Tadeáš Slowiak

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 18 let
Aktuální klub
USK Praha
Výška
200 cm
Pozice
Rozehrávač

Kariéra

Sezony
9
Zápasy
282
Procento vítězství
66%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F- VAL
2012/13 nejmladší minižáci U11 - skupina B BK Pce 24 - 4.0 1.8 0.0 0 0.0 0.5/1.4 32.4 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - kvalifikace o MČR BK Vividbooks Pardub 6 - 3.3 1.5 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 - -
2012/13 nejmladší minižáci U11 - o 1. - 4. místo BK Pce 4 - 0.8 0.3 0.0 0 0.0 0.3/1 25.0 - -
2014/15 mladší žáci U14 - skupina A Kondoři Liberec 2 - 0.0 0 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina B Kondoři Liberec 19 - 4.8 1.5 /1.5 100.0 0.3 100.0 0.9/2.3 41.9 2.2 1.3
2015/16 mladší minižáci U12 - Základní fáze USK Praha 13 - 14.8 6.1 0.0 0 0.0 2.6/4.8 54.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - Předkolo MČR A Kondoři Liberec 3 - 0.3 0 /0 0.0 0 0.0 0.3/1.3 25.0 2.0 -2.7
2015/16 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 15.7 3.7 0.3 /2.3 14.3 0 0.0 3/4 75.0 1.3 2.3
2015/16 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 17.0 4.5 0.5 /3.5 14.3 0.5 50.0 2/3 66.7 3.5 1.0
2016/17 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 10 - 1.5 0.3 /0.3 100.0 0.1 100.0 0.6/1.2 50.0 1.1 -0.2
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina D Kondoři Liberec 11 - 9.5 3.9 /3.9 100.0 0 0.0 1.6/3.9 41.9 3.0 4.2
2016/17 starší minižáci U13 - Základní fáze USK Praha 3 - 12.0 4.7 0.0 0.7 0.0 0.7/2 33.3 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 5 - 0.4 0 /0 0.0 0 0.0 0.4/0.4 100.0 0.2 0.2
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 13 - 9.0 2.5 /2.5 100.0 0.5 100.0 2.5/5.1 48.5 2.8 3.5
2016/17 starší minižáci U13 - F - 1. - 4. místo USK Praha 9 - 9.1 3.6 0.0 0 0.0 2/2.6 78.3 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 6.3 2.7 0.3 /1.7 20.0 0.7 100.0 0/0.3 0.0 0.7 1.0
2016/17 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 1.5 0.0 0 /0.5 0.0 0 0.0 0/0 0.0 - -0.5
2017/18 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 9 - 5.3 1.7 0.0 0.1 0.0 1.7/3 55.6 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina C Kondoři Liberec 9 - 14.4 5.6 0.0 0.1 0.0 3/5.3 56.3 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Kondoři Liberec 14 - 12.9 3 0.0 0.9 0.0 4.1/6.6 63.0 - -
2017/18 žáci U15 - Liga sk. A Kondoři Liberec 3 - 6.7 1.7 0.0 0.7 0.0 1.3/3.3 40.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 - 6.7 2 0.0 0 0.0 2.7/4.7 57.1 - -
2017/18 mladší žáci U14 - MČR o 5. - 8. místo Kondoři Liberec 2 - 23.0 5 0.0 3 0.0 4/6 66.7 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina B Kondoři Liberec 14 - 13.1 3.6 0.0 1.1 0.0 2.6/4.2 61.0 - -
2018/19 kadeti U17 - základní část Kondoři Liberec 7 15.4 3.0 0.7 /2.4 29.4 0.1 16.7 1.1/1.3 88.9 1.3 1.3
2018/19 žáci U15 - Extraliga Kondoři Liberec 14 - 11.2 4.1 0.0 0.2 0.0 2.4/4.6 53.1 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out Kondoři Liberec 4 16.0 4.5 1.5 /3 50.0 0.3 25.0 0.8/1 75.0 1.0 2.0
2018/19 žáci U15 - MČR skupina A Kondoři Liberec 3 28.3 14.0 4.7 53.8 0.3 20.0 3.7/5.3 68.8 2.3 15.0
2018/19 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo Kondoři Liberec 2 20.0 8.5 3.5 41.2 0 0.0 1.5/2 75.0 4.5 6.0
2019/20 junioři U19 - základní část YDEA KONDOR 19 19.7 5.2 1.3 /3.9 32.4 0.1 11.1 2.3/3.3 71.0 1.8 4.5
2019/20 kadeti U17 - základní část USK 5 9.4 1.6 0.4 /1.2 33.3 0 0.0 0.8/1.2 66.7 1.2 1.0
2019/20 junioři U19 - skupina A Kondoři Liberec B 1 - 18.0 6 0.0 1 0.0 3/4 75.0 - -
2019/20 kadeti U17 - skupina A Kondoři Liberec 12 - 18.3 5.8 0.0 1.2 0.0 3.3/5.1 65.6 - -
2019/20 kadeti U17 - play-out A Kondoři Liberec 2 - 19.5 6.5 0.0 1.5 0.0 2/4 50.0 - -
2020/21 junioři U19 - základní část USK 1 19.0 2.0 1 /4 25.0 0 0.0 0/0 0.0 4.0 3.0
2020/21 kadeti U17 - základní část USK 1 22.0 5.0 2 /6 33.3 0 0.0 1/6 16.7 2.0 3.0
2021/22 muži - skupina ZÁPAD USK Praha B 13 13.8 5.1 1.8 /3.1 57.5 0.1 9.1 1.3/2.2 60.7 1.3 5.2
2021/22 junioři U19 - skupina A USK 12 26.9 17.3 5.8 /10.3 56.1 0.5 28.6 4.3/5.3 79.7 1.5 23.7
Průměr za kariéru 31.3 4.8 8.3 2.7 95.6 0.3 62.3 1.9/3.3 215.9 1.9 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 9 GBA Lions J. Hradec 28. 10. 2021
2B body 10 GBA Lions J. Hradec 28. 10. 2021
3B body 2 Slavoj Litoměřice 7. 11. 2021
Obranné doskoky 10 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Útočné doskoky 3 Sokol pražský 5. 12. 2021
Doskoky celkem 11 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021
Body 29 GBA Lions J. Hradec 28. 10. 2021
Užitečnost 43 GBA Lions J. Hradec 28. 10. 2021
Asistence 7 VYS 3. 12. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 14 Fio banka J. Hradec 11. 3. 2018 2017/18
2B body 12 Tygři JBC Brno 6. 1. 2019 2018/19
3B body 4 BK Horejsek Děčín 28. 4. 2018 2017/18
Obranné doskoky 10 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021 2021/22
Útočné doskoky 3 Sokol Písek 19. 9. 2020 2020/21
Doskoky celkem 11 BK Loko Plzeň 3. 10. 2021 2021/22
Body 31 Sluneta Ústí n. L. 12. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 43 GBA Lions J. Hradec 28. 10. 2021 2021/22
Asistence 7 VYS 3. 12. 2021 2021/22
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 2:45 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A Jižní Supi 27:28 22 9 75.0 0 0.0 4/4 100.0
19. 9. 2021 skupina A BA Nymburk 15:15 11 2 28.6 1 100.0 4/4 100.0
26. 9. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 19:58 13 6 66.7 0 0.0 1/2 50.0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD VYS 23:16 11 3 75.0 1 50.0 2/2 100.0
2. 10. 2021 skupina A Sokol pražský 21:49 13 2 25.0 1 50.0 6/8 75.0
3. 10. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 28:38 10 5 71.4 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 12:28 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
15. 10. 2021 skupina ZÁPAD SP BASKET 9:30 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 30:19 22 6 46.2 1 33.3 7/10 70.0
17. 10. 2021 skupina A Sokol Písek 29:48 11 4 40.0 0 0.0 3/4 75.0
22. 10. 2021 skupina ZÁPAD PLZ 17:59 5 1 25.0 0 0.0 3/4 75.0
28. 10. 2021 skupina A GBA Lions J. Hradec 35:08 29 10 58.8 0 0.0 9/10 90.0
31. 10. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 23:43 7 2 66.7 0 0.0 3/5 60.0
5. 11. 2021 skupina ZÁPAD Sokol Písek 10:37 7 2 40.0 0 0.0 3/6 50.0
6. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 27:52 19 9 56.3 0 0.0 1/1 100.0
7. 11. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 28:13 18 5 71.4 2 100.0 2/3 66.7
14. 11. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 6:52 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
3. 12. 2021 skupina ZÁPAD VYS 16:58 8 3 75.0 0 0.0 2/3 66.7
4. 12. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 21:21 16 5 50.0 0 0.0 6/8 75.0
5. 12. 2021 skupina A Sokol pražský 25:49 20 5 62.5 1 25.0 7/8 87.5
8. 12. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 20:48 4 2 66.7 0 0.0 0/0 0
10. 12. 2021 skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 5:41 1 0 0.0 0 0.0 1/2 50.0
14. 12. 2021 skupina A Sokol Písek 31:34 16 7 87.5 0 0.0 2/4 50.0
7. 1. 2022 skupina ZÁPAD PLZ 9:25 5 2 100.0 0 0.0 1/2 50.0
Celkem 25 503:14 273 92 56.4 7 21.9 68/92 73.9
Průměr 25 20:07 10.9 3.7 56.4 0.3 21.9 2.7/3.7 73.9
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BK Horejsek Děčín 4 0:00 14.5 2.5 0.0 1.8 0.0 4.3/7.8 54.8 1.5
Sokol pražský 4 21:17 14.5 3.3 50.0 1.0 40.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 27.5 6.5 0.0 3.5 0.0 4.0/6.5 61.5 1.5
GBA Lions J. Hradec 3 28:06 17.7 5.7 50.0 0.3 16.7 5.3/6.7 80.0 2.7
Sokol Písek 4 0:00 13.3 5.0 0.0 0.5 0.0 1.8/3.5 50.0 3.0
BK Loko Plzeň 4 25:08 13.3 4.5 51.4 0.0 0.0 4.3/5.5 77.3 1.5
Slavoj Litoměřice 6 13:04 8.3 3.2 118.8 0.3 28.6 1.0/1.8 54.5 1.2
Fio banka J. Hradec 2 0:00 25.0 5.0 0.0 1.5 0.0 10.5/14.5 72.4 2.5
Sokol Pražský 4 0:00 12.3 4.0 0.0 0.5 0.0 2.8/3.8 73.3 2.0
USK Praha 6 0:00 8.2 2.2 216.7 0.7 400.0 1.8/4.7 39.3 2.2
Slavoj Litoměřice 4 23:48 12.0 3.8 46.9 0.5 66.7 3.0/3.5 85.7 2.0
Synthesia Pardubice 6 0:29 8.0 2.3 1.400.0 0.8 500.0 0.8/1.3 62.5 1.3
Tygři Louny 2 0:00 24.0 8.0 0.0 1.0 0.0 5.0/6.5 76.9 2.5
Synthesia Pardubice 6 2:57 7.2 2.5 75.0 0.2 50.0 1.7/2.3 71.4 2.0
Válečníci Děčín 2 0:00 19.5 4.0 0.0 2.5 0.0 4.0/8.0 50.0 2.5
BA Sparta 4 0:00 9.3 4.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.8 42.9 2.5
TJ Sokol Pražský 2 0:00 18.5 6.5 0.0 0.0 0.0 5.5/10.0 55.0 4.0
BK Ústí nad Orlicí 4 0:00 8.8 4.3 0.0 0.0 0.0 0.3/2.0 12.5 1.8
BK Horejsek Děčín 3 0:00 11.7 2.7 0.0 1.0 0.0 3.3/4.7 71.4 2.0
Tygři JBC Brno 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.5 0.0 2.0/4.5 44.4 4.0
Sokol Písek 3 0:00 11.3 3.3 0.0 0.7 0.0 2.7/3.7 72.7 2.0
Snakes Ostrava 4 4:14 8.5 2.3 180.0 0.5 100.0 2.5/3.0 83.3 1.8
Sokol Písek 3 27:41 11.0 4.3 61.9 0.0 0.0 2.3/4.7 50.0 1.0
BA Sparta Praha 2 0:00 16.5 4.5 0.0 1.0 0.0 4.5/6.0 75.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 4 0:00 8.3 2.8 550.0 0.0 0.0 2.8/4.5 61.1 1.3
BK Klatovy 2 0:00 16.0 7.0 0.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
Sj. BK Litoměřice 5 0:00 6.2 1.6 160.0 0.6 100.0 1.2/2.6 46.2 2.2
BA 2006´ Roudnice n.L. 2 0:00 14.0 7.0 233.3 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.0
Levharti Chomutov 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.0
BA Sparta 2 0:00 13.0 4.5 0.0 0.0 0.0 4.0/6.5 61.5 2.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 0:00 13.0 3.0 0.0 1.5 0.0 2.5/5.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 4 0:00 6.3 2.0 100.0 0.0 0.0 2.3/5.0 45.0 2.0
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.5 3.0 0.0 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.5
Sokol Pražský 5 3:43 4.6 1.2 150.0 0.2 100.0 1.6/3.0 53.3 1.6
BA Sparta Praha 2 0:00 11.5 2.5 0.0 1.0 0.0 3.5/4.0 87.5 1.5
Jižní Supi 1 27:28 22.0 9.0 75.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Jižní Supi 2 0:00 10.5 3.5 100.0 0.5 100.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Sokol Pražský 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.8
VYS 2 20:07 9.5 3.0 75.0 0.5 25.0 2.0/2.5 80.0 1.5
USK Praha 4 0:00 4.5 1.8 0.0 0.3 0.0 0.3/2.0 12.5 1.0
BA 2006 Roudnice n.L. 1 0:00 18.0 6.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 2 20:23 8.5 4.0 66.7 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Vyšehrad 1 0:00 14.0 5.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Slavoj Litoměřice 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
BVK Holice 6 0:00 2.0 0.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
BA Nymburk 3 15:32 4.0 0.7 20.0 0.3 25.0 1.7/2.7 62.5 1.3
Basket Poděbrady 3 0:00 4.0 0.7 200.0 0.0 0.0 2.7/4.7 57.1 2.3
BC Kolín 2 0:00 5.0 2.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
PLZ 2 13:42 5.0 1.5 50.0 0.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
USK 2 27:24 4.5 0.5 11.1 0.0 0.0 3.5/4.0 87.5 2.0
BK Loko Plzeň 3 16:56 3.0 1.3 44.4 0.0 0.0 0.3/0.7 50.0 1.3
TJ Sokol Dubeč 1 0:00 7.0 2.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Sokol Písek 1 10:37 7.0 2.0 40.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 23:43 7.0 2.0 66.7 0.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
USK 2 10:41 3.0 1.0 40.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
PCE 1 15:49 5.0 1.0 50.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Sokol Písek 2 14:30 2.5 1.0 33.3 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
GBA J. Hradec 2 23:14 2.0 0.5 12.5 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Královští Sokoli 2 0:00 2.0 1.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Tygři JBC Brno 1 12:01 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 4.0
Snakes Ostrava 2 13:59 2.0 0.5 16.7 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 14:48 2.0 1.0 40.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
BK Levharti Chomutov 2 9:04 1.5 0.5 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
NH Ostrava 1 17:52 2.0 1.0 33.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Snakes Ostrava 1 0:00 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BCM Orli Prostějov 1 16:55 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
SP BASKET 1 9:30 2.0 1.0 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Klatovy 1 15:35 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Basketbal Polabí 1 6:52 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Pelhřimov 1 17:57 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
SK Slavia Praha 1 2:45 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 4.0
SAM Brno 1 6:03 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Snakes Ostrava 1 8:25 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Opava 2 0:50 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0