Petr Šlechta

Národnost
CZE
Ročník narození
1995 - 26 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
193 cm

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
499
Procento vítězství
52.3%
Počet klubů
4

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 kadeti U16 - základní část Sršni Sokol Písek 22 - 19.6 6.9 0.6 3.9/5 77.3 - -
2010/11 junioři U18 - základní část Sršni Sokol Písek 19 - 1.8 0.8 0 0.2/0.4 37.5 - -
2010/11 kadeti U16 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 17.7 5 0.3 6.7/8 83.3 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Sršni Sokol Písek 3 - 3.7 1 0.3 0.7/1.3 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - základní část Sršni Sokol Písek 21 12.4 5.8 2.1 /3.5 0.2 0.8/1.1 69.6 1.7 4.4
2011/12 kadeti U17 - základní část Sršni Sokol Písek 22 - 26.6 8.7 1.5 4.8/6 79.7 - -
2011/12 kadeti U17 - play-out Sršni Sokol Písek 4 - 36.0 10.8 2.8 6.3/7 89.3 - -
2011/12 kadeti U17 - play-off A Lions J. Hradec 1 - 13.0 3 2 1/2 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - play-off Sršni Sokol Písek 3 31.7 18.0 5.7 /8.7 1.3 2.7/3 88.9 3.7 16.0
2011/12 kadeti U17 - play-off Lions J. Hradec 3 - 24.3 7 0.7 8.3/10.3 80.6 - -
2012/13 muži - Český pohár Lions J. Hradec 2 - 9.5 3 0.5 2/2 100.0 - -
2012/13 muži - Základní část LJH 4 4.0 3.5 1.3 /1.5 0.3 0.3/0.3 100.0 1.3 3.5
2012/13 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 6 - 17.3 3.5 2.7 2.3/3.3 70.0 - -
2012/13 junioři U19 - základní část Sršni Sokol Písek 21 30.7 18.8 4.7 /7.9 2 3.2/3.9 82.9 2.3 20.1
2012/13 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 2 - 23.0 5 3.5 2.5/2.5 100.0 - -
2012/13 muži - Skupina A 2 LJH 4 4.5 1.5 0.3 /0.5 0.3 0.3/0.5 50.0 1.0 -0.3
2012/13 junioři U19 - play-off Sršni Sokol Písek 3 35.3 23.3 4.7 /9.7 2.7 6/6 100.0 3.0 24.7
2012/13 junioři U19 - play-off A Lions J. Hradec 2 - 19.0 5 1.5 4.5/6.5 69.2 - -
2012/13 junioři U19 - play-off Lions J. Hradec 3 - 16.7 4 2 2.7/2.7 100.0 - -
2013/14 muži - skupina A Sršni Sokol Písek 22 - 15.0 3.3 2 2.5/3.2 78.6 - -
2013/14 junioři U19 - základní část Sršni Sokol Písek 20 32.8 25.2 6.2 /11.1 2.7 4.7/5.5 85.5 1.9 26.9
2013/14 muži - základní část LJH 14 3.9 0.4 0.1 /0.3 0.1 0.1/0.3 25.0 0.8 -0.3
2013/14 muži - čtvrtfinále LJH 1 7.0 2.0 1 0 0/0 0.0 2.0 -1.0
2013/14 junioři U19 - play-out Sršni Sokol Písek 2 22.0 9.5 3 /6 1 0.5/0.5 100.0 1.0 11.0
2013/14 muži - play-off A Sršni Sokol Písek 2 - 11.0 1 1.5 4.5/4.5 100.0 - -
2013/14 muži - Zápasy o I.LM Sršni Sokol Písek 6 - 12.0 2.5 1.8 1.5/1.8 81.8 - -
2014/15 muži - skupina A Sokol Písek 7 - 22.3 5.7 2.6 3.1/3.7 84.6 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ BC Vysočina 10 21.7 9.3 2.1 /4.9 1.4 0.9/1.1 81.8 2.4 6.2
2014/15 muži - Základní část LJH 36 9.2 1.8 0.2 /0.6 0.4 0.1/0.1 100.0 1.3 0.6
2014/15 muži - základní část LJH 2 10.0 4.0 0.5 /1 1 0/0 0.0 1.5 2.5
2014/15 muži - Skupina A2 BC Vysočina 7 21.1 14.1 2.7 /3.4 2.3 1.9/2.3 81.3 2.6 13.3
2014/15 muži - play-off Sokol Písek 1 - 35.0 6 4 11/11 100.0 - -
2014/15 muži - Předkolo play-off BC Vysočina 2 25.5 10.0 2 /3 2 0/0.5 0.0 1.5 5.0
2014/15 muži - Play-off LJH 3 4.7 0.0 0 /0.3 0 0/0 0.0 0.7 -1.0
2014/15 muži - Baráž o I.LM 2015/2016 Sokol Písek 6 - 20.0 4.2 2.2 5.2/6.5 79.5 - -
2015/16 muži - Základní část LJH 3 7.0 3.0 0 /0 1 0/0 0.0 0.7 1.3
2015/16 muži - oblastní přebor Sokol Písek C 6 - 26.7 7.2 2.7 4.3/5.2 83.9 - -
2015/16 muži - základní část Sokol Písek 2 - 24.5 5.5 /5.5 3.5 3/4 75.0 1.5 22.0
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo Sokol Písek 8 32.1 20.8 5.6 /11 1.6 4.6/5 92.5 3.0 19.0
2016/17 muži - Základní část - skupina A Sokol Písek 18 33.6 24.7 6.1 /10.4 2.3 5.7/7.1 80.3 2.7 26.5
2016/17 muži - základní část Sokol Písek 2 - 29.5 5 /5 5 4.5/8 56.3 1.0 25.0
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo Sokol Písek 8 29.3 29.9 7 /9.8 3.9 4.3/4.5 94.4 2.5 32.1
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 18 34.2 24.6 7.1 /11.2 1.7 5.3/6.2 86.5 2.7 25.9
2017/18 muži - základní část Sokol Písek 3 23.3 31.7 8.7 /10.3 3.3 4.3/4.7 92.9 1.3 32.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 6 31.8 26.2 6.2 /10.7 3.5 3.3/4.2 80.0 2.2 33.3
2017/18 muži - Play Off Sokol Písek 7 36.6 26.1 7.4 /11.3 2.3 4.4/5.6 79.5 2.0 29.3
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Sokol Písek 18 34.4 27.0 6.7 /11.6 2.3 6.6/7.6 86.8 3.1 30.0
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník Sokol Písek 1 - 8.0 1 /1 2 0/0 0.0 4.0 4.0
2018/19 muži - Skupina D 7. - 12. místo Sokol Písek 6 34.5 34.8 10 /13.3 2.3 7.8/8.3 94.0 2.2 40.5
2018/19 muži - Play Off Sokol Písek 7 33.1 27.9 6.7 /11.1 2 8.4/9.9 85.5 2.9 31.0
2019/20 muži - skupina Západ Sokol Písek 18 30.1 24.5 5.8 /9.4 3 3.9/4.7 83.5 2.3 28.2
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník Sokol Písek 2 - 24.5 7 /7 1.5 6/7 85.7 2.0 21.5
2019/20 muži - Skupina C 1. - 6. místo Sokol Písek 5 34.2 22.8 6 /10.2 2.6 3/3.2 93.8 2.8 26.4
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD Sokol Písek 1 28.0 27.0 4 /6 2 13/14 92.9 1.0 35.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 15 27.8 19.1 3.4 /5.9 2.8 3.9/4.5 88.1 2.7 21.0
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Písek 3 19.0 16.7 2 2.7 4.7/5.7 82.4 2.7 15.3
Průměr za kariéru 37.2 16.2 17.2 4.5 1.7 3.3/3.9 340.9 2.2 12.2

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 10 SP BASKET 24. 9. 2021
2B body 8 SP BASKET 28. 11. 2021
3B body 7 BK Levharti Chomutov 31. 10. 2021
Obranné doskoky 7 BK Levharti Chomutov 31. 10. 2021
Útočné doskoky 3 BK Levharti Chomutov 14. 1. 2022
Doskoky celkem 8 BK Levharti Chomutov 31. 10. 2021
Body 37 BK Levharti Chomutov 31. 10. 2021
Užitečnost 39 BK Levharti Chomutov 31. 10. 2021
Asistence 7 SK Slavia Praha 10. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 16 SP BASKET 21. 9. 2018 2018/19
2B body 17 JBC Brno 16. 10. 2011 2011/12
3B body 9 Basket Košíře 16. 12. 2016 2016/17
Obranné doskoky 12 SKB Zlín 16. 3. 2014 2013/14
Útočné doskoky 8 BC Vysočina 4. 11. 2012 2012/13
Doskoky celkem 17 Slavoj Litoměřice 12. 10. 2013 2013/14
Body 53 BK Loko Plzeň 23. 11. 2013 2013/14
Užitečnost 63 BCM Orli Prostějov 20. 4. 2017 2016/17
Asistence 11 BCM Orli Prostějov 9. 2. 2020 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 36:09 8 1 33.3 1 11.1 3/4 75.0
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 25:29 19 3 100.0 1 20.0 10/10 100.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 21:13 25 3 60.0 5 55.6 4/4 100.0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 29:52 19 3 60.0 3 37.5 4/4 100.0
17. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 25:04 14 1 20.0 4 57.1 0/0 0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 19:33 22 4 66.7 4 66.7 2/3 66.7
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 32:57 37 7 70.0 7 58.3 2/3 66.7
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD USK Praha B 35:37 18 4 40.0 1 12.5 7/8 87.5
17. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník Sokol Kbely 0:00 19 3 0.0 2 0.0 7/8 87.5
21. 11. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 35:46 18 6 66.7 1 10.0 3/5 60.0
24. 11. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 16:44 19 2 66.7 5 83.3 0/0 0
28. 11. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 38:16 26 8 66.7 2 25.0 4/5 80.0
1. 12. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BK Levharti Chomutov 0:00 21 2 0.0 4 0.0 5/7 71.4
5. 12. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 23:47 24 6 85.7 3 60.0 3/4 75.0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 29:55 15 1 25.0 3 37.5 4/4 100.0
9. 1. 2022 skupina ZÁPAD VYS 21:37 11 2 66.7 0 0.0 7/7 100.0
12. 1. 2022 Český pohár mužů - XXIX. ročník NBK 0:00 10 1 0.0 2 0.0 2/2 100.0
14. 1. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 24:45 12 0 0.0 2 66.7 6/6 100.0
Celkem 18 416:44 337 57 64.8 50 45.9 73/84 86.9
Průměr 18 23:09 18.7 3.2 64.8 2.8 45.9 4.1/4.7 86.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
SP BASKET 16 30:07 21.9 5.2 65.4 2.0 32.7 5.5/6.3 88.0 2.3
Slavoj Litoměřice 18 33:52 18.8 5.4 59.8 1.4 23.1 3.8/4.6 82.9 2.3
PLZ 13 28:29 22.8 5.5 57.7 2.5 42.7 4.5/5.7 78.4 2.5
USK Praha B 11 35:01 24.5 7.0 57.0 2.2 28.6 3.9/4.7 82.7 3.0
BC Vysočina 10 25:30 21.8 6.2 68.1 1.6 36.4 4.6/6.0 76.7 2.2
VYS 9 20:01 24.1 5.3 84.2 3.1 63.6 4.1/5.0 82.2 2.9
BCM Orli Prostějov 6 31:48 30.0 8.0 60.0 3.7 48.9 3.0/3.2 94.7 1.8
SNAK A 6 32:51 28.7 7.3 71.0 2.8 37.0 5.5/6.2 89.2 2.2
LJH 7 33:56 23.6 6.3 61.1 1.4 26.3 6.7/7.6 88.7 3.1
Sokol Vyšehrad 5 0:00 32.0 9.8 0.0 2.8 0.0 4.0/4.6 87.0 2.6
Proton Zlín 7 0:00 21.3 7.4 0.0 0.4 0.0 5.1/6.7 76.6 2.6
Basketbal Olomouc 6 29:59 24.7 5.7 68.0 2.5 34.9 5.8/6.8 85.4 3.0
WBA 4 0:00 35.0 9.5 0.0 2.5 0.0 8.5/9.5 89.5 3.0
HKR 6 31:06 21.3 5.8 62.5 2.2 46.4 3.2/4.3 73.1 1.8
BCM Loko Plzeň 7 16:43 18.0 5.7 72.7 1.0 29.2 3.6/4.3 83.3 2.3
Sokol pražský 10 20:41 12.5 4.1 62.1 0.8 23.5 1.9/2.6 73.1 2.4
PCE 8 21:22 15.5 4.1 57.9 2.0 45.7 1.3/1.5 83.3 1.8
Basketbal Polabí 5 26:44 24.6 4.6 71.9 3.2 43.2 5.8/6.6 87.9 2.8
VYS 9 20:09 12.7 3.1 62.2 1.6 33.3 1.8/2.1 84.2 1.6
USK 11 12:26 10.3 2.6 61.7 1.0 39.3 2.0/2.5 78.6 1.8
BK Levharti Chomutov 4 14:25 26.5 5.3 84.0 3.5 87.5 5.5/6.8 81.5 3.0
BC Nový Jičín 3 0:00 34.3 10.3 0.0 3.0 0.0 4.7/6.0 77.8 3.3
BK Pelhřimov 3 0:00 31.7 9.0 0.0 2.7 0.0 5.7/6.7 85.0 2.3
Slavoj BK Litoměřice B 5 0:00 18.8 6.0 375.0 1.2 120.0 3.2/3.6 88.9 2.4
ZLN 4 31:06 23.3 5.8 56.1 2.0 28.6 5.8/6.3 92.0 2.5
Proton Zlín 5 14:56 18.4 4.0 105.3 2.0 90.9 4.4/4.8 91.7 2.2
BC Nový Jičín 4 29:04 22.3 4.5 60.0 2.5 50.0 5.8/6.3 92.0 2.5
BCM Slez. Ostrava 4 0:00 22.0 8.0 0.0 0.8 0.0 3.8/4.0 93.8 2.8
Slavoj Litoměřice 4 21:48 19.8 5.3 80.8 2.5 55.6 1.8/2.0 87.5 1.0
Sokol Pražský 4 0:00 17.3 6.8 0.0 0.3 0.0 3.0/3.8 80.0 3.5
BK Pardubice 4 0:00 16.0 5.8 0.0 1.0 0.0 1.5/1.8 85.7 2.0
Synthesia Pardubice 2 39:13 31.5 8.0 76.2 2.0 33.3 9.5/10.5 90.5 3.0
TJ Šumperk 4 12:26 15.0 1.5 85.7 3.3 86.7 2.3/2.3 100.0 2.8
KLN 7 5:28 8.4 1.3 90.0 1.6 61.1 1.1/2.1 53.3 1.1
USK 4 0:00 14.8 4.5 0.0 0.5 0.0 4.3/6.0 70.8 2.3
BC Vysočina 6 15:23 9.8 3.0 72.0 0.8 29.4 1.3/1.5 88.9 1.8
BK Klatovy 3 0:00 19.0 3.7 275.0 3.0 225.0 2.7/3.7 72.7 1.0
BA Sparta Praha 6 19:10 9.5 1.5 50.0 1.7 52.6 1.5/1.7 90.0 2.0
Sokol Žižkov 3 17:47 18.7 4.3 68.4 2.7 53.3 2.0/2.0 100.0 3.0
SKB Rokycany 3 0:00 17.7 3.7 0.0 3.0 0.0 1.3/1.3 100.0 2.3
BCM Loko Plzeň 2 0:00 26.5 9.5 0.0 0.5 0.0 6.0/6.0 100.0 1.0
BC Benešov 3 0:00 16.0 3.3 0.0 1.7 0.0 4.3/5.0 86.7 1.0
BC Vysočina 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.0 0.0 5.5/8.5 64.7 3.5
BK Žďár n. S. 3 0:00 14.7 3.7 0.0 1.7 0.0 2.3/3.0 77.8 4.0
Baník Most 2 0:00 19.0 5.0 0.0 1.5 0.0 4.5/6.5 69.2 1.0
Spartak Kaplice 2 0:00 17.5 3.5 0.0 2.5 0.0 3.0/4.0 75.0 0.5
SK Slavia Praha 2 29:53 17.0 2.0 44.4 3.0 37.5 4.0/4.0 100.0 3.0
UNL 11 4:57 2.8 0.6 58.3 0.4 36.4 0.5/0.5 83.3 0.5
Lions J. Hradec B 1 0:00 31.0 6.0 100.0 6.0 100.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sluneta Ústí n. L. 1 0:00 28.0 5.0 0.0 2.0 0.0 12.0/14.0 85.7 2.0
AŠ Mladá Boleslav 1 0:00 27.0 9.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Medvědi Tábor 1 0:00 22.0 4.0 0.0 4.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BK Tábor 1 0:00 22.0 5.0 0.0 3.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
PCE 8 6:52 2.6 0.0 0.0 0.9 50.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 7 6:26 3.0 0.7 71.4 0.4 60.0 0.3/0.7 40.0 1.3
Válečníci Děčín 1 0:00 19.0 5.0 0.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Sokol Kbely 1 0:00 19.0 3.0 0.0 2.0 0.0 7.0/8.0 87.5 1.0
NBK 10 4:27 1.8 0.2 100.0 0.4 44.4 0.2/0.2 100.0 1.2
GBA Sojky Pelhřimov 1 25:04 14.0 1.0 20.0 4.0 57.1 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Děčín 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
SVI 8 7:10 1.6 0.3 40.0 0.4 33.3 0.0/0.0 0.0 1.3
Sokol Darren Chrudim 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tesla Pardubice 1 0:00 11.0 1.0 0.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Opava 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BRN 6 8:07 1.2 0.3 28.6 0.2 16.7 0.0/0.0 0.0 1.3
OVA 7 3:01 0.7 0.1 100.0 0.1 50.0 0.0/0.0 0.0 0.6
OPA 7 5:39 0.7 0.1 33.3 0.1 20.0 0.0/0.0 0.0 0.6
USK 8 3:48 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5