Tomáš Jůza

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
BASKET Brno B
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
4
Zápasy
53
Procento vítězství
50.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2018/19 mladší žáci U14 - Liga sk. C SAM BŠM Brno 10 - 4.8 2.2 0.0 0 0.0 0.4/0.8 50.0 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Skupina G SAM BŠM Brno 10 - 14.3 5.3 0.0 0.3 0.0 2.8/5.2 53.8 - -
2019/20 mladší žáci U14 - Liga sk. D SAM BŠM Brno 5 - 13.2 5 0.0 0.8 0.0 0.8/1.6 50.0 - -
2020/21 žáci U15 - Skupina C SAM Brno 6 - 9.8 2.5 0.0 1.2 0.0 1.3/2.5 53.3 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina C BASKET Brno B 8 - 14.1 3.4 0.0 1.6 0.0 2.5/3.8 66.7 - -
2021/22 kadeti U17 - skupina B BASKET Brno 14 11.2 5.5 0.7 /1.2 58.8 1.1 42.1 0.6/0.9 69.2 0.4 5.1
Průměr za kariéru 13.3 3.0 9.5 2.9 14.7 0.8 10.5 1.4/2.4 85.8 1.0 1.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Jiskra Kyjov 25. 11. 2021
2B body 6 BK Příbor 24. 10. 2021
3B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021
Útočné doskoky 1 NH Ostrava 12. 12. 2021
Doskoky celkem 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021
Body 24 BC Vysočina 14. 11. 2021
Užitečnost 23 BCM Orli Prostějov 8. 1. 2022
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 8. 1. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 BK Snakes Ostrava 6. 10. 2019 2019/20
2B body 9 Jiskra Kyjov 21. 9. 2019 2019/20
3B body 5 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021 2021/22
Obranné doskoky 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021 2021/22
Útočné doskoky 1 BA Nymburk 28. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 4 BK VIVIDBOOKS Pardubice 27. 11. 2021 2021/22
Body 24 BC Vysočina 14. 11. 2021 2021/22
Užitečnost 23 BCM Orli Prostějov 8. 1. 2022 2021/22
Asistence 3 BCM Orli Prostějov 8. 1. 2022 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2021 skupina B BA Nymburk 6:23 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
26. 9. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 4:05 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
9. 10. 2021 skupina B NH Ostrava 3:22 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina B Snakes Ostrava 14:15 8 2 100.0 1 33.3 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 9 4 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 10. 2021 skupina B BK Opava 4:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
24. 10. 2021 skupina C BK Příbor 0:00 19 6 0.0 2 0.0 1/4 25.0
13. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 1:36 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
14. 11. 2021 skupina B Tygři Brno 14:13 6 1 33.3 1 20.0 1/1 100.0
14. 11. 2021 skupina C BC Vysočina 0:00 24 3 0.0 4 0.0 6/8 75.0
18. 11. 2021 skupina B BCM Orli Prostějov 8:01 3 0 0.0 1 100.0 0/2 0.0
25. 11. 2021 skupina C Jiskra Kyjov 0:00 10 2 0.0 0 0.0 6/8 75.0
27. 11. 2021 skupina B BK VIVIDBOOKS Pardubice 24:33 15 0 0.0 5 50.0 0/0 0
28. 11. 2021 skupina B BA Nymburk 17:31 11 0 0.0 3 75.0 2/2 100.0
27. 11. 2021 skupina C Tygři Brno B 0:00 11 2 0.0 2 0.0 1/1 100.0
11. 12. 2021 skupina B Snakes Ostrava 9:42 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 12. 2021 skupina B NH Ostrava 12:16 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
21. 12. 2021 skupina C Slavia Kroměříž 0:00 15 4 0.0 2 0.0 1/2 50.0
5. 1. 2022 skupina C SK UP-BCM Olomouc 0:00 15 5 0.0 1 0.0 2/3 66.7
8. 1. 2022 skupina B BCM Orli Prostějov 20:40 16 3 100.0 2 50.0 4/4 100.0
9. 1. 2022 skupina B BK Opava 15:57 7 2 100.0 1 25.0 0/0 0
8. 1. 2022 skupina C BK Příbor 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
Celkem 22 156:53 190 37 217.6 29 76.3 29/43 67.4
Průměr 22 7:07 8.6 1.7 217.6 1.3 76.3 1.3/2.0 67.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Jiskra Kyjov 4 0:00 11.5 4.8 0.0 0.3 0.0 1.3/2.5 50.0 0.3
SKUP-BCM Olomouc 2 0:00 16.0 5.0 0.0 0.5 0.0 4.5/8.0 56.3 2.0
BK Příbor 2 0:00 14.5 3.5 0.0 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 0.5
BC Vysočina 1 0:00 24.0 3.0 0.0 4.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 12.0 4.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 3 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BK Snakes Ostrava 2 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.5 76.9 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 11.0 4.0 0.0 0.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
SKUP-BCM Olomouc 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 14:20 9.5 1.5 75.0 1.5 60.0 2.0/3.0 66.7 0.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 14:19 9.0 0.0 0.0 3.0 54.5 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 16.0 2.0 0.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SK UP-BCM Olomouc 1 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
BA Nymburk 2 11:57 6.0 0.0 0.0 1.5 60.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Tygři Brno B 1 0:00 11.0 2.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Jiskra Kyjov 1 0:00 10.0 2.0 0.0 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 2.0
Snakes Ostrava 2 11:58 4.0 1.0 100.0 0.5 20.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Brno 2 7:54 4.0 1.0 50.0 0.5 20.0 0.5/0.5 100.0 1.5
Snakes Ostrava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 3.0
Tygři Brno 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
BK Opava 2 10:08 3.5 1.0 100.0 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 7:49 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
NH Ostrava 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BC Kolín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -