Jindřich Fremr

Národnost
CZE
Ročník narození
2003 - 20 let
Aktuální klub
BK Loko Plzeň
Výška
180 cm

Kariéra

Sezony
7
Zápasy
174
Procento vítězství
41.4%
Počet klubů
1

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 8.3 3.6 /3.6 100.0 0 0.0 1/2.3 43.8 2.1 4.9
2016/17 mladší žáci U14 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 10 - 9.1 4.2 /4.2 100.0 0.1 100.0 0.4/1.3 30.8 2.8 5.4
2017/18 žáci U15 - skupina C Lokomotiva Plzeň 3 - 16.0 6.7 0.0 0 0.0 2.7/8.3 32.0 - -
2017/18 žáci U15 - 2. kolo Lokomotiva Plzeň 2 - 19.0 8 0.0 1 0.0 0/2 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - Skupina A Lokomotiva Plzeň 14 - 9.9 2.9 0.0 1 0.0 1/3.4 29.8 - -
2017/18 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 4 8.3 1.0 0.3 /1.3 20.0 0 0.0 0.5/1 50.0 1.8 -0.3
2017/18 kadeti U17 - skupina B BK Loko Plzeň B 11 - 8.0 3.5 0.0 0.1 0.0 0.6/1.2 53.8 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Lokomotiva Plzeň 14 - 17.6 5.4 0.0 1.6 0.0 2/3.1 63.6 - -
2017/18 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 17.0 4.0 0.7 /1.3 50.0 0.5 25.0 1.2/2.3 50.0 1.5 1.2
2018/19 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 17.8 4.0 0.8 /2 39.5 0.7 26.2 0.3/0.5 70.0 1.7 2.2
2018/19 junioři U19 - skupina A BK Lokomotiva Plzeň "B" 1 - 13.0 2 0.0 3 0.0 0/0 0.0 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out BK Loko Plzeň 6 20.3 5.0 1.7 /2.5 66.7 0.5 37.5 0.2/0.7 25.0 1.8 6.5
2019/20 kadeti U17 - základní část BK Loko Plzeň 22 22.2 8.6 2.6 /5.2 50.0 1 25.3 0.6/1.5 38.2 1.8 6.2
2020/21 junioři U19 - základní část BK Loko Plzeň 1 20.0 0.0 0 /1 0.0 0 0.0 0/0 0.0 1.0 1.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 1 1.0 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2021/22 junioři U19 - skupina A BK Loko Plzeň 8 19.6 9.4 2.1 /3.9 54.8 1.5 31.6 0.6/1.5 41.7 2.8 5.5
2021/22 junioři U19 - nadstavba B BK Loko Plzeň 8 21.4 7.0 1.9 /4.1 45.5 1 19.0 0.3/0.5 50.0 2.4 4.8
2021/22 muži - play-out 13.-20. místo PLZ 5 17.6 5.4 1.2 /1.2 100.0 1 31.3 0/0 0.0 3.4 5.4
2021/22 junioři U19 - play-out BK Loko Plzeň 6 25.3 8.0 2.5 /4.3 57.7 1 18.2 0/0.5 0.0 2.8 6.5
2022/23 muži - skupina ZÁPAD PLZ 9 4.8 1.7 0.6 /0.7 83.3 0.1 11.1 0.2/0.3 66.7 0.6 1.2
2022/23 muži - skupina A Loko Plzeň B 5 - 5.0 1 0.0 1 0.0 0/0 0.0 - -
2022/23 muži - II.kolo Loko Plzeň B 1 - 0.0 0 /0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 3.0 -3.0
Průměr za kariéru 24.7 10.2 7.9 2.5 109.6 0.7 46.5 0.7/1.5 92.2 2.2 2.9

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 JHR 18. 11. 2022
2B body 3 Jiskra Domažlice 12. 11. 2022
3B body 2 Sokol Písek B 27. 11. 2022
Obranné doskoky 1 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
Útočné doskoky 1 JHR 18. 11. 2022
Doskoky celkem 2 JHR 18. 11. 2022
Body 10 Sokol Písek B 27. 11. 2022
Užitečnost 8 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022
Asistence 1 BK Levharti Chomutov 30. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 BK Klatovy 17. 2. 2018 2017/18
2B body 11 Fio banka J. Hradec 3. 2. 2018 2017/18
3B body 4 BA Sparta 12. 11. 2017 2017/18
Obranné doskoky 9 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Útočné doskoky 6 Slavoj Litoměřice 4. 11. 2018 2018/19
Doskoky celkem 10 Snakes Ostrava 2. 11. 2019 2019/20
Body 30 Fio banka J. Hradec 3. 2. 2018 2017/18
Užitečnost 26 BK Pardubice 7. 2. 2020 2019/20
Asistence 7 Slavoj Litoměřice 12. 5. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
30. 9. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
14. 10. 2022 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 1:43 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
21. 10. 2022 skupina ZÁPAD BA LYNX Liberec 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A BK Beroun 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2022 skupina A BŠ Slavia Praha 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2022 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 9:47 9 3 100.0 1 25.0 0/1 0.0
4. 11. 2022 skupina ZÁPAD USK Praha B 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
11. 11. 2022 skupina ZÁPAD Sokol Písek 5:25 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
9. 11. 2022 II.kolo Sokol Písek 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
12. 11. 2022 skupina A Jiskra Domažlice 0:00 9 3 0.0 1 0.0 0/0 0
18. 11. 2022 skupina ZÁPAD JHR 7:40 2 0 0.0 0 0.0 2/2 100.0
25. 11. 2022 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 10:34 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
26. 11. 2022 skupina A CBU 0:00 6 0 0.0 2 0.0 0/0 0
27. 11. 2022 skupina A Sokol Písek B 0:00 10 2 0.0 2 0.0 0/0 0
2. 12. 2022 skupina ZÁPAD SP Basket 8:01 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
Celkem 15 43:10 40 10 166.7 6 66.7 2/3 66.7
Průměr 15 2:52 2.7 0.7 166.7 0.4 66.7 0.1/0.2 66.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Tygři Louny 3 0:00 22.3 9.0 0.0 0.7 0.0 2.3/6.7 35.0 4.3
BK Klatovy 4 0:00 14.5 4.0 0.0 1.5 0.0 2.0/3.8 53.3 2.8
Sokol Písek 4 0:00 14.3 3.3 0.0 2.0 0.0 1.8/4.3 41.2 4.0
Fio banka J. Hradec 2 0:00 27.5 8.5 0.0 3.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
NH Ostrava 6 17:25 7.8 2.0 75.0 1.2 46.7 0.3/1.3 25.0 1.8
Tygři JBC Brno 2 28:09 21.0 4.5 56.3 3.5 53.8 1.5/2.0 75.0 2.5
BA 2006 Roudnice n.L. 2 0:00 19.0 8.0 0.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
BK Horejsek Děčín 3 0:00 12.3 4.0 0.0 1.0 0.0 1.3/3.3 40.0 2.0
Synthesia Pardubice 5 19:33 7.2 2.4 48.0 0.6 16.7 0.6/1.0 60.0 1.8
BA Sparta 2 0:00 16.0 3.5 0.0 2.5 0.0 1.5/4.5 33.3 2.0
BCM Orli Prostějov 5 23:25 5.2 1.4 43.8 0.8 14.8 0.0/0.4 0.0 2.2
GBA Lions J. Hradec 2 18:23 13.0 2.5 62.5 2.0 44.4 2.0/3.0 66.7 2.5
Jižní Supi 3 19:59 7.7 2.3 53.8 1.0 21.4 0.0/0.7 0.0 3.0
Sokol Písek 4 18:28 5.5 1.3 50.0 0.8 16.7 0.8/1.0 75.0 2.5
USK 6 19:25 3.7 1.0 31.6 0.5 25.0 0.2/1.0 16.7 1.7
BK Tábor 2 0:00 10.0 4.5 100.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
BK Pelhřimov 2 0:00 10.0 4.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
BCM Orli Prostějov 6 13:29 3.2 1.0 46.2 0.2 10.0 0.7/1.2 57.1 1.2
Snakes Ostrava 4 19:22 4.8 1.0 36.4 0.8 23.1 0.5/1.5 33.3 1.5
Sokol pražský 2 17:14 9.0 1.5 50.0 2.0 44.4 0.0/0.0 0.0 4.0
USK Praha 2 0:00 9.0 2.5 0.0 1.0 0.0 1.0/1.5 66.7 0.5
BK Klatovy 4 0:00 4.5 1.5 100.0 0.0 0.0 1.5/3.3 46.2 2.8
Sokol Písek 2 21:00 9.0 2.0 66.7 1.5 27.3 0.5/2.0 25.0 1.5
Sokol Vyšehrad 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 4.5
Sokol Pražský 4 17:55 4.3 0.8 25.0 0.8 25.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Písek 2 0:00 8.0 4.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 5 18:24 3.2 0.8 80.0 0.4 22.2 0.4/1.2 33.3 3.4
Snakes Ostrava 2 23:16 7.0 1.5 37.5 1.0 33.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Vyšehrad 2 0:00 7.0 2.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
BK Sokolov 1 0:00 13.0 2.0 0.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Sokolov 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 5.5 1.5 0.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
BKj Kralupy 1 0:00 11.0 4.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
Sokol Písek B 1 0:00 10.0 2.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 9:47 9.0 3.0 100.0 1.0 25.0 0.0/1.0 0.0 -
SLUNETA Ústí n.L. 1 0:00 9.0 3.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Jiskra Domažlice 1 0:00 9.0 3.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 5.0
Sokol Pražský 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.5
Tygři Praha 2 20:53 3.5 1.0 20.0 0.5 14.3 0.0/1.0 0.0 0.5
NH Ostrava 2 19:27 3.5 1.0 28.6 0.5 16.7 0.0/0.0 0.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 15:58 3.0 1.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
BA Nymburk 2 22:06 3.0 1.5 33.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.5
CBU 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
STRABAG Zlín 2 4:47 2.5 0.5 100.0 0.5 50.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Nymburk 1 22:44 4.0 2.0 40.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 10:34 4.0 2.0 66.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Brandýs n. L. 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Vysočina 1 23:19 3.0 0.0 0.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 3.0
JHR 1 7:40 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BŠ Slavia Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek 2 2:42 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
USK Praha B 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 1:19 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Beroun 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA LYNX Liberec 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
SP Basket 2 4:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0