Radek Valenta

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 19 let
Aktuální klub
Levharti Chomutov
Výška
196 cm

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
167
Procento vítězství
58.7%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2013/14 starší minižáci U13 - předkolo A Baník Most 3 - 3.0 1.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Baník Most 7 - 1.4 0.6 0 0.3/0.6 50.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - liga sk. A Baník Most 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižáci U13 - MČR skupina A Slavoj BK Litoměřice 3 12.7 4.0 2 /7 0 0/0.7 0.0 2.7 -1.0
2015/16 starší minižáci U13 - MČR o 1.-4. místo Slavoj BK Litoměřice 2 14.0 3.5 1.5 /6.5 0 0.5/1 50.0 2.0 -3.5
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina B Sj. BK Litoměřice 11 - 5.5 2.2 /2.2 0.2 0.6/1.7 36.8 1.9 2.5
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Sj. BK Litoměřice 13 - 3.2 0.9 /0.9 0.4 0.2/0.8 30.0 0.5 2.2
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B Sj. BK Litoměřice 3 3.7 0.3 0 /0.7 0 0.3/0.7 50.0 0.3 -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Sj. BK Litoměřice 2 4.0 3.0 0.5 /1.5 0.5 0.5/0.5 100.0 0.5 1.5
2017/18 kadeti U17 - skupina A Baník Most (MS) 11 - 5.5 1.8 0.5 0.5/0.8 55.6 - -
2017/18 žáci U15 - skupina A BK Baník Most 11 - 20.8 6.9 1.6 2.1/3.4 62.2 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A BA Tygři Louny 12 - 5.3 1.3 0.8 0.3/0.8 40.0 - -
2017/18 kadeti U17 - skupina A1 Baník Most (MS) 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.3 100.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 4.8 0.9 0.7 0.8/1.3 61.1 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out A Levharti Chomutov 10 - 4.5 1.6 0.3 0.4/0.7 57.1 - -
2019/20 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 6 - 4.5 1.8 0 0.8/1.3 62.5 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 13.0 5.6 0.1 1.5/2.8 53.8 - -
2019/20 kadeti U17 - finálová skupina Levharti Chomutov 5 - 13.2 5.2 0.2 2.2/3.8 57.9 - -
2020/21 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 1 - 10.0 2 2 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina B Levharti Chomutov 4 7.5 15.3 4.8 /5.5 1.5 1.3/3.8 33.3 2.3 12.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 10 8.2 2.5 0.6 /1.6 0.3 0.4/0.6 66.7 0.7 2.2
2021/22 junioři U19 - skupina A Levharti Chomutov 14 - 22.1 7.6 1.6 2.1/4.1 50.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Levharti Chomutov 2 10.5 8.5 3 0.5 1/1.5 66.7 2.0 7.5
2021/22 junioři U19 - finálová skupina Levharti Chomutov 2 - 11.5 4 1 0.5/1 50.0 - -
Průměr za kariéru 18.3 1.3 8.1 2.8 0.6 0.9/1.7 137.1 1.5 0.8

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 Sokol Žižkov 27. 10. 2021
2B body 13 BK Klatovy 21. 11. 2021
3B body 4 Sokol Žižkov 27. 10. 2021
Obranné doskoky 7 Basketbal Polabí 23. 1. 2022
Útočné doskoky 2 Basketbal Polabí 23. 1. 2022
Doskoky celkem 9 Basketbal Polabí 23. 1. 2022
Body 32 Sokol Žižkov 27. 10. 2021
Užitečnost 18 Jižní Supi 13. 6. 2021
Asistence 3 PLZ 19. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 SLUNETA Ústí n. L. 3. 10. 2021 2021/22
2B body 16 BK Přeštice 10. 12. 2017 2017/18
3B body 4 Sokol Žižkov 27. 10. 2021 2021/22
Obranné doskoky 7 BK Opava 12. 6. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 BŠ-Tygři Praha 6. 5. 2016 2015/16
Doskoky celkem 9 Basketbal Polabí 23. 1. 2022 2021/22
Body 34 BK Přeštice 10. 12. 2017 2017/18
Užitečnost 18 Jižní Supi 13. 6. 2021 2021/22
Asistence 3 PLZ 19. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
12. 6. 2021 skupina B BK Opava 30:25 13 4 57.1 1 20.0 2/6 33.3
13. 6. 2021 skupina B BVK Holice 0:00 7 3 100.0 0 0.0 1/3 33.3
13. 6. 2021 skupina B Jižní Supi 0:00 22 6 100.0 3 100.0 1/4 25.0
12. 6. 2021 skupina B Tygři Praha 0:00 19 6 100.0 2 100.0 1/2 50.0
18. 9. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 26 9 0.0 2 0.0 2/6 33.3
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 19 8 0.0 1 0.0 0/2 0.0
3. 10. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 30 9 0.0 2 0.0 6/6 100.0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 17 7 0.0 0 0.0 3/8 37.5
17. 10. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 17 5 0.0 1 0.0 4/5 80.0
27. 10. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 32 7 0.0 4 0.0 6/8 75.0
12. 11. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 11:16 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
20. 11. 2021 skupina A Sokol Žižkov 0:00 31 10 0.0 3 0.0 2/6 33.3
21. 11. 2021 skupina A BK Klatovy 0:00 30 13 0.0 1 0.0 1/1 100.0
26. 11. 2021 skupina ZÁPAD VYS 15:57 5 1 33.3 1 33.3 0/0 0
30. 11. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 23 7 0.0 3 0.0 0/1 0.0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 0:00 3 1 0.0 0 0.0 1/2 50.0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Válečníci Děčín 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/1 100.0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 1:48 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
4. 12. 2021 skupina A SLUNETA Ústí n. L. 0:00 12 6 0.0 0 0.0 0/4 0.0
5. 12. 2021 skupina A Válečníci Děčín 0:00 16 8 0.0 0 0.0 0/1 0.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 2:19 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
15. 12. 2021 skupina A BA Sparta Praha 0:00 22 9 0.0 0 0.0 4/8 50.0
18. 12. 2021 skupina A Tygři Praha 0:00 11 4 0.0 1 0.0 0/0 0
19. 12. 2021 skupina A Tygři Praha B 0:00 23 5 0.0 4 0.0 1/2 50.0
19. 12. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 21:37 8 2 33.3 1 33.3 1/2 50.0
7. 1. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 7:07 5 1 33.3 1 33.3 0/0 0
15. 1. 2022 finálová skupina Basket Poděbrady 0:00 5 1 0.0 1 0.0 0/0 0
16. 1. 2022 finálová skupina BASKET Brno B 0:00 18 7 0.0 1 0.0 1/2 50.0
23. 1. 2022 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 22:10 5 2 50.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 32 112:39 435 146 384.2 34 141.7 41/84 48.8
Průměr 32 3:31 13.6 4.6 384.2 1.1 141.7 1.3/2.6 48.8
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Sokol Žižkov 3 0:00 24.3 6.3 0.0 3.0 0.0 2.7/4.7 57.1 3.0
BK Klatovy 6 0:00 9.5 3.7 0.0 0.7 0.0 0.2/0.8 20.0 1.7
BK Klatovy 2 0:00 28.0 11.0 0.0 1.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
BA Sparta Praha 5 0:00 11.2 4.2 0.0 0.4 0.0 1.6/2.0 80.0 2.0
Tygři Praha 4 0:00 13.0 4.3 283.3 1.0 200.0 1.5/2.3 66.7 1.8
Sluneta Ústí n. L. 6 0:00 8.2 3.0 0.0 0.3 0.0 1.2/1.3 87.5 1.3
BK M. Lázně 2 0:00 23.5 7.0 0.0 2.5 0.0 2.0/2.5 80.0 3.5
SLUNETA Ústí n. L. 3 0:00 15.3 5.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.3 60.0 1.3
SKB Rokycany 2 0:00 22.5 7.5 0.0 1.5 0.0 3.0/4.5 66.7 3.5
BA Sparta Praha 2 0:00 22.5 8.0 0.0 1.5 0.0 2.0/4.5 44.4 1.0
Tygři Praha B 2 0:00 20.0 6.0 0.0 2.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
Válečníci Děčín 2 0:00 17.5 8.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.5 0.0 3.0
Válečníci Děčín 4 0:00 8.3 4.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 33.3 0.8
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.5 5.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
Jižní Supi 1 0:00 22.0 6.0 100.0 3.0 100.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.5 1.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
BASKET Brno B 1 0:00 18.0 7.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 3 0:00 5.7 2.7 100.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
BA Tygři Louny 2 0:00 8.5 2.5 0.0 1.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
Tygři JBC Brno B 1 0:00 16.0 5.0 0.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 5.0
Válečníci Děčín 1 0:00 14.0 5.0 0.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
BK Opava 1 30:25 13.0 4.0 57.1 1.0 20.0 2.0/6.0 33.3 2.0
USK Praha 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/1.5 66.7 -
BARoun.l. U17B 4 0:00 3.0 0.8 0.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0 1.5
Pod U17B 1 0:00 12.0 6.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
USK Praha 4 0:00 3.0 1.0 100.0 0.3 100.0 0.3/0.5 50.0 1.0
Sokol Pražský 2 7:41 5.5 2.5 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 4.0
Sokol Písek 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Horejsek Děčín A 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 1.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sokol Písek 2 3:33 4.0 1.0 66.7 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 1.5
BK Opava 1 0:00 8.0 3.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
BVK Holice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
BK Klatovy 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
PLZ 2 10:48 4.0 1.0 33.3 0.5 33.3 0.5/1.0 50.0 -
Tygři Louny 2 0:00 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
BK Horejsek Děčín 2 0:00 3.5 1.0 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Teplice 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
BC VYSOČINA 2 12:31 3.5 1.5 33.3 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BVK Holice 1 0:00 7.0 3.0 100.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
BSK - Jižní Supi 2 0:00 3.5 0.5 0.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 3.0
Slovan Varnsdorf 2 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
VYS 1 15:57 5.0 1.0 33.3 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 2.0
Basket Poděbrady 1 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Basketbal Polabí 1 22:10 5.0 2.0 50.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BC Vysočina 1 5:30 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.0
NH Ostrava 1 2:45 3.0 1.0 100.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
Synthesia Pardubice 2 0:00 1.5 0.0 0.0 0.5 100.0 0.0/0.0 0.0 0.5
SK Slavia Praha 1 11:16 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Jižní Supi 2 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
BK Brandýs n.L. 1 0:00 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BK Pelhřimov 1 3:08 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SP BASKET 2 0:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Pražský 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 2:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
R&J EBC Mělník 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -