Lukáš Bukovjan

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BC Nový Jičín
Výška
181 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
488
Procento vítězství
54.9%
Počet klubů
9

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina B TOROLA BT Příbor 17 - 8.7 3.2 0.2 1.5/1.5 100.0 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo TOROLA BT Příbor 8 - 8.0 2.6 0.5 1.3/1.3 100.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina D Snakes Ostrava 14 - 19.8 7.9 /7.9 0.4 2.9/3.8 75.5 2.0 16.9
2011/12 žáci U15 - skupina C TOROLA BT Příbor 14 - 7.5 2.3 0.4 1.9/2.6 70.3 - -
2011/12 žáci U15 - liga B TOROLA BT Příbor 10 - 7.9 3.5 0.1 0.6/0.8 75.0 - -
2011/12 mladší žáci U14 - extraliga B Snakes Ostrava 4 - 9.5 4.3 /4.3 0 1/1.3 80.0 1.5 7.8
2011/12 mladší žáci U14 - play-off Snakes Ostrava 3 - 12.3 5.7 /5.7 0 1/1.7 60.0 2.0 9.7
2011/12 mladší žáci U14 - Mistrovství ČR Snakes Ostrava 5 19.6 7.4 2.6 /9.2 0.2 1.6/2.6 61.5 1.6 -0.6
2012/13 žáci U15 - základní skupina C TOROLA Snakes Ostrava 13 - 10.5 3.8 0.3 1.9/2.5 75.8 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga TOROLA Snakes Ostrava 13 - 9.7 3.3 0.8 0.8/1.2 66.7 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část BCM Mor. Ostrava 18 - 10.4 3.8 0.4 1.5/2.3 64.3 - -
2013/14 kadeti U17 - play-out BCM Mor. Ostrava 4 - 16.0 4.8 1.3 2.8/4.8 57.9 - -
2014/15 junioři U19 - skupina B NH Ostrava 13 - 20.6 5.6 2.2 2.9/4 73.1 - -
2014/15 kadeti U17 - základní část BCM Slez. Ostrava 21 - 10.2 2.1 1.7 1/1.9 55.0 - -
2014/15 junioři U19 - play-out B NH Ostrava 2 - 16.0 2 4 0/0 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off BCM Slez. Ostrava 3 - 10.3 2.7 1.7 0/0.3 0.0 - -
2014/15 kadeti U17 - Mistrovství ČR BCM Slez. Ostrava 1 35.0 18.0 3 3 3/4 75.0 2.0 19.0
2015/16 muži - Základní část - skupina B STHAV 15 18.1 6.2 1.1 /3.1 1.2 0.3/0.7 50.0 1.7 2.3
2015/16 junioři U19 - základní část BCM Ostrava 22 34.4 14.1 3.1 /7.6 2.1 1.5/2.4 62.3 2.1 14.2
2015/16 muži - Play out - 13. - 20. místo STHAV 6 30.7 17.3 3.2 /5.7 3.3 1/1.3 75.0 2.3 13.7
2015/16 junioři U19 - play-out BCM Ostrava 6 30.2 18.0 4.3 /9.2 2.3 2.3/2.7 87.5 2.2 18.7
2016/17 junioři U19 - základní část Snakes Ostrava 19 28.7 17.7 3.6 /7.5 2.5 3.1/3.7 84.3 1.8 18.6
2016/17 junioři U19 - skupina C Snakes Ostrava B 1 - 14.0 4 1 3/4 75.0 - -
2016/17 muži - Základní část - skupina B SNAK A 14 29.6 13.1 3.4 /7.9 1.8 1.1/1.8 60.0 2.1 8.9
2016/17 muži - základní část SNAK A 1 - 6.0 0 /0 2 0/0 0.0 2.0 4.0
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo SNAK A 5 33.4 22.2 5.4 /11.4 3 2.4/3.8 63.2 3.0 20.0
2016/17 junioři U19 - play-off Snakes Ostrava 3 31.3 17.3 2.3 /9 2.7 4.7/6 77.8 2.0 24.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR Snakes Ostrava 2 39.0 19.5 5.5 /10.5 2 2.5/6 41.7 3.5 14.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 15 31.5 16.3 4.5 /9.8 1.2 3.7/5.1 72.7 2.3 13.2
2017/18 muži - Základní část OPA 14 5.9 2.1 0.4 /0.8 0.2 0.6/0.7 80.0 0.8 2.6
2017/18 muži - základní část OPA 2 24.0 3.5 1 /3 0.5 0/0 0.0 2.5 3.0
2017/18 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 7 31.3 12.9 2.3 /6.3 1.4 4/4.6 87.5 1.9 13.0
2017/18 muži - Skupina A1 OPA 6 9.2 2.5 0.5 /1.2 0.3 0.5/0.5 100.0 0.7 1.8
2017/18 muži - Play off OPA 2 6.5 3.5 1 /1.5 0.5 0/0 0.0 0.5 3.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Východ BK Opava B 11 37.1 22.5 6.3 /12.5 1.8 4.5/5.9 76.9 2.4 23.6
2018/19 muži - Základní část OPA 11 8.8 1.1 0.4 /1 0.1 0.1/0.3 33.3 0.9 -0.5
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník OPA 1 20.0 6.0 3 /7 0 0/0 0.0 1.0 6.0
2018/19 muži - Hyundai Final Four OPA 2 7.0 1.0 0.5 /2 0 0/1 0.0 - -1.5
2018/19 muži - Play out 13. - 20. místo BK Opava B 6 35.7 16.5 4 /10 1.2 5/7 71.4 1.8 25.3
2018/19 muži - Skupina A1 OPA 10 7.6 0.6 0.2 /1.3 0 0.2/0.4 50.0 0.7 0.4
2018/19 muži - Play off OPA 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - 0.5
2019/20 muži - skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 14 - 20.4 4.8 2 4.8/6.1 77.9 - -
2019/20 muži - skupina Východ BK Opava B 17 35.7 19.5 4.2 /9.5 2.1 4.9/5.9 82.2 2.5 21.8
2019/20 muži - Základní část OPA 13 8.3 2.4 0.6 /1.4 0.3 0.2/0.2 100.0 0.5 2.9
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník OPA 1 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2019/20 muži - Hyundai FINAL Four OPA 2 20.0 9.5 2.5 /6 0.5 3/5 60.0 2.5 5.5
2019/20 muži - skupina A1 OPA 5 6.4 0.0 0 /0.6 0 0/0 0.0 0.8 0.2
2019/20 muži - Skupina D 7. - 12. místo BK Opava B 5 37.4 22.2 6.4 /12.6 2.4 2.2/3.6 61.1 1.4 22.0
2020/21 muži - Skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 3 25.7 16.7 2.3 /6 1 9/10.7 84.4 0.7 21.3
2020/21 muži - skupina C BK Opava B 2 - 22.0 5.5 2.5 3.5/7 50.0 - -
2020/21 muži - základní část OPA 22 14.6 3.4 0.9 /2.4 0.3 0.9/1.8 48.7 1.3 3.2
2020/21 muži - Skupina A1 OPA 5 16.6 3.4 0.6 /3 0.6 0.4/0.4 100.0 2.2 1.2
2020/21 muži - Play off OPA 8 7.4 0.8 0.3 /0.9 0 0.3/0.6 40.0 1.1 -
2021/22 muži - skupina VÝCHOD BC Nový Jičín 6 26.7 9.8 2.8 /5.8 0.5 2.7/3.7 72.7 2.5 12.7
2021/22 muži - skupina C KK Val. Meziříčí 4 - 21.5 5.3 2 5/7.3 69.0 - -
2021/22 muži - Český pohár mužů - XXIX. ročník KK Val. Meziříčí 1 - 21.0 5 3 2/2 100.0 - -
Průměr za kariéru 37.8 13.7 11.3 3.0 1.1 1.9/2.6 273.7 1.9 6.7

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 BASKET Brno B 25. 9. 2021
2B body 10 TJ Šumperk 10. 10. 2021
3B body 5 TJ Šumperk 10. 10. 2021
Obranné doskoky 6 SNAK A 3. 10. 2021
Útočné doskoky 2 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Doskoky celkem 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021
Body 42 TJ Šumperk 10. 10. 2021
Užitečnost 31 BASKET Brno U23 24. 9. 2021
Asistence 11 BK VIVIDBOOKS Pardubice 17. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 15 SK UP-BCM Olomouc 2. 10. 2011 2011/12
2B body 17 BK B&W Opava 30. 10. 2011 2011/12
3B body 7 Sokol Písek 23. 11. 2014 2014/15
Obranné doskoky 12 Slavoj Litoměřice 11. 3. 2020 2019/20
Útočné doskoky 5 Sokol Písek 25. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 12 Slavoj Litoměřice 11. 3. 2020 2019/20
Body 42 TJ Šumperk 10. 10. 2021 2021/22
Užitečnost 46 USK 29. 1. 2017 2016/17
Asistence 17 Basketball Nymburk B 21. 3. 2019 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina VÝCHOD BK VIVIDBOOKS Pardubice 34:45 11 2 40.0 1 16.7 4/6 66.7
24. 9. 2021 skupina VÝCHOD BASKET Brno U23 33:45 18 5 71.4 0 0.0 8/8 100.0
25. 9. 2021 skupina C BASKET Brno B 0:00 25 5 0.0 2 0.0 9/11 81.8
26. 9. 2021 skupina C Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 0:00 5 1 0.0 0 0.0 3/6 50.0
28. 9. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník OLM 0:00 21 5 0.0 3 0.0 2/2 100.0
3. 10. 2021 skupina VÝCHOD SNAK A 22:48 5 2 33.3 0 0.0 1/2 50.0
8. 10. 2021 skupina VÝCHOD Basket Opava 2010 23:16 16 7 70.0 0 0.0 2/4 50.0
10. 10. 2021 skupina C TJ Šumperk 0:00 42 10 0.0 5 0.0 7/10 70.0
9. 10. 2021 skupina C BK Opava B 0:00 14 5 0.0 1 0.0 1/2 50.0
17. 10. 2021 skupina VÝCHOD SVI 26:15 8 1 20.0 2 50.0 0/0 0
22. 10. 2021 skupina VÝCHOD BCM Orli Prostějov 19:19 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 11 160:08 166 43 122.9 14 93.3 38/53 71.7
Průměr 11 14:33 15.1 3.9 122.9 1.3 93.3 3.5/4.8 71.7
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Basketbal Olomouc 11 28:07 17.0 4.5 47.1 1.4 26.8 4.0/5.1 78.6 1.5
ZLN 9 34:27 19.1 4.8 50.6 1.9 28.8 3.9/5.2 74.5 3.0
BCM Orli Prostějov 8 32:37 15.1 3.5 39.4 1.0 19.5 5.1/5.9 87.2 2.8
BC Nový Jičín 7 33:32 17.1 4.6 45.1 1.7 29.3 2.9/4.1 69.0 2.1
Synthesia Pardubice 8 31:13 14.3 3.3 41.3 1.8 27.5 2.5/3.3 76.9 1.1
Sokol Písek 6 32:17 18.5 3.5 36.8 2.7 36.4 3.5/4.3 80.8 2.7
BK Loko Plzeň 6 27:18 14.7 3.7 45.8 2.0 38.7 1.3/1.8 72.7 2.3
Královští Sokoli 5 24:32 17.6 3.6 56.3 2.8 46.7 2.0/2.4 83.3 2.4
USK 5 36:11 16.8 3.6 43.9 2.4 32.4 2.4/3.4 70.6 1.6
PCE 4 31:21 20.5 3.8 55.6 2.8 34.4 4.8/5.0 95.0 1.8
SNAK A 6 27:40 13.7 3.5 50.0 0.8 21.7 4.2/5.8 71.4 2.8
OLM 4 16:50 20.5 4.0 88.9 3.8 93.8 1.3/1.3 100.0 1.8
SP BASKET 5 32:28 16.0 4.2 44.7 1.4 21.2 3.4/5.6 60.7 2.0
BC Vysočina 6 28:41 12.8 2.5 38.5 2.2 36.1 1.3/2.0 66.7 2.3
SAM BŠM Brno 4 15:32 18.5 4.5 105.9 2.0 66.7 3.5/5.5 63.6 3.0
Sokol Pražský 6 0:00 12.0 3.0 0.0 1.8 0.0 0.5/0.8 60.0 1.7
TJ Šumperk 2 0:00 33.0 8.5 0.0 4.0 0.0 4.0/6.5 61.5 1.5
SKB Zlín 4 27:29 16.3 4.5 62.1 1.8 30.4 2.0/2.5 80.0 1.8
USK Praha B 3 38:41 21.0 6.7 46.5 2.0 28.6 1.7/2.7 62.5 2.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 15.3 3.0 0.0 3.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.5
Basket Opava 2010 3 33:26 20.0 4.7 46.7 2.0 27.3 4.7/5.7 82.4 4.0
BK Opava B 5 19:35 11.8 3.4 73.9 1.4 41.2 0.8/1.8 44.4 3.0
BK Opava 3 0:00 19.0 4.0 0.0 2.3 0.0 4.0/4.7 85.7 2.0
Sokol Písek 3 35:27 19.0 4.3 43.3 3.3 43.5 0.3/1.0 33.3 2.3
WBA 5 0:00 11.2 2.2 0.0 1.8 0.0 1.4/2.8 50.0 2.4
BK B&W Opava 2 0:00 27.5 13.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.5 33.3 1.0
HKR 12 13:14 4.4 1.0 38.7 0.6 28.0 0.7/1.1 61.5 1.4
SK Žabovřesky 2 0:00 26.5 7.5 0.0 1.5 0.0 7.0/9.5 73.7 3.5
Slavia Kroměříž 3 0:00 17.3 4.0 0.0 2.0 0.0 3.3/3.7 90.9 2.7
NBK 18 11:20 2.8 0.6 27.0 0.4 25.0 0.4/0.6 63.6 1.0
BC Nový Jičín 6 0:00 8.3 3.0 0.0 0.2 0.0 1.8/3.0 61.1 2.2
VYS 2 39:22 25.0 4.0 42.1 2.0 26.7 11.0/14.5 75.9 1.0
Sokol pražský 3 34:54 16.7 3.3 45.5 2.7 38.1 2.0/4.0 50.0 2.3
BC Nový Jičín 4 0:00 12.0 4.3 0.0 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 2.8
BCM Slez. Ostrava 3 0:00 15.0 3.3 0.0 1.7 0.0 3.3/5.3 62.5 2.7
OVA 8 12:28 5.6 1.6 59.1 0.5 25.0 0.9/1.6 53.8 0.5
SK UP-BCM Olomouc 4 0:00 11.3 4.5 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 21.5 5.0 0.0 2.0 0.0 5.5/9.5 57.9 1.5
BK Loko Plzeň 4 0:00 10.3 3.3 0.0 1.0 0.0 0.8/1.3 60.0 2.5
SVI 15 8:57 2.7 0.6 36.0 0.3 35.7 0.5/1.1 41.2 1.0
Slavia MBA Kroměříž 3 7:50 13.0 5.0 68.2 0.3 50.0 2.0/2.0 100.0 3.3
BA Sparta Praha 3 0:00 12.3 5.7 100.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
BCM Orli Prostějov 2 31:00 16.5 3.5 41.2 2.0 26.7 3.5/4.0 87.5 3.5
Jiskra Kyjov 2 0:00 16.5 6.0 100.0 0.5 100.0 3.0/3.5 85.7 0.5
USK 4 0:00 8.0 3.0 0.0 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 3.8
BC Nový Jičín 2 0:00 15.5 5.5 100.0 1.0 100.0 1.5/2.0 75.0 2.0
NH Ostrava 2 0:00 15.5 7.0 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
KK Val. Meziříčí 2 0:00 15.0 3.5 0.0 0.5 0.0 6.5/7.5 86.7 3.0
Sokol Karviná 1 0:00 30.0 15.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol H. Králové 3 0:00 9.7 3.7 0.0 0.3 0.0 1.3/1.3 100.0 2.3
Jiskra Kyjov 1 0:00 28.0 6.0 0.0 5.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BC Vysočina 2 5:32 14.0 3.0 150.0 2.0 200.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Sokol Karviná 1 0:00 27.0 7.0 0.0 2.0 0.0 7.0/10.0 70.0 3.0
Synthesia Pardubice 4 0:00 6.3 2.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.5 50.0 1.3
Slavoj Litoměřice 2 0:00 12.5 3.5 0.0 1.5 0.0 1.0/1.5 66.7 3.0
BASKET Brno B 1 0:00 25.0 5.0 0.0 2.0 0.0 9.0/11.0 81.8 2.0
Slavoj Litoměřice 1 36:46 24.0 5.0 62.5 4.0 40.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Tesla Pardubice 1 0:00 23.0 5.0 0.0 3.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
BK Děčín 2 0:00 11.0 3.5 0.0 0.5 0.0 2.5/2.5 100.0 1.0
LJH 3 12:51 7.3 1.7 62.5 0.3 20.0 3.0/3.3 90.0 0.7
KOL 11 7:32 2.0 0.3 20.0 0.4 30.8 0.4/0.6 57.1 1.1
PCE 17 5:11 1.3 0.3 38.5 0.1 28.6 0.4/0.4 100.0 0.8
UNL 10 4:42 2.0 0.8 47.1 0.0 0.0 0.4/0.5 80.0 0.5
USK Praha 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/1.0 100.0 2.7
Sokol Pražský 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
OLO 15 6:09 1.3 0.3 25.0 0.1 12.5 0.4/0.4 100.0 0.7
PLZ 2 29:09 9.5 1.5 30.0 0.5 12.5 5.0/6.0 83.3 1.0
Sokol Žižkov 1 34:36 18.0 7.0 50.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 2.0
BASKET Brno U23 1 33:45 18.0 5.0 71.4 0.0 0.0 8.0/8.0 100.0 3.0
BK Pardubice 2 0:00 9.0 4.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Vlci Žďár 1 0:00 18.0 2.0 0.0 1.0 0.0 11.0/14.0 78.6 -
BVK Holice 1 0:00 16.0 8.0 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BRN 11 11:07 1.4 0.3 25.0 0.1 12.5 0.5/1.0 54.5 1.1
Sršni Sokol Písek 3 0:00 5.0 1.3 0.0 0.3 0.0 1.3/2.0 66.7 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 7.5 2.0 0.0 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.0
NH Ostrava 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
Renocar Podolí 1 0:00 13.0 3.0 0.0 2.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.0
USK 9 9:21 1.4 0.3 33.3 0.2 20.0 0.1/0.4 25.0 0.7
Sokol H. Králové 1 0:00 12.0 5.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sokol Pražský 1 21:27 11.0 3.0 27.3 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 1.0
BK Pardubice 2 7:38 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 2.5
BK B&W Opava 1 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Jiskra Kyjov 2 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
DEC 14 6:00 0.5 0.1 28.6 0.1 10.0 0.0/0.1 0.0 0.4
BC Nový Jičín 1 0:00 6.0 0.0 0.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Slovan MACH1NES Č. Pole Brno 1 0:00 5.0 1.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Sršni Sokol Písek 1 15:09 4.0 2.0 28.6 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 -
Slavia Kroměříž 1 0:00 3.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0

články