Ondřej Chvála

Národnost
CZE
Ročník narození
2004 - 17 let
Aktuální klub
Sokol Písek
Výška
188 cm

Kariéra

Sezony
11
Zápasy
334
Procento vítězství
66.5%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 4 - 0.3 0 0 0.3/0.5 50.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina S2 Lions J. Hradec 5 - 0.8 0.4 0 0/0 0.0 - -
2011/12 mladší minižactvo U12 - skupina F1 Lions J. Hradec 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina B Lions J. Hradec 10 - 0.5 0.2 0 0.1/0.6 16.7 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 8 - 1.4 0.5 0 0.4/0.5 75.0 - -
2012/13 mladší minižactvo U12 - skupina F2 Lions J. Hradec 12 - 1.7 0.8 0 0/0 0.0 - -
2012/13 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 6 - 2.7 1.2 0 0.3/1.5 22.2 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - skupina C Lions J. Hradec 8 - 3.6 1.8 0 0.1/0.5 25.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina B BK Lions J. Hradec 12 - 6.1 2.4 0 1.3/1.8 68.2 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - nadstavba základních skupin Lions J. Hradec 2 - 8.0 4 0 0/0 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - kvalifikace o postup na Národní finále mix BK Lions J. Hradec 2 - 7.5 3.5 0 0.5/1 50.0 - -
2013/14 mladší minižactvo U12 - Skupina F1 Lions J. Hradec 5 - 0.8 0.4 0 0/0.8 0.0 - -
2013/14 nejmladší minižactvo U11 - skupina F2 BK Lions J. Hradec 4 - 12.8 6 0 0.8/2 37.5 - -
2014/15 mladší minižactvo U12 - základní skupina B Lions J. Hradec 6 - 4.3 2 0 0.3/0.7 50.0 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - základní skupina A BK Lions J. Hradec 10 - 7.5 3.4 0 0.7/1.7 41.2 - -
2014/15 starší minižactvo U13 - F1 (o 1. - 3. místo) Lions J. Hradec 4 - 2.8 0.8 0 1.3/2 62.5 - -
2014/15 nejmladší minižactvo U11 - F1 (o 1. - 3. místo) BK Lions J. Hradec 6 - 4.0 1.8 0 0.3/0.7 50.0 - -
2015/16 mladší žáci U14 - základní skupina A Lions J. Hradec 20 - 1.1 0.5 /0.5 0.1 0.1/0.2 25.0 0.7 0.3
2015/16 mladší minižactvo U12 - základní sk. A Lions J. Hradec m 7 - 7.3 3.3 0 0.7/1.3 55.6 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. B Lions J. Hradec m 6 - 2.3 1.2 0 0/0.2 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - zákl. sk. E Lions J. Hradec m 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 mladší minižáci U12 - o postup na NF Lions J. Hradec 2 - 2.5 0.5 0 1.5/2 75.0 - -
2015/16 mladší minižactvo U12 - skupina F1 (o 1. - 4. místo) Lions J. Hradec m 6 - 5.0 2.5 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší minižactvo U13 - skupina F2 (o 5. - 7. místo) Lions J. Hradec m 6 - 5.0 2 0.3 0/0.3 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Skupina C BK Pelhřimov 7 - 1.7 0.9 /0.9 0 0/0 0.0 1.3 0.4
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina A Lions J. Hradec m 6 - 5.7 2.8 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - základní skupina BB Lions J. Hradec m 6 - 8.8 4.3 0 0.2/0.3 50.0 - -
2016/17 žáci U15 - Extraliga Lions J. Hradec 2 - 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - Extraliga sk. B BK Pelhřimov 11 - 1.3 0.5 /0.5 0 0.2/0.4 50.0 0.9 0.2
2016/17 starší minižáci U13 - kvalifikace o postup na MČR Lions J. Hradec 1 - 2.0 1 0 0/4 0.0 - -
2016/17 starší minižactvo U13 - skupina BBB Lions J. Hradec m 6 - 5.2 2.3 0 0.5/0.7 75.0 - -
2016/17 mladší žáci U14 - MČR skupina B BK Pelhřimov 3 3.3 0.0 0 /0.7 0 0/0 0.0 - -0.3
2016/17 mladší žáci U14 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 2.5 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR skupina B Lions J. Hradec 1 3.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -
2016/17 žáci U15 - MČR o 5. - 8. místo Lions J. Hradec 1 1.0 0.0 0 /0 0 0/0 0.0 - -1.0
2017/18 žáci U15 - Skupina A BK Pelhřimov 7 - 2.6 0.9 0.1 0.4/0.4 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Skupina A Fio banka J. Hradec 13 - 8.0 3 0.4 0.8/1.2 68.8 - -
2017/18 žáci U15 - skupina B Fio banka J. Hradec 1 - 2.0 0 0 2/2 100.0 - -
2017/18 mladší žáci U14 - Extraliga sk. A Fio banka J. Hradec 11 - 6.5 2.3 0.3 1.2/2.5 46.4 - -
2017/18 žáci U15 - kvalifikace o ligu sk. A Fio banka J. Hradec 2 - 2.5 1 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 žáci U15 - Extraliga BK Pelhřimov 11 - 0.7 0.4 0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR skupina A BK Pelhřimov 3 3.3 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2017/18 žáci U15 - MČR o 1. - 4. místo BK Pelhřimov 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Skupina A BK Lions J. Hradec 13 - 9.8 3.2 0.6 1.6/2.7 60.0 - -
2018/19 kadeti U17 - skupina B BK Pelhřimov 4 - 5.0 1 1 0/0.5 0.0 - -
2018/19 žáci U15 - Liga sk. B BK Lions J. Hradec 12 - 13.2 3.7 1.1 2.6/4.3 60.8 - -
2018/19 kadeti U17 - play-out B BK Pelhřimov 5 - 2.4 1.2 0 0/0 0.0 - -
2019/20 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 20 19.8 4.1 0.9 /1.7 0.6 0.6/1 63.2 2.1 3.3
2019/20 junioři U19 - skupina A Lions J. Hradec 5 - 13.6 2.6 1.8 3/4.2 71.4 - -
2020/21 kadeti U17 - základní část Sokol Písek 4 26.3 7.8 0.8 /2.8 1.3 2.5/3.5 71.4 2.3 8.5
2021/22 muži - skupina ZÁPAD Sokol Písek 3 4.0 1.0 0 /1.3 0.3 0/0 0.0 - -0.3
2021/22 junioři U19 - skupina A Sokol Písek 6 26.5 8.0 1.3 /4.7 1.2 1.8/3.5 52.4 2.2 4.8
Průměr za kariéru 30.1 2.1 4.4 1.6 0.2 0.6/1.0 147.6 1.1 0.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 4 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
2B body 4 Jižní Supi 3. 10. 2021
3B body 3 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
Obranné doskoky 4 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
Útočné doskoky 1 Sokol pražský 19. 9. 2021
Doskoky celkem 5 USK 17. 10. 2021
Body 13 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021
Užitečnost 15 Jižní Supi 3. 10. 2021
Asistence 2 BK Loko Plzeň 18. 9. 2021

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 6 Slavia Kroměříž 31. 3. 2019 2018/19
2B body 18 Dolní Bukovsko m 14. 1. 2017 2016/17
3B body 6 BK Klatovy 26. 10. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Útočné doskoky 3 BK Pardubice 25. 2. 2020 2019/20
Doskoky celkem 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Body 36 Dolní Bukovsko m 14. 1. 2017 2016/17
Užitečnost 20 NH Ostrava 3. 10. 2020 2020/21
Asistence 6 USK 19. 9. 2020 2020/21
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
17. 9. 2021 skupina ZÁPAD Slavoj Litoměřice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
18. 9. 2021 skupina A BK Loko Plzeň 28:55 13 0 0.0 3 27.3 4/6 66.7
19. 9. 2021 skupina A Sokol pražský 21:54 3 0 0.0 0 0.0 3/4 75.0
2. 10. 2021 skupina A BA Nymburk 27:19 6 1 33.3 1 16.7 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina A Jižní Supi 24:01 12 4 44.4 1 50.0 1/2 50.0
3. 10. 2021 skupina ZÁPAD Basketbal Polabí 5:40 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
10. 10. 2021 skupina ZÁPAD SK Slavia Praha 5:52 3 0 0.0 1 50.0 0/0 0
16. 10. 2021 skupina A Slavoj Litoměřice 31:24 3 1 33.3 0 0.0 1/3 33.3
17. 10. 2021 skupina A USK 25:23 11 2 40.0 2 50.0 1/4 25.0
Celkem 9 170:28 51 8 25.0 8 25.8 11/21 52.4
Průměr 9 18:56 5.7 0.9 25.0 0.9 25.8 1.2/2.3 52.4
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BSK Č. Budějovice mix 6 0:00 6.8 3.2 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 60.0 0.5
Sokol Písek Sršni 12 0:00 3.3 1.3 0.0 0.0 0.0 0.8/1.4 58.8 1.0
BK Tábor h 6 0:00 6.2 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 0.7
BCM Orli Prostějov 4 0:13 8.8 2.8 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Spartak Kaplice mix 6 0:00 5.3 2.2 0.0 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 2.2
BK Tábor 18 0:00 1.8 0.8 0.0 0.0 0.0 0.1/0.3 33.3 0.6
Jiskra Kyjov 2 0:00 15.0 5.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.5 80.0 2.5
BK Chomutov 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Sršni Písek B 4 0:00 6.8 3.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 -
BA Sparta Praha 8 0:00 3.3 0.8 600.0 0.4 0.0 0.6/0.8 83.3 1.6
BK Klatovy 4 0:00 6.5 2.3 900.0 0.3 0.0 1.3/1.5 83.3 1.0
BK Opava 2 0:00 12.5 4.0 0.0 0.5 0.0 3.0/5.0 60.0 0.5
Sojky Pelhřimov h 7 0:00 3.6 1.6 0.0 0.0 0.0 0.4/1.0 42.9 1.0
BK Klatovy 2 0:00 12.0 0.0 0.0 3.5 0.0 1.5/3.0 50.0 2.0
Sokol Písek Sršni h 7 0:00 3.4 1.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 1.0
Lokomotiva Plzeň 4 0:00 6.0 2.8 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
BK Strakonice 4 0:00 5.8 2.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 0.8
Sokol Písek 7 0:00 3.3 0.9 600.0 0.3 200.0 0.7/1.1 62.5 1.7
TJ Sokol Kbely 2 0:00 11.0 3.0 0.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.5
Snakes Ostrava 3 24:25 6.7 1.3 33.3 0.7 16.7 2.0/3.7 54.5 2.3
USK Praha 2 0:00 10.0 3.0 0.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
BK Klatovy 3 0:00 6.7 2.3 0.0 0.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.7
BK Jiskra Domažlice 1 0:00 19.0 6.0 0.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
NH Ostrava 3 25:37 6.3 0.3 50.0 1.0 27.3 2.7/3.3 80.0 2.3
SKB Rokycany 1 0:00 19.0 5.0 0.0 1.0 0.0 6.0/7.0 85.7 2.0
BK Kladno 2 0:00 9.0 2.0 0.0 1.0 0.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Sokol Písek 3 0:00 5.3 2.0 0.0 0.3 0.0 0.3/0.3 100.0 2.7
BK Strakonice d 6 0:00 2.5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.5/0.7 75.0 0.3
Tigers Č. Budějovice 1 0:00 14.0 4.0 0.0 1.0 0.0 3.0/4.0 75.0 1.0
BK Pelhřimov 10 0:00 1.4 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.6 0.0 0.8
SAM Brno 2 21:28 7.0 1.5 60.0 1.0 33.3 1.0/1.5 66.7 3.5
BK Loko Plzeň 1 28:55 13.0 0.0 0.0 3.0 27.3 4.0/6.0 66.7 2.0
BK Horejsek Děčín 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
BK Loko Plzeň 2 19:42 6.0 3.0 100.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Sokol Šlapanice 1 0:00 12.0 3.0 0.0 1.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Jižní Supi 1 24:01 12.0 4.0 44.4 1.0 50.0 1.0/2.0 50.0 -
USK 1 25:23 11.0 2.0 40.0 2.0 50.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Vlci Žďár 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
USK 3 19:33 3.3 0.3 33.3 0.7 28.6 0.7/0.7 100.0 2.7
BA Nymburk 2 23:18 5.0 1.0 33.3 1.0 22.2 0.0/0.0 0.0 1.0
Královští Sokoli 2 0:00 5.0 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
Sokol Písek Sršni B 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Tigers Č. Budějovice mix 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BK Snakes Ostrava 2 0:00 4.5 2.0 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 0.5
BK Pardubice 2 21:11 4.0 0.5 50.0 1.0 33.3 0.0/0.0 0.0 1.5
SKB Strakonice 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Písek Sršni h B 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Tygři Praha 2 16:46 3.5 0.0 0.0 1.0 25.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Sokol Pražský 5 0:00 1.4 0.4 0.0 0.0 0.0 0.6/0.6 100.0 0.4
BA Nymburk 1 27:19 6.0 1.0 33.3 1.0 16.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 17:24 6.0 0.0 0.0 2.0 66.7 0.0/0.0 0.0 -
BC Kolín 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Sokol Písek Sršni h 4 0:00 1.5 0.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
USK Praha 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
BCM Orli Prostějov 2 16:53 2.5 0.5 50.0 0.0 0.0 1.5/1.5 100.0 2.0
Sokol Pražský 4 0:35 1.0 0.5 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Sokol Vyšehrad 1 0:00 4.0 1.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
BK Strakonice d 3 0:00 1.3 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Slavoj Litoměřice 1 31:24 3.0 1.0 33.3 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
SK Slavia Praha 1 5:52 3.0 0.0 0.0 1.0 50.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol pražský 1 21:54 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0/4.0 75.0 4.0
BK Opava 2 0:00 1.5 0.5 100.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Brandýs n.L. 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Tygři JBC Brno 2 17:42 1.0 0.5 25.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.5
BA Tygři Louny 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Tygři JBC Brno 3 0:00 0.7 0.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BC Vysočina 2 0:00 1.0 0.5 100.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Synthesia Pardubice 4 0:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
NH Ostrava 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BCM Orli Prostějov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Slavoj Litoměřice 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Tygři Brno 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
BC Vysočina 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
BK Pelhřimov 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basketbal Polabí 1 5:40 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BSK Modřany - Jižní supi 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Sj. BK Litoměřice 1 8:52 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Slavoj Litoměřice 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -