Lukáš Hřebík

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
10
Zápasy
279
Procento vítězství
60.2%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina B SK Botas Skuteč 25 - 5.1 2.4 0 0.4/0.9 40.9 - -
2013/14 mladší žáci U14 - jih SK Botas Skuteč 18 - 4.8 2.4 0 0.1/1.2 4.5 - -
2013/14 mladší žáci U14 - o 7.místo SK Botas Skuteč 2 - 18.0 8.5 0 1/4 25.0 - -
2014/15 žáci U15 - základní SK Skuteč 18 - 14.1 6.1 0.1 1.8/3.3 55.0 - -
2014/15 žáci U15 - final4 SK Skuteč 2 - 7.5 3 0 1.5/5 30.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Synthesia Pardubice 2 - 33.5 16.5 /16.5 0 0.5/1.5 33.3 1.0 31.5
2015/16 žáci U15 - skupina D TJ Sokol BK Chrudim 22 - 27.5 12 0.2 3/5.3 56.9 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR B Synthesia Pardubice 3 - 15.0 7.3 /7.3 0 0.3/1.3 25.0 1.7 12.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Synthesia Pardubice 3 14.7 7.7 3 /7 0 1.7/3.3 50.0 1.0 5.0
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 15.0 9.0 4 /7 0 1/2 50.0 1.0 8.5
2016/17 žáci U15 - Skupina B Synthesia Pardubice 13 25.5 19.1 7.5 /12.6 0.5 2.6/3.6 72.3 1.8 24.0
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Pardubice B 14 - 12.2 4.4 0.6 1.6/2.2 74.2 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Synthesia Pardubice 14 23.5 21.6 8.4 /14.4 0.8 2.6/3.8 67.9 1.9 23.6
2016/17 kadeti U17 - play-out C BK Pardubice B 8 - 16.9 7.3 0.6 0.5/1 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Synthesia Pardubice 3 22.3 17.3 7.3 /11.7 0.3 1.7/2.3 71.4 0.3 23.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Synthesia Pardubice 2 28.0 16.0 6 /10 0.5 2.5/4 62.5 1.5 18.5
2017/18 muži - základní BK Skuteč 14 - 16.0 4.9 1.4 1.9/2.8 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 15 28.5 16.4 5 /9.5 1.5 1.8/2.3 77.1 2.3 15.3
2017/18 muži - čtvrtfinále play-off BK Skuteč 2 - 15.0 3.5 1.5 3.5/4.5 77.8 - -
2017/18 junioři U19 - play-off PCE 4 3.3 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.3 -0.5
2017/18 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 37.0 17.7 4.7 /10 2.3 1.3/2.3 57.1 1.7 14.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ Synthesia Pardubice 1 14.0 3.0 0 /4 1 0/0 0.0 3.0 -4.0
2018/19 junioři U19 - základní část PCE 16 21.3 7.4 1.5 /3.6 1.1 1.1/1.3 81.0 2.0 4.3
2018/19 kadeti U17 - základní část Synthesia Pardubice 22 31.2 16.5 4.1 /8.3 2 2.4/3.2 75.7 2.7 15.5
2018/19 muži - základní BK Skuteč 2 - 20.0 3 3.5 3.5/4 87.5 - -
2018/19 junioři U19 - play-out PCE 6 22.2 9.3 2.2 /4 1 2/2 100.0 2.0 10.7
2018/19 kadeti U17 - play-off Synthesia Pardubice 3 33.3 8.7 2.7 /7.7 0.3 2.3/2.7 87.5 3.3 5.0
2019/20 junioři U19 - základní část PCE 17 28.5 15.7 3.9 /8.6 1.6 2.9/3.7 77.8 2.0 15.6
2019/20 muži - základní BK Skuteč 1 - 35.0 11 4 1/2 50.0 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Pardubice 11 12.6 4.2 1 /2.3 0.5 0.8/0.9 90.0 1.2 3.5
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Pardubice 2 3.5 7.0 2 /2.5 0.5 1.5/1.5 100.0 1.0 6.5
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Pardubice 1 14.0 7.0 2 /2 0 3/3 100.0 1.0 12.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 19.0 5.0 1.5 /3.5 0.5 0.5/0.5 100.0 2.0 -1.0
2020/21 junioři U19 - základní část PCE 1 26.0 8.0 4 /7 0 0/0 0.0 3.0 5.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 3 20.0 12.3 2.3 /3.3 2 1.7/2.7 62.5 1.0 12.0
2021/22 muži - skupina B Sokol BK Chrudim 2 - 15.5 3 2.5 2/3 66.7 - -
Průměr za kariéru 27.9 12.4 13.7 4.9 0.8 1.7/2.6 212.6 1.9 7.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 USK Praha B 15. 10. 2021
2B body 5 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
3B body 4 USK Praha B 15. 10. 2021
Obranné doskoky 2 USK Praha B 15. 10. 2021
Útočné doskoky 1 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
Doskoky celkem 3 USK Praha B 15. 10. 2021
Body 18 BVK Holice 10. 10. 2021
Užitečnost 21 Basketbal Polabí 8. 10. 2021
Asistence 3 Basketbal Polabí 8. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Jiskra Havl. Brod 12. 12. 2015 2015/16
2B body 22 Královští Sokoli 27. 2. 2016 2015/16
3B body 6 TJ Sokol BK Chrudim 26. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 9 Slavoj Litoměřice 24. 3. 2019 2018/19
Útočné doskoky 9 Sokol pražský 29. 9. 2019 2019/20
Doskoky celkem 12 BCM Orli Prostějov 25. 2. 2018 2017/18
Body 45 Královští Sokoli 27. 2. 2016 2015/16
Užitečnost 56 BCM Orli Prostějov 25. 2. 2018 2017/18
Asistence 8 Lions J. Hradec 19. 5. 2017 2016/17
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 14:35 3 1 50.0 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 23:37 17 5 71.4 2 33.3 1/2 50.0
9. 10. 2021 skupina B BK NAPOS Vysoká n.L. 0:00 13 1 0.0 3 0.0 2/4 50.0
10. 10. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 18 5 0.0 2 0.0 2/2 100.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 22:08 17 1 100.0 4 57.1 3/4 75.0
Celkem 5 60:20 68 13 130.0 11 68.8 9/14 64.3
Průměr 5 12:04 13.6 2.6 130.0 2.2 68.8 1.8/2.8 64.3
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Pražský 6 34:31 16.8 4.3 48.1 2.2 33.3 1.7/2.3 71.4 2.3
BCM Orli Prostějov 3 29:54 27.3 7.7 67.6 2.3 50.0 5.0/5.7 88.2 2.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 18.0 6.3 0.0 1.3 0.0 1.8/2.8 63.6 1.5
BCM Orli Prostějov 3 17:10 23.7 9.3 62.2 0.7 25.0 3.0/4.3 69.2 1.3
NH Ostrava 4 29:56 17.3 5.0 57.1 1.8 38.9 2.0/2.3 88.9 1.8
Snakes Ostrava 7 31:03 9.4 3.1 37.3 0.4 23.1 1.9/2.7 68.4 3.1
Slavoj Litoměřice 4 31:11 16.5 4.5 48.6 1.8 41.2 2.3/3.5 64.3 3.0
SAM BŠM Brno 5 18:46 12.8 5.0 80.6 0.6 23.1 1.0/2.0 50.0 2.8
Slavoj Litoměřice 6 24:54 10.7 1.8 52.4 1.7 41.7 2.0/2.5 80.0 1.7
BK Loko Plzeň 5 21:26 12.0 3.4 53.1 1.2 30.0 1.6/2.0 80.0 1.4
TJ Sokol BK Chrudim 3 0:00 20.0 5.0 0.0 3.0 0.0 1.0/1.3 75.0 2.7
Basketbal TJ Svitavy 4 0:00 14.8 4.0 0.0 1.3 0.0 3.0/3.5 85.7 2.3
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 13.8 4.8 0.0 1.0 0.0 1.3/2.0 62.5 2.5
USK 3 37:38 17.3 4.0 50.0 2.3 46.7 2.3/2.3 100.0 2.0
Sokol Pražský 3 29:05 17.3 5.7 43.6 0.7 40.0 4.0/5.7 70.6 2.0
BBK Blansko 2 0:00 26.0 11.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.5
Sokol Písek 3 30:02 16.7 3.7 50.0 2.3 41.2 2.3/2.7 87.5 2.3
BC Nový Jičín 3 0:00 16.7 6.7 0.0 1.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
Slavoj Litoměřice 2 24:30 24.0 10.0 66.7 1.0 66.7 1.0/1.0 100.0 2.0
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 23.0 7.5 0.0 1.5 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
BK Klatovy 2 23:30 23.0 9.5 55.9 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 1.0
SKB Zlín 4 0:00 11.3 5.0 0.0 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 1.8
Královští Sokoli 2 19:15 22.5 8.5 68.0 0.5 50.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 45.0 22.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SAM Brno 4 20:13 11.0 2.8 61.1 1.0 21.1 2.5/2.8 90.9 1.3
BK Loko Plzeň 3 21:51 14.7 2.7 50.0 2.7 47.1 1.3/1.3 100.0 2.3
Slavia Kroměříž 3 0:00 14.7 6.7 0.0 0.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Sokol pražský 5 24:52 8.6 2.2 39.3 0.6 18.8 2.4/3.2 75.0 3.4
Snakes Ostrava 3 28:05 13.3 3.3 47.6 1.7 33.3 1.7/2.0 83.3 3.0
Basket Poděbrady 2 23:30 20.0 7.0 58.3 0.0 0.0 6.0/8.0 75.0 1.0
BA Nymburk 2 28:32 18.5 6.0 48.0 2.0 57.1 0.5/1.5 33.3 2.0
USK Praha 2 31:30 16.0 6.0 70.6 0.5 50.0 2.5/3.0 83.3 2.5
TJ Jiskra Hořice 2 0:00 14.0 4.5 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 3.0
Sokol Písek 3 20:01 9.0 2.3 63.6 1.0 23.1 1.3/2.0 66.7 2.7
BCM Orli Prostějov 7 13:39 3.4 0.7 23.8 0.4 25.0 0.7/0.7 100.0 1.0
USK Praha B 2 18:06 12.0 1.5 100.0 2.0 44.4 3.0/3.5 85.7 2.0
BK Bizoni Náchod 1 0:00 24.0 4.0 0.0 4.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
Sokol Vyšehrad 1 28:00 23.0 11.0 55.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.0
BK Opava 1 34:00 20.0 9.0 64.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BK Opava 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
BK Přelouč "B" 2 0:00 10.0 3.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
BVK Holice 1 0:00 18.0 5.0 0.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Klatovy 1 0:00 18.0 9.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Basketbal Polabí 1 23:37 17.0 5.0 71.4 2.0 33.3 1.0/2.0 50.0 -
GBA J. Hradec 1 30:45 16.0 3.0 37.5 2.0 50.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Snakes Ostrava 1 22:00 16.0 7.0 46.7 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 -
Basket Opava 2010 2 17:54 7.5 2.0 50.0 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 2.5
TJ Spartak Rychnov n 1 0:00 15.0 1.0 0.0 2.0 0.0 7.0/10.0 70.0 2.0
Loko Trutnov 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 1 0:00 14.0 7.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK NAPOS Vysoká n.L. 1 0:00 13.0 1.0 0.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 -
BK Přelouč 3 0:00 4.0 1.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.3
BK Pelhřimov 2 13:56 5.5 2.0 30.8 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
BK Studánka Pardubic 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 1.8
BK Pce 4 0:00 2.5 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
Sokol Vysoké Mýto 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Vysoké Mýto 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.0
TJ Jiskra Havlíčkův 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK 1 34:12 7.0 3.0 37.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
BC Vysočina 1 12:04 7.0 2.0 50.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 1 16:04 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
SNAK A 1 18:58 5.0 1.0 100.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 1 7:20 5.0 1.0 50.0 1.0 100.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 2 11:10 2.5 0.5 14.3 0.5 20.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BC Nový Jičín 1 24:55 5.0 0.0 0.0 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 2.0
ZLN 2 12:51 2.5 0.5 33.3 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek 1 14:35 3.0 1.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Basketbal Olomouc 2 3:24 1.0 0.5 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -