Štěpán Pavelek

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 19 let
Aktuální klub
Snakes Ostrava
Výška
194 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
275
Procento vítězství
66.9%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo B BK Opava 3 - 6.3 3 0 0.3/1.3 25.0 - -
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR sk. B BK Opava 3 15.0 8.7 2.7 0.3 2.3/3.3 70.0 1.3 2.7
2013/14 starší minižáci U13 - Mistrovství ČR o 5.-8. místo BK Opava 2 13.0 5.5 2 0 1.5/3 50.0 1.5 1.0
2014/15 mladší žáci U14 - skupina D BK Opava 14 - 6.9 2.4 0.4 1/2.1 48.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - extraliga sk. B BK Opava 8 - 4.1 1.1 0.3 1.1/1.8 64.3 - -
2014/15 mladší žáci U14 - play-off BK Opava 3 - 4.0 0.7 0.3 1.7/3 55.6 - -
2014/15 starší minižáci U13 - předkolo A BK Opava 3 - 9.3 4.3 /4.3 0 0.7/2.3 28.6 1.0 6.7
2014/15 starší minižáci U13 - MČR-skupina A BK Opava 1 - 6.0 3 /3 0 0/0 0.0 1.0 5.0
2015/16 žáci U15 - základní skupina C BK Opava 11 - 6.8 2.9 /2.9 0.2 0.5/1.3 35.7 1.9 4.1
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina C BK Opava 20 - 14.7 5.8 /5.8 0.7 1.1/3 35.6 1.2 11.6
2015/16 žáci U15 - liga sk. B BK Opava 10 - 9.8 3.9 /3.9 0.3 1.1/1.6 68.8 2.0 7.3
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR C BK Opava 3 - 6.0 2.3 /2.3 0.3 0.3/1.7 20.0 0.3 4.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Opava 3 25.0 13.0 5.7 /10.3 0.3 0.7/2 33.3 2.7 10.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Opava 2 30.0 15.5 4.5 /9.5 1.5 2/6.5 30.8 1.0 16.5
2016/17 žáci U15 - Skupina C BK Opava 13 - 13.8 5.1 /5.1 0.6 1.8/2.9 63.2 2.0 10.8
2016/17 kadeti U17 - skupina C BK Opava 12 - 6.2 1.9 0.5 0.8/1.7 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga BK Opava 16 - 18.5 6.2 /6.2 0.9 3.3/5.1 65.4 1.6 15.2
2016/17 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 9.2 3.9 0.2 0.8/1.6 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A BK Opava 3 31.7 19.0 6 /14.7 1.7 2/3.3 60.0 2.3 17.7
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo BK Opava 2 30.0 21.5 6 /14 1.5 5/8 62.5 1.0 23.5
2017/18 junioři U19 - skupina C BK Opava 10 - 3.9 1.1 0.3 0.8/1.2 66.7 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina C BK Opava 14 - 14.9 5.3 0.8 1.9/2.7 71.1 - -
2017/18 junioři U19 - play-out C BK Opava 10 - 4.4 1.3 0.5 0.3/1.2 25.0 - -
2017/18 kadeti U17 - finálová skupina BK Opava 9 - 15.9 5.7 0.8 2.2/3.4 64.5 - -
2018/19 kadeti U17 - kvalifikace BK Opava 2 - 18.0 2.5 2.5 5.5/6 91.7 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Snakes Ostrava 22 28.5 10.8 3.7 /8.2 0.8 1/1.7 62.2 1.9 15.9
2018/19 junioři U19 - skupina C BK Opava 14 - 14.4 5 0.9 1.8/2.7 65.8 - -
2018/19 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 10 - 13.9 4.6 1.1 1.4/1.8 77.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-off Snakes Ostrava 3 24.3 4.3 2 /4.3 0 0.3/1 33.3 2.3 6.3
2018/19 kadeti U17 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 22.0 5.5 2 /4.5 0.5 0/0 0.0 3.0 6.5
2019/20 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 20 9.2 3.0 1.1 /1.9 0.2 0.4/0.7 61.5 1.2 4.2
2019/20 junioři U19 - skupina C BK Opava 3 - 10.7 5 0 0.7/2.3 28.6 - -
2019/20 muži - skupina Východ SNAK A 4 4.8 1.3 0.5 /0.8 0 0.3/0.8 33.3 0.8 0.3
2019/20 junioři U19 - finálová skupina BK Opava 3 - 11.0 4.7 0.3 0.7/2.3 28.6 - -
2020/21 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 3 31.7 8.7 2 /4.3 1.3 0.7/0.7 100.0 4.0 8.0
2021/22 muži - skupina VÝCHOD SNAK A 5 12.2 3.0 1.2 /2.6 0.2 0/0 0.0 1.4 0.8
Průměr za kariéru 30.6 5.3 10.0 3.6 0.6 1.2/2.2 191.9 1.5 5.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
2B body 2 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
3B body 1 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Obranné doskoky 4 STRABAG Zlín 24. 9. 2021
Útočné doskoky 2 BASKET Brno U23 10. 10. 2021
Doskoky celkem 4 STRABAG Zlín 24. 9. 2021
Body 7 Basketbal Olomouc 19. 9. 2021
Užitečnost 2 STRABAG Zlín 24. 9. 2021
Asistence 2 STRABAG Zlín 24. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 9 Lokomotiva Plzeň 11. 2. 2017 2016/17
2B body 12 BCM Orli Prostějov 1. 12. 2018 2018/19
3B body 3 SAM BŠM Brno 30. 1. 2016 2015/16
Obranné doskoky 16 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 4 Kondoři Liberec 18. 5. 2017 2016/17
Doskoky celkem 17 Slavoj Litoměřice 9. 2. 2019 2018/19
Body 29 Sokol Pražský 29. 4. 2017 2016/17
Užitečnost 33 BCM Orli Prostějov 1. 12. 2018 2018/19
Asistence 6 NH Ostrava 12. 1. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
19. 9. 2021 skupina VÝCHOD Basketbal Olomouc 16:18 7 2 50.0 1 25.0 0/0 0
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD STRABAG Zlín 17:06 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 3:34 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 10:31 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 13:30 2 1 33.3 0 0.0 0/0 0
Celkem 5 60:59 15 6 46.2 1 8.3 / 0.0
Průměr 5 12:11 3.0 1.2 46.2 0.2 8.3 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Hladnov 7 0:00 9.7 3.6 0.0 0.6 0.0 0.9/1.4 60.0 2.0
TOROLA Snakes Ostrava 5 11:51 13.6 4.0 54.1 1.2 54.5 2.0/3.8 52.6 2.2
BC Nový Jičín 4 0:00 14.8 5.8 153.3 0.8 300.0 1.0/1.8 57.1 1.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 13.0 3.8 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
NH Ostrava 5 0:00 10.4 4.2 150.0 0.2 100.0 1.4/3.2 43.8 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 11.8 3.3 0.0 1.0 0.0 2.3/3.0 75.0 1.5
BK Klatovy 2 0:00 23.0 7.5 100.0 2.0 100.0 2.0/5.0 40.0 1.5
SAM BŠM Brno 6 9:05 7.5 2.2 108.3 0.5 37.5 1.7/3.0 55.6 1.3
Sokol Žižkov 4 5:31 11.3 4.0 266.7 0.8 300.0 1.0/1.0 100.0 1.3
SK UP-BCM Olomouc 3 0:00 14.3 4.0 0.0 1.0 0.0 3.3/5.0 66.7 1.7
Slavia Kroměříž 6 0:00 7.2 2.7 0.0 0.2 0.0 1.3/1.5 88.9 1.8
USK Praha 2 0:00 21.0 7.0 100.0 0.5 100.0 5.5/7.0 78.6 2.5
Žďár nad Sáz. 3 0:00 14.0 6.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.7 75.0 1.0
BK Loko Plzeň 3 17:07 13.7 3.3 76.9 1.7 62.5 2.0/2.7 75.0 1.3
BC Nový Jičín 4 0:00 10.0 4.3 0.0 0.3 0.0 0.8/1.3 60.0 0.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 20.0 8.0 100.0 1.0 100.0 1.0/1.5 66.7 3.0
Synthesia Pardubice 5 26:21 7.8 3.0 45.5 0.4 15.4 0.6/1.0 60.0 2.2
BCM Orli Prostějov 2 27:07 18.5 8.5 68.0 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Pražský 2 0:00 18.5 7.0 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 0.5
SKB Zlín 3 0:00 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/0.7 100.0 0.3
Slavia Kroměříž 4 0:00 8.8 3.3 162.5 0.3 100.0 1.5/3.8 40.0 0.8
BK Snakes Ostrava 4 0:00 8.5 2.0 133.3 1.0 133.3 1.5/4.3 35.3 1.3
Sokol Písek 3 26:55 10.3 3.7 52.4 0.7 15.4 1.0/1.0 100.0 3.0
SK Žabovřesky 2 0:00 15.0 7.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SK Žabovřesky 2 0:00 14.5 5.5 100.0 1.0 100.0 0.5/1.0 50.0 3.0
NH Ostrava 4 0:00 7.3 1.5 0.0 0.8 0.0 2.0/4.3 47.1 1.8
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 14.5 4.5 0.0 0.5 0.0 4.0/5.5 72.7 0.5
BC Kolín 2 0:00 14.0 5.5 0.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 0:00 14.0 3.5 100.0 1.5 100.0 2.5/4.0 62.5 2.5
Synthesia Pardubice 2 0:00 14.0 4.0 100.0 1.5 100.0 1.5/3.5 42.9 1.0
NH Ostrava 3 22:01 9.0 1.3 44.4 1.0 100.0 3.3/4.3 76.9 1.0
USK 2 25:02 13.0 4.0 53.3 1.0 40.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 26:19 13.0 3.5 31.8 1.5 37.5 1.5/3.0 50.0 2.0
BC Vysočina 2 0:00 11.5 5.5 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK Pelhřimov 2 15:27 10.5 2.5 55.6 1.5 42.9 1.0/3.0 33.3 1.0
Sokol Pražský 2 34:04 10.0 3.0 35.3 0.5 9.1 2.5/4.5 55.6 0.5
BARoun.l. U17B 2 0:00 9.5 4.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BASKET Brno B 2 13:09 9.0 3.5 175.0 0.5 25.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Levharti Chomutov 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
GBA Lions J. Hradec 2 18:18 8.5 3.0 100.0 0.5 20.0 1.0/1.0 100.0 2.5
BK Pelhřimov 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SKB Zlín 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
BK Loko Plzeň 2 14:16 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 1 26:24 14.0 5.0 62.5 1.0 50.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Klatovy 1 24:07 14.0 7.0 70.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Jiskra Kyjov 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0 0.8
PP HK 1 0:00 12.0 6.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 3 0:00 4.0 0.7 0.0 0.3 0.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Loko Plzeň 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
BCM Orli Prostějov 3 14:35 3.3 0.7 33.3 0.7 28.6 0.0/1.0 0.0 1.7
PCE 2 8:08 4.5 1.5 75.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 1.5
BA Nymburk 2 9:51 4.5 1.5 75.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavia Kroměříž 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 16:18 7.0 2.0 50.0 1.0 25.0 0.0/0.0 0.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 2 0:00 3.5 1.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BC Nový Jičín 2 4:28 3.5 1.5 75.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
Sokol pražský 2 11:56 3.5 1.0 50.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 15:28 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Synthesia Pardubice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Písek 2 11:49 1.5 0.0 0.0 0.5 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Žďár n. S. 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
STRABAG Zlín 1 17:06 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BASKET Brno U23 1 10:31 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 13:30 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
USK Praha 1 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 2 2:18 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 1 3:38 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 9:26 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Opava B 1 0:55 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -