David Žikla

Národnost
CZE
Ročník narození
1998 - 23 let
Aktuální klub
BK ARMEX Děčín
Výška
203 cm
Pozice
Pivot

Kariéra

Sezony
12
Zápasy
496
Procento vítězství
55.2%
Počet klubů
7

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 žáci U14 - skupina A BK Děčín 21 - 2.8 1 0 0.8/1.7 45.7 - -
2010/11 žáci U14 - o 11. - 18. místo BK Děčín 6 - 3.5 1.7 0 0.2/1.2 14.3 - -
2011/12 mladší žáci U14 - skupina A BK Děčín 10 - 17.2 6.7 /6.7 0 3.8/7.1 53.5 2.8 11.1
2011/12 žáci U15 - skupina B BK Děčín 12 - 6.9 2.8 0 1.4/2 70.8 - -
2011/12 žáci U15 - extraliga BK Děčín 15 - 5.0 2 0 1/1.9 51.7 - -
2012/13 žáci U15 - základní skupina A Slavoj Litoměřice 14 - 17.5 6.8 0 3.9/5.6 70.5 - -
2012/13 kadeti U17 - skupina A Slavoj Litoměřice 18 - 11.0 4.7 0 1.7/2.6 65.2 - -
2012/13 žáci U15 - extraliga Slavoj Litoměřice 14 - 12.9 4.9 0.1 2.9/4.3 68.3 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off Slavoj Litoměřice 4 - 4.5 2.3 0 0/0 0.0 - -
2012/13 kadeti U17 - play-off A Slavoj Litoměřice 4 - 8.3 3.8 0 0.8/0.8 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - základní část USK 20 - 3.5 1.5 0 0.5/0.7 69.2 - -
2013/14 kadeti U17 - play-off USK 3 - 6.7 2.3 0 2/2 100.0 - -
2013/14 kadeti U17 - Mistrovství ČR USK 2 13.5 2.0 1 0 0/0 0.0 2.5 -1.0
2014/15 junioři U19 - základní část USK 8 6.6 1.6 0.5 /1 0 0.6/0.8 83.3 0.5 1.6
2014/15 kadeti U17 - základní část USK 22 - 9.8 4.1 0.1 1.3/1.8 70.0 - -
2014/15 kadeti U17 - play-off USK 5 - 4.8 2 0 0.8/1.2 66.7 - -
2015/16 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 5 7.6 1.0 0.2 /0.8 0 0.6/1.4 42.9 1.6 -
2015/16 junioři U19 - základní část USK 20 19.3 10.0 3.6 /5.1 0.3 2/2.8 70.9 2.6 10.6
2015/16 muži - Skupina C - 1. - 6. místo USK Praha B 1 11.0 1.0 0 /0 0 1/2 50.0 3.0 -1.0
2015/16 junioři U19 - play-off USK 3 20.0 6.0 2.3 /3.3 0 1.3/1.3 100.0 2.0 7.0
2015/16 muži - Předkolo Play-off USK Praha B 2 15.0 6.0 3 /3.5 0 0/0 0.0 2.0 4.5
2015/16 junioři U19 - Mistrovství ČR USK 2 28.0 12.5 1.5 /1.5 2 3.5/5.5 63.6 3.0 18.0
2016/17 junioři U19 - základní část USK 22 24.1 10.5 3.7 /5.9 0.4 1.8/2.6 69.0 2.6 13.4
2016/17 muži - Základní část - skupina A USK Praha B 13 13.2 3.2 1.3 /1.6 0 0.6/0.8 80.0 2.0 3.2
2016/17 muži - Play out 13. - 20. místo USK Praha B 3 22.3 7.3 2.7 /4.3 0.7 0/0 0.0 3.3 7.0
2016/17 junioři U19 - play-off USK 3 21.0 14.3 4.3 /6.3 0.3 4.7/6.7 70.0 1.7 21.3
2016/17 junioři U19 - Kofola Mistrovství ČR USK 2 30.5 8.5 4 /7.5 0 0.5/3.5 14.3 3.5 12.5
2017/18 muži - Základní část - skupina Západ USK Praha B 8 23.6 10.6 3.4 /5.3 0.9 1.3/2.3 55.6 3.0 11.4
2017/18 muži - Základní část USK 9 3.7 0.6 0 /0.4 0.1 0.2/0.4 50.0 1.0 -0.4
2017/18 muži - základní část USK 2 13.0 1.0 0.5 /1 0 0/0 0.0 2.0 1.0
2017/18 muži - Skupina D 7. - 12. místo USK Praha B 5 28.2 11.4 3.4 /6.4 1.4 0.4/1 40.0 2.6 11.6
2017/18 muži - Skupina A2 USK 5 4.0 0.0 0 /0.2 0 0/0 0.0 0.4 0.8
2017/18 muži - Play out USK 6 18.2 5.8 2 /2.8 0.3 0.8/1.2 71.4 3.5 2.5
2018/19 muži - Základní část - skupina Západ Slavoj Litoměřice 17 20.8 7.9 2.5 /5.8 0.4 1.8/2.4 75.0 0.9 7.4
2018/19 muži - Základní část DEC 17 6.7 1.8 0.6 /1.5 0.1 0.3/0.5 62.5 0.6 0.9
2018/19 muži - Český pohár mužů - XXVI. ročník DEC 2 12.5 8.5 3.5 /6.5 0.5 0/0.5 0.0 2.0 4.5
2018/19 muži - Skupina C 1. - 6. místo Slavoj Litoměřice 1 20.0 9.0 4 /6 0 1/2 50.0 2.0 24.0
2018/19 muži - Play Off Slavoj Litoměřice 4 14.0 5.3 1.3 /3 0.5 1.3/1.5 83.3 2.3 4.8
2018/19 muži - Skupina A1 DEC 6 3.7 0.8 0 /0.7 0.2 0.3/0.7 50.0 0.5 -
2018/19 muži - Play off DEC 11 4.1 1.5 0.5 /0.5 0.1 0.3/0.4 75.0 0.5 1.5
2019/20 muži - skupina A BK Levharti Chomutov 3 - 7.7 2.7 0.7 0.3/1.7 20.0 - -
2019/20 muži - skupina Západ YDEA KONDOR 17 30.5 15.6 4.4 /9.2 1.1 3.4/4.5 75.3 3.0 13.1
2019/20 muži - Základní část DEC 21 9.2 3.2 0.9 /1.5 0.2 0.7/0.9 78.9 2.0 1.8
2019/20 muži - Český pohár mužů - XXVII. ročník BK Levharti Chomutov 3 - 12.3 4.7 /4.7 0 3/3.3 90.0 1.3 10.7
2019/20 muži - skupina A1 DEC 6 10.3 4.3 1.3 /2 0.3 0.7/1.5 44.4 2.5 1.8
2019/20 muži - Play out 13. - 20. místo YDEA KONDOR 4 28.3 25.0 6.8 /8.8 1.8 6.3/6.5 96.2 3.3 28.0
2020/21 muži - Skupina ZÁPAD BK Levharti Chomutov 1 20.0 5.0 1 /3 0 3/6 50.0 3.0 7.0
2020/21 muži - základní část DEC 22 19.1 7.7 2 /3.4 1 1/1.2 80.8 3.4 5.0
2020/21 muži - Skupina A2 DEC 10 17.1 8.0 2.5 /4.1 0.8 0.6/1 60.0 3.1 6.0
2020/21 muži - Předkolo PO DEC 2 14.5 4.5 1.5 /3.5 0.5 0/0 0.0 0.5 3.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD PLZ 2 29.5 13.5 3.5 /7.5 1.5 2/4 50.0 2.5 12.0
2021/22 muži - Základní část DEC 14 12.9 3.6 1.3 /2.1 0.3 0.1/0.4 40.0 2.6 2.0
Průměr za kariéru 37.7 9.9 7.3 2.6 0.3 1.3/2.0 232.4 2.2 4.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 3 SK Slavia Praha 24. 9. 2021
2B body 6 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2021
3B body 2 SK Slavia Praha 24. 9. 2021
Obranné doskoky 7 SK Slavia Praha 24. 9. 2021
Útočné doskoky 2 OVA 18. 9. 2021
Doskoky celkem 8 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2021
Body 16 GBA Sojky Pelhřimov 1. 10. 2021
Užitečnost 14 SK Slavia Praha 24. 9. 2021
Asistence 2 JHR 16. 10. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 12 SAM BŠM Brno 8. 4. 2017 2016/17
2B body 12 USK Praha 21. 10. 2012 2012/13
3B body 6 Basket Opava 2010 28. 2. 2020 2019/20
Obranné doskoky 12 SAM BŠM Brno 8. 4. 2017 2016/17
Útočné doskoky 8 PCE 7. 3. 2017 2016/17
Doskoky celkem 18 SAM BŠM Brno 8. 4. 2017 2016/17
Body 32 Basket Opava 2010 28. 2. 2020 2019/20
Užitečnost 44 SAM BŠM Brno 8. 4. 2017 2016/17
Asistence 5 Basketbal Polabí 4. 10. 2019 2019/20
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
18. 9. 2021 Základní část OVA 15:21 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
22. 9. 2021 Základní část PCE 18:58 8 2 50.0 1 33.3 1/3 33.3
24. 9. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 28:31 11 1 50.0 2 50.0 3/4 75.0
25. 9. 2021 Základní část NBK 13:10 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
29. 9. 2021 Základní část OLO 18:15 8 4 80.0 0 0.0 0/0 0
1. 10. 2021 skupina ZÁPAD GBA Sojky Pelhřimov 30:12 16 6 46.2 1 33.3 1/4 25.0
2. 10. 2021 Základní část BRN 19:27 5 1 50.0 1 33.3 0/0 0
9. 10. 2021 Základní část HKR 17:30 2 1 50.0 0 0.0 0/0 0
13. 10. 2021 Základní část USK 15:58 11 5 100.0 0 0.0 1/2 50.0
16. 10. 2021 Základní část JHR 16:50 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
23. 10. 2021 Základní část KOL 7:45 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
27. 10. 2021 Základní část UNL 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
30. 10. 2021 Základní část OPA 8:31 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
6. 11. 2021 Základní část OVA 2:07 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
13. 11. 2021 Základní část PCE 6:51 2 1 100.0 0 0.0 0/0 0
23. 11. 2021 Český pohár mužů - XXIX. ročník BA LYNX Liberec 0:00 8 2 0.0 1 0.0 1/1 100.0
2. 12. 2021 Základní část OLO 10:30 5 1 50.0 1 50.0 0/0 0
5. 12. 2021 Základní část BRN 9:35 3 0 0.0 1 100.0 0/0 0
Celkem 18 239:31 85 27 61.4 8 44.4 7/14 50.0
Průměr 18 13:18 4.7 1.5 61.4 0.4 44.4 0.4/0.8 50.0
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
OLO 15 10:24 5.3 1.6 66.7 0.6 42.9 0.3/0.8 41.7 1.8
Slavoj Litoměřice 6 22:29 12.7 4.2 71.4 0.7 22.2 2.3/3.2 73.7 3.2
KOL 14 11:18 5.4 1.8 69.4 0.3 23.5 0.9/1.1 86.7 1.8
SP BASKET 9 22:00 8.3 2.4 53.7 0.7 31.6 1.4/1.8 81.3 2.7
PCE 7 19:25 10.3 3.1 78.6 0.4 37.5 2.7/3.7 73.1 2.0
HKR 12 14:42 6.0 1.8 63.6 0.8 36.0 0.3/0.4 60.0 2.2
SAM BŠM Brno 5 20:42 14.2 4.6 69.7 0.6 60.0 3.2/4.8 66.7 2.4
PLZ 7 21:19 9.3 3.0 50.0 0.4 27.3 2.0/2.9 70.0 2.7
SNAK A 5 28:35 12.8 4.4 66.7 1.0 33.3 1.0/1.2 83.3 3.0
OVA 15 10:42 4.1 0.9 58.3 0.4 24.0 1.1/1.3 84.2 2.1
USK Praha 4 0:00 14.5 5.5 0.0 0.0 0.0 3.5/4.8 73.7 3.5
LJH 10 17:25 5.6 1.8 45.0 0.3 20.0 1.1/1.2 91.7 2.1
BK Brandýs n. L. 6 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/1.8 81.8 2.5
BCM Slez. Ostrava 6 0:00 8.5 3.3 0.0 0.0 0.0 1.8/2.0 91.7 2.0
BK Děčín 2 0:00 25.0 11.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.5 85.7 2.5
VYS 3 21:52 16.7 5.3 57.1 0.7 50.0 4.0/4.0 100.0 2.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 23.5 9.0 0.0 0.5 0.0 4.0/6.5 61.5 3.0
USK 8 12:32 5.9 2.1 53.1 0.3 28.6 0.9/1.1 77.8 2.1
USK Praha B 4 28:18 11.0 3.8 53.6 0.5 15.4 2.0/3.8 53.3 0.8
Basketbal Polabí 3 28:06 13.3 4.3 50.0 0.7 20.0 2.7/4.7 57.1 3.7
Sršni Sokol Písek 6 0:00 6.7 2.5 0.0 0.0 0.0 1.7/2.8 58.8 3.2
Sj. BK Litoměřice 2 0:00 19.5 5.5 100.0 0.0 0.0 8.5/12.0 70.8 3.5
OPA 19 6:11 2.1 0.7 58.3 0.2 33.3 0.1/0.3 33.3 1.2
BK Pardubice 3 0:00 12.7 4.3 0.0 0.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.3
Sokol Písek 7 10:31 5.4 1.7 63.2 0.1 11.1 1.6/2.3 68.8 0.4
BK Loko Plzeň 4 16:11 9.3 3.0 75.0 0.5 100.0 1.8/2.0 87.5 1.0
Sokol Pražský 6 0:00 6.2 2.3 0.0 0.0 0.0 1.5/2.8 52.9 3.0
BK Klatovy 2 0:00 18.0 8.0 100.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 3.5
Lokomotiva Plzeň 2 0:00 18.0 8.5 100.0 0.0 0.0 1.0/8.5 11.8 2.5
BRN 16 9:33 2.2 0.4 42.9 0.3 38.5 0.5/0.6 80.0 1.6
USK Praha 2 0:00 16.5 6.5 100.0 0.0 0.0 3.5/5.5 63.6 5.0
SVI 18 6:27 1.8 0.6 52.6 0.1 14.3 0.4/0.7 58.3 1.3
Basket Opava 2010 1 30:46 32.0 6.0 66.7 6.0 46.2 2.0/2.0 100.0 2.0
BA Sparta 4 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.3
BCM Orli Prostějov 3 24:23 10.3 3.0 50.0 1.3 28.6 0.3/1.0 33.3 3.3
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.0 3.0 0.0 0.0 0.0 9.0/9.5 94.7 3.5
NBK 14 7:38 2.1 0.6 52.9 0.1 28.6 0.4/0.5 71.4 1.4
UNL 15 6:43 1.9 0.5 30.8 0.3 30.8 0.1/0.1 50.0 1.3
Snakes Ostrava 3 31:39 9.7 4.3 61.9 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.3
Sokol H. Králové 5 0:00 5.8 2.6 0.0 0.0 0.0 0.6/2.4 25.0 3.2
PCE 13 7:55 2.2 0.6 61.5 0.2 27.3 0.2/0.4 60.0 1.5
Sokol Pražský 4 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.8 57.1 3.0
Sokol Pražský 2 0:00 14.0 5.5 100.0 0.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
BC Nový Jičín 2 27:03 14.0 4.5 81.8 0.5 33.3 3.5/3.5 100.0 3.5
BK Loko Plzeň 5 0:00 5.6 2.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.6
BC Vysočina 3 15:39 9.0 2.7 66.7 1.0 60.0 0.7/2.0 33.3 1.7
BC Vysočina 2 22:19 13.0 3.5 70.0 1.5 75.0 1.5/1.5 100.0 1.5
Sokol pražský 5 11:35 5.2 1.8 60.0 0.0 0.0 1.6/2.0 80.0 1.8
BC Nový Jičín 4 0:00 6.3 3.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
Sokol Žižkov C 2 0:00 11.5 5.5 0.0 0.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Sršni Sokol Písek 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/0.8 100.0 2.5
Sokol Písek 4 17:42 5.8 2.3 52.9 0.0 0.0 1.3/1.5 83.3 3.0
SKB Zlín 2 27:24 11.0 4.5 50.0 0.0 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
WBA 4 0:00 5.5 2.0 0.0 0.3 0.0 0.8/1.0 75.0 1.5
Sršni Sokol Písek 2 0:00 11.0 4.5 100.0 0.0 0.0 2.0/3.5 57.1 4.0
AŠ Mladá Boleslav 2 0:00 10.0 3.5 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.5
Sokol Vyšehrad B 1 0:00 20.0 8.0 0.0 0.0 0.0 4.0/4.0 100.0 5.0
BK Děčín 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.0
TOROLA BT Příbor 2 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
BC Vysočina 4 0:00 4.5 2.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.8
Sokol Vyšehrad 1 0:00 17.0 6.0 100.0 0.0 0.0 5.0/7.0 71.4 4.0
BA LYNX Liberec 2 0:00 8.0 3.0 150.0 0.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 30:12 16.0 6.0 46.2 1.0 33.3 1.0/4.0 25.0 3.0
Sokol Vyšehrad 4 0:00 4.0 1.3 0.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.8
Synthesia Pardubice 5 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.4 71.4 1.6
Královští Sokoli 2 18:49 7.0 3.0 75.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.5
BCM Orli Prostějov 2 27:31 7.0 2.5 83.3 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
BA Sparta Praha 1 0:00 14.0 6.0 100.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 -
ZLN 2 15:13 6.0 3.0 85.7 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Sokol Žižkov 2 11:15 6.0 2.0 80.0 0.5 100.0 0.5/2.0 25.0 4.0
BK Tábor 2 0:00 6.0 1.0 0.0 0.0 0.0 4.0/7.0 57.1 2.5
SK Slavia Praha 1 28:31 11.0 1.0 50.0 2.0 50.0 3.0/4.0 75.0 2.0
BK Klatovy 1 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 4.0
Slavoj Litoměřice 2 13:22 5.0 1.5 50.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
Basketbal Olomouc 2 15:11 5.0 2.0 66.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Jiskra Domažlice 1 0:00 8.0 2.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Sluneta USK Ústí n.L. 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
Slavoj Litoměřice 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
VYS 1 4:43 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
DEC 3 1:04 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3

články