 11.5 12.0 3.5 /6 58.3 1.5 60.0 0.5/1 50.0 3.0 5.5
2020/21 muži - skupina C SA Brno 4 - 11.3 2.5 0.0 1.3 0.0 2.5/2.5 100.0 - -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 1 19.0 16.0 4 /4 100.0 2 28.6 2/4 50.0 1.0 14.0
Průměr za kariéru 24.8 5.3 11.0 3.5 73.8 0.7 39.4 1.7/2.8 171.4 2.3 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
2B body 4 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
3B body 2 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
Obranné doskoky 2 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
Útočné doskoky 3 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
Doskoky celkem 5 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
Body 16 STRABAG Zlín 15. 9. 2021
Užitečnost 14 STRABAG Zlín 15. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 BK Vlci Žďár 17. 11. 2019 2019/20
2B body 10 BK Opava 22. 11. 2014 2014/15
3B body 6 KK Val. Meziříčí 10. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 10 BC Vysočina 15. 12. 2016 2016/17
Útočné doskoky 10 Levharti Chomutov 12. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 15 Levharti Chomutov 12. 3. 2017 2016/17
Body 34 OLM 19. 10. 2019 2019/20
Užitečnost 32 Levharti Chomutov 12. 3. 2017 2016/17
Asistence 4 SP BASKET 30. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 18:39 16 4 2 28.6 2/4 50.0
Celkem 1 18:39 16 4 2 28.6 2/4 50.0
Průměr 1 18:39 16.0 4.0 2.0 28.6 2.0/4.0 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Karviná 12 0:00 12.8 3.6 716.7 1.0 600.0 2.6/3.3 77.5 2.3
KK Val. Meziříčí 8 0:00 15.5 4.4 0.0 1.4 0.0 2.6/5.0 52.5 3.3
TJ Šumperk 8 0:00 15.1 4.8 0.0 1.1 0.0 2.3/4.0 56.3 3.3
Renocar Podolí 8 0:00 13.6 4.5 0.0 1.0 0.0 1.6/2.1 76.5 2.3
OLM 5 2:16 16.0 5.4 245.5 0.8 100.0 2.8/4.8 58.3 1.4
ZLN 7 15:20 11.1 3.3 67.6 0.7 25.0 2.4/3.4 70.8 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 6 0:00 12.8 3.5 0.0 0.8 0.0 3.3/4.5 74.1 2.3
BK Žďár n. S. 5 0:00 15.2 3.6 0.0 1.6 0.0 3.2/4.8 66.7 2.4
SK Žabovřesky 6 0:00 10.8 4.0 600.0 0.0 0.0 2.8/4.7 60.7 3.3
USK 5 24:45 10.6 3.0 48.4 0.8 23.5 2.2/4.2 52.4 3.4
NH Ostrava 4 0:00 12.5 4.8 0.0 0.5 0.0 1.5/3.3 46.2 1.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 4 21:39 11.5 3.0 40.0 1.0 33.3 2.5/3.0 83.3 2.5
Wolves Radotín 3 0:00 14.3 5.0 0.0 0.7 0.0 2.3/3.7 63.6 4.0
Slavia Kroměříž 3 0:00 14.0 4.7 0.0 0.7 0.0 2.7/4.0 66.7 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 9.3 4.5 0.0 0.0 0.0 0.3/1.5 16.7 1.8
BK Opava 3 0:00 12.0 5.3 0.0 0.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.0
BK Opava B 5 12:51 7.2 2.0 52.6 0.8 30.8 0.8/1.2 66.7 1.4
Jiskra Kyjov 2 0:00 18.0 4.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BC Vysočina 4 10:28 8.5 2.8 73.3 0.8 50.0 0.8/2.3 33.3 1.5
SNAK A 4 11:00 8.5 1.8 50.0 0.8 50.0 2.8/3.3 84.6 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 17.0 5.5 0.0 1.0 0.0 3.0/5.0 60.0 4.0
Sl. MBA Kroměříž 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 1.5
Basket Opava 2010 4 6:34 7.5 2.8 275.0 0.5 40.0 0.5/1.3 40.0 4.3
BC Vysočina 4 14:59 7.5 2.3 52.9 0.8 30.0 0.8/1.3 60.0 1.5
SP BASKET 2 27:34 14.0 2.5 50.0 2.5 45.5 1.5/2.5 60.0 0.5
BVK Holice 2 0:00 13.5 4.5 0.0 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
PCE 2 24:59 13.5 2.0 44.4 2.0 66.7 3.5/4.5 77.8 0.5
Sokol Karviná 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/4.0 75.0 1.5
Basketbal Olomouc 4 15:19 5.8 1.8 53.8 0.3 11.1 1.5/2.0 75.0 1.8
BC Nový Jičín 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/4.0 62.5 0.5
BCM Orli Prostějov 3 12:22 7.0 2.7 61.5 0.3 16.7 0.7/0.7 100.0 2.0
SKB Zlín 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.5 66.7 1.5
Baskeťáci TJ Sokol Josefov 1 0:00 17.0 6.0 0.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 5.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Tesla Pardubice 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BK Opava 2 0:00 7.5 3.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 4.0
Sokol pražský 2 19:45 7.5 1.5 30.0 1.0 40.0 1.5/3.0 50.0 4.0
Kanonýři Josefov 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Písek 2 20:52 7.0 2.5 41.7 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC Nový Jičín 4 9:15 3.5 0.8 60.0 0.5 28.6 0.5/0.5 100.0 2.3
OPA 1 17:51 13.0 4.0 100.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 -
Tesla Pardubice 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
PLZ 2 16:11 6.0 2.0 80.0 0.5 50.0 0.5/1.5 33.3 1.0
BVK Holice 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.5
BK Loko Plzeň 1 20:09 11.0 5.0 33.3 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Snakes Ostrava 2 14:13 5.0 2.0 57.1 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:18 8.0 4.0 57.1 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 2.0
VYS 3 9:11 2.7 0.7 22.2 0.3 100.0 0.3/1.3 25.0 0.7
NH Ostrava B 1 0:00 7.0 2.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Vysočina 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0