Štěpán Brix

Národnost
CZE
Ročník narození
1994 - 27 let
Aktuální klub
SP BASKET
Výška
201 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
274
Procento vítězství
51.8%
Počet klubů
5

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 junioři U18 - základní část Sokol pražský 12 - 3.0 1 0.1 0.8/0.9 81.8 - -
2010/11 junioři U18 - skupina A Sokol pražský B 10 - 5.9 2.3 0.1 1/2.2 45.5 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Sokol pražský B 1 - 4.0 2 0 0/2 0.0 - -
2010/11 junioři U18 - play-off Sokol pražský 2 - 11.5 4.5 0.5 1/2 50.0 - -
2011/12 junioři U19 - skupina A Sokol pražský B 4 - 8.5 3.3 0.3 1.3/2 62.5 - -
2012/13 junioři U19 - základní část Sokol pražský 20 17.3 4.4 1.7 /3.5 0.1 0.9/1.6 54.8 2.2 3.9
2012/13 junioři U19 - play-off Sokol pražský 3 10.7 2.0 1 /3.3 0 0/0 0.0 1.3 1.3
2013/14 muži - základní část SP BASKET 18 10.1 0.9 0.2 /1.1 0 0.4/0.8 57.1 1.1 0.7
2013/14 muži - skupina B Sokol Žižkov 1 - 9.0 4 0 1/2 50.0 - -
2013/14 muži - základní část Jiskra Humpolec 3 - 4.7 2 0 0.7/0.7 100.0 - -
2013/14 muži - skupina F1 Jiskra Humpolec 8 - 7.0 3 0 1/2.3 44.4 - -
2013/14 muži - play-off SP BASKET 3 4.3 3.0 1.3 /1.3 0 0.3/0.7 50.0 1.0 4.3
2014/15 muži - skupina C Jiskra Humpolec 22 - 10.3 3.9 0.2 1.9/2.7 70.0 - -
2014/15 muži - Základní část - skupina západ SP BASKET 12 9.1 3.2 1.3 /3.1 0 0.5/0.7 75.0 1.2 2.3
2014/15 muži - Skupina A1 SP BASKET 8 18.8 4.3 1.5 /4 0 1.3/1.8 71.4 2.8 4.1
2014/15 muži - Play-off SP BASKET 2 18.5 2.0 1 /1.5 0 0/0 0.0 3.0 3.5
2015/16 muži - skupina C Jiskra Humpolec 15 - 11.0 4.3 0.1 1.9/2.9 67.4 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 12 13.8 3.1 1.5 /3.5 0 0.1/0.5 16.7 1.7 3.2
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo SP BASKET 6 21.8 7.8 3.5 /7.8 0 0.8/1.7 50.0 3.2 7.8
2015/16 muži - Play-off SP BASKET 2 21.0 5.0 2.5 /4.5 0 0/0 0.0 4.0 5.5
2016/17 muži - skupina B Pod 3 - 4.7 2.3 0 0/0 0.0 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina A SP BASKET 14 20.8 5.9 2.4 /4.3 0.1 0.9/1.2 70.6 2.9 6.0
2016/17 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 12 - 10.4 3.9 0.3 1.8/2.2 84.6 - -
2016/17 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 6 25.2 7.7 2.3 /5.3 0.5 1.5/1.5 100.0 3.2 12.5
2016/17 muži - Předkolo Play-off SP BASKET 3 21.3 5.0 2.3 /5.3 0 0.3/0.7 50.0 4.3 2.3
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 18 25.2 9.1 3.9 /7.8 0 1.3/2.2 60.0 3.3 12.2
2017/18 muži - skupina A Jiskra Domažlice 13 - 13.8 5.5 0 2.8/3.5 80.0 - -
2017/18 muži - Základní fáze Sokol Pražský 1 3 - 3.7 1.7 0 0.3/0.7 50.0 - -
2017/18 muži - základní část SP BASKET 2 10.5 14.5 6.5 /8 0 1.5/4.5 33.3 1.5 12.5
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo SP BASKET 5 19.4 9.8 4 /6 0 1.8/3 60.0 2.4 14.4
2017/18 muži - Play-off Sokol Pražský 1 3 - 8.7 3.7 0 1.3/3.3 40.0 - -
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ SP BASKET 15 18.2 6.7 2.7 /6.3 0 1.3/2 66.7 2.8 6.9
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo SP BASKET 7 16.9 5.1 2.4 /7.7 0 0.3/0.3 100.0 2.3 4.4
2019/20 muži - skupina Západ SP BASKET 1 8.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 5.0 -4.0
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo SP BASKET 3 22.0 12.3 5.3 /7.3 0 1.7/3 55.6 2.0 20.3
2021/22 muži - skupina ZÁPAD SP BASKET 1 3.0 0.0 0 /2 0 0/0 0.0 - -1.0
Průměr za kariéru 24.8 10.1 6.7 2.7 0.1 1.1/1.7 163.4 2.3 3.5

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
Obranné doskoky 1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Doskoky celkem 1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021
Užitečnost -1 BK Levharti Chomutov 1. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 KK Val. Meziříčí 1. 2. 2015 2014/15
2B body 10 Sokol Písek B 25. 2. 2018 2017/18
3B body 2 VŠTJ Medicina A 18. 1. 2017 2016/17
Obranné doskoky 11 Synthesia Pardubice 17. 3. 2017 2016/17
Útočné doskoky 7 Sokol Žižkov 8. 12. 2017 2017/18
Doskoky celkem 15 OLM 2. 3. 2018 2017/18
Body 23 Sokol Karviná 15. 2. 2015 2014/15
Užitečnost 26 BK Opava B 6. 3. 2020 2019/20
Asistence 4 BK Opava B 18. 3. 2016 2015/16
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 2:36 0 0 0 0/0 0
Celkem 1 2:36 0 / 0.0
Průměr 1 2:36 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Opava B 9 19:07 7.0 2.9 50.0 0.0 0.0 1.2/1.7 73.3 2.3
OLM 6 7:49 9.8 3.8 82.1 0.2 0.0 1.7/2.7 62.5 2.3
BC Vysočina 8 17:39 7.4 3.4 56.3 0.0 0.0 0.6/1.5 41.7 2.3
HKR 10 20:38 5.4 2.1 46.7 0.0 0.0 1.2/1.7 70.6 3.2
Sokol Písek B 5 0:00 10.8 4.6 0.0 0.0 0.0 1.6/1.6 100.0 1.2
Sokol Karviná 3 0:00 17.0 6.3 0.0 0.3 0.0 3.3/5.7 58.8 2.3
PLZ 12 11:48 4.2 1.7 46.5 0.0 0.0 0.8/1.2 71.4 1.9
PCE 8 7:43 5.9 2.3 100.0 0.3 100.0 0.6/1.0 62.5 1.4
KK Val. Meziříčí 3 0:00 15.7 4.7 0.0 0.3 0.0 5.3/7.7 69.6 3.3
Sokol Písek 8 19:29 5.6 2.5 45.5 0.0 0.0 0.6/1.0 62.5 2.4
USK Praha B 6 25:14 6.8 2.7 39.0 0.2 33.3 1.0/1.3 75.0 2.8
Synthesia Pardubice 5 20:29 7.8 2.4 44.4 0.2 50.0 2.4/3.0 80.0 1.6
Basketbal Olomouc 6 20:10 6.5 2.2 46.4 0.3 66.7 1.2/1.8 63.6 2.2
Slavia Kroměříž 2 0:00 19.0 7.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.5
Slavoj Litoměřice 11 18:04 3.1 1.4 40.5 0.0 0.0 0.4/0.5 66.7 3.2
BK Žďár n. S. 4 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 2.0/2.8 72.7 2.5
VYS 6 9:04 5.2 1.8 64.7 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 2 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
TJ Šumperk 2 0:00 14.5 6.0 0.0 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 2.0
Sokol Žižkov B - TESLA 3 0:00 9.3 4.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 44.4 3.7
VŠTJ Medicina A 2 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
Slavoj BK Litoměřice B 2 0:00 13.0 4.0 0.0 0.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
SK Žabovřesky 4 0:00 6.5 2.8 0.0 0.3 0.0 0.3/0.8 33.3 1.8
BC Benešov 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Slavoj Litoměřice 2 0:00 10.5 4.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
BK Pelhřimov 3 0:00 6.3 2.3 0.0 0.0 0.0 1.7/2.7 62.5 3.7
BK Klatovy 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Wolves Radotín 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK 2 27:27 9.0 3.5 58.3 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Spartak Kaplice 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
DEC 1 20:54 17.0 8.0 72.7 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Renocar Podolí 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 2.7
BK Děčín 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/2.3 14.3 2.0
BC Nový Jičín 2 10:13 8.5 3.0 75.0 0.5 0.0 1.0/1.0 100.0 1.5
Stavební fakulta A 2 0:00 8.5 4.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Sokol Žižkov 2 23:40 8.5 4.0 61.5 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.5
LJH 2 17:30 7.0 3.5 70.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sokol Žižkov 2 0:00 6.5 2.0 0.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
SKB Rokycany 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.0
Žižkov Falcons C 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Sokol Motol A 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BSK Fenix Modřany A 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Lions J. Hradec B 2 0:00 5.5 2.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
BK Medvědi Tábor 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
BK Kladno 2 0:00 4.5 1.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.5
BA Sparta Praha 3 11:06 3.0 1.3 50.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.7
TJ Turnov 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BCM Loko Plzeň 3 13:13 2.7 1.3 57.1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.7
BC Vysočina 3 8:14 2.3 0.7 40.0 0.3 100.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Sršni Sokol Písek 3 11:36 2.3 0.7 33.3 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.7
Jiskra Domažlice 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Opava 2 0:00 2.5 0.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 -
BCM Ústí n. L. 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
ZLN 3 15:57 1.0 0.3 25.0 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.7
VYS 2 10:56 1.0 0.5 16.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BK Levharti Chomutov 1 2:36 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -