Matěj Dáňa

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 17 let
Aktuální klub
BASKET Brno
Výška
190 cm
Pozice
Křídlo

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
269
Procento vítězství
63.6%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2011/12 mladší žáci U14 - skupina C BC Vysočina 1 - 1.0 0 /0 0.0 0 0.0 1/2 50.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 3 - 2.0 1 0.0 0 0.0 0/0.7 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace hochů BK Pelhřimov 2 - 4.5 1.5 0.0 0 0.0 1.5/4 37.5 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B BK Pelhřimov 6 - 10.5 5.2 0.0 0 0.0 0.2/1 16.7 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F1 BK Pelhřimov 2 - 5.5 2 0.0 0 0.0 1.5/3 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F1 BK Pelhřimov 4 - 11.5 5.5 0.0 0 0.0 0.5/1.8 28.6 - -
2014/15 žáci U15 - liga sk. B BC Vysočina 1 - 2.0 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0 - -
2015/16 žáci U15 - základní skupina B BK Žďár n. S. 6 16.5 4.0 1.3 /4.2 32.0 0.2 11.1 0.8/1.7 50.0 1.3 3.7
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BC Vysočina 16 - 16.6 6.3 /6.3 100.0 0.5 100.0 2.4/4.1 59.1 2.9 12.0
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Pelhřimov 2 - 8.0 2.5 /2.5 100.0 1 100.0 0/0 0.0 1.0 7.0
2015/16 starší minižáci U13 - Předkolo MČR A BC VYSOČINA 3 - 19.0 7.3 /7.3 100.0 0 0.0 4.3/6 72.2 1.3 16.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A BC VYSOČINA 3 15.7 12.0 4.3 /12 36.1 0 0.0 3.3/7.3 45.5 1.7 7.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo BC VYSOČINA 2 16.0 17.5 6 /19.5 30.8 0 0.0 5.5/7 78.6 3.0 10.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BC Vysočina 12 - 11.2 4.6 /4.6 100.0 0.1 100.0 1.8/3.4 51.2 2.5 7.0
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BC Vysočina 8 - 25.4 11.1 /11.1 100.0 0.4 100.0 2/4.4 45.7 2.5 20.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BC Vysočina 14 - 23.6 8.7 /8.7 100.0 0.5 100.0 4.6/6.4 73.0 2.7 19.1
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina A BC Vysočina 3 26.3 11.3 4 /11.3 35.3 0.7 18.2 1.3/2.3 57.1 2.3 11.7
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo BC Vysočina 2 24.5 15.0 5 /13 38.5 1 22.2 2/3 66.7 0.5 14.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 10 - 13.2 4.4 0.0 1 0.0 1.4/1.9 73.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina B BC Vysočina 6 - 12.8 2.3 0.0 1.8 0.0 2.7/3.5 76.2 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 14 - 15.4 5.1 0.0 1.3 0.0 1.4/2.1 69.0 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out B BC Vysočina 1 - 9.0 3 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 23.0 13.7 4.3 50.0 1 37.5 2/2.7 75.0 2.3 21.0
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 31.5 15.0 4 40.0 0.5 11.1 5.5/8 68.8 3.0 16.0
2018/19 kadeti U17 - základní část USK 22 27.6 8.1 1.8 /4.1 44.4 1.2 31.4 0.8/1.3 62.1 2.5 6.3
2018/19 kadeti U17 - play-out USK 6 29.7 13.5 2.2 /3.3 65.0 2.8 43.6 0.7/1.3 50.0 2.3 10.7
2019/20 junioři U19 - základní část USK 20 16.2 5.0 0.8 /1.9 42.1 0.9 41.5 0.8/1.1 76.2 2.2 5.8
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 18 31.6 23.4 5.3 /9.1 57.9 2.6 32.6 5/6.8 73.8 2.6 26.9
2019/20 junioři U19 - skupina B BC Vysočina 2 - 16.5 3.5 0.0 2.5 0.0 2/4.5 44.4 - -
2019/20 muži - skupina Západ USK Praha B 9 4.1 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 0.9 -1.2
2019/20 junioři U19 - play-out B BC Vysočina 2 - 11.5 2 0.0 2.5 0.0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 4 8.0 4.5 0 /0 0.0 1.5 60.0 0/0 0.0 0.3 3.0
2020/21 muži - základní část USK 1 39.0 11.0 1 /1 100.0 3 27.3 0/2 0.0 2.0 11.0
2020/21 muži - Hyundai Český pohár USK 1 7.0 3.0 0 /1 0.0 1 100.0 0/0 0.0 3.0 -
2020/21 muži - Skupina A1 USK 5 6.8 1.2 0.2 /0.6 33.3 0.2 20.0 0.2/0.4 50.0 0.4 1.6
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 4 26.3 13.3 2.8 /4.8 57.9 2 34.8 1.8/2.8 63.6 2.3 16.3
2021/22 junioři U19 - skupina B BASKET Brno 4 21.3 18.3 4 /7.5 53.3 2.3 45.0 3.5/6 58.3 2.0 23.8
2021/22 muži - Základní část BRN 6 10.8 3.2 0.8 /1.2 71.4 0.5 30.0 0/0 0.0 2.0 3.2
Průměr za kariéru 23.0 11.0 12.3 3.8 138.8 1.0 106.6 1.8/2.9 172.3 2.2 8.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 PCE 16. 10. 2021
2B body 6 Snakes Ostrava 3. 10. 2021
3B body 5 Tygři Brno 28. 9. 2021
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 3. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Snakes Ostrava 3. 10. 2021
Doskoky celkem 5 Tygři Brno 28. 9. 2021
Body 23 PCE 16. 10. 2021
Užitečnost 36 Snakes Ostrava 3. 10. 2021
Asistence 7 PCE 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 17 NH Ostrava 7. 1. 2017 2016/17
2B body 16 BK Tábor 11. 12. 2016 2016/17
3B body 5 Sokol Písek 24. 3. 2019 2018/19
Obranné doskoky 12 Synthesia Pardubice 21. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 5 BCM Orli Prostějov 16. 11. 2019 2019/20
Doskoky celkem 13 Synthesia Pardubice 21. 4. 2017 2016/17
Body 35 NH Ostrava 19. 1. 2020 2019/20
Užitečnost 38 Tygři Praha 19. 10. 2019 2019/20
Asistence 8 BA Nymburk 22. 4. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
15. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 21:19 3 0 0.0 1 25.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část JHR 5:46 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 23:52 13 3 42.9 2 50.0 1/2 50.0
25. 9. 2021 Základní část KOL 9:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
28. 9. 2021 skupina B Tygři Brno 25:58 21 2 40.0 5 55.6 2/4 50.0
29. 9. 2021 Základní část OPA 12:01 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 Základní část DEC 10:24 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 17:01 21 6 75.0 2 100.0 3/5 60.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 28:01 17 3 75.0 3 42.9 2/2 100.0
6. 10. 2021 Základní část USK 9:19 7 2 100.0 1 50.0 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část OVA 17:31 6 0 0.0 2 66.7 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 31:54 20 5 71.4 2 25.0 4/7 57.1
13. 10. 2021 Základní část PCE 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina B PCE 30:30 23 6 40.0 2 33.3 5/9 55.6
17. 10. 2021 skupina B BVK Holice 11:43 8 2 100.0 0 0.0 4/6 66.7
Celkem 15 255:04 145 32 57.1 20 37.7 21/35 60.0
Průměr 15 17:00 9.7 2.1 57.1 1.3 37.7 1.4/2.3 60.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BCM Orli Prostějov 8 4:55 14.9 4.6 123.3 1.3 142.9 1.9/2.9 65.2 2.5
BK Loko Plzeň 6 27:35 14.3 3.3 74.1 2.0 34.3 1.7/2.3 71.4 2.2
NH Ostrava 6 4:09 13.8 2.7 80.0 1.0 66.7 5.5/8.7 63.5 3.3
BK Opava 6 3:47 13.5 4.8 87.9 0.8 71.4 1.3/2.5 53.3 2.8
BK Pelhřimov 4 0:00 19.5 7.8 100.0 0.3 100.0 3.3/5.5 59.1 1.3
BK Snakes Ostrava 4 0:00 18.5 7.3 100.0 0.3 100.0 3.3/4.0 81.3 2.5
NH Ostrava 4 26:02 17.0 3.8 68.2 2.3 36.0 2.8/3.8 73.3 3.0
Sokol Písek 4 33:03 16.8 3.3 43.3 2.8 31.4 2.0/3.5 57.1 3.5
Synthesia Pardubice 4 33:31 16.5 3.3 40.6 2.0 27.6 4.0/5.3 76.2 1.8
Sokol Pražský 4 6:19 16.3 5.0 500.0 1.5 150.0 1.8/2.8 63.6 2.8
Snakes Ostrava 4 23:44 15.0 3.5 56.0 1.8 43.8 2.8/4.3 64.7 2.8
BCM Orli Prostějov 4 30:56 14.8 3.5 42.4 1.3 23.8 4.0/5.8 69.6 1.8
Tygři Praha 2 32:17 28.0 5.0 55.6 3.0 30.0 9.0/11.5 78.3 4.5
BA Sparta Praha 2 0:00 27.5 12.0 100.0 0.5 100.0 2.0/4.5 44.4 3.0
BC Nový Jičín 2 0:00 26.5 11.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.5 33.3 2.0
Slavoj Litoměřice 4 34:09 12.8 2.0 44.4 2.5 38.5 1.3/2.5 50.0 2.8
Tygři Brno 2 0:00 24.5 8.5 100.0 0.0 0.0 7.5/9.5 78.9 2.5
Synthesia Pardubice 4 2:45 12.3 3.5 466.7 1.0 0.0 2.3/2.8 81.8 2.5
BSK Modřany - Jižní supi 3 0:00 16.0 5.7 0.0 0.3 0.0 3.7/4.3 84.6 3.3
Tygři JBC Brno 3 0:00 16.0 4.7 0.0 2.0 0.0 0.7/1.3 50.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 23.0 11.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Sokol Písek 2 0:00 21.5 9.5 100.0 0.0 0.0 2.5/6.0 41.7 2.5
SK Žabovřesky 2 0:00 21.5 7.0 100.0 1.0 100.0 4.5/5.0 90.0 3.5
BK Opava 5 10:12 8.2 2.8 66.7 0.4 28.6 1.4/1.8 77.8 1.4
Slavoj Litoměřice 3 0:00 13.0 5.0 187.5 0.7 200.0 1.0/3.0 33.3 3.7
BK Tábor 4 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
PCE 2 21:25 17.5 4.5 50.0 2.0 44.4 2.5/4.5 55.6 3.0
Sršni Písek B 2 0:00 16.0 7.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 -
BA Nymburk 1 37:31 31.0 6.0 54.5 4.0 40.0 7.0/9.0 77.8 2.0
SAM Brno 3 34:49 10.0 3.0 64.3 1.3 30.8 0.0/0.0 0.0 1.3
BK Pardubice 4 16:43 7.3 2.5 41.7 0.3 14.3 1.5/2.0 75.0 2.0
Lions J. Hradec 2 0:00 13.5 6.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Snakes Ostrava 3 13:13 8.7 2.0 66.7 1.0 60.0 1.7/2.3 71.4 1.7
Sokol Písek 3 4:40 8.7 3.7 220.0 0.3 50.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Tygři JBC Brno 1 27:15 26.0 9.0 90.0 2.0 22.2 2.0/2.0 100.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 8.0 3.0 225.0 0.3 100.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Tygři Brno 1 25:58 21.0 2.0 40.0 5.0 55.6 2.0/4.0 50.0 1.0
SNAK A 1 31:54 20.0 5.0 71.4 2.0 25.0 4.0/7.0 57.1 4.0
Slavia Kroměříž 1 0:00 20.0 8.0 100.0 0.0 0.0 4.0/8.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 2 13:32 8.5 3.5 38.9 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
Sj. BK Litoměřice 1 22:44 17.0 6.0 40.0 1.0 33.3 2.0/2.0 100.0 -
BK Pardubice 2 14:00 8.5 1.5 75.0 1.5 42.9 1.0/1.0 100.0 -
SK Žabovřesky 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Slavoj Litoměřice 2 26:50 8.0 0.0 0.0 2.5 83.3 0.5/1.0 50.0 3.0
Sršni Písek 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.7
Sršni Písek 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 15.0 2.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 5.0
Královští Sokoli 1 0:00 15.0 3.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Cc Aldast Strakonice d. 3 0:00 4.7 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
BA Sparta 2 7:30 7.0 1.5 60.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Snakes Ostrava 2 0:00 7.0 1.5 100.0 0.5 100.0 2.5/4.0 62.5 3.0
BC Nový Jičín 1 23:52 13.0 3.0 42.9 2.0 50.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sokol Pražský 3 19:17 4.3 1.0 50.0 0.3 11.1 1.3/1.7 80.0 0.7
Sokol Pražský 1 16:00 13.0 4.0 25.0 0.0 0.0 5.0/10.0 50.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 5.0
BC Vysočina 2 10:46 6.0 0.0 0.0 2.0 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 14:39 6.0 0.5 50.0 1.5 50.0 0.5/1.0 50.0 2.5
DEC 2 24:27 5.5 0.5 100.0 1.5 27.3 0.0/1.0 0.0 2.5
BK Strakonice d. 1 0:00 10.0 4.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 21:40 5.0 1.5 27.3 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BVK Holice 1 11:43 8.0 2.0 100.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
GBA J. Hradec 2 14:03 4.0 0.5 100.0 0.5 50.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BSK Modřany - Jižní Supi 1 0:00 8.0 1.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 1 9:19 7.0 2.0 100.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
OVA 1 17:31 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 10:31 6.0 0.0 0.0 2.0 33.3 0.0/0.0 0.0 -
OPA 2 9:19 2.5 0.5 33.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Kolín 1 0:00 5.0 0.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 5.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol pražský 2 15:44 2.5 0.5 20.0 0.5 25.0 0.0/0.0 0.0 3.0
NBK 1 11:54 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
STRABAG Zlín 1 21:19 3.0 0.0 0.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
UNL 1 6:37 3.0 0.0 0.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 11:56 1.5 0.5 25.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
BA Nymburk 2 7:10 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KOL 2 9:08 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
JHR 3 3:25 0.7 0.3 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 5:05 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PLZ 1 13:23 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
VYS 2 3:10 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BRN 2 3:24 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
PCE 2 0:14 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -

články