Lukáš Růžička

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
Sokol Vyšehrad
Výška
198 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
359
Procento vítězství
60.4%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A Sokol Pražský 21 - 9.7 4.2 0.2 0.7/1.4 51.7 - -
2010/11 žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2010/11 žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 - 1.4 0.6 0 0.2/0.6 33.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina B Sokol Pražský 12 - 19.4 8.8 /8.8 0 1.8/4.1 42.9 1.6 15.5
2011/12 žáci U15 - skupina A Sokol Pražský 13 - 3.8 1.7 0 0.4/1.6 23.8 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 9 - 1.8 0.8 0 0.2/0.9 25.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga A Sokol Pražský 8 - 14.9 6.5 /6.5 0.3 1.1/2.5 45.0 1.9 11.6
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Sokol Pražský 1 - 10.0 1 /1 0 8/10 80.0 - 8.0
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 5 14.6 5.6 2.2 /5.6 0 1.2/1.6 75.0 2.0 6.0
2011/12 žáci U15 - MČR zákl. sk. A Sokol Pražský 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 žáci U15 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 3 - 0.7 0 0 0.7/2 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina B Sokol Pražský 11 - 17.5 7.5 0 2.6/4.5 58.0 - -
2012/13 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 2 - 4.5 2 0 0.5/2 25.0 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Sokol pražský B 6 - 2.3 1.2 0 0/0 0.0 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Sokol Pražský 14 - 14.5 5.9 0 2.8/4.9 56.5 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Sokol pražský B 2 - 14.5 6.5 0 1.5/4.5 33.3 - -
2012/13 žáci U15 - Mistrovství ČR sk. A Sokol Pražský 2 21.0 9.0 4.5 0 0/2.5 0.0 4.0 12.0
2012/13 žáci U15 - MČR o pořadí Sokol Pražský 2 33.5 17.5 8 0 1.5/4 37.5 2.5 20.0
2013/14 junioři U19 - základní část Sokol pražský 4 16.5 3.8 1.8 /3.8 0 0.3/0.5 50.0 1.0 3.8
2013/14 junioři U19 - skupina A BK Brandýs 14 - 8.4 3.7 0.1 0.7/1.5 47.6 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 22 - 7.3 2.8 0.2 1.1/2.2 52.1 - -
2013/14 junioři U19 - play-off A BK Brandýs 2 - 4.0 1.5 0 1/1 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 4 - 3.3 1 0 1.3/1.5 83.3 - -
2013/14 junioři U19 - play-off BK Brandýs 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR Sokol Pražský 2 27.0 6.5 2.5 0.5 0/0.5 0.0 - 8.5
2014/15 junioři U19 - základní část Sokol pražský 14 7.9 2.5 1.1 /2 0 0.4/0.6 55.6 0.9 2.4
2014/15 kadeti U17 - základní část Sokol Pražský 18 - 9.1 3.6 0.2 1.2/2.4 51.2 - -
2014/15 junioři U19 - play-off Sokol pražský 5 6.4 1.4 0.6 /1.2 0 0.2/0.4 50.0 0.8 -0.2
2014/15 kadeti U17 - play-off Sokol Pražský 3 - 8.7 3 0.3 1.7/2 83.3 - -
2014/15 junioři U19 - Mistrovství ČR Sokol pražský 2 7.0 3.0 1.5 /1.5 0 0/0 0.0 1.5 1.5
2015/16 junioři U19 - základní část Sokol pražský 10 12.8 3.5 1.2 /3 0.1 0.8/1.5 53.3 1.4 2.6
2015/16 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 19.0 7.3 1.7 /5 0.7 2/4.3 46.2 2.7 7.3
2016/17 muži - skupina B Wolves Radotín 19 - 9.8 3.9 0.3 1.3/2.3 54.5 - -
2016/17 junioři U19 - základní část Sokol pražský 22 26.9 9.8 3.9 /8.8 0.1 1.7/3.1 55.9 2.5 10.7
2016/17 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 2 5.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 1.5 2.5
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 1 8.0 2.0 1 /2 0 0/0 0.0 - 4.0
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 12 6.4 1.6 0.6 /1.3 0 0.4/1.2 35.7 0.9 1.8
2017/18 muži - skupina A Sluneta USK Ústí n.L. 11 - 7.9 2.4 0.5 1.5/2.9 53.1 - -
2017/18 muži - Základní část UNL 2 4.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 0.5 -0.5
2017/18 muži - základní část SP BASKET 2 2.5 7.5 3 /3.5 0.5 0/0.5 0.0 0.5 6.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo SP BASKET 4 18.0 4.8 2 /2.5 0.3 0/0.3 0.0 1.8 7.3
2017/18 muži - Skupina A2 UNL 1 4.0 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 1.0 -
2017/18 muži - play-off A Sluneta USK Ústí n.L. 4 - 10.3 4.3 0.3 1/1.8 57.1 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 5 12.6 3.4 1.4 /2.6 0.2 0/0.4 0.0 1.6 3.4
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník VYS 2 7.5 7.0 3 /3.5 0 1/2.5 40.0 1.0 5.5
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 7 8.4 2.6 1 /1.4 0 0.6/1.3 44.4 1.0 2.6
2019/20 muži - skupina Západ VYS 9 12.1 1.6 0.4 /1.3 0.1 0.3/1.1 30.0 1.7 1.1
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo VYS 5 6.4 0.6 0.2 /0.8 0 0.2/0.4 50.0 0.8 0.2
2021/22 muži - skupina ZÁPAD VYS 3 7.7 2.0 1 /1.3 0 0/0.7 0.0 1.0 1.7
Průměr za kariéru 30.5 5.1 7.3 3.0 0.1 1.0/2.0 164.9 1.7 2.6

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 3 SP BASKET 17. 9. 2021
Obranné doskoky 3 SP BASKET 17. 9. 2021
Útočné doskoky 1 SP BASKET 17. 9. 2021
Doskoky celkem 4 SP BASKET 17. 9. 2021
Body 6 SP BASKET 17. 9. 2021
Užitečnost 5 SP BASKET 17. 9. 2021
Asistence 1 SP BASKET 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 TOROLA Snakes Ostrava 13. 1. 2013 2012/13
2B body 16 Slavoj Litoměřice 6. 3. 2011 2010/11
3B body 2 BA Nymburk 19. 3. 2016 2015/16
Obranné doskoky 10 Orli Prostějov 5. 3. 2016 2015/16
Útočné doskoky 6 Sršni Sokol Písek 21. 4. 2012 2011/12
Doskoky celkem 13 PCE 11. 2. 2017 2016/17
Body 34 BK Brandýs n.L. 1. 12. 2012 2012/13
Užitečnost 31 Lions J. Hradec 15. 10. 2011 2011/12
Asistence 4 SKB Zlín 29. 11. 2014 2014/15
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 12:33 6 3 75.0 0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 5:37 0 0 0.0 0 0/2 0.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 4:25 0 0 0.0 0 0/0 0
Celkem 3 22:35 6 3 75.0 /2 0.0
Průměr 3 7:31 2.0 1.0 75.0 0.0 0.0/0.7 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Slavoj Litoměřice 6 0:00 12.0 5.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.8 26.1 1.8
VYS 6 0:00 10.5 4.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.5 55.6 1.2
Sokol Vyšehrad 7 0:00 8.7 3.9 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
BK Brandýs n.L. 2 0:00 28.0 11.0 0.0 0.0 0.0 6.0/7.5 80.0 2.5
PCE 7 22:06 7.7 3.1 57.9 0.1 20.0 1.0/1.7 58.3 2.7
BCM Slez. Ostrava 8 0:00 6.6 2.5 0.0 0.1 0.0 1.3/1.9 66.7 1.4
Sršni Sokol Písek 3 7:18 15.7 6.7 83.3 0.0 0.0 2.3/3.0 77.8 3.3
Sršni Sokol Písek 7 0:00 6.6 2.9 0.0 0.1 0.0 0.4/2.6 16.7 2.9
TOROLA Snakes Ostrava 2 0:00 21.5 6.5 0.0 0.0 0.0 8.5/8.5 100.0 4.0
BK Pardubice 7 0:00 6.1 2.6 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.4
BK Vysoká n.L. 3 0:00 12.3 4.3 325.0 0.7 0.0 1.7/3.0 55.6 1.0
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 18.5 8.0 100.0 0.5 100.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BK Děčín 3 0:00 12.0 5.7 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
WBA 4 0:00 9.0 3.0 0.0 0.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.8
USK 4 0:00 8.8 3.8 0.0 0.3 0.0 0.5/2.0 25.0 1.8
Lions J. Hradec 1 0:00 32.0 15.0 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
USK Praha 5 0:00 6.0 2.4 0.0 0.0 0.0 1.2/2.2 54.5 1.2
USK Praha 2 0:00 15.0 5.5 100.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 14.5 6.0 100.0 0.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 7.3 2.8 0.0 0.3 0.0 1.0/1.5 66.7 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 7.3 3.0 0.0 0.3 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
BK Kladno 2 0:00 14.5 6.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 20:06 9.3 4.0 60.0 0.0 0.0 1.3/2.7 50.0 1.7
Snakes Ostrava 2 28:44 13.5 6.5 52.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.5
USK 10 9:52 2.7 1.2 38.7 0.0 0.0 0.3/0.7 42.9 1.1
BA Sparta Praha 2 0:00 13.0 6.5 100.0 0.0 0.0 0.0/1.5 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Vysočina 2 19:29 11.5 4.5 64.3 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 1.0
Sokol Písek B 2 0:00 11.5 3.5 0.0 0.5 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
BA Sparta 3 0:00 7.3 2.3 0.0 0.3 0.0 1.7/4.0 41.7 1.0
BCM Orli Prostějov 2 30:33 11.0 4.5 36.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sršni Sokol Písek 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
SAM BŠM Brno 2 30:52 10.5 4.5 37.5 0.0 0.0 1.5/5.5 27.3 3.5
Sokol HK Josefov 3 0:00 6.7 3.0 0.0 0.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.7
BK Loko Plzeň 5 0:00 3.8 1.6 0.0 0.2 0.0 0.0/0.8 0.0 2.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 9.0 3.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Jiskra Domažlice 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
SKB Rokycany 2 0:00 9.0 3.0 100.0 0.5 100.0 1.5/3.5 42.9 1.0
PLZ 6 12:28 2.8 1.2 36.8 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 8.0 2.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.5
BK Pardubice 2 10:36 8.0 1.5 37.5 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 0.5
Bra 2 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Sokol Písek 4 18:37 4.0 1.8 43.8 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 2.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sokol Žižkov 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
USK Praha B 5 9:34 2.8 0.8 40.0 0.4 66.7 0.0/0.0 0.0 1.6
SP BASKET 4 13:49 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Sokol BK Chrudim 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Wolves Radotín 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
SKB Zlín 2 11:09 5.5 2.0 80.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 10.0 3.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 2.0
AŠ Mladá Boleslav U19B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/3.0 0.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 9.0 1.0 0.0 1.0 0.0 4.0/5.0 80.0 2.0
OLM 2 7:35 4.0 1.5 60.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
Sokol Písek 5 11:08 1.6 0.2 25.0 0.2 50.0 0.6/0.8 75.0 0.8
BK Klatovy 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BC Vysočina 4 10:11 2.0 1.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
BK Děčín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Slavoj Litoměřice 4 14:48 1.8 0.8 25.0 0.0 0.0 0.3/3.0 8.3 1.3
Sokol Žižkov 2 11:41 3.5 0.5 25.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.0
Synthesia Pardubice 2 11:48 3.0 1.5 60.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Benešov 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Slavia MBA Kroměříž 1 15:44 5.0 1.0 16.7 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Lions J. Hradec B 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
LJH 4 8:46 1.0 0.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Klatovy 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Nový Jičín 3 3:45 1.3 0.3 50.0 0.0 0.0 0.7/0.7 100.0 0.7
BK Opava B 2 10:10 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Basketbal Olomouc 1 8:13 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SNAK A 1 10:55 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Děčín 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
GBA Sparta Praha 3 2:44 0.7 0.3 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.7
Slavoj Litoměřice 1 12:22 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BRN 2 2:09 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
Basket Opava 2010 1 6:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
PCE 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Baník Most 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Královští Sokoli 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
KOL 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Brandýs n. L. 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Snakes Ostrava 1 9:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
NBK 1 6:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 4 1:07 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
USK 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SVI 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OVA 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
OLO 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 5:37 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -